Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Tartışma Fikir Telakisi

Uyarılar

ho-oponopono hakkında

Serbest Kürsü ve Tartışma Fikir Telakisi ho-oponopono hakkında Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bu yöntemi özellikle işyerinde bir ortak proje yürütmem gereken bir kişi var, ona ve onunla ilgili ilişkilerime uygulayarak problemi ortadan kaldırmak istiyorum. Çünkü bir yerde beraber çalışmak zorundayız ve bu beni bazen sıkıntıya sokuyor. Eğer ki karşımızdaki kişinin bize karşı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tartışma Fikir Telakisi telkin cd indir izle İstanbul Tartışma Fikir Telakisi nerededir kimdir Tartışma Fikir Telakisi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tartışma Fikir Telakisi hipnoz Tartışma Fikir Telakisi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tartışma Fikir Telakisi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tartışma Fikir Telakisi kuantum düşünce kitap haberi

ho-oponopono hakkında

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-12-2011, 02:46 PM   #11 (permalink)
Yüzbaşı

Berilce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,207
808 Mesajinıza toplam 2,263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Berilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of light
Standart Cevap: ho-oponopono hakkında

Bu yöntemi özellikle işyerinde bir ortak proje yürütmem gereken bir kişi var,
ona ve onunla ilgili ilişkilerime uygulayarak problemi ortadan kaldırmak istiyorum.
Çünkü bir yerde beraber çalışmak zorundayız ve bu beni bazen sıkıntıya sokuyor. Eğer ki
karşımızdaki kişinin bize karşı olan umursamazlığı ve bizimle çalışmaktaki gayriciddi tutumu varsa, nasıl
bizim içimizden kaynaklanabilir, bazen bu yöntemi sorguluyorum ben açıkcası! Fakat yine de bu kelimeleri
tekrarlayacağım, evet yapıyorum bunu, gelişmeleri paylaşacağım. Kitabı ben de okudum, bir ifade dikkatimi çekmişti
kitapta; "Sıkıcı ve sizi üzen hatıralara bir kalem ucundaki silginizle dokunun" diyordu. Bu yöntem hakkında hiç Forum üyelerinden eğitim alan var mı acaba Arkadaşlar, biliyormusunuz? Herkese Sevgiler.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Berilce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-12-2011, 02:58 PM   #12 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 126
89 Mesajinıza toplam 291 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mutluuu is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Berilce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu yöntemi özellikle işyerinde bir ortak proje yürütmem gereken bir kişi var,
ona ve onunla ilgili ilişkilerime uygulayarak problemi ortadan kaldırmak istiyorum.
Çünkü bir yerde beraber çalışmak zorundayız ve bu beni bazen sıkıntıya sokuyor. Eğer ki
karşımızdaki kişinin bize karşı olan umursamazlığı ve bizimle çalışmaktaki gayriciddi tutumu varsa, nasıl
bizim içimizden kaynaklanabilir, bazen bu yöntemi sorguluyorum ben açıkcası! Fakat yine de bu kelimeleri
tekrarlayacağım, evet yapıyorum bunu, gelişmeleri paylaşacağım. Kitabı ben de okudum, bir ifade dikkatimi çekmişti
kitapta; "Sıkıcı ve sizi üzen hatıralara bir kalem ucundaki silginizle dokunun" diyordu. Bu yöntem hakkında hiç Forum üyelerinden eğitim alan var mı acaba Arkadaşlar, biliyormusunuz? Herkese Sevgiler.
Silgi olumsuz hatıraları silmekte kullanılan ritüelin bi parçası bi kağıda sorunu yazıp görünen bi yere koyuyorsunuz yani sizin kolaylıkla görebileceğiniz ben mesela odamda panoma astım ki sık sık dikkatimi çekebilsin sonra yapılan şu; içinizden bi arınma mantrası belirliyorsunuz o sizin arınma mantranız oluyor onu içinizden söyleyerek kurşun bir kalemin ucundaki silgiyi sorununuzun üzerine bi kere vuruyorsunuz böylece sorunu arındırdığımıza inandığımız bi ritüel işte mesele oradaki negatif enerjiyi boşaltmak ben bu işlemi yaptıktan sonra seni seviyorum diyorum birde sık kullandığım "vas saaa" diye bi kelime var nette görmüştüm zaten oldu demekmiş her niyetimden sonra bitirirken vassaaa diyorum. faydalı olmasını seçiyorum sevgilerimle...
mutluuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-12-2011, 04:31 PM   #13 (permalink)
Yüzbaşı

808 Mesajinıza toplam 2,263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Berilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of light

Alıntı:
mutluuu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Silgi olumsuz hatıraları silmekte kullanılan ritüelin bi parçası bi kağıda sorunu yazıp görünen bi yere koyuyorsunuz yani sizin kolaylıkla görebileceğiniz ben mesela odamda panoma astım ki sık sık dikkatimi çekebilsin sonra yapılan şu; içinizden bi arınma mantrası belirliyorsunuz o sizin arınma mantranız oluyor onu içinizden söyleyerek kurşun bir kalemin ucundaki silgiyi sorununuzun üzerine bi kere vuruyorsunuz böylece sorunu arındırdığımıza inandığımız bi ritüel işte mesele oradaki negatif enerjiyi boşaltmak ben bu işlemi yaptıktan sonra seni seviyorum diyorum birde sık kullandığım "vas saaa" diye bi kelime var nette görmüştüm zaten oldu demekmiş her niyetimden sonra bitirirken vassaaa diyorum. faydalı olmasını seçiyorum sevgilerimle...
Çok teşekkür ederim beni yanıtladığınız ve verdiğiniz bilgiler için, "vassaaa" kelimesi de ilginç geldi bana, Sanskiritçe falan mı acaba? İnşallah bu bilgiler herkes için faydalı olur, Sevgiler
Alt 16-12-2011, 04:49 PM   #14 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 126
89 Mesajinıza toplam 291 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mutluuu is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Çok teşekkür ederim beni yanıtladığınız ve verdiğiniz bilgiler için, "vassaaa" kelimesi de ilginç geldi bana, Sanskiritçe falan mı acaba? İnşallah bu bilgiler herkes için faydalı olur, Sevgiler
hiç bilmiyorum bi gün nette tesadüfen görmüştüm o günden beri bu tür çalışmaların arkasından söylerim içimden. Ben de herkes için faydalı olmasını seçiyorum sevgiler :)
mutluuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-12-2011, 05:04 PM   #15 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
hiç bilmiyorum bi gün nette tesadüfen görmüştüm o günden beri bu tür çalışmaların arkasından söylerim içimden. Ben de herkes için faydalı olmasını seçiyorum sevgiler :)
Adınız gibi hep mutluuu kalmanız dileklerimle, iyi akşamlar.
Alt 31-03-2015, 04:47 PM   #16 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

bu sitede bu konuyla ilgli harika paylaşımlar oldu. . şimdide şöyle bir okumak şöyle bir öne çıkarmak istedim.

önce bir çalışma için ayna karşısına geçiyoruz. birkereliğine bile olsa..

özür dilerimm kimden kendimden..kendi sesimizi duyarak..nasıl sesimiz..birine çarpmış düşürmüş gibi mi .. birinin ayağına basmış kadar mahçup mu..

hadi kendinle iletişime geçip özür dile..

teşşekkür..Ekmek veren bakkala ettiğin gibi değil..içten bir teşekkkür..

seni seviyorum..bir kaç saat önce doğan çocuğa söyler gibi..(kendine yani)

önce en çok kızdıklarından başlamak üzere diycem kızacaksınız o yüzden en az kızdıklarınızdan başlamak üzere..

Önce birinci derece

Allah... Anne .. Babaaaaaaa....

alın karşınıza imgeleyin..ve dört cümleyi söyleyin..

sonra isterseniz sadece tekrar edin o kime neye gideceğini bilir..:)

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-04-2015, 01:50 PM   #17 (permalink)
Üsteğmen

seniha. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 591
326 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
seniha. will become famous soon enough

Alıntı:
bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu sitede bu konuyla ilgli harika paylaşımlar oldu. . şimdide şöyle bir okumak şöyle bir öne çıkarmak istedim.

önce bir çalışma için ayna karşısına geçiyoruz. birkereliğine bile olsa..

özür dilerimm kimden kendimden..kendi sesimizi duyarak..nasıl sesimiz..birine çarpmış düşürmüş gibi mi .. birinin ayağına basmış kadar mahçup mu..

hadi kendinle iletişime geçip özür dile..

teşşekkür..Ekmek veren bakkala ettiğin gibi değil..içten bir teşekkkür..

seni seviyorum..bir kaç saat önce doğan çocuğa söyler gibi..(kendine yani)

önce en çok kızdıklarından başlamak üzere diycem kızacaksınız o yüzden en az kızdıklarınızdan başlamak üzere..

Önce birinci derece

Allah... Anne .. Babaaaaaaa....

alın karşınıza imgeleyin..ve dört cümleyi söyleyin..

sonra isterseniz sadece tekrar edin o kime neye gideceğini bilir..:)
güzel bir uygulama. teşekkürler.
seniha. isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-04-2015, 04:46 PM   #18 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

Alıntı:
Alıntı:

umarım yardımcı olur.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.

Konu MuminOKAN tarafından (05-07-2015 Saat 07:04 PM ) değiştirilmiştir.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

« Taksim Beyoğlu'nda İyi Burger Mekanı? | Pastane açmayı düşünüyorum! »
Seçenekler
Stil