Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-12-2011, 04:31 PM   #13 (permalink)
Berilce
Yüzbaşı

Berilce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,207
808 Mesajinıza toplam 2,263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Berilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of light
Standart Cevap: ho-oponopono hakkında

Alıntı:
mutluuu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Silgi olumsuz hatıraları silmekte kullanılan ritüelin bi parçası bi kağıda sorunu yazıp görünen bi yere koyuyorsunuz yani sizin kolaylıkla görebileceğiniz ben mesela odamda panoma astım ki sık sık dikkatimi çekebilsin sonra yapılan şu; içinizden bi arınma mantrası belirliyorsunuz o sizin arınma mantranız oluyor onu içinizden söyleyerek kurşun bir kalemin ucundaki silgiyi sorununuzun üzerine bi kere vuruyorsunuz böylece sorunu arındırdığımıza inandığımız bi ritüel işte mesele oradaki negatif enerjiyi boşaltmak ben bu işlemi yaptıktan sonra seni seviyorum diyorum birde sık kullandığım "vas saaa" diye bi kelime var nette görmüştüm zaten oldu demekmiş her niyetimden sonra bitirirken vassaaa diyorum. faydalı olmasını seçiyorum sevgilerimle...
Çok teşekkür ederim beni yanıtladığınız ve verdiğiniz bilgiler için, "vassaaa" kelimesi de ilginç geldi bana, Sanskiritçe falan mı acaba? İnşallah bu bilgiler herkes için faydalı olur, Sevgiler
Berilce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla