Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-12-2011, 02:58 PM   #12 (permalink)
mutluuu
Teğmen

Tesekkür: 126
89 Mesajinıza toplam 291 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mutluuu is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: ho-oponopono hakkında

Alıntı:
Berilce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu yöntemi özellikle işyerinde bir ortak proje yürütmem gereken bir kişi var,
ona ve onunla ilgili ilişkilerime uygulayarak problemi ortadan kaldırmak istiyorum.
Çünkü bir yerde beraber çalışmak zorundayız ve bu beni bazen sıkıntıya sokuyor. Eğer ki
karşımızdaki kişinin bize karşı olan umursamazlığı ve bizimle çalışmaktaki gayriciddi tutumu varsa, nasıl
bizim içimizden kaynaklanabilir, bazen bu yöntemi sorguluyorum ben açıkcası! Fakat yine de bu kelimeleri
tekrarlayacağım, evet yapıyorum bunu, gelişmeleri paylaşacağım. Kitabı ben de okudum, bir ifade dikkatimi çekmişti
kitapta; "Sıkıcı ve sizi üzen hatıralara bir kalem ucundaki silginizle dokunun" diyordu. Bu yöntem hakkında hiç Forum üyelerinden eğitim alan var mı acaba Arkadaşlar, biliyormusunuz? Herkese Sevgiler.
Silgi olumsuz hatıraları silmekte kullanılan ritüelin bi parçası bi kağıda sorunu yazıp görünen bi yere koyuyorsunuz yani sizin kolaylıkla görebileceğiniz ben mesela odamda panoma astım ki sık sık dikkatimi çekebilsin sonra yapılan şu; içinizden bi arınma mantrası belirliyorsunuz o sizin arınma mantranız oluyor onu içinizden söyleyerek kurşun bir kalemin ucundaki silgiyi sorununuzun üzerine bi kere vuruyorsunuz böylece sorunu arındırdığımıza inandığımız bi ritüel işte mesele oradaki negatif enerjiyi boşaltmak ben bu işlemi yaptıktan sonra seni seviyorum diyorum birde sık kullandığım "vas saaa" diye bi kelime var nette görmüştüm zaten oldu demekmiş her niyetimden sonra bitirirken vassaaa diyorum. faydalı olmasını seçiyorum sevgilerimle...
mutluuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla