Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-04-2015, 04:46 PM   #18 (permalink)
MuminOKAN
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute
Standart Cevap: ho-oponopono hakkında

Alıntı:
mutluuu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Silgi olumsuz hatıraları silmekte kullanılan ritüelin bi parçası bi kağıda sorunu yazıp görünen bi yere koyuyorsunuz yani sizin kolaylıkla görebileceğiniz ben mesela odamda panoma astım ki sık sık dikkatimi çekebilsin sonra yapılan şu; içinizden bi arınma mantrası belirliyorsunuz o sizin arınma mantranız oluyor onu içinizden söyleyerek kurşun bir kalemin ucundaki silgiyi sorununuzun üzerine bi kere vuruyorsunuz böylece sorunu arındırdığımıza inandığımız bi ritüel işte mesele oradaki negatif enerjiyi boşaltmak ben bu işlemi yaptıktan sonra seni seviyorum diyorum birde sık kullandığım "vas saaa" diye bi kelime var nette görmüştüm zaten oldu demekmiş her niyetimden sonra bitirirken vassaaa diyorum. faydalı olmasını seçiyorum sevgilerimle...
Alıntı:
Berilce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok teşekkür ederim beni yanıtladığınız ve verdiğiniz bilgiler için, "vassaaa" kelimesi de ilginç geldi bana, Sanskiritçe falan mı acaba? İnşallah bu bilgiler herkes için faydalı olur, Sevgiler

umarım yardımcı olur.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

BTCHEAT

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.

Konu MuminOKAN tarafından (05-07-2015 Saat 07:04 PM ) değiştirilmiştir.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla