Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-03-2015, 04:47 PM   #16 (permalink)
bluegirlx
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute
Standart Cevap: ho-oponopono hakkında

bu sitede bu konuyla ilgli harika paylaşımlar oldu. . şimdide şöyle bir okumak şöyle bir öne çıkarmak istedim.

önce bir çalışma için ayna karşısına geçiyoruz. birkereliğine bile olsa..

özür dilerimm kimden kendimden..kendi sesimizi duyarak..nasıl sesimiz..birine çarpmış düşürmüş gibi mi .. birinin ayağına basmış kadar mahçup mu..

hadi kendinle iletişime geçip özür dile..

teşşekkür..Ekmek veren bakkala ettiğin gibi değil..içten bir teşekkkür..

seni seviyorum..bir kaç saat önce doğan çocuğa söyler gibi..(kendine yani)

önce en çok kızdıklarından başlamak üzere diycem kızacaksınız o yüzden en az kızdıklarınızdan başlamak üzere..

Önce birinci derece

Allah... Anne .. Babaaaaaaa....

alın karşınıza imgeleyin..ve dört cümleyi söyleyin..

sonra isterseniz sadece tekrar edin o kime neye gideceğini bilir..:)

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla