Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Tanışalım

Uyarılar

Selamlar

Forum ve Tanışalım Selamlar Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhabalar, müzik veya okuyacağım yazıların kişisel gelişimime katkıda bulunabileceğine pek inanmasamda denemekten zarar çıkmaz mantığıyla aranıza katılmış biriyim. Umarım haksız çıkarım ;)...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tanışalım telkin cd indir izle İstanbul Tanışalım nerededir kimdir Tanışalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tanışalım hipnoz Tanışalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tanışalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tanışalım kuantum düşünce kitap haberi

Selamlar

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-04-2014, 12:57 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 15
5 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Enderr is an unknown quantity at this point
Standart Selamlar

merhabalar, müzik veya okuyacağım yazıların kişisel gelişimime katkıda bulunabileceğine pek inanmasamda denemekten zarar çıkmaz mantığıyla aranıza katılmış biriyim. Umarım haksız çıkarım ;)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Enderr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-04-2014, 01:42 PM   #2 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Selamlar

Merhaba hoş geldiniz. Ben de size bir soru sorayım o zaman "Size göre kişisel gelişim için neler yapılmalı?"

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-04-2014, 02:04 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

elisya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 565
297 Mesajinıza toplam 1,016 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the rough

Alıntı:
Enderr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhabalar, müzik veya okuyacağım yazıların kişisel gelişimime katkıda bulunabileceğine pek inanmasamda denemekten zarar çıkmaz mantığıyla aranıza katılmış biriyim. Umarım haksız çıkarım ;)

Merhaba Enderr arkadaşım. Burada dinleyeceğin müzik ne öylesine keyif için dinlenmesi gereken bir müzik türü ne de okuyacağın yazılar roman havası tadında yazılardır. Lütfen ön yargılı bir şekilde yaklaşmadan önce müziklerin alt yapısı hakkında sitede bir çok bilgiyi okuyun. Eğer ikna olmazsanız müzikleri dinleyen ve faydasını görmüş arkadaşlarımıza da sorabilirsiniz. Hala ikna olmayıp ön yargılarınız ve kuşkularınız içinizde devam ederse o zaman karar verirsiniz. Sonuçta değişmeyi istemek kadar istememekte bir seçimdir.
İyi günler.
Alt 17-04-2014, 02:27 PM   #4 (permalink)

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba hoş geldiniz. Ben de size bir soru sorayım o zaman "Size göre kişisel gelişim için neler yapılmalı?"
bana göre ailede ve diğer (okul vs.) eğitim süreçlerindekiler kişiliğini belirliyor insanların ve değişim bir daha zor gibi geliyor. tabi bu benim düşüncem.

Alıntı:
elisya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba Enderr arkadaşım. Burada dinleyeceğin müzik ne öylesine keyif için dinlenmesi gereken bir müzik türü ne de okuyacağın yazılar roman havası tadında yazılardır. Lütfen ön yargılı bir şekilde yaklaşmadan önce müziklerin alt yapısı hakkında sitede bir çok bilgiyi okuyun. Eğer ikna olmazsanız müzikleri dinleyen ve faydasını görmüş arkadaşlarımıza da sorabilirsiniz. Hala ikna olmayıp ön yargılarınız ve kuşkularınız içinizde devam ederse o zaman karar verirsiniz. Sonuçta değişmeyi istemek kadar istememekte bir seçimdir.
İyi günler.
Haklısın biraz önyargılıyım bu konuya ancak zaten burada bulunma amacım hem bu önyargıyı kırma çabası hemde değişim sezersem isteğimin artmasına güvenmem.
Alt 17-04-2014, 03:20 PM   #5 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Alıntı:
bana göre ailede ve diğer (okul vs.) eğitim süreçlerindekiler kişiliğini belirliyor insanların ve değişim bir daha zor gibi geliyor. tabi bu benim düşüncem.
İnanın okulun ve ailenin yetersiz kaldığı öyle çok durum vardır ki farkındalığınız arttıkça fark edebilirsiniz. Evet belki kolay değil bilinçaltımıza her an her saniye istediğimiz veya istemediğimiz bir çok mesaj gidiyor. Telkinler istemli olarak olumlu mesajları alabildiğimiz bir kaynak. Faydasını görmüş biri olarak gönül rahatlığı ile söylüyorum.

Hayatınızda hiç kişisel gelişim kitabı okumamış olabilirsiniz. Bir tanesinin alıntılarını sadece forumdan okumanızı, bunlar hakkında düşünmenizi ve eğer içinde uygulama varsa da uygulamayı mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

Denemeden başarısızlığı kabul etmektense deneyip başarısız olmanız size daha çok şey öğretir. Ön yargıları yıkmak imkansız değil.

Kendinizi değişime açarsanız er ya da geç siz de gelişirsiniz. Hem de illa bir şeyler okuyup dinlemek bir yana hayatınızdaki tüm olaylardan bir şeyler öğrenebilirsiniz.

İmtihan dünyası denir ya sürekli aynı sınava girip başarısız olmak değildir imtihan dünyası öğrendikçe sizi geliştirir. Öğrenmezseniz sürekli aynı sıkıntıları yaşarsınız. Hayat böyle bir döngüdür. Hayata bakış açınızı bile değiştirmeniz çok şeyi değiştirir.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-04-2014, 07:36 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 40
53 Mesajinıza toplam 89 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pelish is an unknown quantity at this point

Ender,

Hoşgeldin formumuza, burada inan çok şey öğrenip gerçek hayatında da öğrendiklerini kullanırsan çok şey kazacağından eminim, ilk zamanlar bende dedim kendi kendime "müzikle mi ne alakası var diye" sonradan fark ettim ki bu telkin mp3 çok farklı birşey denedim, çok kazandım ve ön yargılarımı yok ettim, eğer denemeden kendince olmaz dersen zaten hiç başlama çünkü o halinle çok şey kaybedeceğinden hayat dediğimiz bu yolda eminim. Örnek verirsem, damar müzik dinleyen ile aşk müzikleri dinleyen ve rahatlatıcı müzik dinleyen kişiler arasında çok fark var. Dünya üzerinde yapılan testlerde Müzik ruhun %80 gıdası diyorlar.

Okulda eğitim demişin, ben eğitim ile inan adam olanı görmedim, etrafımda çok üniversite bitirmiş ama 2 kelimeyi bir araya getiremeyen çok insan var, diyeceğim şu ki eğitimden eğitime fark var. Kişisel gelişim çok farklı bir duygular besler okul sadece öğretir buradaki herşeyi kendine adapte edersen kendi yolunu kendi kişiliğini ortaya koyarsın.

Sevgi, Saygılarımla.
Pelish isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-04-2014, 10:49 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 5
23 Mesajinıza toplam 39 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Mehmet1 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Pelish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ender,

Hoşgeldin formumuza, burada inan çok şey öğrenip gerçek hayatında da öğrendiklerini kullanırsan çok şey kazacağından eminim, ilk zamanlar bende dedim kendi kendime "müzikle mi ne alakası var diye" sonradan fark ettim ki bu telkin mp3 çok farklı birşey denedim, çok kazandım ve ön yargılarımı yok ettim, eğer denemeden kendince olmaz dersen zaten hiç başlama çünkü o halinle çok şey kaybedeceğinden hayat dediğimiz bu yolda eminim. Örnek verirsem, damar müzik dinleyen ile aşk müzikleri dinleyen ve rahatlatıcı müzik dinleyen kişiler arasında çok fark var. Dünya üzerinde yapılan testlerde Müzik ruhun %80 gıdası diyorlar.

Okulda eğitim demişin, ben eğitim ile inan adam olanı görmedim, etrafımda çok üniversite bitirmiş ama 2 kelimeyi bir araya getiremeyen çok insan var, diyeceğim şu ki eğitimden eğitime fark var. Kişisel gelişim çok farklı bir duygular besler okul sadece öğretir buradaki herşeyi kendine adapte edersen kendi yolunu kendi kişiliğini ortaya koyarsın.

Sevgi, Saygılarımla.
Eğitimle adam olunmaz evet ama kişisel gelişimle uğraşıpta adam olamaz herkes. Bu kişisel gelişim (uygulamalar telkinler kitaplar v.b) her şey olöadan öncede insanlar hayatlarını çok mutlu bi şekilde adam gibi de sürdürebiliyodu ve halada bunlar olmadan çok rahat bir şekilde sürdürebilir. Eğitim de insanın hayatında çok büyük rol oynuyo, arkadaş çevresi sizin ne olduğunuzu belirler. Gayet akıllı edepli adablı bi çocuk okulda serseri kopuk insanlarla biraz takılmaya başlarsa aynı onlar gibi olmaya başlar, ama düzgün insanlarla takılırsa yerinde adam akıllı konuşur davranır. Diyiceğim o ki hayatımızı ailemiz, eğitimimiz(okuldaki arkadaş çevresi), normal arkadaş çevresi büyük çoğunlukla bunlar belirler yaşantımızı ve insan hayatını değiştirmek isterse bunların farkına vardımı çok rahat değiştirebilir hayatını. Birde adam olma konusunda, insanın kanında olmayınca istediğini yapsın adam olamaz o.
Mehmet1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-04-2014, 12:15 AM   #8 (permalink)

Herkese teşekkürler. okul veya ailede eğitim olayını ben zaten sadece buralarda olur anlamında söylemek istemedim. şunu demek istedim; bizim toplumumuzda ilk ailede sonrasında okulda verilen yeterli veya yetersiz eğitim insanın karakterinin büyük bölümünü yaratıyor. sonrasında ise bu temelleri yıkıpta yeni bi karakter edinmek kendine zor gibi görüyorum.
Alt 18-04-2014, 02:33 AM   #9 (permalink)
Üsteğmen

elisya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 565
297 Mesajinıza toplam 1,016 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the rough

Alıntı:
Enderr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Herkese teşekkürler. okul veya ailede eğitim olayını ben zaten sadece buralarda olur anlamında söylemek istemedim. şunu demek istedim; bizim toplumumuzda ilk ailede sonrasında okulda verilen yeterli veya yetersiz eğitim insanın karakterinin büyük bölümünü yaratıyor. sonrasında ise bu temelleri yıkıpta yeni bi karakter edinmek kendine zor gibi görüyorum.
Evet dediğiniz doğru.. ilk 7 yaşına kadar ailede ve sonrasında okul, arkadaşlar ve sosyal hayattan bir sürü eğitim, dersler ve öğrenilmiş davranışları alıyoruz. iyi yada kötü olsun hepsi bizim benliğimizi ve karakterimizi hatta sonunda kaderimizi oluşturan küçük ama etkili, hatta kalıplaşmış çekirdek inançlarımızı da bu dönemler de alıyoruz. işte bu çekirdek inançların niteliğidir asıl önemli olan. Size zararlı mı yoksa faydalı mı? Bu inançlarımızla yaşıyoruz çünkü hayatı. Eğer bir şekilde farkındalığınız artmış ve kendinizde olumsuz gelen yanlarınızı görüp farkettiyseniz şanslısınız. Bunu değiştirme şansınız var. Çünkü hayatınızın sorumluluğu sizin elinizde. Temelleri yıkmak yani en zor olanı da burada başlıyor. ister kişisel gelişim okuyarak, ister ritmotrans cd'ler ile ya da bilinçli telkinlerle vs... çalışmalar ile bunu başarmak mümkün.. Çeşitli yolları var ve bu konular ile ilgili çoğu bilgiyi bu sitede bulabilirsiniz.
Başlamak başarmanın yarısıdır. Yeterki pes etmeden kararlı olun.

Bookmarks

Seçenekler
Stil