Konu: Selamlar
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-04-2014, 07:36 PM   #6 (permalink)
Pelish
Teğmen

Tesekkür: 40
53 Mesajinıza toplam 89 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pelish is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Selamlar

Ender,

Hoşgeldin formumuza, burada inan çok şey öğrenip gerçek hayatında da öğrendiklerini kullanırsan çok şey kazacağından eminim, ilk zamanlar bende dedim kendi kendime "müzikle mi ne alakası var diye" sonradan fark ettim ki bu telkin mp3 çok farklı birşey denedim, çok kazandım ve ön yargılarımı yok ettim, eğer denemeden kendince olmaz dersen zaten hiç başlama çünkü o halinle çok şey kaybedeceğinden hayat dediğimiz bu yolda eminim. Örnek verirsem, damar müzik dinleyen ile aşk müzikleri dinleyen ve rahatlatıcı müzik dinleyen kişiler arasında çok fark var. Dünya üzerinde yapılan testlerde Müzik ruhun %80 gıdası diyorlar.

Okulda eğitim demişin, ben eğitim ile inan adam olanı görmedim, etrafımda çok üniversite bitirmiş ama 2 kelimeyi bir araya getiremeyen çok insan var, diyeceğim şu ki eğitimden eğitime fark var. Kişisel gelişim çok farklı bir duygular besler okul sadece öğretir buradaki herşeyi kendine adapte edersen kendi yolunu kendi kişiliğini ortaya koyarsın.

Sevgi, Saygılarımla.
Pelish isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla