Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Reiki

Uyarılar

Reiki reiky, reiki, reiki chakra, reiki hand, reiki inisiyasyonu, reiki masterları, reiki uyumlanma, reiki 4, reiki 5, reiki i, money reiki, park reiki, reiki level, reiki 3a, luck reiki,

Ynt: Reiki konusunda farklı gorusler ?

Alternatif Kişisel Gelişim ve Reiki Ynt: Reiki konusunda farklı gorusler ? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: Kurby Nickli Üyeden Alıntı Canım Senacım karabasanda görünmediğini ne biliyorsun.Ayrıca, dini niye bu işe karıştırıyorsunuz onu da hala anlayabilmiş değilim.Bizim dışımızdaki varlıkların bizim hakkımızdan gelme görevini üstlenmiş oldukları kanısına nasıl varıyorsunuz.Tamam ürkütücü bir deneyim, ama nedir bu paranoyaklık be ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Reiki telkin cd indir izle İstanbul Reiki nerededir kimdir Reiki çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Reiki hipnoz Reiki olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Reiki hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Reiki kuantum düşünce kitap haberi

Ynt: Reiki konusunda farklı gorusler ?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 31-08-2007, 09:27 PM   #21 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
20 Mesajinıza toplam 57 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serencam is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Reiki nedir?

Alıntı:
Kurby Nickli Üyeden Alıntı
Canım Senacım karabasanda görünmediğini ne biliyorsun.Ayrıca, dini niye bu işe karıştırıyorsunuz onu da hala anlayabilmiş değilim.Bizim dışımızdaki varlıkların bizim hakkımızdan gelme görevini üstlenmiş oldukları kanısına nasıl varıyorsunuz.Tamam ürkütücü bir deneyim, ama nedir bu paranoyaklık be de bunu anlayamıyorum.Din konusunda da görüntüye asla aldanmayın şekerler, kalbin temizliği önemlidir.Ben de ilginç deneyimler yaşıyorum.Bazen ürküyorum.Ancak kendimle yüzleşmek de hoşuma gidiyor.Kendimi tanıyorum ben.Bu bana verilmiş en büyük fırsat diye düşünüyorum.Keza haritamda da var belli şeyler benim.Ancak neptün-uranüs-pluto transitleriyle görmem gerekiyormuş bunları.Dönüm noktasındayım.Kabullenip yürüyorum.Kendini kabullenmek, kendinle yüzleşmek dünyanın en zor işi.Anladığım kadarıyla, reiki de asıl amaç karşındakine şifa vermekten çok kendini arındırmak, kendinle yüzleşmek.Bunu becerebilmekte gerçekten magal gibi yürek istiyor.Ben yıllarca farkında olmadan kendimi buna hazırlamışım.Ve bu yol beni içine çekiyor.Bundan 3 ay önce haberim bile yoktu bunlardan.Ne zamanki, yaşamı akışına bıraktım geldiğim nokta burası oldu.Bence sende doğma fikirlerden, önyargılarından sıyrıl.İllede reiki yap demiyorum, ama şunu anladım ki, kendinle barışık olmak hayatı akışına bırakmanı kolaylaştırıyor.Bunun sonucunda da hayata gelme amacına daha da yaklaşıyorsun.Bilinçsizce çekiliyorsun o yola.Gerçekleştireceğin her ne ise.
sevgiyle kal!
Kurby ateş olmayan yerden duman çıkmazmış. Birgün benim yaşadıklarımı yaşayarak öğrenirsin umarım. Karabasan mıydı yoksa basmayan mı :) Ayrıca doğma fikirler sözüne tebessüm ediyorum sadece
Ben en iyisi Nasreddin Hoca misali damdan düşmüş biri gelene kadar ortalıkta görünmiyim. Ama bak sonrasında bana gelip şöyle şöyle oldu demeyin. Demiştim ben derim. Anladın sen beni

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 31-08-2007, 09:36 PM   #22 (permalink)
Teğmen

20 Mesajinıza toplam 57 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serencam is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Reiki nedir?

Arkadaşlar gene çok enerji çektim. Başım felaket ağrımaya başladı. Ben çıkıyorum. Hoşçakalın.
Alt 31-08-2007, 09:39 PM   #23 (permalink)
Teğmen

30 Mesajinıza toplam 136 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tulu is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Reiki konusunda farklı gorusler ?

Sen istemesende, dönüp dolaşıp hep bu yola çıkacaksın gibime geliyor.
tulu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2007, 12:19 AM   #24 (permalink)
hayalayaz
Guest

arkadaşlar yazı uzun olursa diye çekindim yazmaya ama..
galiba aranızda naçizane en deneyimli benim reiki konusunda..yıllar önce uyumlandım ve uyumlandığım günden beri devamlı kanal oluyorum bu muhteşem enerjiye..yazımın sonuna kadar hep "BEN" diyeceğim bunu kendi egomu öne çıkarmak için değil..sadece kendi deneyimlerimi yazacağım için yapacağım..ben gözümle gördüğüm,kulağımla duyduğum şeylere inanırım..ve güvenirim..yanlış anlaşılmamak adına bukadar açıklama yaptıktan sonra gelelim sadede...
1=reiki bir din değildir..evet reikiyi ilk öğrendiğimiz yıllarda bunun sadece doğu geleneğinde olduğunu zannettik...vaaay japonlar nelerde yapıyormuş falan olduk..fakat biraz araştırınca şifanın,şifacılığın hz ademin yaradandan dilemesiyle bizlere doğuştan verilen bir hediye olduğunu öğrendik...hz fatıma anamız büyük bir şifacıymış,bitkiler konusunda alimmiş, bizim üfürükçü dediğimiz anneaneler nineler gerçek birer ocak(şifacıymış meğerse)...islamdan önceki tarihimize bakarsanız şamanlık genlerimizde var...sevgili dost78 reiki ile biz, genlerimize kodlanmış olan verileri tekrar hatırladık..yani öyle dinimizi falan inkar etmedik...ayrıca reikiye uyumladığımız kişileride dinden çıkarmak için misyonerlikte yapmıyoruz..yalnız şu bir gerçekki her geçen gün biraz daha hoşgörü geliştirip..kendi maskelerimizin daha bir farkındalığını kazanır olduk..bu bizi pürü pak etmiyor tabii..son nefesimize kadar farkındalığımız gelişecek...inşallah...ve kimbilir daha ne farkındalıklar geliştiricez..
sena'nın yaşadığı deneyimin tabiiki reikiyle ilgisi yok...ayrıca cinlerlede ilgili değil...sadece kendisini bilerek veya bilmeyerek dezenkarne varlıklara açmış ve onlarla kurduğu irtibatın reiki rehberleriyle olduğunu sanıyor...öğretmenlerin kendisine söylemediğini iddia ettiği varlıkların reiki rehberleri olduğunu bilmiyor...reiki rehberleri,kendilerini görmeye hazır olduğunu düşünene ve bunu isteyen insanlara görünür...öğretmenler uyumlama esnasında,uyumladıkları kişinin ve kendilerinin rehberlerini davet ederler(burada onları illa görmekte şart değildir...öğretmen uyumlamanın kişinin,kendisinin ve bütünün hayırına olması için böyle bir dilekte bulunur..)bunu dilediği anda zaten uyumlama öğretmenin inisiyatifinde değildir..o her zaman olduğu gibi kanaldır..ayrıca bir öğretmenin daha 2. dereceye bile uyumlamadığı bir kişiyi öğretmenliğe hazırlamasınıda anlayabilmiş değilim...reki dereceleri..gelişim süreciyle ilgilidir...kişinin bio enerjisiyle değil...algılarınız ve duru yetenekleriniz çok gelişmiş olabilir..işte buyrun..her duru yeteneği gelişmiş kişi duru bir şeyler görmeyebiliyormuş..sizin gördüğünüz varlıkları ben hiç görmedim..bunlar beni asla rahatsız etmedi..eh enerjiminde pek düşük olduğu söylenemez...sizin yaşınızı bilmiyorum ama her halde yaşadığınız yılların yarısından fazla bir zaman enrjilerle ve psişik yeteneklerin gelişmesiyle ilgili çalışmalarım vardır...buna gençlik devrelerimde yaptığım cahilane ruh davetlerine ekleyebiliriz...eğer kendimizi dezenkarne varlıklara açmazsak bunları görmemiz..varlıklarını hissetmemiz olanaksızdır...eğer kendimizi açmadıysak ve buna rağmen varlık görüyorsak..derhal bir doktora görünmekte fayda var...beyin kimyamızdaki en ufak dengesizlik bunları gördüğümüzü zannettiriyor çünkü...ben 3. gözümün açıldığı zaman gittim..ve kontrol ettirdim..çünkü beyindeki herhangi bir dengesizlikte bunların olabileceğini biliyordum..(burada beyin dengesizliği derken amacım hakaret etmek değil..sadece tıbbi terimleri bilmiyorum) şimdi bu noktada peki reiki bize neden şifa vermiyor sorusuyla karşılaşıyorum sık sık reiki alternatif değil yardımcı şifadır..
uzun yıllardan beri evrenin frekansı değişiyor..ve bilinçlerimiz açılıyor..herkesin bilinci farklı açılımlar
geliştiriyor..bu gün beğenmediğimiz bir şeyin yarın böyle olmadığını görebiliyoruz...reikiye uyumlanıpta hiç kullanmamış bir insanlar onu kullanmaya başladıktan sonra, ona laf edilmesine bile tahammül
edemeyebiliyor..bende ilk önce inanmadım...hatta agustos sıcağında eller tabiiki sıcak olur falan dedim ama daha sonra yaşadığım deneyimler,beni, yaradanın gerçekten bize böylesine saf bir ışığı hediye ettiğine inandırdırdı..
her şeyi sorgulayın...ama suçlamadan önce lütfen lütfen lütfen iyice araştırın..evet benim yaptığım gibi ben kafayı iyice kırdım mı acaba diye doktorada gidin...senacığım..sen reiki hakkında bunları söylediğin için hiç kimse şifacılıktan vazgeçmez...dünyada milyonlarca insan reiki uyguluyor..ve milyonlarcasıda reiki öğrenmeye hazırlanıyor..çünkü reiki ve daha başka enerjiler bizleri ileriye dönük güzelliklere hazırlıyor... saygılar
Alt 01-09-2007, 12:52 AM   #25 (permalink)
Çevirmen

90 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tresor is an unknown quantity at this point

yazıyı hayret ederek okudum, lutfen ne yazıyorsak arastırıp, okuyarak ve buranın bır mecra oldugunu unutmadan yazalım...once bır secret tutturuldu sımdı de reıkı, paylasacak emınım baska konular da vardır, en azından herkes tam fıkır sahıbı oldugu konuları yazsın lutfen.. acıklamaları ıcın hayalayaza tesekkurler
tresor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2007, 01:22 AM   #26 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Ynt: Reiki konusunda farklı gorusler ?

Diğer kişisel gelişim yöntemleri arasında Reiki alt başlığını açtım.Dolayisi ile Reiki konusu sitede tartışılır.Bu konuda daha deneyimli üyelerimiz de şimdi olduğu gibi açıklamalar yaparlar...

Sena üye olduğunda bu yana yana dünden beri bir çok konu başlığına mesaj yazmış.Yüzme,Tiyatro,Aikido,Nlp,Reiki benim hatırladıklarım...

Sitede sohbet ortamı olması güzel ancak sadece sohbet mesajı yazmak yerine çeşitli konularda görüş bildiren üyeler olması ayrıca sevindirici.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2007, 08:09 AM   #27 (permalink)
Teğmen

24 Mesajinıza toplam 52 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dost78 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
1=reiki bir din değildir..evet reikiyi ilk öğrendiğimiz yıllarda bunun sadece doğu geleneğinde olduğunu zannettik...vaaay japonlar nelerde yapıyormuş falan olduk..fakat biraz araştırınca şifanın,şifacılığın hz ademin yaradandan dilemesiyle bizlere doğuştan verilen bir hediye olduğunu öğrendik...hz fatıma anamız büyük bir şifacıymış,bitkiler konusunda alimmiş, bizim üfürükçü dediğimiz anneaneler nineler gerçek birer ocak(şifacıymış meğerse)...islamdan önceki tarihimize bakarsanız şamanlık genlerimizde var...sevgili dost78 reiki ile biz, genlerimize kodlanmış olan verileri tekrar hatırladık..yani öyle dinimizi falan inkar etmedik...ayrıca reikiye uyumladığımız kişileride dinden çıkarmak için misyonerlikte yapmıyoruz..
Sevgili Hayal;
Açıklamalarınız için teşekkürler,benim daha önceki mesajım reikiyi hedef alan bir yazı değildi,benim reikiyle ilgili tartışmaya girmem söz konusu değil çünkü bu konuyla ilgili yakından uzaktan ilgim yok,bilgimde yok..ben sadece yanımızda bütün şifacılığı kapsayan bir hazine dururken uzaklarda aramayı uygun bulmuyorum,herkesin seçimlerinede saygı duyarım..sizin misyonerlik yaptığınıza dair bir iddiamda olmadı,sizin iyi niyetinizden şüphem yok
Saygılar
dost78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2007, 11:59 AM   #28 (permalink)
hayalayaz
Guest

ŞİFA VE HAZRETİ ADEM
BU YAZIYI YILLAR ÖNCE 3. GÖZ DERDGİSİNDE OKUDUM..KAYNAĞIN NERDEN GELDİĞİNİ VE YAZARIN KİM OLDUĞUNU HATIRLAMIYORUM..AMA PAYLAŞMAKTA YARAR OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜM..
Hz adem yaradandan diler..yarabbim kendi nurunu benim öyle bir yerime koy'ki ben onunla göreyim,iyileşip,iyileştirebileyim..Yaradan nurunu Hz ademin alnının ortasına koyar...Hz adem görmeye şifalanmaya ve şifalandırmaya başlar...fakat yaradanın nurunun akışını görmediği için tekrar huzura varır ve diler..Yarabbim ben bu nuru gözlerimle görebileyim...bunun üzerine..yaradan..Hz ademin
sağ elinin başparmağına Hz muhammedin nurunu
işaret parmağına Hz alinin nurunu
orta parmağına Hz fatımanın nurunu
yüzük parmağına Hz hasanın nurunu
serçe parmağına Hz hüseyinin nurunu koyar
sol elinin baş parmağına hz muhammedin nurunu
işaret parmağına Hz alinin nurunu
orta parmağına Hz fatımanın nurunu
yüzük parmağına hz ömerin nurunu
serçe parmağına hz osmanın nurunu koyar
şifalanma ve şifa verme yeteneği insan oğluna hz ademden beri hediye edilmiştir...mikao usui tibet tantra sutralarında bulduğu sembollerin sırrını çözemeyince.. kurama yama dağında bu konuda aydınlanmak veya ölmek üzere 21 gün oruç tutarak meditasyon yapıyor..ve 21 gün sonunda evrenden gelen bir ışığın alnının ortasında içeri girmesiyle kendinden geçiyor..ve sembollerin sırrı ve evrenselliği bu sırada kendisine ayan oluyor...bu muhteşem şifa gücü evrensel olduğu için ona reiki ismini veriyor...REİKİ=iki kelimeden oluşmuştur
REİ= evrensel Kİ= yaşam enerjisi demektir
Eğer iskenderiye kitaplığı yakılmasaydı bu bilgilerin bizdede olduğunu görecektik..çünkü evrensel bir bilgi tek bir toplumun olamaz..nasıl ki nefes ve kendi kendini iyileştirme gücü genci,yaşlısı,güzeli,çirkini, zengini, fakiri ayırmadan eşit olarak verilmiştir bu bilgilerinde toplumları ayırd etmeden verildiğine inanıyorum...
reikinin bize sonradan ulaşan bilgilerine göre mikao usui şifa verirken negatif enerji hissettigi bölgelere
üflüyormuş,parmak uçları ile hafifçe vuruyormuş..sıvazlayıp ellerini silkeliyormuş..veya elinin kenarıyla bıçakla keser gibi vs.. vs.. hareketler yapıyormuş..ben bunları öğrendiğimde bana hiç yabancı gelmedi benim üfürükçü dediğim ninenelerimde benzer hareketlerle şifa veriyorlardı..
arkadaşlar bizler yaradanın yarattığı en akıllı varlıklarız..tabiiki düşünelim ve sorguluyalım..ama yargılamayalım..bu gün bize yabancı, olanaksız, saçma gelen bilgiler yarın karşımıza çıktığında pekte öyle gelmeyebilir...tabiiki fikir alışverişinde bulunalım..fikirler bir noktada buluştuğunda en güzel ve geliştirici neticeler çıkıyor ortaya..
reikide esas olan fiziksel şifanın yanı sıra ruhsal şifadır..kişisel gelişimdir..
2. dereceyle birlikte kişinin geçmişinden son nefesini verinceye kadar geçen zamanda kişisel gelişimini yönlendirir.. istisnasız tüm reiki öğretmenleri ilk başta kişinin kendisini ve kendisini kıran herkesi affetmesi için duygularına ve geçmişine reiki göndermesini öğütler..vs...biz başkasının bize yaptıkları için ve kendimizin onlara yaptıklarımız için daima bir "ama"kelimesini yedekte tutarız...o zaman bu "amaları şifalandırmamız öğütlenir..(çok bilgili değilim) ama bildiğim kadarıyla sufizmde'de bu tür kişisel gelişime yönelik uygulamalar var.. yunus emre,mevlana,vs..gibi bir çok islam aliminden aktarılan bilgiler varken ve reikinin bilgisine doğru dürüst ulaşamamışken neden yargılıyoruz...sena'nın deneyimlediklerinin mutlaka bir açıklaması vardır..ama bu açıklama reikide değildir.. bu arada mevlanadan,yunus emreden,hacı bektaş veliden bizleri düşünmeye ve kendimizle yüzleşmeye sevk edecek yazılar yazmak yerine bir bilgi yabancı ellerden geldi..ve ismi kutsal kitabımızda geçmiyor diye tu kaka yapmak ne kadar doğru...dr mikao usui reikiyi 19 y.y tekrar keşfetmiştir ve adını kendisi koymuştur...peki böyle bir enerjinin kutsal kitapların tümünde olmadığını kim iddia edebilir...unutmayın ki kutsal kitapların tümü..düz mantık yürüyen bizlerin çözemeyeceği kadar şifrelidir..kaptan custo..mekanı cennet olsun..coğrafik bir yığın bilgiyi kuranı kerimden çıkarmadımı?..(veya başka kutsal kitaplardan...) bu güne kadar bir çok bilgi açıklandı yabancılar tarafından.sonra biz aa bunu bizde biliyoruz dedik...e peki niye açıklamadın ? e toplumun hazır olmadığını düşündüm..egoya bakın tüm toplum adına karar verme yetkisini kendinde bulduruyor..bizler burada gelişmek için buluşmuş bir avuç insanız...birbirimizi yargılamadan sorgulayalım düşündüklerimizi ve bildiklerimizi...eminim sena yaşadıklarının sebebi olarak reikiyi suçlamasaydı..ve kendince bir takım adlar koymasaydı,ona hepimiz yaşadıklarının açıklamasını bulmakta yardımcı olmaya çalışırdık..Benim ( ve tanıdığım bir çok reiki kanalının ) hayatım/ız reikiden sonra güllük gülüstanlık olmadı...her şeyden önce kendimle yüzleşmek başlı başına büyük üzüntü kaynağı olabiliyor..ve beşer olduğumuz için olmayada devam edecek...bana en başında yaşayacağım şeyleri tek tek anlatsalardı ve yinede istiyormusun diye sorsalardı, kişisel gelişimime katkısı olan reikiyi yinede alırdım...yolumuzun başlangıcı değil bizi nereye götürdüğü önemlidir.. hepinize saygılar
Alt 01-09-2007, 12:48 PM   #29 (permalink)
Teğmen

5 Mesajinıza toplam 13 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
BHTYR_VFR is an unknown quantity at this point

hayalayaz açıklamalarından ötürü teşkr ederim, sena nın yazıları epeyce korkutmuştu beni... fakat reiki bencede faydalı birşeye benziyor
BHTYR_VFR isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-09-2007, 02:10 PM   #30 (permalink)
Üsteğmen

109 Mesajinıza toplam 328 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turgay0101 is an unknown quantity at this point

açıklamalar ve paylaşımlar için sağol Hayal abla bu reiki Sena bağlı bir şey herhalde

Bookmarks