Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-08-2007, 09:12 PM   #20 (permalink)
asevgican
Üsteğmen

Tesekkür: 0
99 Mesajinıza toplam 206 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asevgican is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Reiki nedir?

Alıntı:
Kurby Nickli Üyeden Alıntı
Canım Senacım karabasanda görünmediğini ne biliyorsun.Ayrıca, dini niye bu işe karıştırıyorsunuz onu da hala anlayabilmiş değilim.Bizim dışımızdaki varlıkların bizim hakkımızdan gelme görevini üstlenmiş oldukları kanısına nasıl varıyorsunuz.Tamam ürkütücü bir deneyim, ama nedir bu paranoyaklık be de bunu anlayamıyorum.Din konusunda da görüntüye asla aldanmayın şekerler, kalbin temizliği önemlidir.Ben de ilginç deneyimler yaşıyorum.Bazen ürküyorum.Ancak kendimle yüzleşmek de hoşuma gidiyor.Kendimi tanıyorum ben.Bu bana verilmiş en büyük fırsat diye düşünüyorum.Keza haritamda da var belli şeyler benim.Ancak neptün-uranüs-pluto transitleriyle görmem gerekiyormuş bunları.Dönüm noktasındayım.Kabullenip yürüyorum.Kendini kabullenmek, kendinle yüzleşmek dünyanın en zor işi.Anladığım kadarıyla, reiki de asıl amaç karşındakine şifa vermekten çok kendini arındırmak, kendinle yüzleşmek.Bunu becerebilmekte gerçekten magal gibi yürek istiyor.Ben yıllarca farkında olmadan kendimi buna hazırlamışım.Ve bu yol beni içine çekiyor.Bundan 3 ay önce haberim bile yoktu bunlardan.Ne zamanki, yaşamı akışına bıraktım geldiğim nokta burası oldu.Bence sende doğma fikirlerden, önyargılarından sıyrıl.İllede reiki yap demiyorum, ama şunu anladım ki, kendinle barışık olmak hayatı akışına bırakmanı kolaylaştırıyor.Bunun sonucunda da hayata gelme amacına daha da yaklaşıyorsun.Bilinçsizce çekiliyorsun o yola.Gerçekleştireceğin her ne ise.
sevgiyle kal!
bravo...süper bi yorum.