Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-08-2007, 07:36 PM   #13 (permalink)
BURCU GELEGEN
Guest

Standart Ynt: Reiki nedir?

Alıntı:
Kurby Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
BURCU. Nickli Üyeden Alıntı
Arkadaşlar bu konu hakkıında ben yazı yazacağım birazdan ve ondan sonra benim talebim böyle tatrtışmalar olacaksa reiki konusunun kaldırılması
inanın gerçekten ayaklar altına alınmış durumda ben diğer sitelerde bunları ne okudum ne tartışmasına girdim
ve bunları okumak beni artık üzmeye başladı.
Onca insanın faydalnadığı yarar gördüğü bir evrensel enerjinin bir kişinin yazdığı ilgisiz bir konu üzerine reiki renerjisinin kötü sonuçlar getireceğini yazmasını doğru bulmuyorum ve insanları bu şekilde korkutmaya hakkınız yok.

Yalnış yerden bakıyorsun Burcu.Aksine açıklama yaparak, yalnış yargıları düzeltebilecekken, bu şekilde tavır alman beni üzdü.Tabu olmamalı bu konu bence.Araştırılıp, öğrenilmeli ve bilgiler paylaşılmalı.Tabu olan şeyler, değişitirilmeye ve yok olmaya mahkumdur çünkü.Açık açık anlatın bize, biz de korkmayalaım.Fikirler tartışıldıkça büyür bunu unutma derim.
Örneğin astroljiye bakış açısı kötü olan bir kişi karşıma geçse, onu ikna etmek adına değil belki ama, gezegenlerin enerjilerinin, birbirleriyle yaptıkları açıların enerjilerin bizlerin dönüm noktalarınmıza nasıl sürüklediğini anlatmaya çalışırım.Yok bu konu ayaklar altına alındı, gezegenler bildirir senin haddini gibi şeyler söylemem.İnanan inanır, inanmayan inanmaz.Bir gün nasıl olsa döngünün birinde düşüncelerinden sıyrılıp, yepyeni bir zihniyete sahip olacaktır diye düşünürüm.Ve benim açıklamam belkide bu yeni zihin hareketinin mayası olacak derim.Bu hazır olmakla ilgili birşey.Burcunu bilmiyorum ama sabit niteliklerin yüksek, bunu anlıyorum tavırlarından.Senin alacağın ders mesela, sıkıca elinde tutmaktan ziyade bırakmayı bilmek.Tuttukça kaybedersin çünkü.
Sevgiyle kal!
Haklısın fevri davranmış olabilirim teşekkür ederim