Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Öss Destek (http://www.hayatimdegisti.com/forum/oss-destek/)
-   -   2011 lys-lgs sınavına hazırlananlar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/oss-destek/614338-2011-lys-lgs-sinavina-hazirlananlar.html)

umutluluk 28-07-2010 02:39 PM

2011 lys-lgs sınavına hazırlananlar

eşit ağırlık ögrencisiyim..Gazetecilik okumak ve foto muhabiri olmak istiyorum...hedefimi yenilerde koydum..malum hedefsiz gemiye rüzgar bile yardım edemezmiş..sınava hazırlanan arkadasların konuyla ilgienmelerini istiyorum daha başındayız düzenli çalışarak hedeflerimize zorlanmadan ulaşabiliriz. biribirmize moral verebilirizz.. sevgiler..

:angel: 28-07-2010 03:02 PM

Cevap: 2011 lys-lgs sınavına hazırlananlar

benimde bu sene olmadı seneye olur inşallah eşit ağırlıktan giricem bende.

AslıMeral 28-07-2010 04:09 PM

merhaba bende bu sene eşit ağırlıktan giricem sınava psikoloji düşünüyorum aslında ama tam kararımı veremedim henüz

MMSI 07-08-2010 06:18 PM

bende 2011 ygs-lys sınavına gireceğim ticaret meslek lisesi mezunuyum. 4 senelik bir fakülte istiyorum bakalım.
Temel derseniz, Temelim fazla yok sonuçta Meslek lisesi öğrencisiyim ve bizim lise pek fazla ilgilenmediği için bizimle benimde öyle büyük bir temel alabilme şansım olmadı hele gene matematikten gene neredeyse çok düşük bir seviyedeyim siz bana ne gibi önerilerde bulunabilirsiniz?

Mesala Dershane olarak hangi dershane önerirsiniz benim için ve ben kendi kendime karar kıldım zaten günde 4 5 saat'e yakın ders çalışıp test çözeceğim kendime inanıyorum bunu yapabilirim ama birde temelim olsaydı..

Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar..

AslıMeral 09-08-2010 06:21 PM

Alıntı:

mmsi Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 761091)
bende 2011 ygs-lys sınavına gireceğim ticaret meslek lisesi mezunuyum. 4 senelik bir fakülte istiyorum bakalım.
Temel derseniz, Temelim fazla yok sonuçta Meslek lisesi öğrencisiyim ve bizim lise pek fazla ilgilenmediği için bizimle benimde öyle büyük bir temel alabilme şansım olmadı hele gene matematikten gene neredeyse çok düşük bir seviyedeyim siz bana ne gibi önerilerde bulunabilirsiniz?

Mesala Dershane olarak hangi dershane önerirsiniz benim için ve ben kendi kendime karar kıldım zaten günde 4 5 saat'e yakın ders çalışıp test çözeceğim kendime inanıyorum bunu yapabilirim ama birde temelim olsaydı..

mrb mmsi ben dershane öneremem zaten iş dershanede değil öğrencinin kendisinde bu yüzden azimli olman güzel ama ben çok ders çalışmaktansa verimli çalışmanın daha önemli olduğunu düşünüyorum yani azimini bu yönde kullanabilirsin çok ders çalışıcam değilde çalışırken verimli çalışıcam diye düşünmek daha iyi olur^-^

MMSI 09-08-2010 07:15 PM

Alıntı:

AslıMeral Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 761293)
mrb mmsi ben dershane öneremem zaten iş dershanede değil öğrencinin kendisinde bu yüzden azimli olman güzel ama ben çok ders çalışmaktansa verimli çalışmanın daha önemli olduğunu düşünüyorum yani azimini bu yönde kullanabilirsin çok ders çalışıcam değilde çalışırken verimli çalışıcam diye düşünmek daha iyi olur^-^

Verimli çalışmak derken planlı çalışmaktanmı bahsettiniz.

bycomedy 11-08-2010 12:48 AM

Alıntı:

mmsi Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 761091)

öncelikle herkese selam bende eşit ağırlık öğrencisiyim 2011 de giricem sosyoloji istiyorum.

mms dostum sana ekolhoca yı önerebilirim videoda ders anlatıyor sanal bir ortamda ben ordan dinliyorum düzenli olarak gerçekten faydalı bir site,ben internetten sipariş edip cd sini almıştım 20 tl ye içinde mat1-mat2-geometri tüm konuların konu anlatım soru çözümleri ve öss de çıkmış soruları var,aynısını sitesindende bulabilirsin cd sinide alabilirsin ben cd sini al derim yoksa kotanın altından kalkılmaz =) ilk başta sırf matematik ağırlıklıydı şimdi türkçe ve edebiyattada konuları eklemişler,edebiyatı hertürlü yaparsın önemli olan matematiğe ağırlık verip fark atmak bence..www.ekolhoca.com ygs-lys ye girecek öğrenciler için paha biçilemezdir

kucukperi 11-08-2010 01:06 AM

Merhaba, ben sayısal ogrencisiyim umarım bu sene hepimiz istedigimiz yerlere ulasırız:)
ekol hoca gercekten cok iyidir bende matematik videolarını izlemistim lise 2de hatta trigonometriyi tamamen oradan ogrendim diyebilirim:)
Senenin basındayız sadece motivasyonumuzu yuksek tutarak herseye ulasabilecegimize inanıyorum.

"Tek sınır her zaman hayalin koyduğu sınırdır."
James Broughton

AslıMeral 12-08-2010 07:03 PM

Alıntı:

mmsi Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 761301)
Verimli çalışmak derken planlı çalışmaktanmı bahsettiniz.

yoo planlı çalışmaktan bahsetmiyorum çünkü herkes planlı çalışamaz demek istediğim çalışırken gerçekten çalışman yani öğrenebilmen. Çalışırken sadece derse konsantre olabiliyorsan verimli çalışabilirsin

Küp 12-08-2010 07:40 PM

:)) böyle bir konu açılması süper olmuş bence. birbirimize manevi destek olabiliriz inşallah :)bende bu sene lys ve ygs sınavlarına gireceğim. sayısal bölümden hazırlanıyorum, diyetisyenlik istiyorum. inşallah güzel bir yeri kazanabiliriz.
verimli çalışmak konusuna bende katılıyorum belki 5 saat çalışırsın kafanı veremezsin olmaz istediğin gibi. ama 1 saat bile yetebilir insana yeter ki kafanı tam olarak derse vererek ve püf noktalarına dikkat ederek çalışırsan. sınava girecek bütün arkadaşlarıma başarılar diliyorum herkesin gönlünce olsun :)) Rabbim bize çalışma konusunda sabır ve güç kuvvet versiiin... smil56blissyy789actionsmile

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:59 PM.