Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Eğitim Öğretim Sınavlar Klubü > Sınavlara Hazırlık Klubü > Öss Destek

Uyarılar

2011 lys-lgs sınavına hazırlananlar

Sınavlara Hazırlık Klubü ve Öss Destek 2011 lys-lgs sınavına hazırlananlar Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız eşit ağırlık ögrencisiyim..Gazetecilik okumak ve foto muhabiri olmak istiyorum...hedefimi yenilerde koydum..malum hedefsiz gemiye rüzgar bile yardım edemezmiş..sınava hazırlanan arkadasların konuyla ilgienmelerini istiyorum daha başındayız düzenli çalışarak hedeflerimize zorlanmadan ulaşabiliriz. biribirmize moral verebilirizz.. sevgiler.....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Öss Destek telkin cd indir izle İstanbul Öss Destek nerededir kimdir Öss Destek çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Öss Destek hipnoz Öss Destek olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Öss Destek hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Öss Destek kuantum düşünce kitap haberi

2011 lys-lgs sınavına hazırlananlar

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-07-2010, 02:39 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 53
87 Mesajinıza toplam 402 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
umutluluk is an unknown quantity at this point
Standart 2011 lys-lgs sınavına hazırlananlar

eşit ağırlık ögrencisiyim..Gazetecilik okumak ve foto muhabiri olmak istiyorum...hedefimi yenilerde koydum..malum hedefsiz gemiye rüzgar bile yardım edemezmiş..sınava hazırlanan arkadasların konuyla ilgienmelerini istiyorum daha başındayız düzenli çalışarak hedeflerimize zorlanmadan ulaşabiliriz. biribirmize moral verebilirizz.. sevgiler..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 28-07-2010, 03:02 PM   #2 (permalink)
Banned

Tesekkür: 17
92 Mesajinıza toplam 193 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
:angel: is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: 2011 lys-lgs sınavına hazırlananlar

benimde bu sene olmadı seneye olur inşallah eşit ağırlıktan giricem bende.
:angel: isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-07-2010, 04:09 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 10
7 Mesajinıza toplam 27 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
AslıMeral is an unknown quantity at this point

merhaba bende bu sene eşit ağırlıktan giricem sınava psikoloji düşünüyorum aslında ama tam kararımı veremedim henüz
AslıMeral isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-08-2010, 06:18 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

MMSI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,567
217 Mesajinıza toplam 760 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MMSI is on a distinguished road

bende 2011 ygs-lys sınavına gireceğim ticaret meslek lisesi mezunuyum. 4 senelik bir fakülte istiyorum bakalım.
Temel derseniz, Temelim fazla yok sonuçta Meslek lisesi öğrencisiyim ve bizim lise pek fazla ilgilenmediği için bizimle benimde öyle büyük bir temel alabilme şansım olmadı hele gene matematikten gene neredeyse çok düşük bir seviyedeyim siz bana ne gibi önerilerde bulunabilirsiniz?

Mesala Dershane olarak hangi dershane önerirsiniz benim için ve ben kendi kendime karar kıldım zaten günde 4 5 saat'e yakın ders çalışıp test çözeceğim kendime inanıyorum bunu yapabilirim ama birde temelim olsaydı..

Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar..
Alt 09-08-2010, 06:21 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
mmsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bende 2011 ygs-lys sınavına gireceğim ticaret meslek lisesi mezunuyum. 4 senelik bir fakülte istiyorum bakalım.
Temel derseniz, Temelim fazla yok sonuçta Meslek lisesi öğrencisiyim ve bizim lise pek fazla ilgilenmediği için bizimle benimde öyle büyük bir temel alabilme şansım olmadı hele gene matematikten gene neredeyse çok düşük bir seviyedeyim siz bana ne gibi önerilerde bulunabilirsiniz?

Mesala Dershane olarak hangi dershane önerirsiniz benim için ve ben kendi kendime karar kıldım zaten günde 4 5 saat'e yakın ders çalışıp test çözeceğim kendime inanıyorum bunu yapabilirim ama birde temelim olsaydı..

mrb mmsi ben dershane öneremem zaten iş dershanede değil öğrencinin kendisinde bu yüzden azimli olman güzel ama ben çok ders çalışmaktansa verimli çalışmanın daha önemli olduğunu düşünüyorum yani azimini bu yönde kullanabilirsin çok ders çalışıcam değilde çalışırken verimli çalışıcam diye düşünmek daha iyi olur
Alt 09-08-2010, 07:15 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

MMSI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,567
217 Mesajinıza toplam 760 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MMSI is on a distinguished road

Alıntı:
AslıMeral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
mrb mmsi ben dershane öneremem zaten iş dershanede değil öğrencinin kendisinde bu yüzden azimli olman güzel ama ben çok ders çalışmaktansa verimli çalışmanın daha önemli olduğunu düşünüyorum yani azimini bu yönde kullanabilirsin çok ders çalışıcam değilde çalışırken verimli çalışıcam diye düşünmek daha iyi olur
Verimli çalışmak derken planlı çalışmaktanmı bahsettiniz.
MMSI isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-08-2010, 12:48 AM   #7 (permalink)
Teğmen

bycomedy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 121
54 Mesajinıza toplam 203 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bycomedy is an unknown quantity at this point

Alıntı:

öncelikle herkese selam bende eşit ağırlık öğrencisiyim 2011 de giricem sosyoloji istiyorum.

mms dostum sana ekolhoca yı önerebilirim videoda ders anlatıyor sanal bir ortamda ben ordan dinliyorum düzenli olarak gerçekten faydalı bir site,ben internetten sipariş edip cd sini almıştım 20 tl ye içinde mat1-mat2-geometri tüm konuların konu anlatım soru çözümleri ve öss de çıkmış soruları var,aynısını sitesindende bulabilirsin cd sinide alabilirsin ben cd sini al derim yoksa kotanın altından kalkılmaz =) ilk başta sırf matematik ağırlıklıydı şimdi türkçe ve edebiyattada konuları eklemişler,edebiyatı hertürlü yaparsın önemli olan matematiğe ağırlık verip fark atmak bence..www.ekolhoca.com ygs-lys ye girecek öğrenciler için paha biçilemezdir
Alt 11-08-2010, 01:06 AM   #8 (permalink)

kucukperi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 23
15 Mesajinıza toplam 39 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kucukperi is an unknown quantity at this point

Merhaba, ben sayısal ogrencisiyim umarım bu sene hepimiz istedigimiz yerlere ulasırız:)
ekol hoca gercekten cok iyidir bende matematik videolarını izlemistim lise 2de hatta trigonometriyi tamamen oradan ogrendim diyebilirim:)
Senenin basındayız sadece motivasyonumuzu yuksek tutarak herseye ulasabilecegimize inanıyorum.

"Tek sınır her zaman hayalin koyduğu sınırdır."
James Broughton
kucukperi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2010, 07:03 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
Verimli çalışmak derken planlı çalışmaktanmı bahsettiniz.
yoo planlı çalışmaktan bahsetmiyorum çünkü herkes planlı çalışamaz demek istediğim çalışırken gerçekten çalışman yani öğrenebilmen. Çalışırken sadece derse konsantre olabiliyorsan verimli çalışabilirsin
Alt 12-08-2010, 07:40 PM   #10 (permalink)
Teğmen

Küp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 43
20 Mesajinıza toplam 54 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Küp is an unknown quantity at this point

:)) böyle bir konu açılması süper olmuş bence. birbirimize manevi destek olabiliriz inşallah :)bende bu sene lys ve ygs sınavlarına gireceğim. sayısal bölümden hazırlanıyorum, diyetisyenlik istiyorum. inşallah güzel bir yeri kazanabiliriz.
verimli çalışmak konusuna bende katılıyorum belki 5 saat çalışırsın kafanı veremezsin olmaz istediğin gibi. ama 1 saat bile yetebilir insana yeter ki kafanı tam olarak derse vererek ve püf noktalarına dikkat ederek çalışırsan. sınava girecek bütün arkadaşlarıma başarılar diliyorum herkesin gönlünce olsun :)) Rabbim bize çalışma konusunda sabır ve güç kuvvet versiiin...
Küp isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks