Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Öss Destek (http://www.hayatimdegisti.com/forum/oss-destek/)
-   -   2011 lys-lgs sınavına hazırlananlar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/oss-destek/614338-2011-lys-lgs-sinavina-hazirlananlar.html)

kediseverim 15-10-2010 08:07 PM

Cevap: 2011 lys-lgs sınavına hazırlananlar

Alıntı:

GamSe* Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 772240)
arkadaşlar bende hazırlanıyorum . Tmden giricem . Türk dili ve edebiyatı okumak istiyorum . ekolhocayı bildiğim iyi oldu tşkler (:

sevgili gamse ekolhoca evet iyi birde ayda 20 tl ye ned dersanesi nin internet dersanesi de güzel onada baksan bence iyi olur...birde ekolhocada benim için dezavantaj olan konu var o da tebeşirle tahtaya yazıyorlar öğretmenler ııyyy oluyorum tebeşir sesine izleyemiyorum o yüzdeny789

yelda_k 15-10-2010 09:00 PM

Alıntı:

mendeseva19 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 773525)
çok sağol :) sadece 2 yıllık var sanırım :S blmiorm bn tm öğrencisiym bu sene giricem bankacılık ( 4 yllık ) istiodum bugn arkdşn biri söledi radyolojiyi merak ettm 2 yıl bitirdikten sonra 4 yıl yapabilirmiyim ? radyoloji seçtim 2 yıl okuduktan sonra başka bölümle tamamlayabilirmym 4 yılı mı mesela fizyoterapi ve rehabilitasyon gbi ? bna yardım et ii bi mesleğim olsn istiorm ama 1.bölümden ygs den ok :) sağol şimdiden arkdşm.

dgsyle radyolojıden hangı bölümleri okuyabılıosun tam bılmıorumm...muhakkak 6 yada 7 bölüm vardırr 4 yılıga tamam layacagınnn..yani o konu sorun olmazzz ama sunu solıuyım 4 yıllık bankacılıktan daha ii bir bölüm.birde sadece 2 yıllık var 4 yıılık olmayıncada ..yani bölümünün en yuksegını okumus oluosunn

mendeseva19 16-10-2010 09:52 AM

Alıntı:

yelda_k Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 773532)
dgsyle radyolojıden hangı bölümleri okuyabılıosun tam bılmıorumm...muhakkak 6 yada 7 bölüm vardırr 4 yılıga tamam layacagınnn..yani o konu sorun olmazzz ama sunu solıuyım 4 yıllık bankacılıktan daha ii bir bölüm.birde sadece 2 yıllık var 4 yıılık olmayıncada ..yani bölümünün en yuksegını okumus oluosunn

sağol kuzucm :) bakıcaz artk bi türlü karar veremiorm aslında bunları kafaya takmamam lazım bn elimden geleni yapayım dmi :D gene de merak ediorm iştedusun2

mendeseva19 16-10-2010 02:36 PM

offfff yaaa çalışamıyorum :( kapasitem dolmuş gibi hiç bişi almıyor kafam,kitap bana ben kitaba bakıyorum olmuyo işte agl34agl34agl34

neyapmalıyım bilmiyorum 5 ay kaldı hala bi b.k yok yaa bad45
nie bende hırs yok azim yok Allah'ım4897a
gl34

mendeseva19 16-10-2010 02:39 PM

kafayı yiyebilirim arkadaşlar dunk56

yelda_k 16-10-2010 02:58 PM

Alıntı:

mendeseva19 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 773632)
kafayı yiyebilirim arkadaşlar dunk56

tatlım sakin oll önceliklee...bunları gercekten dusunmee bunlarr cunku senın ilerlemenden cok sana zarar verici düşünceler..hocalar hep şey derlerdı sen en iisini yapmaya çalışş istedıgın bolumden bıleee daha fazla almayı hedefle dıee (bu cok saçma ve mantıksız gelirdi)
ama gördumki dogruymuşş...bende bu aralarr hiç ders çalışamıyorum hatta 2 aydır. 1,5 ay gunde 18 saaat ders calısıodum sonra bı bıraktımm hala toparlayamıorumm ....kendımı zorluorum falan ama canım ders çalışmakk istemıo bı turlu başta keyfım gelince çalışırım dedim ama göruyorum ki benim keyfimin gelmeye nieti yok..
AZ sonra bi umut oturcam yıne masaya azıcık zorlayacagımm kendımı ..çalışma çalışma nereye kadar dimi ama

mendeseva19 16-10-2010 03:08 PM

Alıntı:

yelda_k Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 773635)
tatlım sakin oll önceliklee...bunları gercekten dusunmee bunlarr cunku senın ilerlemenden cok sana zarar verici düşünceler..hocalar hep şey derlerdı sen en iisini yapmaya çalışş istedıgın bolumden bıleee daha fazla almayı hedefle dıee (bu cok saçma ve mantıksız gelirdi)
ama gördumki dogruymuşş...bende bu aralarr hiç ders çalışamıyorum hatta 2 aydır. 1,5 ay gunde 18 saaat ders calısıodum sonra bı bıraktımm hala toparlayamıorumm ....kendımı zorluorum falan ama canım ders çalışmakk istemıo bı turlu başta keyfım gelince çalışırım dedim ama göruyorum ki benim keyfimin gelmeye nieti yok..
AZ sonra bi umut oturcam yıne masaya azıcık zorlayacagımm kendımı ..çalışma çalışma nereye kadar dimi ama

aynen bnde bkliorum doğru zamanı bi türlü gelmio günler geçip gidio zman yaklatıkça stres oldum korkuorum o yüzden de ders çlşamıorm :( bugün arınmak istiyorum bütün kötü düşüncelerden olumsuzluklardan, bugün arınacağım. olumlamalar yapmalıyım beni hırslandıracak gaza getireck olumlamalar ypmlıym.. nese kuzummm umarım çabamızın karşılığını alırız

Küp 16-10-2010 06:33 PM

selamlar.. arkadaşlar bende hazırlanıyorum inşallah bu sene.. başladık çalışmalara tabi haliyle. güzel gidiyor şimdilik inşallah da artıracağıma inanıyorum. ama tek sorunum ezberim çok fazla kuvvetli değil önerebileceğiniz birşey varsa çok mutlu olurum. şimdiden teşekkür ederim. herkese başarılar, unutmayın Allah çalışana verir ve bu çok zor birşey değil, azimle yapabileceğimize inanıyorum inşallah.. daha zamanımız var panik yapmayın neler neler yapılır bir hafta da bile yeter ki isteyelim :))) bu arada sayısal öğrencisiyim :)

mendeseva19 16-10-2010 06:57 PM

Alıntı:

Küp Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 773678)
selamlar.. arkadaşlar bende hazırlanıyorum inşallah bu sene.. başladık çalışmalara tabi haliyle. güzel gidiyor şimdilik inşallah da artıracağıma inanıyorum. ama tek sorunum ezberim çok fazla kuvvetli değil önerebileceğiniz birşey varsa çok mutlu olurum. şimdiden teşekkür ederim. herkese başarılar, unutmayın Allah çalışana verir ve bu çok zor birşey değil, azimle yapabileceğimize inanıyorum inşallah.. daha zamanımız var panik yapmayın neler neler yapılır bir hafta da bile yeter ki isteyelim :))) bu arada sayısal öğrencisiyim :)

önce oku sonra birisine anlat eminim öle aklında daha kalıcı olacaktır. anlatacak kimse olmazsa okuduktan sonra aklında kalanları kağıda yazabilirsin.bşka aklıma bşey gelmiyor arkadaşım, iyi çalışmalar.

Işıldayan Safir 20-10-2010 11:49 AM

Merhaba benden genç arkadaşlara. ttli3

Arkadaşlar bu sene ben de Öss'ye hazırlanmak istiyorum. İnternetten biraz bakındım ama hiçbir şey anlamadım ben bu sistemden. Adam akıllı bilgi de bulamadım. Bir de müfredatı da bilmiyorum. Ben 2005 senesinde girmiştim üniversiteye. Şimdi oldukça farklı sanıyorum. Eşit ağırlıkçıyım ben. Psikoloji ve Pdr için hangi derslere çalışmalıyım. Bir de 2 sınav var. Niye 2 tane?

Dershaneye filan gitmeyi de düşünmüyorum. Evde çalışıcam. Şu müfredat, konular hakkında beni bilgilendirir misiniz? Hangi derslere çalışmalıyım?

Sevgilerimle. actionsmile

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:27 AM.