Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ne Zaman Etkisini Görürüm (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-etkisini-gorurum/)
-   -   Telkinlerin Etki Edip Etmediğini Anlamak İçin Ne Kadar Beklemek Gerekir? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-etkisini-gorurum/445-telkinlerin-etki-edip-etmedigini-anlamak-icin-ne-kadar-beklemek-gerekir.html)

hayatimdegisti 28-10-2007 10:03 AM

Ynt: Telkinlerin Etki Edip Etmediğini Anlamak İçin Ne Kadar Beklemek Gerekir?

Merhaba Ülkü hn
Özellikle kilo verme güven telkini yedikçe mutlu olmak yerine sağlıklı ve dengeli beslendikçe mutlu olmayı sağlayan telkinler içermektedir.
Sizin durumunuz sanirim çok aşiri değil yani bir hastalık olduğunu sanmiyorum.Bildiğim kadarı ile tıkanırcasına yeme bozukluğu var ki bu bilinçsiz yapılan diyetler sonrası ortaya çıkan bir rahatsızlık.(Yemek yeme ve kendini durdurma denetimi bozulmuştur. Çok hızlı yemek yeme, rahatsızlık verene kadar yemek yeme, aç değilken bile büyük miktarda yemek yeme, kişinin ne kadar yediği konusunda utanması nedeniyle yalnız başına yemesi ve sonra da kendini iğrenç,suçlu ve depresif hissetme bulunur. Tanı için belirgin sıkıntı, tıkanırcasına yemek yeme nöbetleri esnasında ve sonrasında suçluluk duyguları ve vücüdün estetiğiyle ilgili kaygılar gerekir)
Bu gibi rahatsızlığı olan kişiler kriz geldiğinde kendilerini kontrol edemezler ve ne var ne yok tıkanıncaya kadar yerler.
Sizin durumunuz anladığım kadarı ile bu derece ileri düzeyde değil.
Sorularınız için daha çok forumu kullanirsaniz daha iyi olur server değiştirdiğimiz için bazi sorular bana ulasmiyor bununla ilgili düzenlemeleri yapiyoruz.
Saygilar

izmirli035 28-10-2007 01:33 PM

merhabalar,
nihayet cevap alabildim cok tesekkur ederim Hulya Hn . a ve de tabii ki Atakan Bey e.benim sorunumla ilgilendiginiz icin cok memnun oldum.yalniz baska ilgilenenler de olur diyorsunuz , Huly Hn. , foruma gidin diyorsunuz ama tam olarak nereyi tiklamam gerekiyor onu da bildirirseniz memnun olurum.
Ayrica , evet benim sorunum oyle asiri degil, oyle obez falan degilim ama bu yeme istegi ve de duzensiz ve sagliksiz yeme istegi beni asiri rahatsiz ediyor.su ana kadar ego guc., kendine guven, ve sucluluk dinledim(6. gunum) iki gundur ise bu listeye de kilo vermeyi ekledim. su sesi olarak dinliyorum oyle ki uyuyakaldigimda ruyamda o suyun sesini oldugu gibi duyup ,evimde bir suyun aktigini ve ailecek onu bulmaya calistigimizi ama hicbir yere zarar vermedigini gordum . uyandigimda ise oldukca sasirmistim.skriptleri dinleyeli beri boyle bir iki garip ruya gordum okudugum kadariyla normal oldugunu soylersiniz umarim.
ayrica belirtmeyi unuttum, ben 3 yildir fransa da ogretmenlik yapiyorum izmir de nisanlimi biraktim yani buralarda ben de yalnizim oda.ve fransa ya geldigimden beri 5-6 kilo aldim ve hala da veremiyoum.bir beden buyudum tabii ki. bu kilo vermeyi dinlersem dediginiz gibi beslenme seklimin duzelecegini umuyorum. atakan bey baska onereceginiz bir sey var mi?? arica dogru mu yapiyorum beni bilgilendirirseniz mutlu olurum. buralarda da kilo sorunu olan cok insan taniyorum.
sizlere iyi gunlerim
hoscakalin
ulku alci cat3500

shamanic 28-10-2007 04:28 PM

merhaba izmirli.. hoş geldinnn... actionsmile

forum anasayfımızın ortalarına doğru geldiğinde sağlıklı kilo verme kulubü ne tıklarsan bir sürü güzel konu ile seni bekliyor olacağız..
konularımızı inceleyip merak ettiklerini oaradan sorabilir yada farklı zayıflama konularıyla ilgili yeni konular açabilirsin.. b456

sevgiler.. ttli3

Hayatım Değişti Telkinli Kişisel Gelişim Motivasyon Cd'leri > SAĞLIKLI KİLO VERME KLUBÜ > SAĞLIKLI BİLİNÇLİ KİLO VERME super

izmirli035 28-10-2007 05:16 PM

tesekkur ederim ilginize, o bolumu bulmaya caliscam. cat3500

izmirli035 28-10-2007 07:58 PM

iyi aksamlar,
o dediginiz bolumleri buldum zaten biliyordum ama ordan bahsettiginizden haberim yoktu.
yalnizbugun 6. gunum e basimda sidetli bir agri oldu hemen agri kesici aldim ve su an gecti.okudugumda normal oldugu yaziyordu. ama ben ps etmiyorum dinlemeye devam ediyorum , bu
fazlalik olan kilomu vermeliyim sizlerin de destegiyle!!! cilgin897
hoscakalin
iyi gunler
ulku

izmirli035 30-10-2007 04:09 AM

merhaba sayin yetkililer,
dunden beri oyle bir bas agrisi oldu ki 2 ser den 4 agri kesici almak zrunda kaldim sairim mp3 leri etkisinden oluyor. cunku oyle yaziyord bir yerlerde ayrica bilincalti karsi tepki veriyor demistiniz ondan.
neyse artik bugunle sucluluk 1 hafta oluyoronu da listemden cikardim ama arbadaki cd de var hala , boyle arada dinlicem onu. kendimi bu ise oyle kaptirdimki bana macera gibi geliyor... super
hadi sizlere iyi gunler
ulku

izmirli035 10-11-2007 12:41 AM

mehaba yine ben,
yazdiklarima yanit alamasamda yine de yazacagim. soyle ki, ilk dinledigim hafta icerisinde gercekten basim epey agirlasip agrimisti. sonra birden bire geciverdi zaten siteden de okumustum, normal oldugunu!!!
simdi ise 3. haftadayim ve ben ozellikle kilo vermekle ilgili olanini dinliyorum, ama bu ara istahimda sanki artis oldu gibi!! istahta artis olmasinin normal oldugunu yaziyordu ama ben zaten kilo kaybetmek istiyorum, bu muziklerin bir gun ise yarayacagindan eminim sadece biraz sabretem gerekiyor biliyorum.
ayrica bunun yainda iyi seyler de gelisti , kendime olan guvenim artti sanki , smdi basalarinin karsisinda daha rahatim, soylenenleri umursamiyorum ve bunabenzer seyler, cok hosuma gidiyor tabii ama su kilo isini nasil yapcam bilemiyorum??
neyse basinizi sisirdim, herkese yi geceler , gorusme uzere!!! music45
muzikleri dinlemeye devam!!!

hayatimdegisti 10-11-2007 12:45 AM

Alıntı:

izmirli Nickli Üyeden Alıntı
mehaba yine ben,
yazdiklarima yanit alamasamda yine de yazacagim. soyle ki, ilk dinledigim hafta icerisinde gercekten basim epey agirlasip agrimisti. sonra birden bire geciverdi zaten siteden de okumustum, normal oldugunu!!!
simdi ise 3. haftadayim ve ben ozellikle kilo vermekle ilgili olanini dinliyorum, ama bu ara istahimda sanki artis oldu gibi!! istahta artis olmasinin normal oldugunu yaziyordu ama ben zaten kilo kaybetmek istiyorum, bu muziklerin bir gun ise yarayacagindan eminim sadece biraz sabretem gerekiyor biliyorum.
ayrica bunun yainda iyi seyler de gelisti , kendime olan guvenim artti sanki , smdi basalarinin karsisinda daha rahatim, soylenenleri umursamiyorum ve bunabenzer seyler, cok hosuma gidiyor tabii ama su kilo isini nasil yapcam bilemiyorum??
neyse basinizi sisirdim, herkese yi geceler , gorusme uzere!!! music45
muzikleri dinlemeye devam!!!

Yazarken soru sormamissiniz ki ondan yanit gelmemiş :)
Aslinda kilo verme konusunda daha çok çalişmalar yapmamiz gerekiyor.Şu an için olanlar yeterli değil..
Kendine güven konusunda ise başari oranimiz yüksek...

ahmelege 23-11-2007 11:05 AM

[b]ATAKAN BEY ,
BEN BAŞLAYALI 1 HAFTA OLDU.SADECE KİLO VERMEYİ DİNLİYORUM.MÜMKÜN OLDUKÇA ÇOK DİNLEMEYE ÇALIŞIYORUM AMA 1 HAFTADA TOPLAM 40 SAAT FALAN OLMUŞ. BİR YERDE (hatırlamıyorum) 70-80 SAATTEN SÖZ EDİYODUDA.AMA BİLİYORUM NE KADAR DİNLERSEK O KADAR İYİ DEMİŞTİNİNZ.EGO VE GÜVENİ DİNLEYEREK BAŞLAMAMIN DAHA İYİ OLACAĞINI BİLİYORUM AMA ACELECİ DAVRANIYORUM İŞTE.[
/b] EGO VE GÜVENİ DİNLEYENLER BAZI YERLERDE YAZDIKLARINDA 1 HAFTADAN SONRA KESEBİLECEKLERİNİ SÖYLEMİŞLER.ACABA KAÇ SAAT DİNLEDİLER DE KESİYORLAR?VALLA BEN HEM İŞTE HEM EVDE DİNLEMEYE ÇALIŞIYORUM ANCA 3-4 SAAT OLUYOR GÜNDE.
BENDE ŞİMDİ ÖNÜMDEKİ HAFTAYA YANİ 2.HAFTAYA ÖNCE BUNLARLA BAŞLASAM, TOPLAM 1 HAFTADA KAÇ SAAT OLURSA OLSUN DİNLESEM, SONRA BIRAKIP KİLO VERMEYE GEÇSEM OLUR MU?

SEVGİLER...TEŞEKKÜRLER...

hayatimdegisti 23-11-2007 11:19 AM

Aslında en iyisi bu kadar detayli olarak kaç saat dinlediğimizi takip etmemek.İlk etapta kilo vermeyi dinlemissiniz.İkinci hafta ego suçluluk kendine güveni dinleyip ardından kilo vermeye geri donebilirsiniz.
Saat olarakda 70-80 saat ortalama verdiğimiz bir rakamdir.Kişiye gore değişmektedir.Kimisi 10 saat dinleyerekde etkileri gormeye baslayabiliyor.

Alıntı:

ahmelege Nickli Üyeden Alıntı
[b]ATAKAN BEY ,
BEN BAŞLAYALI 1 HAFTA OLDU.SADECE KİLO VERMEYİ DİNLİYORUM.MÜMKÜN OLDUKÇA ÇOK DİNLEMEYE ÇALIŞIYORUM AMA 1 HAFTADA TOPLAM 40 SAAT FALAN OLMUŞ. BİR YERDE (hatırlamıyorum) 70-80 SAATTEN SÖZ EDİYODUDA.AMA BİLİYORUM NE KADAR DİNLERSEK O KADAR İYİ DEMİŞTİNİNZ.EGO VE GÜVENİ DİNLEYEREK BAŞLAMAMIN DAHA İYİ OLACAĞINI BİLİYORUM AMA ACELECİ DAVRANIYORUM İŞTE.[
/b] EGO VE GÜVENİ DİNLEYENLER BAZI YERLERDE YAZDIKLARINDA 1 HAFTADAN SONRA KESEBİLECEKLERİNİ SÖYLEMİŞLER.ACABA KAÇ SAAT DİNLEDİLER DE KESİYORLAR?VALLA BEN HEM İŞTE HEM EVDE DİNLEMEYE ÇALIŞIYORUM ANCA 3-4 SAAT OLUYOR GÜNDE.
BENDE ŞİMDİ ÖNÜMDEKİ HAFTAYA YANİ 2.HAFTAYA ÖNCE BUNLARLA BAŞLASAM, TOPLAM 1 HAFTADA KAÇ SAAT OLURSA OLSUN DİNLESEM, SONRA BIRAKIP KİLO VERMEYE GEÇSEM OLUR MU?

SEVGİLER...TEŞEKKÜRLER...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:22 AM.