Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ne Zaman Etkisini Görürüm (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-etkisini-gorurum/)
-   -   Telkinlerin Etki Edip Etmediğini Anlamak İçin Ne Kadar Beklemek Gerekir? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-etkisini-gorurum/445-telkinlerin-etki-edip-etmedigini-anlamak-icin-ne-kadar-beklemek-gerekir.html)

hayatimdegisti 27-11-2006 01:28 AM

Telkinlerin Etki Edip Etmediğini Anlamak İçin Ne Kadar Beklemek Gerekir?

Telkinlerde ille çabuk etki etsin diye bir çaba içerisine girilmemiştir.Eğer öyle olsaydı daha en baştan çok costurucu müzikler koyar müziği ön plana çıkartır tekrarlara önem verirdim.

Ritmotrans için iyi müzik çok tekrar çabuk etki öncelikli hedef değildir.Hatta tam aksine müzik çok fazla ön plana çıkarılmamış telkin tekrarını arttırmak için aynı anda çoklu kayıt yolu tercih edilmemiştir.Mutluluk telkin haric diğer tüm telkinlerin etki süresi telkinin uzunluğuna göre değişmektedir.

Müzik ön planda olmamasına rağmen ve tekrarlar çok fazla olmamasına rağmen başarı oranımız çok yüksek olmuştur.
Telkinlerin etki etmediği kişi sayısı etki edenere oran olarak bakıldığında oldukça düşük kalmıştır.

Telkinleri düzenli dinlemeyen vakit buldukça dinleyen çeşitli nedenlerle bırakanlar elbette yeterli verimi alamamışlardır.Buna karşılık önerilidiği şekilde dinleyen sabırlı olanların büyük bir kısmı umduklarının ötesinde sonuçlara ulaşmışlardır.

Özetle telkin dinlemek uzun vadede ki bu süre yine çok uzun değildir sabır isteyen bir süreçtir.Sabredenler sonuca ulaşırken sabretmeyenler elbette bir kaç gün içinde değişim sağlayamazlar.

Hem sabır hem araştırma okuma gerektiren bir süreçtir bu.Aynı zamanda sitede ki forumda ki yazıları okuyabilir ve diğer üyelerin deneymilerini paylaşabilirsiniz.

Zaten yakın bir zamanda radyo yayınları olacak.O zaman canlı olarak sohbet edebileceğiz.Sorularınızı sorabileceksiniz.

zolax 29-11-2006 01:40 AM

Ynt: Telkinlerin Etki Edip Etmediğini Anlamak İçin Ne Kadar Beklemek Gerekir?

bu müzikleri günde kaç saat dinlemek gerekiyor..dinlerken herhangi bi işle uğraşabilirmiyim?kitap okuma,yazı yazma,herhangi birşey araştırma gibi? tatilsmiley

hayatimdegisti 29-11-2006 01:41 AM

Günde ne kadar çok dinlerseniz o kadar iyidir.Aynı zamanda başka işlerle uğraşabilrsiniz.

turgay0101 02-03-2007 04:31 PM

telkinlerin gece fazla dinlenip gündüz az dinlenmesi bir şeyi etkiler mi

hayatimdegisti 16-04-2007 12:53 AM

Alıntı:

turgay0101 Nickli Üyeden Alıntı
telkinlerin gece fazla dinlenip gündüz az dinlenmesi bir şeyi etkiler mi

Bu kişiye göre değişen bir şey...
Gece dinleyip dha çok verim alanda olabiliyor gündüz daha çok verim alanda...

Acredita 20-07-2007 08:05 AM

Müzikle o kadar güzelki kitap okurken yada bulaşık yıkarken dinlediğimde başka birşey duymuyorum müzikten başka kaptırmış gitmişim biyerleree :)) Fenaa odaklatıyor kendisinee :))

mavi_deniz 26-08-2007 09:28 PM

şimdi sucluluk dugusu ve ego güclendirici bir hafta dinleniliyor daha sonra da istediğimiz telkinleri ekleyebiliyoruz.. pekiiii sucluluk ve ego güclendiriciyi ne zaman cıkartabiliriz?? ben bir hafta sucluluk ve ego dinledikten sonra sıgarayı bırak ve kendine güveni ekledim. bunlarıda ekleyeli bi hafta oldu. yeni telkin ekleyeceğim ama sucluluk ve ego güclendiriciyi çıkarmamı önerirmisiniz?? 4897

hayatimdegisti 26-08-2007 09:31 PM

Alıntı:

mavi_deniz Nickli Üyeden Alıntı
şimdi sucluluk dugusu ve ego güclendirici bir hafta dinleniliyor daha sonra da istediğimiz telkinleri ekleyebiliyoruz.. pekiiii sucluluk ve ego güclendiriciyi ne zaman cıkartabiliriz?? ben bir hafta sucluluk ve ego dinledikten sonra sıgarayı bırak ve kendine güveni ekledim. bunlarıda ekleyeli bi hafta oldu. yeni telkin ekleyeceğim ama sucluluk ve ego güclendiriciyi çıkarmamı önerirmisiniz?? 4897

Suçluluk telkinini çikartin dilerseniz onun yerine kendine güven ekleyin...

izmirli035 28-10-2007 07:48 AM

merhaba,
ben fransa da turkce ogretmenligi yapiyorum ve uzun zamandir bu konuyla ilgileniyorum. Bir hafta once tesadufen sizin sitenizi kesfettim.bana ilginc geldi ayrica da hosuma gitti, birilerinin benim gibi ilgili oldugunu gormek hos oluyor.
Diger bolumlere de yazmistim ama hic cevap gelmedi ben de buraya yazmaya karar verdim olur ya belki Atakan Bey cevaplar!!! 956k
Ben bu skriptleri dinleyeli 5. gunumdeyim henuz oyle baariz bir etki yok ama ufak tefek kendimi daha rahat hissediyorum. ayrica zayiflama telkinini de 2 gundur dinliyorum sanirim daha epey dinlemem gerekiyor bu yuzden bu konu hakkinda soru sormuyorum.
Benim sorunum su ki; ben karnim doluyken kendimi rahat ve huzurlu hissediyorum, ornegin aksamlari midem biraz kazinsa dolapta ne varsa atistirip soyle rahatlayinca mutlu oluyorum ama geceyi de terleyerek geciriyorum ki bu da igrenc bir sey sonra da aynalara bakamaz oluyorum. Acaba bu bir hastalik midir? Bu konuda ne yapmami onerirsiniz? Simdiden size tesekkur ederim.
Ayrica calismalariniz icin sizi tebrik ediyorum ve de basarilar diliyorum.
bu arada soracak olursaniz boyum 170 cm ve 68 kiloyum , yasim 34
Iyi gunler, hoscakalin
ulku alci

hülyaa 28-10-2007 09:02 AM

Alıntı:

izmirli Nickli Üyeden Alıntı
merhaba,
ben fransa da turkce ogretmenligi yapiyorum ve uzun zamandir bu konuyla ilgileniyorum. Bir hafta once tesadufen sizin sitenizi kesfettim.bana ilginc geldi ayrica da hosuma gitti, birilerinin benim gibi ilgili oldugunu gormek hos oluyor.
Diger bolumlere de yazmistim ama hic cevap gelmedi ben de buraya yazmaya karar verdim olur ya belki Atakan Bey cevaplar!!! 956k
Ben bu skriptleri dinleyeli 5. gunumdeyim henuz oyle baariz bir etki yok ama ufak tefek kendimi daha rahat hissediyorum. ayrica zayiflama telkinini de 2 gundur dinliyorum sanirim daha epey dinlemem gerekiyor bu yuzden bu konu hakkinda soru sormuyorum.
Benim sorunum su ki; ben karnim doluyken kendimi rahat ve huzurlu hissediyorum, ornegin aksamlari midem biraz kazinsa dolapta ne varsa atistirip soyle rahatlayinca mutlu oluyorum ama geceyi de terleyerek geciriyorum ki bu da igrenc bir sey sonra da aynalara bakamaz oluyorum. Acaba bu bir hastalik midir? Bu konuda ne yapmami onerirsiniz? Simdiden size tesekkur ederim.
Ayrica calismalariniz icin sizi tebrik ediyorum ve de basarilar diliyorum.
bu arada soracak olursaniz boyum 170 cm ve 68 kiloyum , yasim 34
Iyi gunler, hoscakalin
ulku alci

Aramıza hoşgeldin izmirli(Ülkü) t678
bende yeni üyelerdenim,emin ol yazdıkların da okunur cevapları da yazılır burada...ben kendimden örnekler vermeye çalışıcam...sanırım bu tarz yeme alışkanlığı bir çoğumuzda var.Ben özellikle sinirlendiğimde,ya da duygularımı kontrol edemediğimde buzdolabının karşısında bulurum kendimi.amaç açlık değil,sindiremediğim duygularımı yemek yiyerek tıka basa midemi doldurarak (aslında yemekle kendimi kandırmakla) sindirmeye çalışmaktı.bunun psikolojik bir durum olduğunu sonradan dr.gittiğimde anladım.sevilmediğini hissetmek,her olayda kendini suçlamak,güvensizlik başlıca nedenlerinden biriydi dr.umun anlattığına göre,çikolatayı yemekse kendimi sevmediğimin,başkaları tarafından sevilmediğimin düşüncesiyle tatlıdan medet ummaktı..bunu bir hastalık olarak değilde,kendini tanımak olarak görmeni tavsiye edebilirim.telkinleri nasıl dinliyorsun bilmiyorum.ama kendine güven,ego,suçluluk ilk başlangıçta dinlenmesi gerekenlerden.ben kendimce bu tarz bir durum yaşadığımda artık kalkıp midem şişene kadar su içiyorum.neden böyle olduğumu ne düşündüğümü soruyorum kendi kendime..beni üzen faktörleri bulup,yerine beni mutlu eden düşünceleri koyuyorum.düşündükçe istekler kayboluyor ve gece doldurulmamış mideyle rahatça uyuyabiliyorum(şükürler olsun) ...tabi telkinlerde eklenince şimdi bir çok şeyin kaybolduğunu görebiliyorum.kilo almak bir çok bayanın korkulu rüyası..yerken mutlu olduğumuz kadar,yedikten sonraki halimize ayna da baktığımızda da içimizi suçluluk ve pişmanlık kaplıyor,kendimize kızıyoruz,kendimizi sevemiyoruz.ben kendimi kilolu olduğum günlerde sevmediğimi fark ettim.aynalarda kendimle konuşmaya başladım,bunların geçici olduğunu,olması gerektiğini,bu durumun sonucunda harika iki meleğimi dünyaya getirdiğini,her izin güzel olduğunu söylemeye ve kendimi sevmeye başladım,kendimi olduğum gibi kabul ettim.Daha sonrasında gece yemelerim gitti.diyetler yaparak kalan kilolarımı da verdim.kendime güvenim artmaya başladı.benimde boyum 165,şimdiki kilom 58.ancak önceki kiloma inme gibi bir takıntı oluştu şuan.yani 54 e.bunun nedenleri yine benim bilinçaltımda yatıyor.bunu da buldum.Sebep verdiğim kiloları geri alma korkum,eski kiloma düştüğümde yıllarca aynı kilomda kalabildiğimi bilmek.Tabi buda beni rahatlattığı için o kiloya düşmeyi istiyorum doğal olarak.kısacası;bilinçaltımızda bizim bilmediğimiz o kadar çok nedenler var ki bizi mutsuzluğa iten.kendinizle konuşmanızı önerebilirim. kendimce örnekler vermeye çalıştım, ama sitemizde size yardımcı olabilecek bir çok arkadaşımız var.takip ederseniz yakında bir yanıt alacaksınızdır..
sevgiyle kalın.. super

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:37 AM.