Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ne Zaman Etkisini Görürüm (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-etkisini-gorurum/)
-   -   Telkinlerin Etki Edip Etmediğini Anlamak İçin Ne Kadar Beklemek Gerekir? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ne-zaman-etkisini-gorurum/445-telkinlerin-etki-edip-etmedigini-anlamak-icin-ne-kadar-beklemek-gerekir.html)

serdengeçti 16-08-2010 12:37 AM

Cevap: Telkinlerin Etki Edip Etmediğini Anlamak İçin Ne Kadar Beklemek Gerekir?

Ve son kez bir daha soruyorum...dediğiniz gibi ilk önce ego.-suçluluk duyg. ve sosyal fobi dinliyordum.yaklaşık 2-3 hafta bu üçünü dinledim daha sonra sosyal fobiyi şimdilik çıkardım.ego.-suçluluk duyg dinlemeye devam ediyorum.telkinleri dinlemeye başladıktan sonra geçici sinirlilik oldu.baş ağrısı,mide bulantısı olmadı fakat.bir korku yerleşti..ölüm korkusu..ha öldüm ..ha ölüyorum...yaşamım alt üst oldu...onun için soruyorum bu da normal mi,daha önce böyle olan var mı..dinlemeyi bırakayım mı devam mı edeyim...dedim ya son kez soruyorum..yine cevap gelmezse ...ben yapacağımı biliyorum...

kumralada2207 22-08-2010 09:07 AM

merhabalar.bu siteyi öylesi garip, tesadüfen ve en çok ihtiyacım olduğu bir anda buldum ki, gerçekliğine hala şüphe ediyorum. acaba beynimin bana yine bir oyunumu diye düşünüyorum. sizce burda yazanlar gerçek mi? etkiliyor mu? okadar kötü bir durumdayım ki, bu durumdan kurtulabilmek için her yolu denemeye hazırım.kendime acımaktan uyku uyuyamaz hale geldim,artık ötesini siz düşünün. özgüvene, sosyalliğe, kendimi geliştimeye ne kadar aç olduğumu anlatamam. şimdi bi saattir filan kendine güveni dinliyorum,pek birşey hissettiğimi söyleyemem. ayrıca da telkin filan duymuyorum sadece müzik var.bir de bunların etkili olması için nasıl kaç saattlik, hangi sırayla dinlemem gerekiyor?? BİRİLERİNİN YARDIMINA ÇOK İHTİYACIM VAR.

yeni bir hayat 22-08-2010 02:11 PM

Alıntı:

kumralada2207 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 763780)
merhabalar.bu siteyi öylesi garip, tesadüfen ve en çok ihtiyacım olduğu bir anda buldum ki, gerçekliğine hala şüphe ediyorum. acaba beynimin bana yine bir oyunumu diye düşünüyorum. sizce burda yazanlar gerçek mi? etkiliyor mu? okadar kötü bir durumdayım ki, bu durumdan kurtulabilmek için her yolu denemeye hazırım.kendime acımaktan uyku uyuyamaz hale geldim,artık ötesini siz düşünün. özgüvene, sosyalliğe, kendimi geliştimeye ne kadar aç olduğumu anlatamam. şimdi bi saattir filan kendine güveni dinliyorum,pek birşey hissettiğimi söyleyemem. ayrıca da telkin filan duymuyorum sadece müzik var.bir de bunların etkili olması için nasıl kaç saattlik, hangi sırayla dinlemem gerekiyor?? BİRİLERİNİN YARDIMINA ÇOK İHTİYACIM VAR.

Merhabalar kumralada2207,actionsmile

Yanımıza hoşgeldiniz öncelikle..

Sitemize çok ihtiyacınız olduğunuzu düşündüğünüz bir zamanda rastlamanız tesadüf değil..
Yeni üye olduğunuz için size gelen hoşgeldin mesajı içerisinde ilk etapta dinlenmesi gereken telkinler olmalı..Ego güçlendirici ve suçluluk duygusu telkinleri ile başlıyoruz..Telkinleri, dinlediğiniz müziğin ardında gizli olduğu için duymanız zor..Gerekmiyor da zaten..
Öncelikle anasayfada rehber bölümünü dikkatlice incelemenizi öneriyorum..Merak ettiğiniz tüm soruların cevapları,sonuç alan üyelerin yüzlerce yorumlarıyla detaylı olarak verilmiştir..

Keyifli dinlemeler..

kumralada2207 27-08-2010 05:52 AM

sevgili yeni hayat ilgine çok teşekkür ederim. bir kişinin bile benimle ilgilenmiş olması bana nasıl bir mutluluk verdiğini anlatamam.

hillall 26-12-2010 10:40 PM

meraba.
ben arkadaşlarım arsında konuşma sıkıntısı çekiyorum herkes gibi bnde çok konuşmak istiyorum.arkadaşlarım hilal yine sessiz diyip duruyolar ve ben bundan çok sıkıldım.ilk önce hangisini dinlemeliyim.

lade 30-03-2011 03:36 PM

merhaba.telkinlere başlayalı 2 hafta oluyor.henüz etkisini hissetmedim.yeni telkinleri eklemenin zamanı gelidi.sosyal fobim ve depresyon var.topluluk karşısında konuşma,sosyallik artırıcı,sosyal fobi,kendine güven,depresyon dünde kaldı,başkalarının düşüncelerini önemsememe telkinlerini eklemek istiyorum.hepsini ekleyeyim mi yoksa şimdilik sadece bir kaçını mı ekleyeyim.suçluluğu artık çıkarmalımıyım mı.ayrıca ben geceleri uyuyamıyorum.gündüzleride çok geç uyanıyorum.bunun içinde bir telkin var mı.son olarak telkin sayısı arttıkça dinleme süreside artmalı mı.iyi günler....

Işıldayan Safir 30-03-2011 03:43 PM

Alıntı:

lade Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 794761)
merhaba.telkinlere başlayalı 2 hafta oluyor.henüz etkisini hissetmedim.yeni telkinleri eklemenin zamanı gelidi.sosyal fobim ve depresyon var.topluluk karşısında konuşma,sosyallik artırıcı,sosyal fobi,kendine güven,depresyon dünde kaldı,başkalarının düşüncelerini önemsememe telkinlerini eklemek istiyorum.hepsini ekleyeyim mi yoksa şimdilik sadece bir kaçını mı ekleyeyim.suçluluğu artık çıkarmalımıyım mı.ayrıca ben geceleri uyuyamıyorum.gündüzleride çok geç uyanıyorum.bunun içinde bir telkin var mı.son olarak telkin sayısı arttıkça dinleme süreside artmalı mı.iyi günler....

Hepsini birden eklemeyin listenize. Ego ve suçluluk telkinleri şimdilik sabit dursun. Önceliğinizi belirleyerek şimdilik en fazla 2 telkin eklemenizi öneririm. Erken uyanma ve zinde uyanma telkinleri de ücretsiz telkinlerdendir. Temin ederek dinleyebilirsiniz. Kısa ve çabuk etki eden nitelikte olduğu için listenizde ekstra bulundurabilirsiniz.

Telkin sayısının artışıyla dinleme süresi de artmamaktadır. Günlük en fazla 8-10 saat dinlenilmesi önerilmektedir. Burada listenizde bulundurduğunuz telkin sayısının önemi yoktur.

Sevgiler.

Hakan_ 01-04-2011 01:13 AM

Anladığım kadarıyla telkinlerin etkisini kalıcı şekilde göstermesi bir iki yılı buluyor.Eski deneyimlerle ve düşüncelerle dolu olan bilinçaltına yeni düşünceler inançlar bilinçaltı telkinler yoluyla akmaya başlıyor ve diğer kişisel gelişim yöntemleriyle bu destekleniyor.Zamanla negatif düşüncelerle ve deneyimlerle dolu olan bilinçaltı taşa taşa bu yeni pozitif düşüncelerle ve hislerle dolmaya başlıyor.Bu taşma sürecide dalgalanma ve bilinçaltının bu telkinlere gösterdiğ tepkii olarak nitelendiriliyor.Belli bir süre sonra telkinler yoluyla bilinçaltına işlemiş olan ve imgelemeler vs kişisel gelişim yöntemleriyle desteklenmiş olan yeni inançlarımız ve yargılarımızı deneyimlemeye başlıyoruz hayatımız değişiyor herşey bir döngü halini alıyor.Herşey bir süreç kendimize zaman tanımalıyız bilinçaltımızın derinliklerine ektiğimiz inanç tohumlarımızın şiddetli yağmurların arkasından açan güneşle meyvelerini verişini izlemeliyiz.Bu esnada hiç birşey yapmamıza gerek yok beklentiler içine girmemeliyiz.Bilinçaltımız işini ve ne yapması gerektiğini çok iyi bilir.Tek yapmamız gereken anı yaşamak.

ozlem.bakkal 08-04-2011 01:08 PM

Merhaba ben 1 ay önce ego ve suçluluk duygusu ile başladım 1 hafta sonra kilo verme(güven) ekledim. Her gece uyurken dinliyorum dolayısıyla eşimde dinlemiş oluyor. Ben 2 gündür miğde bulantısı ve baş ağrısı yaşıyorum. Sanırım etkiler başladı.. Hiç bişey yemek istemiyorum. Normalde çok iştahlıyımdır. Kendime ben bile inanmıyorum.. Bundan 3 yıl önce reductil diye ağır bi ilaç kullanmıştım (kilo vermek için) ondan sonrada bi sürü şey kullandım ama hiç biri bu kadar etkili olmamıştı.. Harika Yani siteyi kuran atakan bey ve başka her kim varsa elinize dilinize sağlık. İnşallah fiziksel etkileride görmeye başlarım o zamanda yazacağım şuanda 63 kiloyum sizinle burada paylaşacağım kilo verince :) İlk hedefim kilo vermek olduğu için bununla başladım.. Sonra değişiklik ve ekleme yapacağım.. Bu arada ben kilo verme, ego ve suçluluk 3 ü bi arada dinlemeye devam ediyorum. Bunlardan çıkarmam gereken var mı ?

lade 08-04-2011 03:02 PM

merhabalar.telkinleri dinleyeli 3 hafta oldu.listemde ego ,suçluluk,kendine güven,zinde uyanma ve topluluk önünde kenuşma olmak üzere 5 telkin var.henüz etkisini görmedim.ama artık başkalarının düşüncelerini önemsememe,sosyallik arttırıcı ve sosyal fobi teljkinlerinide eklemek istiyorum.doğrumu olur.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:02 AM.