Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Ne Zaman Etkisini Görürüm

Uyarılar

Telkinlerin Etki Edip Etmediğini Anlamak İçin Ne Kadar Beklemek Gerekir?

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Ne Zaman Etkisini Görürüm Telkinlerin Etki Edip Etmediğini Anlamak İçin Ne Kadar Beklemek Gerekir? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Telkinlerde ille çabuk etki etsin diye bir çaba içerisine girilmemiştir.Eğer öyle olsaydı daha en baştan çok costurucu müzikler koyar müziği ön plana çıkartır tekrarlara önem verirdim. Ritmotrans için iyi müzik çok tekrar çabuk etki öncelikli hedef değildir.Hatta tam aksine müzik ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ne Zaman Etkisini Görürüm telkin cd indir izle İstanbul Ne Zaman Etkisini Görürüm nerededir kimdir Ne Zaman Etkisini Görürüm çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ne Zaman Etkisini Görürüm hipnoz Ne Zaman Etkisini Görürüm olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ne Zaman Etkisini Görürüm hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ne Zaman Etkisini Görürüm kuantum düşünce kitap haberi

Telkinlerin Etki Edip Etmediğini Anlamak İçin Ne Kadar Beklemek Gerekir?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-11-2006, 01:28 AM   #1 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Telkinlerin Etki Edip Etmediğini Anlamak İçin Ne Kadar Beklemek Gerekir?

Telkinlerde ille çabuk etki etsin diye bir çaba içerisine girilmemiştir.Eğer öyle olsaydı daha en baştan çok costurucu müzikler koyar müziği ön plana çıkartır tekrarlara önem verirdim.

Ritmotrans için iyi müzik çok tekrar çabuk etki öncelikli hedef değildir.Hatta tam aksine müzik çok fazla ön plana çıkarılmamış telkin tekrarını arttırmak için aynı anda çoklu kayıt yolu tercih edilmemiştir.Mutluluk telkin haric diğer tüm telkinlerin etki süresi telkinin uzunluğuna göre değişmektedir.

Müzik ön planda olmamasına rağmen ve tekrarlar çok fazla olmamasına rağmen başarı oranımız çok yüksek olmuştur.
Telkinlerin etki etmediği kişi sayısı etki edenere oran olarak bakıldığında oldukça düşük kalmıştır.

Telkinleri düzenli dinlemeyen vakit buldukça dinleyen çeşitli nedenlerle bırakanlar elbette yeterli verimi alamamışlardır.Buna karşılık önerilidiği şekilde dinleyen sabırlı olanların büyük bir kısmı umduklarının ötesinde sonuçlara ulaşmışlardır.

Özetle telkin dinlemek uzun vadede ki bu süre yine çok uzun değildir sabır isteyen bir süreçtir.Sabredenler sonuca ulaşırken sabretmeyenler elbette bir kaç gün içinde değişim sağlayamazlar.

Hem sabır hem araştırma okuma gerektiren bir süreçtir bu.Aynı zamanda sitede ki forumda ki yazıları okuyabilir ve diğer üyelerin deneymilerini paylaşabilirsiniz.

Zaten yakın bir zamanda radyo yayınları olacak.O zaman canlı olarak sohbet edebileceğiz.Sorularınızı sorabileceksiniz.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-11-2006, 01:40 AM   #2 (permalink)

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 24 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zolax is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Telkinlerin Etki Edip Etmediğini Anlamak İçin Ne Kadar Beklemek Gerekir?

bu müzikleri günde kaç saat dinlemek gerekiyor..dinlerken herhangi bi işle uğraşabilirmiyim?kitap okuma,yazı yazma,herhangi birşey araştırma gibi?
zolax isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-11-2006, 01:41 AM   #3 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Telkinlerin Etki Edip Etmediğini Anlamak İçin Ne Kadar Beklemek Gerekir?

Günde ne kadar çok dinlerseniz o kadar iyidir.Aynı zamanda başka işlerle uğraşabilrsiniz.
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-03-2007, 04:31 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

109 Mesajinıza toplam 328 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turgay0101 is an unknown quantity at this point
Standart Telkinlerin Etki Edip Etmediğini Anlamak İçin Ne Kadar Beklemek Gerekir?

telkinlerin gece fazla dinlenip gündüz az dinlenmesi bir şeyi etkiler mi
Alt 16-04-2007, 12:53 AM   #5 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Alıntı:
turgay0101 Nickli Üyeden Alıntı
telkinlerin gece fazla dinlenip gündüz az dinlenmesi bir şeyi etkiler mi
Bu kişiye göre değişen bir şey...
Gece dinleyip dha çok verim alanda olabiliyor gündüz daha çok verim alanda...
Alt 20-07-2007, 08:05 AM   #6 (permalink)

4 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Acredita is an unknown quantity at this point

Müzikle o kadar güzelki kitap okurken yada bulaşık yıkarken dinlediğimde başka birşey duymuyorum müzikten başka kaptırmış gitmişim biyerleree :)) Fenaa odaklatıyor kendisinee :))
Acredita isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-08-2007, 09:28 PM   #7 (permalink)

2 Mesajinıza toplam 26 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mavi_deniz is an unknown quantity at this point

şimdi sucluluk dugusu ve ego güclendirici bir hafta dinleniliyor daha sonra da istediğimiz telkinleri ekleyebiliyoruz.. pekiiii sucluluk ve ego güclendiriciyi ne zaman cıkartabiliriz?? ben bir hafta sucluluk ve ego dinledikten sonra sıgarayı bırak ve kendine güveni ekledim. bunlarıda ekleyeli bi hafta oldu. yeni telkin ekleyeceğim ama sucluluk ve ego güclendiriciyi çıkarmamı önerirmisiniz??
mavi_deniz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-08-2007, 09:31 PM   #8 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Alıntı:
mavi_deniz Nickli Üyeden Alıntı
şimdi sucluluk dugusu ve ego güclendirici bir hafta dinleniliyor daha sonra da istediğimiz telkinleri ekleyebiliyoruz.. pekiiii sucluluk ve ego güclendiriciyi ne zaman cıkartabiliriz?? ben bir hafta sucluluk ve ego dinledikten sonra sıgarayı bırak ve kendine güveni ekledim. bunlarıda ekleyeli bi hafta oldu. yeni telkin ekleyeceğim ama sucluluk ve ego güclendiriciyi çıkarmamı önerirmisiniz??
Suçluluk telkinini çikartin dilerseniz onun yerine kendine güven ekleyin...
Alt 28-10-2007, 07:48 AM   #9 (permalink)
Üsteğmen

93 Mesajinıza toplam 302 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
izmirli035 is an unknown quantity at this point

merhaba,
ben fransa da turkce ogretmenligi yapiyorum ve uzun zamandir bu konuyla ilgileniyorum. Bir hafta once tesadufen sizin sitenizi kesfettim.bana ilginc geldi ayrica da hosuma gitti, birilerinin benim gibi ilgili oldugunu gormek hos oluyor.
Diger bolumlere de yazmistim ama hic cevap gelmedi ben de buraya yazmaya karar verdim olur ya belki Atakan Bey cevaplar!!!
Ben bu skriptleri dinleyeli 5. gunumdeyim henuz oyle baariz bir etki yok ama ufak tefek kendimi daha rahat hissediyorum. ayrica zayiflama telkinini de 2 gundur dinliyorum sanirim daha epey dinlemem gerekiyor bu yuzden bu konu hakkinda soru sormuyorum.
Benim sorunum su ki; ben karnim doluyken kendimi rahat ve huzurlu hissediyorum, ornegin aksamlari midem biraz kazinsa dolapta ne varsa atistirip soyle rahatlayinca mutlu oluyorum ama geceyi de terleyerek geciriyorum ki bu da igrenc bir sey sonra da aynalara bakamaz oluyorum. Acaba bu bir hastalik midir? Bu konuda ne yapmami onerirsiniz? Simdiden size tesekkur ederim.
Ayrica calismalariniz icin sizi tebrik ediyorum ve de basarilar diliyorum.
bu arada soracak olursaniz boyum 170 cm ve 68 kiloyum , yasim 34
Iyi gunler, hoscakalin
ulku alci
izmirli035 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-10-2007, 09:02 AM   #10 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about

Alıntı:
izmirli Nickli Üyeden Alıntı
merhaba,
ben fransa da turkce ogretmenligi yapiyorum ve uzun zamandir bu konuyla ilgileniyorum. Bir hafta once tesadufen sizin sitenizi kesfettim.bana ilginc geldi ayrica da hosuma gitti, birilerinin benim gibi ilgili oldugunu gormek hos oluyor.
Diger bolumlere de yazmistim ama hic cevap gelmedi ben de buraya yazmaya karar verdim olur ya belki Atakan Bey cevaplar!!!
Ben bu skriptleri dinleyeli 5. gunumdeyim henuz oyle baariz bir etki yok ama ufak tefek kendimi daha rahat hissediyorum. ayrica zayiflama telkinini de 2 gundur dinliyorum sanirim daha epey dinlemem gerekiyor bu yuzden bu konu hakkinda soru sormuyorum.
Benim sorunum su ki; ben karnim doluyken kendimi rahat ve huzurlu hissediyorum, ornegin aksamlari midem biraz kazinsa dolapta ne varsa atistirip soyle rahatlayinca mutlu oluyorum ama geceyi de terleyerek geciriyorum ki bu da igrenc bir sey sonra da aynalara bakamaz oluyorum. Acaba bu bir hastalik midir? Bu konuda ne yapmami onerirsiniz? Simdiden size tesekkur ederim.
Ayrica calismalariniz icin sizi tebrik ediyorum ve de basarilar diliyorum.
bu arada soracak olursaniz boyum 170 cm ve 68 kiloyum , yasim 34
Iyi gunler, hoscakalin
ulku alci

Aramıza hoşgeldin izmirli(Ülkü)
bende yeni üyelerdenim,emin ol yazdıkların da okunur cevapları da yazılır burada...ben kendimden örnekler vermeye çalışıcam...sanırım bu tarz yeme alışkanlığı bir çoğumuzda var.Ben özellikle sinirlendiğimde,ya da duygularımı kontrol edemediğimde buzdolabının karşısında bulurum kendimi.amaç açlık değil,sindiremediğim duygularımı yemek yiyerek tıka basa midemi doldurarak (aslında yemekle kendimi kandırmakla) sindirmeye çalışmaktı.bunun psikolojik bir durum olduğunu sonradan dr.gittiğimde anladım.sevilmediğini hissetmek,her olayda kendini suçlamak,güvensizlik başlıca nedenlerinden biriydi dr.umun anlattığına göre,çikolatayı yemekse kendimi sevmediğimin,başkaları tarafından sevilmediğimin düşüncesiyle tatlıdan medet ummaktı..bunu bir hastalık olarak değilde,kendini tanımak olarak görmeni tavsiye edebilirim.telkinleri nasıl dinliyorsun bilmiyorum.ama kendine güven,ego,suçluluk ilk başlangıçta dinlenmesi gerekenlerden.ben kendimce bu tarz bir durum yaşadığımda artık kalkıp midem şişene kadar su içiyorum.neden böyle olduğumu ne düşündüğümü soruyorum kendi kendime..beni üzen faktörleri bulup,yerine beni mutlu eden düşünceleri koyuyorum.düşündükçe istekler kayboluyor ve gece doldurulmamış mideyle rahatça uyuyabiliyorum(şükürler olsun) ...tabi telkinlerde eklenince şimdi bir çok şeyin kaybolduğunu görebiliyorum.kilo almak bir çok bayanın korkulu rüyası..yerken mutlu olduğumuz kadar,yedikten sonraki halimize ayna da baktığımızda da içimizi suçluluk ve pişmanlık kaplıyor,kendimize kızıyoruz,kendimizi sevemiyoruz.ben kendimi kilolu olduğum günlerde sevmediğimi fark ettim.aynalarda kendimle konuşmaya başladım,bunların geçici olduğunu,olması gerektiğini,bu durumun sonucunda harika iki meleğimi dünyaya getirdiğini,her izin güzel olduğunu söylemeye ve kendimi sevmeye başladım,kendimi olduğum gibi kabul ettim.Daha sonrasında gece yemelerim gitti.diyetler yaparak kalan kilolarımı da verdim.kendime güvenim artmaya başladı.benimde boyum 165,şimdiki kilom 58.ancak önceki kiloma inme gibi bir takıntı oluştu şuan.yani 54 e.bunun nedenleri yine benim bilinçaltımda yatıyor.bunu da buldum.Sebep verdiğim kiloları geri alma korkum,eski kiloma düştüğümde yıllarca aynı kilomda kalabildiğimi bilmek.Tabi buda beni rahatlattığı için o kiloya düşmeyi istiyorum doğal olarak.kısacası;bilinçaltımızda bizim bilmediğimiz o kadar çok nedenler var ki bizi mutsuzluğa iten.kendinizle konuşmanızı önerebilirim. kendimce örnekler vermeye çalıştım, ama sitemizde size yardımcı olabilecek bir çok arkadaşımız var.takip ederseniz yakında bir yanıt alacaksınızdır..
sevgiyle kalın.. super

Bookmarks

Seçenekler
Stil