Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Kuantum Düşünce

Uyarılar

Kuantum Düşünce kuantum düşünce gücü, kuantum düşünce teknikleri, şanal kuantum düşünce, kuantum düşünce teknigi, kuantum düşünme, kuantum düsünce, kuantum düşünce nedir, kuantum düşünce kitap, kuantum düşünce tekniği, kuantum fiziği düşünce, kuantum düşünce, kuantum ve düşünce, kuantum duşunce, kuantum düşüncesi, kuantum düşünce şanal günseli, kuantum düşünce tekniği şanal, kuantun düşünce, kuantum düşünce grubu, kuantum düşünce gurubu, kuantun düşünce tekniği, kuantum düşünce tarzı, kuantum düşünce tekniği nedir, kuantum düşünce yöntemi, kuantum düşünce kitabı, kuantum düşünce sanatı, kuantum düşünce tekniği kitabı, kuantum düşünce tekniği eğitimi, kuantum düşünce tekniği kitap, kuantum düşünce seminerleri, kuantum düşünce merkezi, kuantum düşünce ve yaşam merkezi, kuantum düşünce nasıl uygulanır, kuantum düşünce tekniği nasıl uygulanır, kuantum fiziği ve düşünce, kuantum düşünce sistemi,

28 GÜNDE KUANTUM UYGULAMA

Alternatif Kişisel Gelişim ve Kuantum Düşünce 28 GÜNDE KUANTUM UYGULAMA Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız sanemce emeğine sağlık teşekkürler......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kuantum Düşünce telkin cd indir izle İstanbul Kuantum Düşünce nerededir kimdir Kuantum Düşünce çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kuantum Düşünce hipnoz Kuantum Düşünce olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kuantum Düşünce hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kuantum Düşünce kuantum düşünce kitap haberi

28 GÜNDE KUANTUM UYGULAMA

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-07-2009, 05:08 PM   #11 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: 28 GÜNDE KUANTUM UYGULAMA

sanemce emeğine sağlık teşekkürler...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 17-07-2009, 05:05 PM   #12 (permalink)
Moderator

sanemce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16,247
1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

Teşekkür ederim Sudem'cim

Alt 17-07-2009, 05:53 PM   #13 (permalink)
Moderator

1,756 Mesajinıza toplam 14,576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond reputesanemce has a reputation beyond repute

10.GÜN, Öz Sevgi

Niyet

Bugün kendime yeni ve sevgi dolu bir gözle bakmayı seçiyorum. Gün içinde durup kendime dair incelikli, değer katıcı şeyler düşüneceğim.

Ana Fikir

Öz sevginin önemini görmezden gelemeyiz. Yaşam gücünüzün, titreşiminizin merkezi ve özü kendinize yönelik tutumunuzdur.

Güçlü, çekici bir titreşim yaymak istiyorsanız, işe kendinize içtenlikle saygı duyarak –kendi gerçek, ilahi değerinizin farkına vararak- başlayabilirsiniz.

Şu ana kadar ister kendinizden nefret ediyor, isterse de arada bir kendinizi hakir görüyor olun, şu andan itibaren sevgi dolu bir tutum benimsemelisiniz. Kendinize daha önce hiç özen göstermediğinizi hissediyor olsanız bile, bu tutumu gündelik yaşamınızın önceliklerinden biri haline getirmeye niyet etmelisiniz.

Size ne öğretilmiş olursa olsun, aslında değerli ve önemli bir insansınız. Şu andan itibaren bu gerçeği benimsemeli ve kendinize sevdiğiniz insanlardan beklediğiniz inceliği, özeni, desteği sunmalısınız.

Bu güçlü niyeti, gün içinde birkaç kez öz sevginizi güçlendirecek olumlamalar okuyarak destekleyin.

Öz Sevgi Uygulamaları

1-Kendinizi daha fazla sevmeye, kendinize karşı daha affedici, şefkatli olmaya niyet edin. Kendinize nasıl özen göstereceğinizi bilemiyorsanız, işe kendinizden nefret etmekten vazgeçerek başlayın. Kendinizi eleştirmeyi, suçlamayı kesinlikle reddetmelisiniz. Kendinize dair eski olumsuz düşüncelere kapıldığınızı hissettiğinizde kendinizi affedin. Yeni, sevgi dolu seçiminizi hatırlayın. Kendinizi ayıplamaktan vazgeçin. Başarma niyetinde böyle bir enerjiye yer yoktur.

2-Kendinizi sevdiğinizi her gün olumlayın. Başlarda zor gelirse işe şununla başlayabilirsiniz: "Kendimi sevmeyi öğreniyorum, kendi gerçek ve sınırsız değerimi görmeyi hak ediyorum."

3-Aynanın önünden geçtiğinizde gülümseyin ve aynadaki görüntünüze sevginizi sunun. Değerinizi ve kendinize duyduğunuz saygıyı olumlayın.

Öz Sevgi Olumlamaları

Kendimi olduğum gibi kabullenmeyi ve sevmeyi öğreniyorum. Kendime saygı duymayı hak ettiğimi biliyorum.

Arzularımı gerçekleştirme becerime içtenlikle inanıyorum. Hayal ettiğim her şeyi kendime çekmem için gereken her şeye sahip olduğumu biliyorum.

Kendime ve ilahi değerime inanıyorum. Güçlü, dürüst, güvenli, huzurlu ve becerikli olabileceğimi biliyorum.

Kendimi seviyorum. Bana saygı duyan insanları kendime çekiyorum çünkü saygı dolu bir enerji yayıyorum.

Alt 19-07-2009, 03:45 PM   #14 (permalink)
Moderator

11.GÜN, Kabulleniş

Niyet

Bugün kendime dair her türlü eleştirel düşünceden kurtuluyorum. Onay görmek için, eskisi gibi benim dışımda bir etken aramayacağım. Bu halimde değerli ve önemliyim.

Ana Fikir

Kişinin kendini kabullenmesi, öz sevgi enerjisinin uzantısıdır ve kişisel enerji alanı açısından bir o kadar önemlidir.

Birçok insan zamanının büyük bir bölümünü yaşam gücünü tükettiğinin farkına bile varmadan, kendisini yargılayarak, aşağılayarak geçiriyor. İnsanlar kendilerine sürekli saldırıyor, kendilerini oldukları gibi kabullenmeyi reddediyor, sonra da hayatta istediklerine neden ulaşamadıklarını merak ediyorlar.

Enerji anlamında kendinizi sürekli olarak, hatta arada bir de olsa reddetmeniz, kesinlikle yaşamınızda olumlu sonuçlar doğurmayacaktır. Dolayısıyla, kendinize dair eleştirel, suçlayıcı düşünceler haline girdiğinizi fark ettiğiniz anda müdahale etmelisiniz.

Kendinizi olduğunuz gibi kabullenmemeniz sizi inanılmaz derecede mutsuz etmekle kalmaz, manyetik çekiminiz açısından da korkunç sonuçlar doğurur. Oysa kendinizi koşulsuz şekilde kabullenmeniz Evren’in ve Evren’deki insanların sizi kabullenmesini sağlar.

Kabulleniş Uygulamaları

1-Kendinizi suçladığınızı, eleştirdiğinizi fark ettiğiniz anda, kendi kendinize, “Evren’de beni temsil etmesini istediğim enerji türü gerçekten bu mu?” diye sorun. Bu olumsuz düşüncelerden uzaklaşın. Kendi kendinizi kabullenmeniz için olduğunuzdan farklı olmanız, farklı bir şey yapmanız gerekmez. Derin bir soluk alın, gevşeyin ve bu konudaki düşüncelerinizi değiştirin! Kendinizi kendi zulmünüzden kurtarma zamanı geldi.

2-Mükemmeliyetçilikten kurtulun ve kendinizi –hem hatalarınız hem de yetersizliklerinizden dolayı- affetmeyi öğrenin. Kendinize dair eleştirel tüm düşünceleri değiştirmeye odaklanın.

3-Gün içinde birkaç kez kendi değerinizin farkına varmayı ve kendinizi olduğunuz gibi takdir etmeyi seçin. Siz kendinizi ne kadar fazla kabullenebilirseniz Evren de sizi o kadar fazla kabullenecektir.

Kabulleniş Olumlamaları

Kendimin en iyi dostu ve en büyük destekçisiyim. Kendimi kabullenmeyi ve desteklemeyi hak ediyorum!

Kendime dair sadece en iyi şeylere inanmayı seçiyorum. Kendimi koşulsuz şekilde sevmeyi ve kabullenmeyi öğreniyorum. Bu halimle de kusursuz, değerli ve özelim.

Kendimle ve başardıklarımla gurur duyuyorum. Yaşamımda gösterdiğim çabayı takdir ediyorum.

Kendimi kabullenmeyi seçtiğim için –ve şu an gerçekleştirmeye çabaladığım enerji değişimlerinden dolayı- kendime minnettarım.

Alt 20-07-2009, 04:14 PM   #15 (permalink)
Moderator

12.GÜN, Yoksunluk Hissinden Kurtulma

Niyet

Bugün bolluğa odaklanıyor ve yoksunluk hissinden kurtuluyorum. Kendimi sahip olmadığım bir şeye özlem duyduğumda gülümseyerek kendi kendime şunu söylüyorum: İyi olurdu ama mutlu olmak için buna ihtiyacım yok. Şu an mutlu olma şansım ve gücüm var.

Ana Fikir

Birçok insan zamanının büyük bölümünü sahip olmadığı şeylere odaklanarak geçirir. Kişinin kendisini değersizleştirmesi –minnettarlığın zıttı- süreci kişiyi umutsuzluğa sürükler. Bu da yaşam gücünüzü zehirler. Siz de bu tür insanlardansanız, yoksun olduğunuz şeylere odaklanmak yerine sahip olduğunuz şeylere odaklanmanın zamanı gelmiş demektir.

Yoksunluk düşüncesi, başka bir şeye duyulan kronik özlemdir. Sahip olmadığınız şeylere ulaşma konusundaki takıntınız Evren’e, yaşamınızın şu haliyle değerli olmadığını, saygıyı hak etmediğini söyler. Böylesine olumsuz bir düşünce yoksunluk hissini arttırmaktan başka bir işe yaramaz. Bu hissi, başkalarının sahip olduğu şeylere imrenme hissi takip eder. Bu da yoksunluk hissinizi arttırır ve sizi daha umutsuz, daha sefil bir duruma düşürür.

Yoksunluk hissinden kurtulmalı ve var olana duyduğunuz minnettarlığın enerjisini kullanarak sahip olmadığınız şeylere duyduğunuz arzuları ortadan kaldırmalısınız. Yaşamınız zaten değerli ve –kullanmak isteseniz de istemeseniz de- hemen şu an mutluluğu yaratma ve şükranınızı dile getirme şansınız var. İşin aslı, bu, enerji açısından yapabileceğiniz en iyi seçimdir.

Yoksunluk Hissinden Kurtulma Uygulamaları

1-Sahip olmadığınız bir şeyi takıntı haline getirdiğiniz fark ettiğinizde, kendinize bu ihtiyaç hissine odaklanmanın, o şeye sahip olmanızı güçleştireceğini hatırlatın. Yoksunluk hissini bir kenara bırakın ve takıntılarınızdan kurtulun. Yüzünüze soğuk su çarpın ve bilinçli seçimlerinize uyanın. Çevrenize bir göz atın ve sahip olduğunuz harika şeylerin farkına varın.

2-Haset, hırs ve özlemlerinizin farkına varın. Mutlu olmak için bir şeye ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz anların farkına varın. Bu tür yanıltıcı çıkarımlardan kurtulun ve gücünüzü toplayın. Var olana minnet duyun(21 ve 24. günler) ve bunları gündelik yaşamınızın ayrılmaz parçaları haline getirin. Özlem size mutluluk getirmez. Oysa mutluluk, özlem duyduğunuz şeyleri size getirebilir.

Yoksunluk Hissinden Kurtulma Olumlamaları

Sahip olduğum şeylerden giderek daha fazla keyif alıyor, sahip olmadıklarım konusunda giderek daha az kaygılanıyorum.

Yoksunluk hissinden kurtuluyor ve şu andan itibaren sadece değerleri görmeyi seçiyorum. Evren cömerttir. İhtiyaç duyduğum her şeye ulaşabilirim.

Bugünden itibaren huzurlu bir arayış yolunda ilerlemeyi öğreniyorum. Hedeflerime yönelik huzurlu eylemler gerçekleştiriyor, şu andan itibaren dolu dolu ve mutlu bir yaşam kuruyorum.

Yaşamımdaki değerleri takdir ediyor, yaşadığım andan tatmin olduğumu hissediyorum. Ben Tanrı’nın sevgili kuluyum.

Alt 21-07-2009, 02:47 PM   #16 (permalink)
Moderator

13.GÜN, Huzur

Niyet

Bugün yaptığım her işe huzurlu bir yaklaşım getireceğim. Telaş ve kaygıyı bir kenara bırakacak, sakin, rahat ve soğukkanlı olacağım. Bedenen ve zihnen huzur bulacağım.

Ana Fikir

Bu hareketli ve karmaşık dünyada huzurlu bir titreşim insana çok cazip geliyor. Bu açıdan, enerjinizi sakinleştiren huzurlu gevşeme de manyetik yaşam gücünüzün dinamik unsurlarından biridir.

Stres içinde yaşamak, koşturmak, en ufak şey için bile endişelenmekse huzurunuzu bozacak, telaşlı, gergin bir titreşim yayacaktır.

Gevşeme niyeti, hız kesmeyi, kaygıları bir kenara bırakmayı, yüreğiniz ve zihninizdeki çatışmaları susturmayı gerektirir. Gerçek huzur için yaşamınızdaki insanları ve durumları kontrol etme ihtiyacından da kurtulmanız şarttır. Burada ilginç bir paradoks söz konusudur: Gevşedikçe ve her şeyi kontrol etme ihtiyacından kurtuldukça içten gelen kişisel gücünüzün arttığını hissedeceksiniz.

Enerjinizi her türlü çözümün gerçek kaynağıyla hizalayan şey huzurlu yaklaşımdır. O halde hemen şimdi gevşeyin ve uyum yolunu seçin.

Huzur Uygulamaları

1-Gün içinde birkaç kez tüm kaygılarınızdan arınacağınız mini tatillere çıkmayı deneyin. Strese girdiğinizde, sessiz bir ortamda bedeninizin ve zihninizin gevşemesini sağlayın, huzur bulduğunuz yerleri, keyif aldığınız zamanları hayal edin. Derin bir soluk alın ve bir an için her şeysen uzaklaşın.

2-İçsel çatışmalarınızdan ve her şeyi kontrol etme ihtiyacından kurtulun. Her ne yaşanıyor olursa olsun, korku yerine güveni seçtiğiniz an, hangi meseleyi ele alırsanız alın, huzurla dolduğunuzu hissedeceksiniz.

3-Gündelik işlerinizi dinginlik içinde gerçekleştirmeyi deneyin. Yaşam bir meditasyondur. Gevşeyin, gülümseyin ve derin bir soluk alın. İşlerinizi acele etmeden, huzur ve minnettarlık içinde yürütün. En ufak bir şeyde bile güzellikleri görmeyi seçin.

Huzur Olumlamaları

Her gün kendime sessiz, sakin ve huzurlu olabileceğim bir zaman ayırıyorum.

Gün içinde gerilimden kurtulmamı ve rahatlamamı sağlayacak fırsatları giderek fazla görmeye başlıyorum.

Huzurlu bir yaklaşım benimsiyorum. Kaygıdan, telaştan ve her şeyi kontrol etme ihtiyacından kurtuluyorum.

Güçlü, dürüst ve huzurlu olabileceğimi biliyorum.
Sessizlikte huzur buluyorum. Sessizlik içinde geçen zamanlarımı özümle, gerçek gücümün kaynağıyla tekrar bağ kurabilmek amacıyla kullanıyorum.

Alt 22-07-2009, 01:00 PM   #17 (permalink)
Moderator

14.GÜN, Sevginin Gücü

Niyet

Bugün hayatımdaki insanlara ve olaylarda sevgiyle yaklaşma niyetimdeyim. Sevgi sözcüğünü tekrarlıyor, yüreğimden çıkarmıyorum. Dünyaya sevgi dolu bakıyor, bu duygunun gücünü yaşamım boyunca harekete geçiriyorum.

Ana Fikir

Sevgi Evren’deki en etkili güçtür. Zorlu bir durum ya da sorunlu bir insana sevgiyle yaklaşmak, diğer türlü yaklaşımlardan çok daha dramatik ve hızlı sonuçlar doğurur. Sevgi her an hareket halindedir.

Sevginin enerjisine bilinçli bir şekilde odaklanmak yaşamınıza –ve diğer insanların yaşamına- sağlık, uyum ve başarılı sonuçlar katacaktır. Zorlu ve hassas bir durumla karşılaştığınızda bu seçeneği aklınıza mutlaka getirin.

Sevginizi diğer insanlara yönlendirmeniz enerji frekansınızı iyileştirmenin en iyi yollarından biridir. Sevgi minnettarlık duygunuzu uyandıran harika bir manyetik titreşim yayarak uyumlu, destek verici bağlantılar oluşturur. Sevgiyi yayma niyeti sevginin çoğalmasını sağlar. Titreşiminizi çoğaltır, yaşamınız boyunca kayda değer sonuçlar doğurur.

Sevginin Gücü Uygulamaları

1-Karşılaştığınız her sorunu sevgiyle ele alın. Derin bir soluk alın, söz konusu durum ya da kişiyi düşünün ve huzurlu bir şekilde sevgi sözcüğünü tekrar tekrar dile getirin. Bunu sıklıkla gerçekleştirmeniz durumunda ortaya çıkacak sonuçlar karşısında şaskınlığa düşeceksiniz.

2-Yolda karşılaştığınız insanlara gülümseyin ve sevgi sözcüğünü aklınıza getirin. Şu olumlamayı gerçekleştirin: Bugün gördüğüm her insana sevgi sunuyorum. Bu duygunun enerjisinin yardımsever düşüncelerinizde yankılandığını hissedin.

3-Kendinize de sevgi sunun. Yataktayken –uyumak üzereyken ya da yeni uyandığınızda- kendi kendinize birkaç defa, “Kendimi seviyorum.” Deyin. “Kendimi” yerine adınızı da kullanabilirsiniz. Evren’deki sevginin güçlü yaratıcılığıyla bağ kurmasına yardımcı olacaktır.

Sevginin Gücü Olumlamaları

Evren’in sevgisiyle bir oldum. Kendimi çevremdeki sevgi ve lütufların yaratıcı akışına açtım.

Gördüğüm herkese sevgimi sunuyorum. Gün içinde fırsat buldukça sevgi sözcüğünü içten bir niyetle düşünüyor, hissediyor, dile getiriyorum.

Enerjimin yayıldığını biliyorum. Sevgi dolu olmayı seçtikçe Evren’den daha fazla sevgi ve şefkat görüyorum.

Benden bana doğru bereketli bir sevgi nehri akıyor. Ben yaşamıma ve dünyaya mutluluk yayan bir kanalım.

Alt 23-07-2009, 11:30 AM   #18 (permalink)
Moderator

15.GÜN, Neşe

Niyet

Gün boyunca neşe sanatını uygulamak niyetindeyim. Yaptığım her işe daha doğal, eğlenceli bir yaklaşım getireceğim. İstersem yaşamımın çok daha eğlenceli olabileceğini biliyorum.

Ana Fikir

Yaşamı, enerjinize neşe katarak sıkıcı olmaktan çıkarın, neşeli hale sokun. Gündelik işleriniz dahil her konuyu yeni, neşeli bir bakış getirin. Rutin işlere neşe, sıkıcı işlere keyif katma niyetiyle yaşayın –bu yaklaşım yaşadığınız deneyimi, değer ve minnettarlık rezonansınızı hızlandıracaktır.

Yaşamınızın sıkıcı bir yük olduğu düşüncesinden kurtulmanın zamanı geldi. Bu düşünce korkunç sonuçlara neden olan çok olumsuz bir enerji taşır. Evet, işe gitmek, yemek yapmak, temizlik yapmak, faturaları ödemek sıkıcı gelebilir ama bütün bunlara farklı gözle bakmak elinizde. Bunları bitmek bilmez, sıkıcı, hatta zorlu görevler zinciri olarak görmek yerine huzuru deneyimleyebileceğiniz, eğlenebileceğiniz, hatta oyunlar oynayabileceğiniz birer fırsat olarak görebilirsiniz.
Kendinizi bırakır da eğlenmeye başlarsanız, her ne yapıyor olursanız olun, yaşamınız olumlu titreşimlerle dolup taşacaktır.

Neşe Uygulamaları

1-Yapacağınız işlere daha yaratıcı ve eğlenceli bir bakış getirin. Keyif alabileceğiniz küçük hoşluklar bulun. Eğlenin, açılın, kendinizi bırakın. Oyunlar oynamanızı, tasalardan kurtulmanızı sağlayacak fırsatları değerlendirin.

2-Kalıpları yıkın. Tekrarlanan işler sıkıntı ve olumsuz enerji verir. Değişik renklerde ve tarzlarda giyinin. Farklı restoranlara gidin – mönünüzü ve zihninizi değiştirin.

3-Daha fazla gülün ve gülümseyin. Böylece endorfin salgılar, serotonin düzeyinizi arttırır ve kendinizi daha iyi hissedersiniz. Aynanın karşısında komik suratlar yapın, oyunlar oynayın, her şeyin eğlenceli tarafını görmeye çalışın ve gülün.

4-Daha doğal olun. Daha çok müzik dinleyin. Kendinize engel olmayın –dans edin, şarkı söyleyin.

Neşe Olumlamaları

Gündelik işlerimi giderek daha eğlenceli hale getiriyorum.

Yaşamımın sıkıcı bir yük olduğu düşüncesinden kurtuluyorum. Her yeni gün keyif alınacak yeni bir maceradır.

Yaşamımdaki mutlulukları görmeye çalışıyor, yeni mutluluklar yaratmaya çabalıyorum. Beklemek yerine, hemen şu anda yaşamıma keyif katacak yollar buluyorum.

Daha fazla gülümsüyor, daha fazla gülüyor, eğlenecek yeni yollar buluyorum. Gülünç şeyler yapıyor, daha fazla risk alıyorum.

Alt 24-07-2009, 03:26 PM   #19 (permalink)
Moderator

16.GÜN, Onurlu Yol

Niyet

Bugün yaşamımdaki onur enerjisine odaklanıyorum. Seçimlerimi, davranışlarımı, düşüncelerimi gözden geçiriyor ve kendi kendime, “Bu beni onurlandırıyor mu?” diye soruyorum.
Ne yapıyor olursam olayım, beni gerçek anlamda onurlandıran davranış ve düşünceyi seçecek cesareti toplamalıyım.

Ana Fikir

Kaderinizi değiştirme arayışında yapabileceğiniz en etkili şeylerden biri, kendinize, “Bu beni onurlandırıyor mu?” diye sormaktır. Bu soruyu gündelik yaşamınızın öncelikli parçası haline getirdiğinizde, hislerinizin ve kendinize çektiğiniz şeylerin önemli ölçüde değiştiğini göreceksiniz.

Onur verici seçimler yaşamınıza huzur, özgün güç ve denge katar. Başarı arayışında bunlardan herhangi birini görmezden gelemezsiniz. Olumlu sonuçlar elde emek istiyorsanız-düşüncelerinizde, sözlerinizde, kararlarınızda-hem kendinize hem de karşınızdakilere saygı göstermelisiniz.
Önemsiz görünen küçük seçimler bile kendinizi onurlandırıp onurlandırmadığınıza dair net sinyaller yayabilir.

Bu seçiminiz enerji bilmecesinin temel parçalarından biridir. Olumlu, uzun vadeli sonuçlara ulaşmak istiyorsanız, onurlandırıcı bir yaşam sürdürme niyetinizden sapmamalısınız.

Onurlu Yol Uygulamaları

1-Gün içinde onurunuzu yok saydığınız, ayaklar altına aldığınız durumların farkına varın. Kendi kendinize sık sık şu soruyu sorun: “Bu beni onurlandırıyor mu?”
Kullandığınız sözcükleri, yediğiniz yemekleri, gerçekleştirdiğiniz davranışları, temas kurduğunuz insanları, aklınızdan geçen düşünceleri gözden geçirin. Yanıtınız “hayır”sa onurlandırıcı seçenekleri göz önüne alın ve bunu bir öncelik haline getirme cesaretini toplayın.

2-Her gün kendiniz için en azından bir tane iyi şey yapmaya çalışın. Anlamlı, keyifli, tatmin edici, rahatlatıcı bir şey seçin. Yaşamınızda bir denge kurun, kendinize özen gösterin ve hedeflerinizi, mutluluğunuzu yaşamınızın öncelikleri haline getirin. Unutmayın, kendinize öncelik tanımazsanız, Evren de aynı şekilde davranacaktır.

Onurlu Yol Olumlamaları

Huzurlu ve tutarlı bir hayat sürdürüyorum. Her gün düşüncelerimle, sözlerimle ve davranışlarımla kendimi onurlandırmayı seçiyorum.

Kendime davranışımın başkalarının ve Evren’in bana davranış biçimini belirleyeceğini biliyorum. Kendime saygılı ve onurlu davranıyorum.

Kendime inanıyorum. Yaşamımı seviyorum ve öncelik tanıyorum. İlgi görmeyi hak eden, harika, değerli bir insanım.

Rekabet etmeyi bırakıyor, insanlara huzurlu bir yürekle bakmayı seçiyorum. Kendimi ve diğer insanları eşit derecede onurlandırıyorum.

Alt 27-07-2009, 01:22 PM   #20 (permalink)
Moderator

17.GÜN, Kişisel Amaç

Niyet

Bugün amaçlı bir şekilde yaşamayı seçiyorum. Kararlarımı ve davranışlarımı kendi kişisel, profesyonel ve tinsel önceliklerimle uyumlu hale getiriyorum. Kendi yoluma ve amacıma değer veriyorum.

Ana Fikir

Yaşamda bir amacınızın olması odaklanmanıza yardımcı olur ve hedeflerinize doğrudan ilerlemenizi sağlar. Söz konusu olan sadece profesyonel hedefler değildir. Aileniz, hobileriniz gibi kişisel amaçlarınız; tinsel bir bağ kurmak, büyük bir aşk gibi ruhani amaçlarınız da vardır.
Bütün bunların her biri her gün en azından bir süreliğine odaklanmanızı hak edecek kadar önemlidir. Bu yüzden her birinin üzerinde düşünecek, planlayacak kadar zaman ayırmalısınız. Bu yolla enerjinizi de büyük ölçüde güçlendirebilirsiniz.

Henüz amaçlarınızı belirlemediyseniz, işe ilgilerinizi ve kişisel değerlerinizi yansıtan şeyleri düşünerek başlayabilirsiniz. Gerekirse tutkuyla bağlı olduğunuz şeyleri kağıda dökün ve kişisel hedeflerinizle bunları bağdaştırmanın yollarını araştırın. Bu arayışı kesinlikle hafife almayın. Yaşam gücünüzü duygularınızı ateşleyen amaçlarla birleştirdiğinizde bitmek bilmez bir tatmin yaşayacak, başarı için herhangi bir şeye bağımlı olmaktan kurtulacaksınız.

Kişisel Amaç Uygulamaları

1-Önünüzdeki günü düşünün ve amacınızı öncelikli hale getirebileceğiniz bir zaman belirleyin.
Ancak bu noktada amaçla motivasyonu birbirine karıştırmamanız gerekir. Çamaşır yıkamak sizi motive ediyor olabilir ancak bunun kişisel amacınızın bir parçası olduğunu sanmıyorum. Kişisel ilgi alanlarınızı ihmal etmenizi gerektirecek bu tür işler zamanınızın büyük bölümünü alıyor olabilir. Yine de size heyecan veren ve gerçek amacınıza yaklaştıran şeyler yapmaya gayret edin.

2-Gün içinde farklı amaçları nasıl bir araya getirebileceğinizi araştırın. Bu sayede ruhsal enerjinizi profesyonel ya da kişisel yaşamınızla bağdaştırmanın yollarını bulabilirsiniz. En azından kendinize ve başkalarına daha fazla şefkat ve sevgi göstermeyi amacınızın bir parçası haline getirebilirsiniz.
Bu yolla, size yaşamınızın her alanında yardımı dokunacak olan Evrensel sevginin büyük enerjisini harekete geçirebilirsiniz.

Kişisel Amaç Olumlamaları

Uyumlu bir yaşam sürdürüyorum. Derin bir soluk alıyor ve hedeflerimden sapmadan yola devam ediyorum. Yolum, amacım ve önceliğimdir.

Tutkuyla ve kişisel güç içinde yaşıyorum. Her gün kendimi mutlu edecek şeyler yapıyorum. Amaçlı bir yaşam sürdürüyorum.

Kendi mutluluğumun peşinden koşmanın bana bir zararı yok. Özümü ve ruhumun amacını mutlu edecek seçimler yapıyorum.

Her gün, deneyimleyebileceğim sevgi, anlayış ve gelişim fırsatlarını kolluyorum. Bu da enerji planımın bir parçasıdır.

Amacım mutlu ve umutlu bir yaşamdır. Hep de öyle olacaktır.

Bookmarks

Etiketler
gunde, kuantum, uygulama