Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

*Tüm Hayatınızı BİZZAT Değiştirin* (Mükemmel Kitap)

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar *Tüm Hayatınızı BİZZAT Değiştirin* (Mükemmel Kitap) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız aynen öyle o kişiler yüzünden normal kişiler bile tartışamıyor neyse bu devirde yapılıcak son şey o, yapılıcak en iyi şey ise kendini geliştirmek bu sene bi üniversiteye gireceğim artık kitap okuma fırsatım çok artıcak ama şu an daha çok kişisel ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

*Tüm Hayatınızı BİZZAT Değiştirin* (Mükemmel Kitap)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-09-2013, 01:11 AM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 43
17 Mesajinıza toplam 23 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Zakoreus is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: *Tüm Hayatınızı BİZZAT Değiştirin* (Mükemmel Kitap)

aynen öyle o kişiler yüzünden normal kişiler bile tartışamıyor neyse bu devirde yapılıcak son şey o, yapılıcak en iyi şey ise kendini geliştirmek bu sene bi üniversiteye gireceğim artık kitap okuma fırsatım çok artıcak ama şu an daha çok kişisel gelişim psikoloji kitapları istiyorum benim için en önemlisi onlar sonradan bu türlere geçicem

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Zakoreus isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-09-2013, 04:28 AM   #12 (permalink)
Teğmen

17 Mesajinıza toplam 23 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Bir de atlamadan söyliyimde kuran hiç değişmeden bugüne gelmiştir o zamandan bu zamana içinde yazanlar aynı çünkü ilk kuran bile duruyor o kuranın hangi yıla ait olduğu yazıldığıda artık kanıtlanıyor carbon 14 tekniğiyle, türkçe çevirileride doğru çünkü dünyada arapça bilen tek 1 türk olmadığını biliyoruz eğer o soruna tam yardımcı olabilmişsem tamamdır benim için :)
Alt 26-09-2013, 10:12 PM   #13 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 24
67 Mesajinıza toplam 232 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
selinarosa is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Zakoreus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bir de atlamadan söyliyimde kuran hiç değişmeden bugüne gelmiştir o zamandan bu zamana içinde yazanlar aynı çünkü ilk kuran bile duruyor o kuranın hangi yıla ait olduğu yazıldığıda artık kanıtlanıyor carbon 14 tekniğiyle, türkçe çevirileride doğru çünkü dünyada arapça bilen tek 1 türk olmadığını biliyoruz eğer o soruna tam yardımcı olabilmişsem tamamdır benim için :)
Aslına bakarsan, bahsettiğin ''Carbon 14'' yönteminin geçerliliği hakkında ciddi tartışmalar var, sevgili Zakoreus. Bu yöntem yalnızca bitki, hayvan ve insan gibi organik maddeler üzerinde uygulanabiliyor ve kesin bir bilgi vermekten ziyade tahmini bir bilgi ortaya koyuyor. Yöntemin uygulandığı canlı kalıntısı kadar, direkt olarak güneşle de bağlantılı bir teknik. Bu arada, güneş ışınlarının dünyaya uzun zaman önce direkt olarak ulaşamadığı, çünkü bugün okyanusları oluşturan suların o zamanlar tüm gökyüzünü saran bir bulut tabakası olduğu teorisi de mevcut... Kısacası bu yöntem kesin bir kanıt değil. Kaldı ki, ''Carbon 14 tekniği uygulandı ve kanıtlandı'' DESELER BİLE, NİYE YÖNTEMİ BİZZAT UYGULAMADAN İNANIYORSUN? Önceki mesajlarımda da dediğim gibi, İNANMAYI SEÇEN, İNANMAYI SEÇER... Bu kadar basittir.

Bu arada dünyada Arapça bilen tek bir Türk olmadığını nereden biliyoruz? Antakya gibi çok basit bir örnek vereyim. Türk vatandaşı olan, fakat Arap asıllı olduğu için her iki dili de son derece iyi konuşan kişilerle dolu bir yer... Kast ettiğin şey ''safkan Türk olup da Arapça bilen'' birisi ise, yine de nasıl bu kadar emin konuşabildiğini anlamış değilim. Kaldı ki dünyada hiçkimsenin kusursuz bir safkan olduğunu sanmıyorum. Binlerce yıldır bütün ırklar birbirleri ile eşleşiyor...
selinarosa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-10-2013, 04:09 AM   #14 (permalink)
Teğmen

carbon 14 herşeyde tutuyorda bunda tutmaz zaten neyse ben illede böyle şeyler arayanlar için diyorum, zaten kuranın değişmediği belli ilk günden beri çünkü tek tip kuran var başka bişey yok sadece kuran ama incile tevrata bakarsan hepsi bozulmuş tahrip olmuş ve insanlar tarafından değişmiş yeni şeyler eklenmiş bazı şeyler çıkarılmış hepsinin inandığı bi önder var ama öncelerden bu hataya düştüğü için insanlar allah kuranı sonuna kadar koruma sözü vermiştir ki o ayet numaralarındaki rakamların matematiksel mucizelerini görmek çok zor değil şimdide uyduruk hadisi şeriflerle bozulmaya çalışıyor din ama kuran değişemiyor nedense. ben inanmayı seçmedim annem babam gibi sülalem gibi atalarım gibi cahiller gibi inanmayı seçmedim ben aklederek inanmayı seçtim ve hadisi şeriflerin hepsini kafamdan çıkardım sadece allahın sözü var benim için... kuran çevirisi olarakta tüm çevirilere baktım onlarcasına ama hepsi belli bi mezhebe göre yazmış anlamadığı yerleri çevirmemektense küçükte olsa anlam kaymış ama o anlamlar çok büyüyor insanımız sayesinde ben en doğru çeviriyi buldum ve o kişide zaten benim gibi ne mezhep kabul ediyo ne hadis ne yobazlık ne körü körüne inanç sadece akıl ve düşünce ve tabi ki sadece allahın sözü olan kuran... zaten o kuranı okursanız ne kadar kolay ne kadar gerçek insanlıktan bahsedildiğini anlarsınız ama bizimkiler naapıyo namazı arapça duayla okuyo, örtünün denen ayeti başörtü olarak okuyor, namazda allah 3 vakitten bahseder ve istediğiniz rekat kılın der 2 rekat kılsan 2 dk olmuyor düşün ama biizmkiler 5 vakit namazı farz kılmış şu kadar rekat kılıcaksın diyor abdestte ağzına burnuna çekicesksin diyor ama allah diyo yüzünü kolunu ve ayağını yıkaman yeterli diyor... ben allah varsa bu kadar zor olmicağını düşündüm ve inançsız yaşamayı tercih edebilirdim ama kendim araştırdım doğruyu buldum benim için artık sadece allah ve insan var... hiçbir zorlama bile yok yapmam gerekn tek şey sabah öğle ve akşam sadece 2 rekat namaz kılmak yani günde 5 dk allaha ayırmak o da türkçe dua okuyarak arapça değil...çok girdim çıktım ama düşmanca görmesin kimse bende düşmanca gördüm ama dini değil dini böyle gösterenleri ve aklımı kullandım hemen karşı atağa çıkmayı seçmedim

Bookmarks