Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-09-2013, 07:38 PM   #10 (permalink)
selinarosa
Teğmen

Tesekkür: 24
67 Mesajinıza toplam 232 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
selinarosa is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: *Tüm Hayatınızı BİZZAT Değiştirin* (Mükemmel Kitap)

Alıntı:
Zakoreus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Dediklerinin hepsine katılıyorum her lafıda düşünüyorumki bende bi yola girmişim şimdiki yerimdeyim ama o kadar çok eminimki değişmiceğine sen nasıl eminsen bende eminim değişmez diyorum ama bu değişmez demem bişey okumamam anlamına geldi
Anlıyorum. En azından bu gibi detayları düşünüyor olman güzel bir durum. Hiçbir şey düşünmeden körü körüne ''taraftarlık'' yapan o kadar çok kişi görüyoruz ki... Hoşgörünün ''H''sine bile sahip olmadıkları görülüyor, hatta üzerilerinden hoşgörüsüzlük AKIYOR; ama buna rağmen, sırf bazı kurallara robot gibi uyduklarından ötürü ''cennete'' vs. gideceklerinden emin olduklarını ifade edebiliyorlar. Sırf ''cennet'' olarak tanımlanan yere bir PASAPORT kazanmak için, yani İÇTENLİKSİZCE yaptıkları iyiliklerle sözde taptıkları Tanrı'yı kandırabileceklerini sanıyorlar resmen... Nerede kaldı ki gerçek, yani karşılıksız iyilik, yardım?

Bu arada, aklıma gelmişken, benim gibi kredi kartı kullanımından hoşlanmayan insanlar için bir kitap sitesi ararken şu siteyi keşfettim. Görünüşe göre kapıda ödeme şansı veriyor:

Mükemmel Kitap - %30 indirimli - M. Y. Lima - Sokak Kitapları Yayınları - Edebiyat (Roman - Öykü) Yerli - Roman

Bu bir kenara, kitaptan bir alıntı yapamadım gitti! Aldım elime kitabı, ''nereden alıntı yapsam?'' diye düşündüm durdum; ama her kısmı hoşuma gittiği için bir türlü karar veremedim... Belki daha sonra şöyle genel hatlarıyla ufak bir inceleme vs. yaparım... Herkese sevgiler...
selinarosa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla