Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Erken ve Zinde Uyanma (http://www.hayatimdegisti.com/forum/erken-ve-zinde-uyanma/)
-   -   ERKEN VE ZİNDE UYANMA (http://www.hayatimdegisti.com/forum/erken-ve-zinde-uyanma/506-erken-ve-zinde-uyanma.html)

nike930593 24-03-2008 07:21 AM

Ynt: ERKEN VE ZİNDE UYANMA

öncelikle slmlar
ben dün dinlemeye başladım 2-3 saat falan dinledim sonra uyumuşum.önce sabah 7 falan gibi sıçrayarak uyandım rüyalarım bi acayipti sürekli koşuşturmaca kavga 2600 bi koşuşturmaca sinir stresss kimse beni dinlemiyo tınlamıyo oofff büyük bi stresle uyandım..rüya değil kabus resmen bütün gece gördüm ve gece sürekli sıçradığımı hatırlıyorum ben genelde rüyalarını hatırlamayan bi insanım ama sabah uyandığımda rüyalarımı hatırladım hemde çok net sanki savaştan çıkmış gibi yorgun ve rüyanın etkisi altında uyandım şaşkın çok uykum olmasına rağmen uyumak istemedim ama dayanamayıp uyuyakalmışım uykulusmile aslında hala rüyanın etkisindeyim sanki ordaydım hiç bu kadar gerçekçi bi rüya görmemiştim

ahmetyulce 30-03-2008 01:45 PM

mrblar ben 2 haftadır dinliyorum ama sadecce ego ve suçluluğu dinledim sitede söylenildiği gibi
daha önce 12 den 1 den aşağı uyanamazdım şimdi sabah 6-7 gibi uyanıyorum ve çok rahatlamiş bişekillde uyanıyorum gerçekten çok saolun bunun için atakan abi ruyalarımda eskisine göre çok daha uzun ve detaylı olarak hatırlıyabiliyorum hep özlediğim insanları görüyorum

actino_ela 07-04-2008 05:45 PM

merhaba Atakan bey.ben 10 gündür geceleri ego ve suçluluk mp3lerini dinliyorum. ilk günler gayet zinde ve erken uyanıyordum.ama son günlerde geç kalkmaya başladım. başlarda yanlızca ego dinliyordum sonradan suçluluğu da ekledim.bununla bağlantısı olabilir mi?

shamanic 08-04-2008 09:46 PM

merhabalar olabilir..

suçluluk duygularından arınma sürecinde bu tarz etkiler yaşayan arkadaşlarımız oldu..

fazla abartılı hale gelmediği sürece uyku zihnin bedenin ve ruhun toparlanma sürecine yardımcı olur..

erken uyanma telkini kısa bir telkin olduğu için şimdiden listenize eklemenizde bir sakınca yok..

dilerseniz bu şekilde dinlemeye devam edin.. sevgiler..

MuminOKAN 10-04-2008 10:52 AM

selamlar. tüm mp3leri indirdim. hatta natura sound theraphy programınıda indirdim. küçük bir sorunum var, evdeki bilgisayarım biraz sesli çalıştığı için evde yatıyorken dinlemiyorum. daha evvel film indiriyorken açık bırakmıştım bir defa ve uykumu tam alamadığım için gün kötü geçmişti.

indirdiğim mp3leri hafta sonu uyurken dinleyeceğim. çünkü tatil günü. evde uyuyabilirsiniz.
gelişmelerden haberdar edeceğim.

hadiya 08-05-2008 10:05 AM

Atakan bey ablamın ilk okul 4 e giden bir kızı var şu an için küçük ve kilo çok yakışıyor sevimli... ama çok kilollu yinede... acaba bu kilo telkinini o akşam uyurken ondan habersiz dinletsem bir faydası olurmu yada daha önemlisi zararı olurmu birde ikinci telkin olarak ne önerirsiniz daha küçük ya insan doğal olarak korkuyor iyi çalışmalar

kürşad 08-05-2008 12:22 PM

merhabalar
ben kilo verme telkinleri değil ama diğer telkinleri dinlemeye başladığımdan beri iki saat uyusam bile çok zinde uyanıyorum ve güniçinde de gayet enerjik oluyorum

shamanic 08-05-2008 04:22 PM

merhalar serkan çocukluk döneminde kilolu olmak bir noktaya kadar oldukça doğal..

öncelikle yeğeninin kilo problemi varmı onu tespit etmek gerek..
doğru besleniyormu.. hareketli bir çocukmu.. hormonal bir problemi varmı..

çocuklar bizlerden daha kolay hedeflerine ulaşırlar.. her anne baba ve çocuğun etrafında model oluşturan büyükler
onların bilinçaltına direkt etki eden telkinler gibidir..

öncelikle yeğeninizin kırılma noktasını tespit etmeye çalışın..
kilolu oluşu dışardan gelen etkilerden mi ki bu doğru beslenmemesi hareketsiz bir ortamda büyümesi v.b
dış kusurlar ortadan kaldırıldığında otomatik olarak zayıflama sürecine girecektir..

yoksa psikolojik etkilerden mi..
içine kapanık .. mutsuz bir çocukmu..
sadece yemek konusuna mı odaklı .. aile içerisindeki uyum nasıl v.b

böyle bir durumda kendine güven telkini ile başlatmanız çok azda olsa suçluluk ve ego dinletmeniz daha iyi olacaktır..
aynı zamanda onun kendisini iyi hissedeceği yüzme v.b gibi spor ektivitelerinde bulunmasını sağlamanız ve beslenme
alışkanlıkları konusunda yönlendirilmelerde bulunmanız verimli olacaktır..

sorun ile ilgli kökler sağlamlaştıkça hala ihtiyaç duyuyor ise kendine kilo verme telkinini dinletirsiniz..

sevgiler..

hadiya 08-05-2008 04:36 PM

Önerilerin ve ilgin için teşekkür ederim sevgiler alk78

imported_Angel 22-06-2008 08:57 AM

merhaba arkadaşlar sapkal89
dün telkinlere dinlemeye başladığımın ilk günüydü...saat 11.30 dan 19.30 a kadar ego, suçluluk ve ertelemeyi sırasıyla döndüre döndüre dinledim :)
şimdilik hiçbir şekilde rüya görmedim...yada ben hatırlamıyor olabilirim utananadam ama gerçekten sabah çok dinlenmiş bir vaziyette kalktım ben de çok şaşırdım :)
halbuki bu telkinlerden sonra erken uyanma telkini de listeme eklemeyi düşünüyordum ki baktım aynı etkiyi bunlar da veriyormuş gördüğüm kadarıyla..
gerçekten çok mutlu oldum...emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.... kiss3 bakalım ilerleyen günlerde nelere şahit olucam çok merak içindeyim ttli3

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:04 PM.