Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Erken ve Zinde Uyanma (http://www.hayatimdegisti.com/forum/erken-ve-zinde-uyanma/)
-   -   ERKEN VE ZİNDE UYANMA (http://www.hayatimdegisti.com/forum/erken-ve-zinde-uyanma/506-erken-ve-zinde-uyanma.html)

sweeet 26-12-2011 03:11 PM

Cevap: ERKEN VE ZİNDE UYANMA

Alıntı:

emrecan_akin Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 814847)
ben uyuyorum fakat sabaha kadar sanki milyonlarca rüya görüyorum ve asırı yorgun uyanıyorum bunun bir cözümü varmı acaba sizde yoksa pskologa mi gitmem gerekiyor :)

1. Kaç gündür bu telkini dinliyorsunuz?
2. Suçluluk telkini hala listenizde mi?
3. Listenizde hangi telkinler var?
4.Ne zamandır telkinlerin tamamını dinliyorsunuz?

Telkin listenizi yazarsanız daha iyi dönüt alabilirsiniz. Bu alışma dönemi olabilir. Aşırı fiziksel aktivitelerde bulunmanız buna neden olabilir. Suçluluk telkini de bilinçaltı temizliği aşamasında bol bol tuhaf rüyalar görmenize neden olabilir.

emrecan_akin 07-01-2012 03:19 AM

Alıntı:

sweeet Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 814876)

1. Kaç gündür bu telkini dinliyorsunuz?
2. Suçluluk telkini hala listenizde mi?
3. Listenizde hangi telkinler var?
4.Ne zamandır telkinlerin tamamını dinliyorsunuz?

Telkin listenizi yazarsanız daha iyi dönüt alabilirsiniz. Bu alışma dönemi olabilir. Aşırı fiziksel aktivitelerde bulunmanız buna neden olabilir. Suçluluk telkini de bilinçaltı temizliği aşamasında bol bol tuhaf rüyalar görmenize neden olabilir.

daha önce bir kere telkin dinledim fakat dinledigim telkin in yan etkisi olarak bir rüya gördüm nişanlım bana kötü birsey diyordu korktum ve bıraktım :) suan hicbirsey dinlemiyorum fakat gece yataga girmek istemiyorum inanın sabah dayak yemis gibi kalkıyorum adrenalin dolu sacma sapan bir sürü rüya görüyorum ilginiz için tesekkür ederim

sweeet 08-01-2012 05:46 PM

Alıntı:

emrecan_akin Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 815846)
daha önce bir kere telkin dinledim fakat dinledigim telkin in yan etkisi olarak bir rüya gördüm nişanlım bana kötü birsey diyordu korktum ve bıraktım :) suan hicbirsey dinlemiyorum fakat gece yataga girmek istemiyorum inanın sabah dayak yemis gibi kalkıyorum adrenalin dolu sacma sapan bir sürü rüya görüyorum ilginiz için tesekkür ederim

Burada bir çok insan telkinlerin faydasını gördü. Ve siz de bu faydalarıı görmek istiyorsanız dinlemeye devam etmeniz gerekir.

O tuhaf rüyalar bilindışına ittiğiniz bir sürü düşünceden kaynaklanıyor olabilir. Özellikle tvde izlediklerimizi dinlediğimiz şarkılar, hatta yakın çevremizde meydana gelen olaylar, gazateden okuduğumuz haberler hepsi bilinçaltına çok harika malzeme sağlayan kaynaklar. :)) O nedenle özellikle de medyanın bize sundukları konusunda çok dikkatli ve seçici davranmalıyız.

Yine bunların dışında rüyalarımız için kendi düşüncelerimiz, algıladıklarımız, inanışlarımız da önemli. Bu rüyalarla başa çıkmanızın yolu bana göre sizin o rüyaları neden gördüğünüzü anlamanız. Bazen rüyalar çok şey anlatır. Ve nedenleri bulduğunuzda o nedenlerle bir şekilde başa çıkmalısınız.

Rüyalarınızla, olumsuz düşüncelerinizle, bilinçaltınızı işfal eden korkularınızla başa çıkabileceğinize inanıyorum. Bu şekilde her şey daha güzel olacaktır.

derya hanim 02-02-2012 02:40 AM

2 ay boyunca hergun sadece yemek yemeye ve 10 dakika ev toplamaya kalktim .Bu surecte perdelerimi hic acmadim.4 gundur telkin dinliyorum ama bu sefer duzenli bir sekilde ve 4 gundur cok erken olmasada zinde uyaniyorum .Butun gun uyudugum koltuga 10 dakika dinlenmek icin oturduguma halen soktayim :)

kutayhun 02-02-2012 02:47 AM

Alıntı:

derya hanim Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 819339)
2 ay boyunca hergun sadece yemek yemeye ve 10 dakika ev toplamaya kalktim .Bu surecte perdelerimi hic acmadim.4 gundur telkin dinliyorum ama bu sefer duzenli bir sekilde ve 4 gundur cok erken olmasada zinde uyaniyorum .Butun gun uyudugum koltuga 10 dakika dinlenmek icin oturduguma halen soktayim :)

daha iyi olacak hanımefendi emin olun.. 2 hafta bir dinleyin... bomba olacak...
yanına egogüven güçlendirici ekleyin çok daha iyi olur emin olun....

seldan 20-02-2012 10:31 PM

Alıntı:

neseli Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 4763)
arkadaşlarım ben artık uyanamıyorum yaa 10 saat 12 saat ömrüm yatakta geçior saatleri kuruyorum dakikalarca alarmlar çalıyor ama nafile.eskiden ortalama 6 saat uyurdum ki amacım da bu zamanı biraz daha kısmaktı fakat daha da arttı.Öğrenciyim ve sınav haftaları kalkıyorum ama yine eski performansımdan uzağım.Sınav haftalarında bile gece iki sabah yedi kalkabiliyorken son sınav zamanında bu da olmadı.Ne yapmam gerek kendimi bu konuda çok kasıyorum.bi fikri olan var mı? blook

bir fikri olan var mı demişsin.cevapsız kalmanı istemedim.önemsenmemem duygusunu yaşamanı istemedim.ben fikrimi yazayım sana.bakk..atakan bey kilo verme scriptini gece uyurken dinlerseniz erken kalkmaya da yardımcı oluyomuş.artı benim bir tecrübem var.onu da sana aktarayım.tibetin gençlik pınarı ....tibet ayinleri.bir ara tembellik yapmayıp onları düzenli uygulamaya başlamıştım.elimde olmadan erken uyanıyodum.onu da dene.madem öğrencisin ve uyanık kalmak istiyosun.ben de ameliyattan sonra yapmamaya başladım.hem bu u tibet ayinlerini hem de scriptleri birlikte yürütmeyi düşünüyorum.incele netten.birlikte daha hızlı olursun.allah zihin açıklığı versin

Mutluluk Perisii 12-05-2012 02:58 PM

Ben uyurken dinlemiyorum ancak yinede erken ve zinde kalkıyorum ;)

Zakoreus 30-08-2013 05:51 PM

e ben de erken uyanmak zinde uyanmak istiyorum ama kilo vermeye ihtiyacım yok hatta alıcam kasla birlikte body le :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:39 AM.