Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Erken ve Zinde Uyanma (http://www.hayatimdegisti.com/forum/erken-ve-zinde-uyanma/)
-   -   ERKEN VE ZİNDE UYANMA (http://www.hayatimdegisti.com/forum/erken-ve-zinde-uyanma/506-erken-ve-zinde-uyanma.html)

hayatimdegisti 16-12-2006 12:17 PM

ERKEN VE ZİNDE UYANMA

Özellikle üyelerimizden sabah daha erken ve zinde uyanma ile ilgili yrumlar geliyordu.Aynı şeyi bende farkettim...
Daha sonra anladık ki kilo verme telkininin gece uyurken dinledğinizde sabah daha erken ve zinde uyanabiliyorsunuz.

Bu sayede işe giderken geç kalma sorunu olanlar yada sabah güne uykusuz bir şekilde kendilerini kötü hissederek başlayanlar daha zinde uyanabiliyorlar.

Ada'da geçen içerik olarak uzun olan bu telkini bu amaçlada dinleyebilirsiniz.Kilo sorununuz olmasada sabaha kadar bir dinleyin farkı görün?

http://images.google.com.tr/images?q.../morning-1.gif
blook
http://images.google.com.tr/images?q.../morning-2.gif

http://images.google.com.tr/images?q...1.LZZZZZZZ.jpg

hayatimdegisti 23-12-2006 04:53 PM

Ynt: ERKEN VE ZİNDE UYANMA

Daha önceleri yorgun bir şekilde uyanırdım.Telkinleri dinlemeye başladıktan sonra ise özellikle sabahları dinlenmiş rahat ve mutlu bir şekilde uyanmaya başladım.
Özellikle uyanma anında mutlu hissetmek çok güzel bir his...
O an içinizden..
-Buradayım dünyadayım ve bu iyi hisetme halim devam ediyor kendimi iyi hissediyorum diye
Düşünüyorsunuz..
Bu benim için çok keyifli.Çünkü hayatımın neredeyse tamamında uyandığımda kendisini pek iyi hissetmemisimdir..

Hani derler yaaa..
Sabahları tersinden kalkmak diye..
İşte bu durum onun tam tersi..
Yani sabah mutlu ve iyi hissetmek ve bunun aylarca senelerce devam etmesi en azından bu bile oldukça keyifli

xenon 30-12-2006 02:54 PM

Atakan bey birkac gün once oneriniz üzerine kilo verme scriptinin ney versiyonunu dinlemeye basladim.Onceden japon müzigi iceren versiyonunu dinliyordum ve sonuc etkileyiciydi.Eskiden aldigim verim onerinize(ney versiyonu dinleyin) soguk yaklasmama neden olmustu(ayni guclu etki yakalayabilirmiyim??).Bu sekilde bir sartlanmislik sonucumudur bilinmez birkac gündür dinlememe ragmen ney versiyonundan karsilik alamadim hatta basimda oldukca agirlik hissi yaratti..Zinde bir yana iki uc gündür yorgun uyaniyorum..Eski versiyonla aramda kuvvetli bir bag vardi japonlara donucem galiba super.Sizlerin yorumlarinizi alabilirsem bu yolda son kararimi vericem..(kilo verme scripti yeni icerigi olan degildir.İlk zamanlarda Atakan bey'İn cikarmis oldugu versiyondur)saygilarimla..

hayatimdegisti 30-12-2006 04:16 PM

Ben ney versiyonundan da oldukça verim aldım.Bir süre alışmanız gerekiyordur.
Bence onu dinlemeye devam edin.Sesi çok açmayın.Uykuda rahatsız etmeyecek düzeyde olması yeterlidir.Bir diğr nedende uyurken sadece bu telkini dinliyor olmanız olabilir.Böyle yapmak yerine listenize diğer telkinleri ekleyin...Arada sıra gelince bu telkin çalsın...

skorpy 23-01-2007 01:42 PM

ERKEN VE ZİNDE UYANMA

telkinleri dinlemeden evvel akşam yatardım sabah kalktığımda sanki hiç uyumamışım gibiydi
şimdi ise sabahları daha kolay kalkıyorum kendimi daha dinç hissediyorum daha az uyuyorum
kısaca telkinler sayesinde daha erken ve süpeeeeeeeeer uyanıyorum

hayatimdegisti 23-01-2007 05:06 PM

ERKEN VE ZİNDE UYANMA

kahvesmiley
Erken uyanmak ve uyanır uyanmaz kendini iyi hissetmek.Harika bir şey hpm1
Bende uzun süredir kendimi iyi hissederek uyanıyorum blissy

turgay0101 02-03-2007 04:44 PM

ERKEN VE ZİNDE UYANMA

erken uyanma hissi ne zaman sonra oluşuyor

hayatimdegisti 02-03-2007 04:46 PM

ERKEN VE ZİNDE UYANMA

Turgay sana günlük Soru Sorma Limiti koymak lazim terli345 smil56
Hepsini nasil cevaplayacağiz 44
Erken uyanma hissi bu kilo verme ada telkinini dinleyince olabiliyor.Kişiye göre değişiyor tabii ki..Bir kaç günde olur bir haftada olur.
blissy

turgay0101 03-03-2007 02:48 PM

ERKEN VE ZİNDE UYANMA

ne yapim Atakan abi bunu yıllardır arıyordum ve aradığımı buldum şu anda çılgıncasına her şeyi öğrenmek istiyorum sizin de bilgilerinizi seve seve bizimle paylaşacağını biliyorum

neseli 25-03-2007 02:52 PM

ERKEN VE ZİNDE UYANMA

arkadaşlarım ben artık uyanamıyorum yaa 10 saat 12 saat ömrüm yatakta geçior saatleri kuruyorum dakikalarca alarmlar çalıyor ama nafile.eskiden ortalama 6 saat uyurdum ki amacım da bu zamanı biraz daha kısmaktı fakat daha da arttı.Öğrenciyim ve sınav haftaları kalkıyorum ama yine eski performansımdan uzağım.Sınav haftalarında bile gece iki sabah yedi kalkabiliyorken son sınav zamanında bu da olmadı.Ne yapmam gerek kendimi bu konuda çok kasıyorum.bi fikri olan var mı? blook

neseli 27-03-2007 12:39 PM

ERKEN VE ZİNDE UYANMA

bugün 6 saat uyudum hatta 5 buçuk diyebiliriz ama yetiştirmem gereken bir proje vardı.Normal bir günde de bu şekilde kalkabilir miyim merak ediyorum.Dinlediğim telkinler ego,suçluluk,mutluluk ve kilo verme..uzun zamandır sürekli dinliyorum.

neseli 28-03-2007 01:47 PM

ERKEN VE ZİNDE UYANMA

bugün yine ömrüm gitti uykuda yaa gece 2 gibi uyudugumu tahmin ediyorum uyandığımda ise saat 12 buçuktu ki gelen tel sayesinde uyandım bu sırada hayli alarmlar çalmıştı ki nafile..Acaba diyorum dinlediğim bu telkinlerle bağlantılı olabilir uyanamamak asllında olumlu etki yapması gerekirken ters etki mi yapıyor bana ????

bahar_ 01-04-2007 01:57 PM

ERKEN VE ZİNDE UYANMA

Ben de de uyanamama gibi bir problem oldu,telkinleri ilk dinlemeye başladığımda erkenden ve çok zinde uyanıyodum ve bu durumdan çok mutluydum ama dinlemeye devam ettikçe tam tersi uyanamamaya başladım,bunun sebebi ne olabilir?

neseli 01-04-2007 03:06 PM

ERKEN VE ZİNDE UYANMA

merhaba bahar

ben artık telkinleri dinlemiyorum.Atakan Bey'e sordum ilk defa böyle bir şey oluyor dedi benim için şimdi aynı sorun sende de var.Dediğim gibi bıraktım ben bakalım nasıl bir sonuç alacam bugün yine 10 saatin üzerinde uyudum ve zor kalktım.şimdilik bir şey değişmedi.İlerliyen günler de uyku sorunumla ilgili gelişmleri buradan bildireceğim.

bahar_ 02-04-2007 06:50 PM

ERKEN VE ZİNDE UYANMA

selam neseli
ben de telkinleri dinlemeye devam edicem,belki bu da bi çeşit zihnin yeniden programlanmaya gösterdiği bi tepki olabilir diye düşündüm,yani bi nevi dalgalanma gibi.bakalım ne olacak,sonrasında gelişmeleri paylaşırız..

hayatimdegisti 02-04-2007 06:55 PM

ERKEN VE ZİNDE UYANMA

Merhabalar,
Uyku bir dinlenme dönemidir.Bu dinlenme döneminde telkin dinlemek bazı kişilerin uyku kalitesini etkileyebilir.Bu konuda şöyle bir şey önerebilirim.
Telkinleri uyurken dinleme sürenizi kısaltabilirsiniz.
Ayrıca erken ve zinde uyanma telkini ekleyeceğimi söylemiştim.Bu telkini bugun yada yarin eklemeyi planliyorum..
Ben bu telkini denedim sonuç olumlu.Telkini dinleyenler daha erken uyanabilecekler.

bahar_ 02-04-2007 08:53 PM

ERKEN VE ZİNDE UYANMA

Atakan bey bu çok mantıklı,belki de telkinleri gündüzleri dinlemeye ağırlık verip uykuda dinlemeyi azaltmak da çok yardımcı olabilir,bunu bi deniycem,ama en çok erken uyanmayla ilgili script hazırladığınıza sevindim:)

kadirayvaz 04-04-2007 12:10 AM

ERKEN VE ZİNDE UYANMA

Merakla bekliyorum.Bende bu sorun son zamanlarda sıkça olmaya başladı.

kido 04-05-2007 01:18 PM

selmalar herkese...2gündür ego ve suçlulukla ilgili olan müzikleri dinliyorum(birer tane seçtim ikisindendeayrı ayrı)ama zaten bunlara başlamadanda uyanamama sorunum vardı şimdi dahada arttı artık yataktan kendimi alamıyorum gerçi şuanda çalışmadıgım için bunu senenin yorgunlugunu atıyorum diye yorumluyorum ve düşünüyorum....sizce bu neden olabilir?nasıl bi yol izlemeliyim?okudugum forumdaki yzılarda benim gibi hisseden ve böyle süreç geçiren insanlara rastlamak onlarında tücrübelerini okumak beni biraz rahatlattı ama bide sizden duymak istiyorum actionsmile sevgiler

tresor 04-05-2007 03:26 PM

bılgılere cok tesekkurler, fransızca sıtesı oldukca ayrıntılı , okumaya basladım, bu sıteyı ve bu konularla ılgılı dogru ınsanları buldugum ıcın cok mutluyum , elınıze saglık art56art56

hasan8484 08-05-2007 09:32 PM

uykulusmile
merhb bende neşeli gibi çok uyuyorum bırkmlımıyım telkinleri biri bn yrdım etsin 12 st ve üss uykud klıyorum npcm dusun 4897 sadanim neutrali5 tuh788 bad45

hayatimdegisti 08-05-2007 09:38 PM

Uykuda telkin dinlerekn sık sık uyanma nedeni ile uykunuzu alamiyorsaniz sadece uyumadan 1-2 saat önce telkinleri dinlemeye başlayip uyku esnasinda 1-2 saat dinleyebilirsiniz.Bunun için her mp3 ün kaç dakika sürdüğüne bakip bir liste hazirlayabilirsiniz.Böyle olunca uykuda sadece 1-2 saat telkin dinlemiş olursunuz.

wyvern 14-05-2007 04:34 AM

Erken ve zinde uyanma hissi kilo verme ada telkinini dinleyince oluşuyor diyorsunuz. Ama ben henüz onu dinlemeye başlamadım. 3 gündür ego güçlendirici ve suçluluk dinliyorum. Ve dinlemeye başladığım gecenin sabahı, sadece 3,5 saat uyumuş olmama rağmen, erkenden, henüz saat çalmadan, müthiş neşeli ve enerjik uyandım. Ki 10 seneyi geçkindir, sabahları sürünerek kalkardım. Bu kadar çabuk etkili olması inanılır gibi değil, çok sevindirici bir durum benim için. Çok heyecanlıyım. Çok teşekkür ederim. İyi ki karşılaşmışım sizinle. 2 gün sonra on günlük tatile gideceğim ve dönene kadar da yeni bir telkin eklemeyi düşünmüyorum. Sonrasında kaç telkin eklemem doğru olur?
sevgiler...

venüs 20-06-2007 10:04 AM

Merhaba,

Benimde çok uyumak gibi bir problemim vardı.. İşin kötüsü ne kadar uyursam uyuyayım, hep yorgun ve bitkin uyanıyordum...Sanki uymamış dünyanın işini yapmış gibi uyanırdım.. Bu gün 6. günüm ... 6 gündür gündüz bile uyuduğum oldu...Ters etki yaptığını düşünmeye başlamıştım... Dün gece, 3 gibi yatmış olmama rağmen...Sabah sekizde gözlerimi açtım ve kendimi dinlenmiş, dinç hissediyorum.. cilgin897 Bu arada dinlediğim sadece ego-güven-suçluluk telkinleri.. Henüz başka telkin eklemedim listeme...

venüs 20-06-2007 10:14 AM

Kilo verme ada telkinini bulamıyorum 4897 ?

wyvern 21-06-2007 07:23 PM

kilo verme ada, benim aşırı derecede iştahımı açtı. Kilo verme güven bayağı etkili.

sessiz 05-07-2007 10:11 PM

ben ego ve sucluluk dınlıyorum bu aralar sabah 10 11 arası uyanıyordum
bu sabah( bu ılk oldu)sabah 8 de kaltım ve sabahın o saatlrınde uyanmanın guzellıgını hıssettım hem de aksam saat 2:30 da falan yatmıstım kı bu benım ıcın az bır uyku
uykulusmile

lemanyak 16-09-2007 11:29 PM

dunk56 ben bugun başladım ters tepki yaratacaksa eger bende zaten 10/12 saat yuyorum bu durumda bi daha uyanamam gibi geliyor bana...

TR-ance 06-10-2007 03:59 PM

Ben Bu Sıralar Ego Ve Suçluluk Dinlediğimdede İnanılmaz Rahat Kalkabiliyorum hemde Alarmdan Önce.. smiliyface Ama Denemek Lazım Tabiki.. skan67

tbox 13-02-2008 02:39 PM

Ben karışık 7 tane dinliyorum , ego , kendine güven , suçluluk, sosyallik artırıcı , koruma kalkanı ve kilo verme (hepsi new age) ve ertelemeyi bırak Ney version çünkü new age yoktu. ondan smileydance
sabaha kadar rasgele çalıyor. 2 gece kulaklıkla dinlemiştim mp3 playerimdan, ilginçtir kulağımdan çıkmadan uyumak için 2-3 kere gece uyandığım oldu 4897
bende şimdi 3 gecedir . Bir hoparlör yardımıyla dinliyorum. Artık sabah dinç kalkıyorum ve daha az uyuyurum. 98569 kendime bakıyorum. (genelde bakımsız biriydim) , güvenim geldi , derslerim daha iyiye gidiyor. 96
Çok mutluyum bu konuda sevincli

nike930593 24-03-2008 07:21 AM

öncelikle slmlar
ben dün dinlemeye başladım 2-3 saat falan dinledim sonra uyumuşum.önce sabah 7 falan gibi sıçrayarak uyandım rüyalarım bi acayipti sürekli koşuşturmaca kavga 2600 bi koşuşturmaca sinir stresss kimse beni dinlemiyo tınlamıyo oofff büyük bi stresle uyandım..rüya değil kabus resmen bütün gece gördüm ve gece sürekli sıçradığımı hatırlıyorum ben genelde rüyalarını hatırlamayan bi insanım ama sabah uyandığımda rüyalarımı hatırladım hemde çok net sanki savaştan çıkmış gibi yorgun ve rüyanın etkisi altında uyandım şaşkın çok uykum olmasına rağmen uyumak istemedim ama dayanamayıp uyuyakalmışım uykulusmile aslında hala rüyanın etkisindeyim sanki ordaydım hiç bu kadar gerçekçi bi rüya görmemiştim

ahmetyulce 30-03-2008 01:45 PM

mrblar ben 2 haftadır dinliyorum ama sadecce ego ve suçluluğu dinledim sitede söylenildiği gibi
daha önce 12 den 1 den aşağı uyanamazdım şimdi sabah 6-7 gibi uyanıyorum ve çok rahatlamiş bişekillde uyanıyorum gerçekten çok saolun bunun için atakan abi ruyalarımda eskisine göre çok daha uzun ve detaylı olarak hatırlıyabiliyorum hep özlediğim insanları görüyorum

actino_ela 07-04-2008 05:45 PM

merhaba Atakan bey.ben 10 gündür geceleri ego ve suçluluk mp3lerini dinliyorum. ilk günler gayet zinde ve erken uyanıyordum.ama son günlerde geç kalkmaya başladım. başlarda yanlızca ego dinliyordum sonradan suçluluğu da ekledim.bununla bağlantısı olabilir mi?

shamanic 08-04-2008 09:46 PM

merhabalar olabilir..

suçluluk duygularından arınma sürecinde bu tarz etkiler yaşayan arkadaşlarımız oldu..

fazla abartılı hale gelmediği sürece uyku zihnin bedenin ve ruhun toparlanma sürecine yardımcı olur..

erken uyanma telkini kısa bir telkin olduğu için şimdiden listenize eklemenizde bir sakınca yok..

dilerseniz bu şekilde dinlemeye devam edin.. sevgiler..

MuminOKAN 10-04-2008 10:52 AM

selamlar. tüm mp3leri indirdim. hatta natura sound theraphy programınıda indirdim. küçük bir sorunum var, evdeki bilgisayarım biraz sesli çalıştığı için evde yatıyorken dinlemiyorum. daha evvel film indiriyorken açık bırakmıştım bir defa ve uykumu tam alamadığım için gün kötü geçmişti.

indirdiğim mp3leri hafta sonu uyurken dinleyeceğim. çünkü tatil günü. evde uyuyabilirsiniz.
gelişmelerden haberdar edeceğim.

hadiya 08-05-2008 10:05 AM

Atakan bey ablamın ilk okul 4 e giden bir kızı var şu an için küçük ve kilo çok yakışıyor sevimli... ama çok kilollu yinede... acaba bu kilo telkinini o akşam uyurken ondan habersiz dinletsem bir faydası olurmu yada daha önemlisi zararı olurmu birde ikinci telkin olarak ne önerirsiniz daha küçük ya insan doğal olarak korkuyor iyi çalışmalar

kürşad 08-05-2008 12:22 PM

merhabalar
ben kilo verme telkinleri değil ama diğer telkinleri dinlemeye başladığımdan beri iki saat uyusam bile çok zinde uyanıyorum ve güniçinde de gayet enerjik oluyorum

shamanic 08-05-2008 04:22 PM

merhalar serkan çocukluk döneminde kilolu olmak bir noktaya kadar oldukça doğal..

öncelikle yeğeninin kilo problemi varmı onu tespit etmek gerek..
doğru besleniyormu.. hareketli bir çocukmu.. hormonal bir problemi varmı..

çocuklar bizlerden daha kolay hedeflerine ulaşırlar.. her anne baba ve çocuğun etrafında model oluşturan büyükler
onların bilinçaltına direkt etki eden telkinler gibidir..

öncelikle yeğeninizin kırılma noktasını tespit etmeye çalışın..
kilolu oluşu dışardan gelen etkilerden mi ki bu doğru beslenmemesi hareketsiz bir ortamda büyümesi v.b
dış kusurlar ortadan kaldırıldığında otomatik olarak zayıflama sürecine girecektir..

yoksa psikolojik etkilerden mi..
içine kapanık .. mutsuz bir çocukmu..
sadece yemek konusuna mı odaklı .. aile içerisindeki uyum nasıl v.b

böyle bir durumda kendine güven telkini ile başlatmanız çok azda olsa suçluluk ve ego dinletmeniz daha iyi olacaktır..
aynı zamanda onun kendisini iyi hissedeceği yüzme v.b gibi spor ektivitelerinde bulunmasını sağlamanız ve beslenme
alışkanlıkları konusunda yönlendirilmelerde bulunmanız verimli olacaktır..

sorun ile ilgli kökler sağlamlaştıkça hala ihtiyaç duyuyor ise kendine kilo verme telkinini dinletirsiniz..

sevgiler..

hadiya 08-05-2008 04:36 PM

Önerilerin ve ilgin için teşekkür ederim sevgiler alk78

imported_Angel 22-06-2008 08:57 AM

merhaba arkadaşlar sapkal89
dün telkinlere dinlemeye başladığımın ilk günüydü...saat 11.30 dan 19.30 a kadar ego, suçluluk ve ertelemeyi sırasıyla döndüre döndüre dinledim :)
şimdilik hiçbir şekilde rüya görmedim...yada ben hatırlamıyor olabilirim utananadam ama gerçekten sabah çok dinlenmiş bir vaziyette kalktım ben de çok şaşırdım :)
halbuki bu telkinlerden sonra erken uyanma telkini de listeme eklemeyi düşünüyordum ki baktım aynı etkiyi bunlar da veriyormuş gördüğüm kadarıyla..
gerçekten çok mutlu oldum...emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.... kiss3 bakalım ilerleyen günlerde nelere şahit olucam çok merak içindeyim ttli3

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:45 AM.