Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri > Çekim Yasası

Uyarılar

dilekleri bonusuyla gerçekleşenler burda paylaşalım

Bilinçaltının Bilinmeyenleri ve Çekim Yasası dilekleri bonusuyla gerçekleşenler burda paylaşalım Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: bilgendilo Nickli Üyeden Alıntı arkadaşlar benim 3,5 aylık bebeğim var ve onu olması gerektiği gibi anne sütüyle besliyodum şimdiye kadar, fakat strese dayalı olarak bariz bi şekilde sütüm azaldı ve her geçen gün daha da azalmaya devam ediyor, böyle ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekim Yasası telkin cd indir izle İstanbul Çekim Yasası nerededir kimdir Çekim Yasası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekim Yasası hipnoz Çekim Yasası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekim Yasası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekim Yasası kuantum düşünce kitap haberi

dilekleri bonusuyla gerçekleşenler burda paylaşalım

Like Tree4Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-09-2010, 11:29 AM   #101 (permalink)
Sultan
Guest

Standart Cevap: evrene dileğimi gönderdim emirdir deyip bonusuyla geldi

Alıntı:
bilgendilo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar benim 3,5 aylık bebeğim var ve onu olması gerektiği gibi anne sütüyle besliyodum şimdiye kadar, fakat strese dayalı olarak bariz bi şekilde sütüm azaldı ve her geçen gün daha da azalmaya devam ediyor, böyle giderse yakında sütüm hiç kalmıycak sütümün eskisi gibi 300ml geldiğini imgeliyorum ama bi türlü olmuyor, nolur nası imgelesem de gelse bana bi fikir verip yardım edebilir misiniz, benimle beraber siz de imgeler misiniz nooooluuuur
canım önce endişelenmeyi bırak..rahatla..sütüm azalmaya devam ediyor cümlesini sütüm artıyor cümlesiyle değiştir.olumlu ve endişesiz olursan zaten sütün artacaktır.
sevgiyle mutlu kal...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 28-09-2010, 11:38 AM   #102 (permalink)
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute

Ayrıca kendini daha fazla strese sokma Bilgencim. Bebeğine geçirme gerginliğini. Aklını boşalt, Bengisu'nun dediği gibi sütüm artıyor olumlamasıyla kendini ve bedenini yönlendir. Unutma anne sütü çok önemli olsa da bugün çok zengin ek besinler var. Benin yeğenim hiç anne sütü alamadı, ek besinlerle büyüdü ve karşılaştığım pek çok çocuktan daha zeki ve daha sıhhatli.

Korkma, bebeğinin en büyük ihtiyacı huzurlu ve sevgi dolu annesi. Çevrendekileri, söylenenleri ve okuduklarını unut. Bu dönem önemli olan tek şey sen ve bebeğinsin.

Sana da güzel meleğine de sağlıklı, huzurlu, bolluk bereket dolu bir ömür diliyorum.
who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-09-2010, 11:55 AM   #103 (permalink)
Teğmen

bilgendilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,901
116 Mesajinıza toplam 555 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bilgendilo will become famous soon enoughbilgendilo will become famous soon enough

çok teşekkür ediyorum bengusucum ve blupebblescim iyi ki varsınız ne güzel dostlarsınız sağolun şimdi sütümün giderek artttığı cümlesini kurmaya başlıyor ve sütüm arttığı için bu sevincimi sizlerle paylaşmak için buraya yazdığımı imgeliyorum.. umarım her şey gönlünüzce olur dostlar sevgiyle kalın..
bilgendilo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-09-2010, 12:27 PM   #104 (permalink)
bigokyanus
Guest

Alıntı:
çok teşekkür ediyorum bengusucum ve blupebblescim iyi ki varsınız ne güzel dostlarsınız sağolun şimdi sütümün giderek artttığı cümlesini kurmaya başlıyor ve sütüm arttığı için bu sevincimi sizlerle paylaşmak için buraya yazdığımı imgeliyorum.. umarım her şey gönlünüzce olur dostlar sevgiyle kalın..
Adaşım sütsüz kalmayacak sadece inan ...

Benim bebeğim 17 aylık ve daha doğmadan başladım sütüm o kadar bol olacak ki oğlumun ek besine ihtiyacı olmayacak , çok iyi gelecek demeye ve hala emziriyorum...

Senin stresin o aylarda oluyor bende de olmuştu ve hemen olumlu cümlelerle aştım... Bugünden itibaren 300 ml değil sütün şu an 600 ve 800 ml geliyor azımsayarak söyleme lütfen , kızının ihtiyacı olan da 300 ile 500 ml gittikçe artacak ihtiyacı onunla doğru orantılı olarakta sütün de artacak...

Hadi bakalım şu dakikadan itibaren hep beraber olumlu düşünüyoruz ve minik meleğimizin ihtiyacı olandan fazla sütü olacak... Bir sorunun olursa her zaman bana ulaşabilirsin ...

Not: hiç sütüm yok ya da azaldı dediğin anda bile süt kanallarından 2 bardak süt oluyor haberin olsun, Rabbim dünyaya getirdiğini aç bırakmıyor ... Hastanede denenmiş ve test edilmiştir...
Alt 28-09-2010, 01:11 PM   #105 (permalink)
Teğmen

116 Mesajinıza toplam 555 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bilgendilo will become famous soon enoughbilgendilo will become famous soon enough

Alıntı:
bengusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
canım önce endişelenmeyi bırak..rahatla..sütüm azalmaya devam ediyor cümlesini sütüm artıyor cümlesiyle değiştir.olumlu ve endişesiz olursan zaten sütün artacaktır.
sevgiyle mutlu kal...
Alıntı:
Bluepebbles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ayrıca kendini daha fazla strese sokma Bilgencim. Bebeğine geçirme gerginliğini. Aklını boşalt, Bengisu'nun dediği gibi sütüm artıyor olumlamasıyla kendini ve bedenini yönlendir. Unutma anne sütü çok önemli olsa da bugün çok zengin ek besinler var. Benin yeğenim hiç anne sütü alamadı, ek besinlerle büyüdü ve karşılaştığım pek çok çocuktan daha zeki ve daha sıhhatli.

Korkma, bebeğinin en büyük ihtiyacı huzurlu ve sevgi dolu annesi. Çevrendekileri, söylenenleri ve okuduklarını unut. Bu dönem önemli olan tek şey sen ve bebeğinsin.

Sana da güzel meleğine de sağlıklı, huzurlu, bolluk bereket dolu bir ömür diliyorum.
Alıntı:
bigokyanus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Adaşım sütsüz kalmayacak sadece inan ...

Benim bebeğim 17 aylık ve daha doğmadan başladım sütüm o kadar bol olacak ki oğlumun ek besine ihtiyacı olmayacak , çok iyi gelecek demeye ve hala emziriyorum...

Senin stresin o aylarda oluyor bende de olmuştu ve hemen olumlu cümlelerle aştım... Bugünden itibaren 300 ml değil sütün şu an 600 ve 800 ml geliyor azımsayarak söyleme lütfen , kızının ihtiyacı olan da 300 ile 500 ml gittikçe artacak ihtiyacı onunla doğru orantılı olarakta sütün de artacak...

Hadi bakalım şu dakikadan itibaren hep beraber olumlu düşünüyoruz ve minik meleğimizin ihtiyacı olandan fazla sütü olacak... Bir sorunun olursa her zaman bana ulaşabilirsin ...

Not: hiç sütüm yok ya da azaldı dediğin anda bile süt kanallarından 2 bardak süt oluyor haberin olsun, Rabbim dünyaya getirdiğini aç bırakmıyor ... Hastanede denenmiş ve test edilmiştir...
ne kadar teşekkür etsem azdır hepinize de güzel dostlar
bilgencim mesajını okurken öyle duygulandım ki ağlayarak okudum, ama inan mutsuzluktan değil, sevinçten, böyle güzel dostlar olduğu için...
iyi varsınız
bilgendilo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-09-2010, 08:48 PM   #106 (permalink)
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice

evrene dileğimi gönderiyorummm :)

yatay geçişimin kabul edildiğini çarşamba ya da perşembe günüü telefonla yada kargoyla ögrenmeyii imgeliyorumm.....cığlıklara boğuluyorummm o an aglıyorumm ,mutluluktann uçuorumm galibaaa en iyisi dişarı cıkıpp birazz koşarakk haykırmakkk .....yok yokk bunu yapmamalıyımm en iisi kızlara haber vereyimm sonrada ablama......

ardındaann derinn birr nefess vee iştee başardımmm kelimeleriylee doluuu cümlelerrr.....

evren bana şaka yaptııı vede buguneee kadar öğrenemedımm ama artıkk sonaa yaklastımmm..evrenn senii sonsuzz sevgımlee kucaklıorumm .... evren beni sevdıgınıı biliyorummmmmmmmmmmmmm

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-10-2010, 08:58 AM   #107 (permalink)
Teğmen

arkadaşlar benim bi sorum olacak, buraya yerine gelen siparişlerimizi yazıyoruz ya hiç nazar değdiği oluyo mu size ya da nazar değerse korkusu taşıyanınız var mı ben de o kadar var ki sanki buraya gerçekleşen dileklerimi yazarsam nazar değcekmiş gibi geliyo, biliyorum ki ben böyle düşündükçe bunu kendime çağırıyorum, ama nasıl yenicemi bilmiyorum
Alt 06-10-2010, 09:06 AM   #108 (permalink)
Sultan
Guest

Alıntı:
arkadaşlar benim bi sorum olacak, buraya yerine gelen siparişlerimizi yazıyoruz ya hiç nazar değdiği oluyo mu size ya da nazar değerse korkusu taşıyanınız var mı ben de o kadar var ki sanki buraya gerçekleşen dileklerimi yazarsam nazar değcekmiş gibi geliyo, biliyorum ki ben böyle düşündükçe bunu kendime çağırıyorum, ama nasıl yenicemi bilmiyorum
ben buraya gerçekleşen dileklerimi yazıyorum...ve nazar değecek diye düşünmüyorum.yazdığım her gerçekleşen dileğim çekim yasası ile ilgili farkındalığımı artırıyor ve nokta tayini yapacak kadar bu işte başarılı oluyorum..
Alt 06-10-2010, 09:23 AM   #109 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
bengusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben buraya gerçekleşen dileklerimi yazıyorum...ve nazar değecek diye düşünmüyorum.yazdığım her gerçekleşen dileğim çekim yasası ile ilgili farkındalığımı artırıyor ve nokta tayini yapacak kadar bu işte başarılı oluyorum..
teşekkür ediyorum bengüsucum, peki sana hiç nazar değdiği olmuyo mu, mesela bana geçen sütüm azaldı dediğimde sütünün giderek arttığını söyle dedin ya, böyle söylediğimde nazar değmez mi, büyükleimizin şimdiye kadar bize söylediği 'aman kimseye söyleme nazar değer' düşüncesini atamıyorum kafamdan bi de nokta tayini derken neyi kastettin iki nokta mı
Alt 06-10-2010, 09:59 AM   #110 (permalink)
Sultan
Guest

ben gerçekleşen dileklerime nazar değeceğini değil bir başka dileğimin gerçekleşmesi için farkındalığımın artacağını düşünüyorum.nokta tayini derken istediğim dileğin hemen gerçekleşmesini kastediyorum..
sevgiyle mutlu kal canım...

Bookmarks