Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-08-2010, 05:54 PM   #10 (permalink)
Alacakaranlik
Guest

Standart Cevap: evrene dileğimi gönderdim emirdir deyip bonusuyla geldi

vitamin61
Yüzbaşı

Uzun zamandır konuşmadığım bir arkadaşım vardı bugün onu görmeyi diledim 2 kez gördüm ve ikincisinde konuştuk kısa bir konuşmaydı ama bu da bonus oldu:))

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Alıntı:
vitamin61 Nickli Üyeden Alıntı
Uzun zamandır konuşmadığım bir arkadaşım vardı bugün onu görmeyi diledim 2 kez gördüm ve ikincisinde konuştuk kısa bir konuşmaydı ama bu da bonus oldu:))

Tebrik ediyorum hemde milyonlarca kez tebrik ettiğim gibi çok teşekkür de ediyorum. Hergün daha fazla sevgiyi çekim yasasıyla birlikte çekeceksin eminim, sevgiler.

vitamin61
Yüzbaşı

Alıntı:
hayallerimgerçekleşiyor Nickli Üyeden Alıntı
Tebrik ediyorum hemde milyonlarca kez tebrik ettiğim gibi çok teşekkür de ediyorum. Hergün daha fazla sevgiyi çekim yasasıyla birlikte çekeceksin eminim, sevgiler.

Çok teşekkür ederim canım benim etrafıma sevgi saçmak için çabalıyorum bir olumsuzluk yaşasam bile gülüyorum belki havalar ısındı diye umarım sevgileri çekerim...

gunesim
Yüzbaşı

Alıntı:
prenses1 Nickli Üyeden Alıntı
bu günlerde dileklerim arka arkaya gerçekleşiyor.bu sayfada okuduklarımla çekim gücüm dahada artıyor.sevgiyle

ne güzel. ben dileklerimi serbes bırakmada zorlanıyorum.

gunesim
Yüzbaşı

Alıntı:
genco Nickli Üyeden Alıntı
Resmi bir daireye gtimiştim kapısından içeri girmiştim ki aklıma çok sevdiğim bir dostum geldi. gözlerim onu arıyordu dairedeymiş gibi. su an burda olmasını diledim ve imgeledim. 1 dakika geçmemişti ki telefonum caldı, arayan burda olmasnı çok istediğim dostumdu. Nerdesin dediğinde, hissettim ve ona nerde olmamı isterdin diye cevap verdim:) çok şaşırmıştı soluksuz yanıma geldi. Kalbimiz ne kadar temiz, su an burda olmanı öyle cok istemiştim ki onun için seni aradım dedğinde evrenin dileğimizi yerine getirdiğini bonus olarak ise ortak arkadsımızı görmemiz oldu uzun bir aradan sonra.

bugün bende bir arkadaşımı görmeyi çok istedim. ama hala gelmedi daha gün bitmedi kimbilir

yaseminist
Çevirmen

Konuyu açtım arkadaşlar, Nesira'nın sorusunu da yapıştırdım

Bundan sonra çekim yasası hakkında sorusu olanlar lütfen aşağıdaki linke yazsın,

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...tml#post591717

Bu sayfada sadece çekimlerimizi paylaşalım, olur mu ?

Herkese kocaman sevgileeerr