Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri > Çekim Yasası

Uyarılar

Çekim yasası hakkındaki sorular ve cevaplar

Bilinçaltının Bilinmeyenleri ve Çekim Yasası Çekim yasası hakkındaki sorular ve cevaplar Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba Arkadaşlar, Artık çekim yasası ile ilgili sormak istediğiniz soruları buraya yazabilirsiniz... Aşağıya Nesira arkadaşımızın sorusunu aktardım, cevapları bekliyoruuum.. Sevgiler.. Benim de çekim yasası ile ilgili bir sorum var. Deniyor ki, "arkadaşımı arıyorum ve o an benim hakkımda konuştuklarını söylüyor", ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekim Yasası telkin cd indir izle İstanbul Çekim Yasası nerededir kimdir Çekim Yasası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekim Yasası hipnoz Çekim Yasası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekim Yasası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekim Yasası kuantum düşünce kitap haberi

Çekim yasası hakkındaki sorular ve cevaplar

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-03-2010, 05:51 PM   #1 (permalink)
Çevirmen

yaseminist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,578
283 Mesajinıza toplam 2,066 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the rough
Smile Çekim yasası hakkındaki sorular ve cevaplar

Merhaba Arkadaşlar,

Artık çekim yasası ile ilgili sormak istediğiniz soruları buraya yazabilirsiniz...
Aşağıya Nesira arkadaşımızın sorusunu aktardım, cevapları bekliyoruuum..

Sevgiler..

Benim de çekim yasası ile ilgili bir sorum var.

Deniyor ki, "arkadaşımı arıyorum ve o an benim hakkımda konuştuklarını söylüyor", "biri arasın diye içimden geçiriyorum ve arıyor", "bugün şu arkadaşım gelsin diyorum ve geliyor".

Evet değerli yetkililer, bu çekim yasası mıdır, telepati midir ? Konuların anlatımına göre ben telepati olduğunu düşünüyorum ama benden daha bilgililer var bu konularda. Cevabı merak ediyorum gerçekten.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

yaseminist isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-03-2010, 09:02 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

vitamin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10,239
838 Mesajinıza toplam 4,815 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vitamin61 is on a distinguished road
Standart Cevap: Çekim yasası hakkındaki sorular ve cevaplar

Bence telepati değil herkese telepati olmaz ki sizce ne deneyimlilere duyurulur...
vitamin61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-03-2010, 09:24 PM   #3 (permalink)

ozlem1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
10 Mesajinıza toplam 86 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ozlem1970 is an unknown quantity at this point

Klasik paranormal olaylar olan Telepati ve ruhsal görü, aslında duyu ötesi algı adıyla bilinen yeteneklerdendir. Bu iki yeteneği birbirinden ayırmak güçtür. Genellikle Telepati (Uzaduyum), zihinler arasındaki paranormal bilgi iletişimi olarak kabul edilir; "ruhsal görü"deyse bilgi başka bir zihnin yardımı olmaksızın elde edilir. Oldukça yakın bir zamana kadar Telepatinin bir çeşit manyetik yada elektriksel etki olduğu düşünülüyordu. Oysa bunun böyle olmadığı deneylerle ispatlandı. Bir kere elektriksel enerjinin uzaklık arttıkça zayıflaması gerekir. Ama Duyuötesi algılama uzaklıktan etkilenmez.

Bir elmaya baktığımızda onu görürüz. Ama,eğer bu elma görme alanımız dışında, örneğin başka bir odada, hatta kilometrelerce uzakta bir yerdeyse ve biz zihnimizde onu görebiliyorsak işte bu Duyuötesi algıdır. Birkaç örnek verelim. Çoğu kez yaşadığınız anı sanki daha öncede yaşamış yada bir filmde görmüşsünüzde hatırlayamıyorsunuz izlenimine vardığınız olmuştur. Yine birisini düşünürken aniden o kişiden telefon geldiği yada yolda karşılaştığınız çok olmuştur.

Düşünceler arasında doğrudan doğruya bağlantı kurulması, iki zihin veya ruh arasında imaj, fikir, sembol tarzında ortaya çıkan tesir alış verişi olarak da tanımlanan telepati ile yine parapsikolojide kullanılan empati teriminin sık sık birbiriyle karıştırıldığı görülür. Empati (İng: empathy), birbirlerine manevi bakımdan sıkıca bağlı iki canlı arasında, duygu ve ruhsal hallerin aktarılması fenomenine ve bu psişik irtibata Parapsikoloji'de verilen addır. Kimilerince telepatik bir irtibat biçimi sayılmaktaysa da,telepatiden farkı, tanımından da anlaşılacağı gibi, empatide düşünce ve imaj aktarımının olmamasıdır.

Örneğin aralarında empati bulunan iki kişiden biri bir bedensel rahatsızlıktan acı çektiğinde diğer empatın da bedeninin aynı bölgesinde acı duyduğu görülmüştür. Gözlem ve deneyler empati halinin anne ile çocuklar arasında ve ikizler arasında daha sık gerçekleştiğini göstermiştir

Telepati Yeteneğinizin Olup Olmadığını Nasıl Anlarsınız?

Mırıldandığınız şarkı radyoda çalınmaya başlarsa, aklınıza gelen kişiyle yolda karşılaşırsanız veya canınızın çektiği meyveyi arkadaşınız getiriyorsa siz bir telepatsınız demektir.

Telepati, kişiler arasında bir fikir ya da duygunun hiçbir araç kullanılmadan iletilmesi, biçiminde tanımlanabilir. Pratik hayatın içinde farkında olmadan telepati yeteneğimizi sık sık kullanırız. Bazen şaşırtıcı tesadüfler şeklinde dikkatimizi çeker, Fakat, yine de bunun üzerinde fazla durmadan gülüp geçeriz.
Mesela çalmakta olan telefonun kimden geldiğini tahmin etmek, mırıldanmakta olduğumuz şarkının radyoda çalınmaya başlaması, aklınıza gelen kişiyle yolda giderken karşılaşmak, canınızın çektiği meyveyi ya da herhangi bir şeyi arkadaşınızın getirmesi gibi daha pek çok örnek sayılabilir ve bütün
bunların tesadüf olduğunu düşünüp önemsemeyiz. Aslında bütün bu tuhaf tesadüfleri telepati olarak tanımlayabilir ve dikkat ettikçe bu yeteneğimizin gelişmesini sağlayabiliriz. Hepimizde az ya da çok derece derece ortaya çıkan telepatinin düzenli bir çalışma sonucu gelişmesi mümkün

alıntı
ozlem1970 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-03-2010, 11:00 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

838 Mesajinıza toplam 4,815 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Nasıl geliştirilir peki ve telepati kurmak için illa ki samimi bir insan mı olması gerek?Bazı arkadaşların anlattıklarına bakılırsa çok muhabbetleri olmayan insanlarla bile karşılaştıkları olmuş bu nasıl bir telepati oluyor peki?
Alt 25-03-2010, 11:09 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

eski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,925
339 Mesajinıza toplam 1,138 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eski will become famous soon enougheski will become famous soon enough

ben de telepatım o zaman yihuu =))
eski isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-03-2010, 11:48 PM   #6 (permalink)

ozlem1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
10 Mesajinıza toplam 86 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ozlem1970 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
vitamin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Nasıl geliştirilir peki ve telepati kurmak için illa ki samimi bir insan mı olması gerek?Bazı arkadaşların anlattıklarına bakılırsa çok muhabbetleri olmayan insanlarla bile karşılaştıkları olmuş bu nasıl bir telepati oluyor peki?
:) sevgili vitamin61 ;

burda önemli olan senin durumun zaten.eğer eski nin dediği gibi bir telopatsan hiç samimi olmadığın birinide tabiki çağırabilirsin telepatiyle.

aşağıya bir alıntı ekleyeceğim yine ;

Şimdi şunu deneyebilirsiniz.Telepatik gücünüzü bir ölçün bakalım. Bu deneyde bir arkadaşa ihtiyacınız olacak; 20 parça kağıt üzerine 5 adet Yıldız 5 adet Daire 5 adet Kare 5 adet Artı ve Dalgaya benzer şekiller çizin. Bu kartları gelişi güzel karıştırın. Daha sonra arkadaşınıza sırası ile tabii karışık olarak elindeki karta bakarak zihninde canlandırmasını isteyin. Arkadaşınız bu durumda verici olur. Sizde alıcı olarak arkadaşınızın o an hangi karta baktığını zihninizde sorgulayın ve cevabını verin. Kaç denemede kaç tane kartı doğru tahmin ettiğinizi bir yere not edin. Eğer %30'un üstünde tahminler yapabiliyorsanız. Çok çalışmalısınız. Yüzde 50 ve üzerinde tahminleriniz varsa sizde Telepatik yetenek var demektir

gibi bir yazı yazmışlar.ki bu kartlara hepimizin bildiği gibi ZENER kartları denir.

çekim yasası çok farklı birşeydir.Bengusu nun anlattığı örnekler mesela tam çekim yasası örneklemeleri.hatta en güzel örnek onun anlattıklarında bir arkadaşına para lazım olması ve parayı çekmeleri.

çekim yasasını yapmak istediğinde bir arkadşını görmeyi istemene gerek yok sadece onu kafanda imgele ve ona manyetik dalgalar gönder o da seni hissedecektir.

yada az tanıdığın biri içinde geçerli tabi bu.

çekim yasasında canın ne istiyorsa onu uygula

bengusu nun tekniği muhteşem bir teknik.iki nokta uyguluyor ve evrene yolluyor unutuyor onu istediğini.

başlarda bende unutmakta çok zorlanıyordum.sonunda şunu yapmaya başladım.eğer çekim yasası yapacaksam ya çok yoğun bir toplantı dönemine denk getiriyorum ki iş delisi olduğum için toplantılarda başka birşey hiç düşünmem zaten :)

yada arabayla seyahate çıkıp çok yüksek sesle müzik dinleyip aynı zamanda parçalara eşlik ediyorum ve o arada taaa oluncaya kadar zaten unutmuş oluyorum.

diyeceksin ki diyelim konu para.3 gün sonra kira ödemen var,ne bilim okul taksidivar vs vs vs

işte zaman darsa ve çözemeyeceğini düşünüyorsan şu zamanda olsun diyip salıyorsun düşünceni.

önceden de anlattım.şimdi daha ayrıntılı anlatayım başıma geleni.

maaşım ay başında alır almaz bitti :)

ve imza yetkili olduğum şirkette adamlara ulaşamadıklarından ve atılan imzalarda benimde imzam olduğundan salı gününe kadar ödeyin ihtarnamesi geldi.

yazıyı görünce o kadar üzüldüm ki.
günlerden ya perşembeydi yada cuma

masamdan kalktım.kendi uyguladığım tekniğe göre yaşam küreme salı ya kadar bana para getir dedim

ve sonra hafta sonuda işim olduğu için inanın aklıma bile gelmedi.

ve salı günü sabah avukatım aradı o bulunamayan kişileri bulup onlardan tam 6 bin tl tahsil ettiğini hesap numarama para yatıracağını söyledi.

çekim yasama göre evet paramı almıştım ama eksik dilemişim maalesef keşke çok para getr deseymişim :)

gelen tabi gitti:)
ozlem1970 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2010, 07:44 AM   #7 (permalink)
Üsteğmen

Teşekkür ederim özlem ben de dediğin gibi uyguluyorum çok güzel anlatmışsın...
Alt 26-03-2010, 10:11 AM   #8 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 101
187 Mesajinıza toplam 1,304 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Turhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really nice

Sobn sözü ben söyleyeyim konu kapansın demekle yine ince, kibar bir uyanıklık görüyorum. Bu nedenle burda devam edeceğim. İsteyen arkadaşlar ciddiye alır isteyenler almaz.

Bazı arkadaşlar sitedeki herkese terminoloji baskısı yaparak siteyi şekillendirmek istiyorlar. Herkesin kendi istedikleri dili konuşmaları, kendi istedikleri ifadeleri kullanmaları için gizli bir baskı yapılıyor. Nedenmi çünkü kullandığın dil kimliğini belirler. Birilerinin sana kafir demesinden kortuğun için o ifadeleri kullanırsın böylece yavaş yavaş onun boyunduruğuna girersin.
Bu kadar herşeyi bilen ilahiyatçı, din büyüğü arkadaşlarımızın daha önce defalarca kendileri gibi din büyüğü arkadaşlarımız tarafından sorulan soruları (din ve bilim insanı oldukları için "yahu bu sitede bu konu daha önce konuşulmuşmu bu insanlar ne demişler araştıralım bi bakalım" demelerini beklerdim.) tekrar tekrar gündeme getirmelerinin nedeni budur bence. Çünkü taşı delen suyun gücü değil damlaların sürekliliğidir.
Allah ifadesinin kullanılmasının ne sakıncası var diyeceksiniz yok neden olsun ama insanlara Allah demiyorsan müslüman değilsin Nesiranın dediği gibi "Allah'a ortak koşmaktır ve dinden çıkmaya sebep olur." ifadedeki baskı ve tehdidi görüyormusunuz. Ne kadar ince ve ne kadar güçlü. Bu sitedeki 50.000 kişinin 40 bini bi yerlerde "evren gerçekleştiriyor" demiştir. ve dinden çıkmıştır.
Oysa bizim dinimiz sevgi dinidir. Bağnazlığın ne alemi var. dil şekil zorlamaları bağnazlıktan kaynakllanır. Insanların dediğine giydiğine müdahale edip sonrada ben bilmemne özgürlüğümü kullanıyorum demek te bana pek dürüstçe gelmiyor.

Sevgilerimle.

ÇOK İYİ ISRAR EDERİM.

Ben hayatın sunduğu tüm güzellikleri hakediyorum ve şu an kendime çekiyorum. Bolluk enerjisinin benimle dolaşabilmesi için şimdi izin veriyorum" . "Yüksek bolluk enerjisini hakediyorum ve vücudumu sarmasına izin veriyorum. Bu enerji ile uyum sağlıyorum"

Başta kendimi sonra herkesi affettim.
Turhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2010, 10:47 AM   #9 (permalink)
Teğmen

Muallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 108
50 Mesajinıza toplam 178 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Muallim will become famous soon enoughMuallim will become famous soon enough

Bu noktada bir açıklama yapmak istiyorum.

Bâzen kelâm küfür görünür fakat sâhibini kâfir yapmaz. Evet, müslümanın ağzından da bâzen dinsizliği hissettiren kelimeler çıkabilir. Ama tabi ki bunu ne niyetle söylediği önemli.

Konumuzla alâkalı olarak; "evren yarattı", "evren isteğimi gerçekleştirdi" gibi ifâdeleri Allah'a te'vîl ederek, yani O'ndan duâ ve temennîde bulunmak anlamında kullanıyorsa elbette buna bir şey diyemeyiz. Fakat yine de gayr-i müslimlerin kullandığı ifadelerden kaçınmak en iyisi.

Ama gerçekten evrende bir yaratıcılık bulunduğunu inanarak söylüyorsa, onda bir tanrısallık görüyorsa o zaman tehlikelidir.
Vesselâm
Muallim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2010, 10:54 AM   #10 (permalink)
Elektra
Guest

Alıntı:
Muallim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu noktada bir açıklama yapmak istiyorum.

Bâzen kelâm küfür görünür fakat sâhibini kâfir yapmaz. Evet, müslümanın ağzından da bâzen dinsizliği hissettiren kelimeler çıkabilir. Ama tabi ki bunu ne niyetle söylediği önemli.

Konumuzla alâkalı olarak; "evren yarattı", "evren isteğimi gerçekleştirdi" gibi ifâdeleri Allah'a te'vîl ederek, yani O'ndan duâ ve temennîde bulunmak anlamında kullanıyorsa elbette buna bir şey diyemeyiz. Fakat yine de gayr-i müslimlerin kullandığı ifadelerden kaçınmak en iyisi.

Ama gerçekten evrende bir yaratıcılık bulunduğunu inanarak söylüyorsa, onda bir tanrısallık görüyorsa o zaman tehlikelidir.
Vesselâm
Bu, evren yarattı evren gerçekleştirdi olaylarına anladığım kadarıyla çok tepkilisin :) Ama herkes inandığını yaşasın boşver, fazla kafana takma

Bookmarks

Seçenekler
Stil