Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri > Çekim Yasası

Uyarılar

Çekim yasası hakkındaki sorular ve cevaplar

Bilinçaltının Bilinmeyenleri ve Çekim Yasası Çekim yasası hakkındaki sorular ve cevaplar Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız İsteğini onlar bilmese de o konuyla ilgili farkında olmadan olumsuz konuşabiliyorlar......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Çekim Yasası telkin cd indir izle İstanbul Çekim Yasası nerededir kimdir Çekim Yasası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Çekim Yasası hipnoz Çekim Yasası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Çekim Yasası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Çekim Yasası kuantum düşünce kitap haberi

Çekim yasası hakkındaki sorular ve cevaplar

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-03-2010, 02:57 PM   #21 (permalink)
Üsteğmen

vitamin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10,239
838 Mesajinıza toplam 4,815 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vitamin61 is on a distinguished road
Standart Cevap: Çekim yasası hakkındaki sorular ve cevaplar

İsteğini onlar bilmese de o konuyla ilgili farkında olmadan olumsuz konuşabiliyorlar...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

vitamin61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2010, 03:00 PM   #22 (permalink)
Üsteğmen

pinnko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,092
344 Mesajinıza toplam 1,691 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinnko will become famous soon enoughpinnko will become famous soon enough

......Olsun.Bilmemeleri daha iyi,onlar farklı bir şey söylüyor.
......Konuyu açtığınızda 'size' odaklanacaklar.
......Bencede,paylaşmamak en iyisi.
......'Gerçekleşinceye kadar' dileğimizi kendimize saklamamız en iyisi.
......Hem enerjisini daha artırmış oluruz.
.....Hemde gereksiz bir sürü tartışmadan vs. çevrenin olumsuz 'telkin'lerinden
kurtulmuş oluruz.

İnanç,harici kanıtlara dayanmayan,aksine bunları yaratan içsel bir bilgidir.
Bilgi,realiteleri tesbit eder.
İnanç,realiteleri yaratır!

Kurt Tepperwein-Mantal Çalışma Uygulamaları

pinnko / Değişim ve Başarı Denemeleri Günlüğü
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...tml#post591707
pinnko isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2010, 04:38 PM   #23 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 101
187 Mesajinıza toplam 1,304 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Turhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really nice

biz burda yaratmıyoruz olanı kendimize çekiyoruz.
aslında arkadaşlarda bunu biliyorlar ama... bana samimi gelmiyorlar yani.
anlatabildimmi.

allah dünyada insanı serbes bırakmıştır.
dünyada birşeyler vermez insana
bu nedenle bazen iyiler sürünür kötüler hayatını yaşar

öyle olsa sadece iyiler iyi hayat yaşarlardı ama gördüğün gibi dünyayı hristiyanlar ve yahudiler yönetiyor.

Allah dünya işlerine karışmıyor yani istediğinizi yapın ama hesabını vereceğinizi unutmayın diyor. Biz burda hiç birşey yarattığımız iddaa etmiyoruz. sadece masadaki bardağı almak için elimizi uzatıyoruz. olduğumuz yerde duralım bardak bize gelsinde demiyoruz. nitekim havadan gelmiyor. bir olay oluyor aklımıza bir çözüm geliyor. bir dostumuz yardım ediyor. vs.

Bazen elin yetişmez masayı eğersin bardak sana doğru kaysın diye, bazen çubukla çekersin, burda tekniklerden bahsederkende bunları söylüyoruz. Kitaptaki örnekte adam diyorki, 100.000 dolar yazdım tavana astım
sonra yıllar önce yazdığım kitabı yayınlamak için birileri çıkıp bana 98000 dolar verdi. yani gökten para yağdı biri gelip para çantası verdi demiyor. yaratılan birşey yok. Bilim ve din büyüklerimizin neden okumadıkları yada okuduklarını anlamadıklarını soruyorum bende.

ÇOK İYİ ISRAR EDERİM.

Ben hayatın sunduğu tüm güzellikleri hakediyorum ve şu an kendime çekiyorum. Bolluk enerjisinin benimle dolaşabilmesi için şimdi izin veriyorum" . "Yüksek bolluk enerjisini hakediyorum ve vücudumu sarmasına izin veriyorum. Bu enerji ile uyum sağlıyorum"

Başta kendimi sonra herkesi affettim.
Turhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2010, 05:14 PM   #24 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

aslında buna inanmamak insanın inancına zarar verir..şüphesiz Allah'ın hazinesi sınırsızdır..bize neden o haziineden vermesin ..
bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-03-2010, 12:47 AM   #25 (permalink)

ozlem1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
10 Mesajinıza toplam 86 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ozlem1970 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
vitamin61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Teşekkür ederim pinnko. Bazen diyelim bir dileğin var arkadaşların bunun olmayacağı hakkında konuşunca mesela paraya ihtiyacın var diyelim sana kredi vermezler vs deyince insanın morali bozuluyor çekim yasasının onların sözlerine göre çalışacağından endişeleniyor...
mesela böyle bir durumda şunu diyebilirsin

aa onu nerden çıkardın haftaya bana ... tl kredi veriyolar ben zaten başvurdum kredi çıkmış eksik evrakları tamamlayacağım.

önce arkadaşın şaşıracak sona hayret gibi bişiler diyecek.işte o anda sen dileğini evrene sal.

göreceksin olacak :)
ozlem1970 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-03-2010, 01:28 AM   #26 (permalink)

Nesira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 284
143 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Nesira will become famous soon enoughNesira will become famous soon enough

Alıntı:
Turhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
biz burda yaratmıyoruz olanı kendimize çekiyoruz.
aslında arkadaşlarda bunu biliyorlar ama... bana samimi gelmiyorlar yani.
anlatabildimmi.

allah dünyada insanı serbes bırakmıştır.
dünyada birşeyler vermez insana
bu nedenle bazen iyiler sürünür kötüler hayatını yaşar

öyle olsa sadece iyiler iyi hayat yaşarlardı ama gördüğün gibi dünyayı hristiyanlar ve yahudiler yönetiyor.

Allah dünya işlerine karışmıyor yani istediğinizi yapın ama hesabını vereceğinizi unutmayın diyor. Biz burda hiç birşey yarattığımız iddaa etmiyoruz. sadece masadaki bardağı almak için elimizi uzatıyoruz. olduğumuz yerde duralım bardak bize gelsinde demiyoruz. nitekim havadan gelmiyor. bir olay oluyor aklımıza bir çözüm geliyor. bir dostumuz yardım ediyor. vs.

Bazen elin yetişmez masayı eğersin bardak sana doğru kaysın diye, bazen çubukla çekersin, burda tekniklerden bahsederkende bunları söylüyoruz. Kitaptaki örnekte adam diyorki, 100.000 dolar yazdım tavana astım
sonra yıllar önce yazdığım kitabı yayınlamak için birileri çıkıp bana 98000 dolar verdi. yani gökten para yağdı biri gelip para çantası verdi demiyor. yaratılan birşey yok. Bilim ve din büyüklerimizin neden okumadıkları yada okuduklarını anlamadıklarını soruyorum bende.
Turhan Bey, siz iyi bir insansınız bence. Ve ilk defa sizinle aynı fikirdeyim. Çünkü ilk defa benim söylediklerime yakın şeyler söylemişsiniz.

Ama okuduklarını anlamayan inanın sadece ben değilim. Çünkü benim yorumlarıma yazılan cevaplara bakıyorum ve "yaa ben mi anlatamıyorumm" diye kendimi yiyorum. Hele de beni kendi kalıbıma sokmaya çalışmakla suçluyorsunuz ya, inanın üzerime alınmıyorum ve sizin başınızdan farklı olaylar geçmiş olabileceğini ve bu yüzden algıda seçicilik yaşadığınızı düşünüyorum. Çünkü benim yazdıklarımla sizin verdiğiniz cevaplar arasında çoğunlukla bir alâka bulunmuyor

Yaseministcim,

"Enerjiyi serbest bırakmak" durumu "teslimiyet" değil mi demişsin ya, bence öyle.. Serbest bırakarak bir tür "adrese teslim" durumu oluşturuyoruz.

Ama çekim yasasının en önemli özelliği bence, sevgili hayallerimgerçekleşiyor'un da sürekli dile getirdiği, yapabildiği, "olmuş gibi davranmak.." Asıl teslimiyet bence burada, çünkü olmuş gibi davranarak, olacağına kendimizi, zihnimizi inandırmış oluyoruz ve böylece imgelediklerimizle gönderdiğimiz enerji de en pozitifinden oluyor
Turhan Bey kızmasın ama () bir Hadis-i Şerif'te, "Allah'a, kabul edeceğine inanarak dua ediniz." buyuruluyor. "Olmuş gibi davranmak" da bu olayın zirvesi bence..
Alt 29-03-2010, 01:36 AM   #27 (permalink)

143 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Bir de Özlem Hanım'a sorumu cevapladığı için teşekkürler ediyorum. Sanırım çekim yasası dediğimiz bazı olaylar aslında 'telepati' sınıfına giriyor..
Alt 29-03-2010, 09:48 PM   #28 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 101
187 Mesajinıza toplam 1,304 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Turhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really niceTurhan is just really nice

Nesira sana ne diyeceğimi bilemiyorum, bu ne kibir bu ne ben merkezli bir hayat felsefesi demek ilk defa senin söylediklerine yakın şeyler söyledim. Gurur duydum, sizin yüksek şahsiyetinizin dedikleri ne yakın şeyler söyleyebilmek şerefine eriştiysem ne mutlu bana. :)

Bide ben burda ayet yazılmasına yada allah kelimesi kullanılmasına neden kızayimki? benim kızdığım herkesin ifadelerine müdahale edilmesi, "evren diyenler dinden çıkmıştır" diye yazan sen değilmiydin ben buna kızdım sen biyerlerde Allah dedin diye değil.

Umarım kendimi anlatabilmişimdir. seninle güzel başlayan dostluğumuzun böyle hırpalanması hoşuma gitmiyor zira.

ÇOK İYİ ISRAR EDERİM.

Ben hayatın sunduğu tüm güzellikleri hakediyorum ve şu an kendime çekiyorum. Bolluk enerjisinin benimle dolaşabilmesi için şimdi izin veriyorum" . "Yüksek bolluk enerjisini hakediyorum ve vücudumu sarmasına izin veriyorum. Bu enerji ile uyum sağlıyorum"

Başta kendimi sonra herkesi affettim.
Turhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-03-2010, 01:24 AM   #29 (permalink)

Turhan Bey gece gece beni çok güldürdünüz, evren de sizi güldürsün e mi

"Ben iyi bir insanım, siz de benim söylediklerime yakın şeyler söylemişsiniz, o zaman siz de iyi bir insansınız" demek değildi niyetim :) Başlarda size çok kızmıştım çünkü yazdıklarımı anlamadan yorumluyordunuz. Ama son mesajınızda aslında çok zıt düşüncelerde olmadığımızı, fakat sizin aklınızda belirli kalıplar olduğunu gördüm, kızgınlığım geçti. Ama hala yanlış yorumluyorsunuz, o bir türlü değişemiyor malesef :)

Turhan Bey, ben sadece "evren diyenler dinden çıkmıştır" demedim, ben "evren yaratıyor" diyerek evreni tanrısallaştıranlar İslâm dininden çıkar dedim. Ve evreni tanrısallaştırmasalar bile, Allah faktörünü yok sayıp herşeyi evrene isnad eden müslümanlar için bu tehlikeli bir durumdur dedim. Ama Turhan Bey, vallahi bu kuralları ben belirlemedim. Ben bir ilâhiyatçıyım. Ben Allah'ın belirlediği kuralları paylaşıyorum. Ve bakın Ehl-i Sünnet'e göre de Allah'ın yasakladığı en büyük günahları işleyen müslümanlar dinden çıkmıyor, büyük günahkâr oluyorlar. Fakat şirk koşan müslümanlar (Allah'a ortak koşanlar) İslâm dininden çıkıyorlar. Çünkü bilirsiniz imanın ilk şartı 'Allah'ın varlığına ve BİRLİĞİNE inanmak'tır.

Ve bilirsiniz, Hz. Muhammed (s.a.s) Efendimiz zamanındaki putperestler 'müşrik' olarak geçer tarihlerde. Müşrik ne demektir biliyor musunuz ? Arapça 'şirk' kökünden gelir. Müşrik, "Allah'a şirk koşan, O'nun ortakları, O'nun vasıflarına sahip başka varlıkların da olduğuna inanan kişi" demektir. Yani Kur'an tarafından lanetlenen o insanlar, Allah'a inanan insanlardı, ama Allah'ın ortakları bulunduğuna inandıkları için isimleri müşrikti, bu yüzden lanetleniyorlardı.

Sözün özü, bir ateist ile bir müşrik arasında İslâm dinine göre hiçbir fark yoktur.

Ve son kez söylüyorum, benim yazdığım tüm uyarılar müslümanlar içindir. Mensup oldukları dinin, inandıkları Allah'ın kurallarıdır bunlar.

Ben Allah'a inanmayan ateist insanlara, ya da teslis inancına inanan hristiyanlar üyelere ahkâm kesmiyorum yani, "herkesin dini kendinedir**" zira. Ama müslüman insanları da uyarmak zorunluluğundayım. Çünkü burada bir sıkıntısı olmasa da, öte tarafta hesabı sorulur benden

** Kafirun Suresi 6. ayet...
Alt 31-03-2010, 01:45 AM   #30 (permalink)

Ya sıkmak istemiyorum sizleri ama Bengusu'nun konusunda mesaj yazan bir arkadaş vardı, orada yazamadım cevabı, umarım burada görür.

Arkadaşım, demişsin ki hristiyan doğan, yahudi doğan insanların ne suçu var ?

Kur'an'da Allah'ın isimleri geçer. Bunlardan biri 'ADL'dır. "Yüksek Adalalet Sahibi" demektir. Allah kendini bu şekilde nitelendiriyorken, sen Allah'ın böyle bir adaletsizlik yapabileceğini nasıl düşünürsün ?

İslâm dinine göre doğan her çocuk müslümandır. Ailesi hristiyan da olsa, ateşperest de olsa, yahudi de olsa, doğan her çocuk müslüman olarak doğar.

Fakat, akıl buluğ (ergenlik) çağına girdiği andan itibaren yaptıklarından ve inancından sorumludur. Cennete girebilmek için, 'müslüman' olmak zorundadır. Böyle bir şart varken, ömr-ü hayatında İslâm'dan ve müslümanlıktan haberdar olmamış kişi bırakır mı Allah ??

Diyelim ki 60 yaşına geldi ve İslâm'dan yeni haberdar oldu. Araştırdı, doğruları ve gerçekleri öğrendi, müslüman oldu. O andan itibaren 60 yıllık ömründe yaptığı tüm günahların silindiğini, Allah'ın onu annesinden yeni doğmuş bebek gibi günahsız, tertemiz saydığını bilmiyor musun ?

Bir gayr-i müslim'in (müslüman olmayan kişinin), ahirette cennete girebilmek için hayatının hiçbir evresinde müslümanlıktan haberdar olmamış olması gerektiğini bilmiyor musun ? Ama böyle bir insanın bulunmadığını ve bulunmayacağını da biliyor musun ?

Çok rica ediyorum, lütfen, bilmediğimiz konular hakkında ileri geri konuşmayalım. Bilmiyoruz deyip geçelim daha iyi... Ama en doğrusu öğrenmeye çalışalım.. Lütfen..

Bookmarks