Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-08-2010, 05:48 PM   #9 (permalink)
Alacakaranlik
Guest

Standart Cevap: evrene dileğimi gönderdim emirdir deyip bonusuyla geldi

karamuk05
Üsteğmen

S. senin beni sevdiğini hayal ediyorum şuan evet bence sen beni seviyosun ve bunu en uygun zamanda söyliceksin biliyorum

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Birinci çekim: Dün akşam eve giderken trafik yoğundu, gözlerim açık şekilde arabaların birden kenara kaydıklarını ve ben aralarından sıyrılıp yola rahatça devam ettiğimi ve ileride yolun hep boş olduğunu evime hemen kavuştuğumu imgelemedim. Oldu:)

İkinci çekim: Sabah evden biraz geç çıktım. Gecikmeyi sevmiyorum ama diyet için öğlen yemeğimi hazırlayacağım diye geciktim:)) nese yolda işyerine vardığımda benim odama kadar geçeceğim yerlerde kimsenin olmadığını ve benim geldiğimi kimsenin görmediğini imgeledim; çünkü ben geciktiğimde birileri görürse yüzüm kızarıyor:)) halbuki kendi işim ama utanıyorum işte napim:))) Bu da oldu.

Üçüncü çekim: Cumartesi günü öğlen erkenden işten çıkmak istiyordum. Bunun için Cumartesi günü gelecek olan kamyonun bugün geldiğini ve işlerin çoğunun bittiğini imgeledim.:))) Buda oldu.

Dördüncü çekim: Erkek arkadaşımla dün gece tartışmıştık. Bugün onun erkenden kalktığını işlerine odaklandığını ve benimle barıştığını imgeledim. :))))) Buda oldu.

Bonus olarak kuzenim beni aradı ve tebrik etti. Neden dedim hayırdır? 30 yıl boyunca hiç değişmedin tebrik ediyorum aynı saygı ve kibarlığın devam ediyor dedi. Kızardım bozardım. Ama ben henüz 29um 30 olmama daha 3 hafta var:)))) Nese buda bonus oldu

genco
Yüzbaşı

akşam yemeğimi yedikten sonra odama geçtim kitap okuyorum, canım birden çikolata çekti, ama öyle böyle değil, Allah'ım olsa da yesem diyorum ama nerden olacak ki. neyse giysi dolabımda kıyafetlerimi düzenliyorum birden ceketimin cebinden birsey elime takıldı, hay Allah bu ne dememe kalmadı o en çok sevdiğim çikolata cıkmasın mı, inanamadım, ne zamn onu oraya bıraktıgımı, ceketi en son ne zman giydiğimi hatırlayamadım. o anda aklıma geldi ki evet evren dileklerimi ufak ufak yerine getirmeye başlıyor ve bende istemeyi öğreniyorum dedim. Şükürler olsun.

bu anımı paylaşmama vesile olan Aybükem'e sevgilerimi yolluyorum. gün boyunca,hafta içerisinde farkına varmadan çekimlediğim bir çok şeyi es geçtigimi hatırlattı bana. daha dikkatli olmayı seçiyorum.

yaseminist
Çevirmen

Bugün iki olay için çekim yaptım, ikisi de oldu
1. Eşim markete gitmişti, peynir vs. kahvaltılık birşeyler alacaktı, o gittikten sonra sıvı yağın bitmiş olduğunu fark ettim, evde bir damla bile yağ yoktu, ona sıvı yağ alması için telefon etmedim, sadece sıvı yağ aldığını imgeledim ve bıraktım, başka işlerle meşgul oldum, 10-15 dakika sonra elinde 1 teneke sıvı yağ ile geldi. "Markette yağlarda indirim vardı, ben de aldım" dedi, ben de "iyi yapmışsın" dedim Bu arada bonusu da eşimin bana aldığı sürpriz çikolatalar oldu

2. Kilo verme konusunda bir türlü istikrarlı olamadım, yani sürekli kendime sözler veriyorum ama bir türlü tutamıyorumBugün aklıma Bengusu'nun kilo verme ilgili bir zamanlar yazdığı yazı geldi, ama forumda birşeyleri bulmak çok zor geliyor bana O konunun "yeni mesajlar" kısmında görünmesini imgeledim ve işlerime daldım, elimdeki işleri teslim edip foruma girdiğimde, o istediğim konunun "yeni mesajlar" kısmında olduğunu gördüm, şok oldum

vitamin61
Yüzbaşı

Kilo verme gibi boy uzatma da olur mu acaba dileyerek merak ettim.Bu dileklerin sınırı ne?

Ezeli_Nur
Moderator

Alıntı:
genco Nickli Üyeden Alıntı
akşam yemeğimi yedikten sonra odama geçtim kitap okuyorum, canım birden çikolata çekti, ama öyle böyle değil, Allah'ım olsa da yesem diyorum ama nerden olacak ki. neyse giysi dolabımda kıyafetlerimi düzenliyorum birden ceketimin cebinden birsey elime takıldı, hay Allah bu ne dememe kalmadı o en çok sevdiğim çikolata cıkmasın mı, inanamadım, ne zamn onu oraya bıraktıgımı, ceketi en son ne zman giydiğimi hatırlayamadım. o anda aklıma geldi ki evet evren dileklerimi ufak ufak yerine getirmeye başlıyor ve bende istemeyi öğreniyorum dedim. Şükürler olsun.

bu anımı paylaşmama vesile olan Aybükem'e sevgilerimi yolluyorum. gün boyunca,hafta içerisinde farkına varmadan çekimlediğim bir çok şeyi es geçtigimi hatırlattı bana. daha dikkatli olmayı seçiyorum.

Aynen benimde canım çikolata istemişti imgeleme yaptım ve kabul oldu doyasıya lezzetine vararak yedim :D:D:D:D:D: Sevinçle yedim :D

karamuk05
Üsteğmen

ya ben bu imgelemeyi pek beceremedim galiba bana yardım edermisiniz

bengusu
Moderator

canım benim dileğimi gönderiyorum adrese teslim geliyor.ben dileğimi isterken sanki olmuş,sanki gerçekleşmiş her kesin harika süpersin dediklerini duyuyorum.hani insanlar istedikleri olunca ayaklarım yerden kesildi der ya aynen öyle o zaman dileğimi enerjiyle doldurup gönderiyorum adrese teslim bonusuyla geliyor.yalnız ben dileğimi gönderdikten sonra dileği beklemeye değil yaşamaya devam ediyorum.iyi ki varsınız bol bonuslu bir gün olsun

ebru197528
Teğmen

sevgili bengusu merhabalar benim bir dileğim var yapmadığım şey kalmadı reiki.kuantum.yazı yazmak.imera reiki,daha bir çok reiki sistemiyle çalışıyorum ama olmuyor bu seçimimi gerçekleştiremiyorum.
seçimim, benim yirmi milyar nakit paraya ihtiyacım var bunu evrene seçim olarak sence nasıl göndermeliyim sen olsan nasıl bir niyet dileğin de bulunurdun,benim nasıl bir niyet yapmam gerekiyor ve bu konu için nasıl çalışmalıyım,senin başardıklarını okuyunca çok hoşuma gitti...acaba ben nerde yanlış yapıyorum bana yardımcı olursan sevinirim nasıl bir yol izlemeliyim sevgiler...

bengusu
Moderator

Alıntı:
ebru197528 Nickli Üyeden Alıntı
sevgili bengusu merhabalar benim bir dileğim var yapmadığım şey kalmadı reiki.kuantum.yazı yazmak.imera reiki,daha bir çok reiki sistemiyle çalışıyorum ama olmuyor bu seçimimi gerçekleştiremiyorum.
seçimim, benim yirmi milyar nakit paraya ihtiyacım var bunu evrene seçim olarak sence nasıl göndermeliyim sen olsan nasıl bir niyet dileğin de bulunurdun,benim nasıl bir niyet yapmam gerekiyor ve bu konu için nasıl çalışmalıyım,senin başardıklarını okuyunca çok hoşuma gitti...acaba ben nerde yanlış yapıyorum bana yardımcı olursan sevinirim nasıl bir yol izlemeliyim sevgiler...

canım merhaba geçen ay seninkiyle aynı miktar benim arkadaşıma lazım oldu.ama bankaların kredi vermediklerini söyledi.çünkü açık bir kredisi varmış bankadan yanıma geldi çok üzgündü.hayatta o parayı alamayacağını düşünüyordu.düşünce tarzını değiştirdik o miktarın kolayca ona verildiğini imgeledik sanki o parayı aldı kullandı bankadan para hazır dendiğini kredisini aldığını imgeledik beraber.olmayacak dediği krediyi benim ve kendinin inanması sayesinde aldı.bonusuda onun işlerinin halledilmesi oldu.sende her şeyi denedim demeyi bırakarak işe başlayabilirsin sevgiyle mutlu kal
kuantum.yazı yazmak.imera reiki,daha bir çok reiki sistemiyle çalışıyorum ama olmuyor bu seçimimi gerçekleştiremiyorum.ve cümleni olumluya çevir