Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-08-2010, 05:10 PM   #7 (permalink)
Alacakaranlik
Guest

Standart Cevap: evrene dileğimi gönderdim emirdir deyip bonusuyla geldi

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Sanırım yani anladığım kadarıyla dileğini diliyorsun, imgelemeni yapıyorsun o imgelemenin sonunda insanlar seni tebrik ediyor onların senin bu dileğini gerçekleştirdiğine dair seni tabrik ettiklerini görüyor ve söylediklerini duyuyorsun. Sonrada dileğim nasılsa olur gerçekleşir deyip unutuyorsun. O unutma kısmında başka işlerle uğraş o sırada aklından çıkıyor. Tekrar aklına geldiğinde anında dileğim nasılsa gerçekleşir buna eminim de ve o his o anda geliyor kendine ve evrene güven onu sana getirir. Sevgiler iyiki varsınız

yaseminist
Çevirmen

Alıntı:
hayallerimgerçekleşiyor Nickli Üyeden Alıntı
Sanırım yani anladığım kadarıyla dileğini diliyorsun, imgelemeni yapıyorsun o imgelemenin sonunda insanlar seni tebrik ediyor onların senin bu dileğini gerçekleştirdiğine dair seni tabrik ettiklerini görüyor ve söylediklerini duyuyorsun. Sonrada dileğim nasılsa olur gerçekleşir deyip unutuyorsun. O unutma kısmında başka işlerle uğraş o sırada aklından çıkıyor. Tekrar aklına geldiğinde anında dileğim nasılsa gerçekleşir buna eminim de ve o his o anda geliyor kendine ve evrene güven onu sana getirir. Sevgiler iyiki varsınız

Çok teşekkürler, anladım şimdi

Sen de iyi ki varsın

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Rica ederim yardımcı olduğuma çok sevindim. Sevgiler

bengusu
Moderator

harikasınız arkadaşlar geçen hafta dişçiye gitmiştim dişime tedavi uyguladılar tedaviye cevap vermezse çekileceği söylendi.antibiyotik verip bir hafta sonra görüşmek üzere gönderdiler.bir hafta boyunca o dişimin tedaviye cevap verdiğini çekilmeyeceğini imgeledim enerjiyle doldurup serbest bıraktım. bu gün gittiğimde dişimin iyi olduğu çekilmeyeceği bana söylendi .süper arkadaşlar yeterki isteyin ve dileği beklemeye değil yaşamaya devam edin.bol bonuslu günler diliyorum

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Alıntı:
bengusu Nickli Üyeden Alıntı
canım benim evet ben artık bilinçli yapıyorum.dileğimi gönderiyorum adrese teslim geliyor.ben dileğimi isterken sanki olmuş,sanki gerçekleşmiş her kesin harika süpersin dediklerini duyuyorum.hani insanlar istedikleri olunca ayaklarım yerden kesildi der ya aynen öyle o zaman dileğimi enerjiyle doldurup gönderiyorum adrese teslim bonusuyla geliyor.yalnız ben dileğimi gönderdikten sonra dileği beklemeye değil yaşamaya devam ediyorum.iyi ki varsınız bol bonuslu bir gün olsun

Alıntı:
harikasınız arkadaşlar geçen hafta dişçiye gitmiştim dişime tedavi uyguladılar tedaviye cevap vermezse çekileceği söylendi.antibiyotik verip bir hafta sonra görüşmek üzere gönderdiler.bir hafta boyunca o dişimin tedaviye cevap verdiğini çekilmeyeceğini imgeledim enerjiyle doldurup serbest bıraktım. bu gün gittiğimde dişimin iyi olduğu çekilmeyeceği bana söylendi .süper arkadaşlar yeterki isteyin ve dileği beklemeye değil yaşamaya devam edin.bol bonuslu günler diliyorum

Sen süpersin Bengusucum valla bravo isteyipte yapamadığın bir dileğin var mı hiç sanmıyorum. Bu arada senin yazılarından okuduğum kadarıyla başlarda çevrendierle çekim yasası günü mü oluşturdun? Sonrada bu sayı herkes arkadaşını getirince büyüdüde büyüdü. Ben bunu nasıl yapabilirim yani nasıl başlattın? Bende bunu Ankarada başlatayım

cadi_bm
Yüzbaşı

Süpersiniz yaaa. Ben de gaza geldim.Denicem ve direticem.Hadi bakalım Ego'ma hodri meydan ;)))

bengusu
Moderator

Alıntı:
hayallerimgerçekleşiyor Nickli Üyeden Alıntı
Sen süpersin Bengusucum valla bravo isteyipte yapamadığın bir dileğin var mı hiç sanmıyorum. Bu arada senin yazılarından okuduğum kadarıyla başlarda çevrendierle çekim yasası günü mü oluşturdun? Sonrada bu sayı herkes arkadaşını getirince büyüdüde büyüdü. Ben bunu nasıl yapabilirim yani nasıl başlattın? Bende bunu Ankarada başlatayım

ben her gün güne başlamadan önce hayatımda beni çok mutlu eden olaylardan bir tanesini seçer bir kaç dakika düşünür o enerjiyle güne başlarım bir örnek verecek olursam,
Çok fazla
kişisel gelişim kitapları okudum.Okuduğum bilgileri arkadaşlarımla her hafta toplanarak paylaştım.Bu toplantı alışkanlık oldu on kişiyle başladığım grup hızla büyümeye başladı.Derken evlerin salonu bizi almaz oldu.Katılan herkes memnun kaldığı için bir arkadaşıyla geliyordu.Her kes memnundu durumdan.En son 350 kişilik bir salonda bilgilerimizi paylaşmak için çıktığımda kalbim yerinden çıkacak gibi çarpmaya başladı.Öyle mutluyum ki uçuyorum.biri beni tutsun Birilerinin iyi ki varsın demesi,bende olaylara farklı bakıyorum demesi beni çok mutlu etti..
o duygu durumunu tekrar yaşayıp alnımı ovuyorum yanı kendime mutluluk çapası atıyorum.her kahkaha attığımda her güldüğümde alnımı ovuyorum.kendinizi kötü hissettiğinizde alnınızı ovun ve duygu durumunuzun nasıl değiştiğinin farkına varın ve paylaşın iyiki varsınız sevgiyle mutlu kalınnn

gurbetci
Teğmen

bu gün işyeri dışında güzel bir yerde yemek istiyordum.oda arkadaşım yemeğin bu gün güzel olduğunu söyleyerek isyerinde yiyelim dedi.ama ben şık bir yerde güzel bir yemek yediğimizi imgeledim.sonrada işlere daldım.öğleye doğru oda arkadaşımın eşi bizi ziyarete geldi.ev kredisi almışlardı 3 yıl önce bu gün bitmiş sizi yemeğe götüreceğim dedi.evet gerçekten çok şık bir yere yemeğe gitti.yemek harika sohbet güzel mekan nefis bonusuda ne mi oldu arkadaşımın eşinin patronuda orda yemek yiyordu.hesabı o ödeyip gitmiş.arkadaşlar küçük büyük çekim yasası ile ilgili hikayelerinizi paylaştıkça farkındalığınız artıyor.ve istediğiniz her şeyi hayatınıza çekiyorsunuz.hayatınıza istediğiniz şeyi çekemiyorsanız oda sizin isteğinizdir.demekki gerçekten istemiyorsunuz bol bonuslu bir hafta diliyorum iyi ki varım iyi ki varsın iyi ki varız
Harikasin Bengisu sana hayranim evet bende deniyorum zaman zaman oluyor zaman zaman da hayal kirikliklari yasiyorum. Ama senin yazilarini okuyunca tekrar isthlaniyorum. Bu arada ben hic bir arkadasla online gorusemiyorum ornegin yurdahalin persembe gecesi programlarina katilmak istiyorum siteyi aciyorum ama ... anlamiyorum. Bilgin varsa yardimci olursan sevinirim.

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Alıntı:
ben her gün güne başlamadan önce hayatımda beni çok mutlu eden olaylardan bir tanesini seçer bir kaç dakika düşünür o enerjiyle güne başlarım bir örnek verecek olursam,
Çok fazla
kişisel gelişim kitapları okudum.Okuduğum bilgileri arkadaşlarımla her hafta toplanarak paylaştım.Bu toplantı alışkanlık oldu on kişiyle başladığım grup hızla büyümeye başladı.Derken evlerin salonu bizi almaz oldu.Katılan herkes memnun kaldığı için bir arkadaşıyla geliyordu.Her kes memnundu durumdan.En son 350 kişilik bir salonda bilgilerimizi paylaşmak için çıktığımda kalbim yerinden çıkacak gibi çarpmaya başladı.Öyle mutluyum ki uçuyorum.biri beni tutsun Birilerinin iyi ki varsın demesi,bende olaylara farklı bakıyorum demesi beni çok mutlu etti..
o duygu durumunu tekrar yaşayıp alnımı ovuyorum yanı kendime mutluluk çapası atıyorum.her kahkaha attığımda her güldüğümde alnımı ovuyorum.kendinizi kötü hissettiğinizde alnınızı ovun ve duygu durumunuzun nasıl değiştiğinin farkına varın ve paylaşın iyiki varsınız sevgiyle mutlu kalınnn

Teşekkürler paylaşımın için çok tatlısın

hayallerimgerçekleşiyor
Üsteğmen

Alıntı:
gurbetci Nickli Üyeden Alıntı
Harikasin Bengisu sana hayranim evet bende deniyorum zaman zaman oluyor zaman zaman da hayal kirikliklari yasiyorum. Ama senin yazilarini okuyunca tekrar isthlaniyorum. Bu arada ben hic bir arkadasla online gorusemiyorum ornegin yurdahalin persembe gecesi programlarina katilmak istiyorum siteyi aciyorum ama ... anlamiyorum. Bilgin varsa yardimci olursan sevinirim.

Perşembe geceleri dilek diliyoruz 23te ve 24te imgeleme yapıyoruz ve sonra gözümüzü kapatıp yavaş derin nefes alıp verip dünyanın dışına kadar çıkıyoruz dünyaya oradan bakıyoruz. Birde ne görelim birsürü kişide orada elele tutuşup önce birbirimize enerji gönderiyoruz sonrada kalbimizden dünyaya doğru pembe bir enerji gittiğini hayal ediyoruz ve sonra evrene birbirimize teşekkür edip tekrar yavaşca aşağıya iniyoruz ama üst benliğimizin orada kalıp dünyaya sevgi enerjisi göndermeye devam ettiğini bilerek Sonra her hafta 1 dilek diliyoruz Perşembe geceleri ve unutuyoruz oluncada buraya gelip oldu diye paylaşıyoruz. Sevgiler