Tüm Beyin Kapasitesini Kullanma

0
735

Tüm hedeflerinize ulaşmak için tüm beyninizi kullanın!

Elinizde olan tüm gücünüzü kullanarak en iyisini mi yapmak istiyorsunuz?

Kişisel ve profesyonel başarı için tüm beyninizi kullanabilmek mi istiyorsunuz?

O zaman bugün şanslı gününüzdesiniz!

Çekirdek İnançMerhaba ...Buraya ilk kez geliyorsanız ismim Atakan Sönmez.Burası Çekirdek Eğitim Danışmanlık.18 yıl önce başlayan hayatimdegisti.com ve 8 yıl once açılan cekirdekinanc.com hakkında bilgiler.Ücretsiz hediye deneme telkinleri için bu linke tıklayıp okumaya devam ediniz.  

Bu harika telkin kaydı, zihninizi dengelemenizi ve içinizdeki gücünüzü ortaya koymanızı sağlayacak hem de dakikalar içinde!

  • Mantıklı ve akılcı
  • Yaratıcı ve pratik
  • Sezgileriyle hareket eden ama kararlı olma gücünü size vererek en az bir saat içinde beyninizin her iki yarısını da kullanmanıza yardımcı olacak.

Tüm Beyin Kapasitesini Kullanma – Bilinçaltı Telkini, son teknolojiyi kullanarak bilinçaltınıza zihninizi açıcı, motive edici ve pozitif binlerce mesaj yollayarak potansiyelinizin yükselmesini ve onu kullanabilmenizi sağlar.

Ve kesinlikle %100 risksizdir. Olumlu ya da olumsuz tüm deneyimlerinizi www.hayatimdegisti.com adlı sitemizde bizimle paylaşmanızı dileriz.

Beyninizin diğer yarısının boş oturmasına izin vermeyin! Hemen Tüm Beyin Kapasitesini Kullanma – Bilinçaltı Telkin Cdsini satın alın ve tüm gücünüzü herkese gösterin!

Aşağıdaki olumlamalar bilinçaltı kayıdında kullanılmıştır:

Zihnim berrak

Zihnim dengeli

Sezgilerimi dinlerim

Hayallerimin peşinde koşarım

Sakin düşünceden zevk alırım

Duygularıma kabul ederim

Aklım, beynim bir ahenk içinde

 

Tüm Beyin Kapasitesi!
50.00 TL + KDV

Fiyatı
:
59.00 TL
Havale İndirimli
:
56.05 TL
Teslimat Süresi
:
4-6 Gün
Okuduğunuz için teşekkürler! Merhaba ...Buraya ilk kez geliyorsanız ismim AtakanSönmez.Burası Çekirdek Eğitim Danışmanlık.18 yıl önce başlayan hayatimdegisti.com ve 8 yıl once açılan cekirdekinanc.com hakkında bilgiler.Ücretsiz hediye deneme telkinleri için bu linke tıklayıp okumaya devam ediniz.  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here