Kaslarını İyileştir&Geliş

0
1585

Güçlü subliminal mp3 albümümüzle zihninizi yeniden programlayarak kaslarınızı zamanla toparlayın ve hızla geliştirin!

Kaslarınızı geliştirmek için sıkı çalışıyor, ama çok yavaş mı ilerliyorsunuz?

 • Antrenmandan sonra kaslarınızı iyileştirmek uzun zaman mı alıyor?
 • Kaslarının laktik asit geri alım oranı ilerlemenizi, yeni kaslar geliştirmenizi ya da istediğiniz kadar çalışmanızı engelliyor mu?
 • Uzun zaman çalıştıktan sonra bile gücünüzde ve kaslarınızın gelişmesinde bir ilerleme göremiyor musunuz?
 • Egzersiz rutininize uymakta zorlanıyor, bazen çalışırken yorgunluk mu hissediyorsunuz?

Eğer yukardaki durumlara kendinizi yakın hissediyorsanız hep bu şekilde yaşamak zorunda değilsiniz – subliminal albümümüzün gücünü kullanarak hem kaslarınızı iyileştirebilir, hem de kaslarınızın gelişme oranını hızlandırabilirsiniz. Aşağıda albümün size nasıl yardımcı olacağını okuyabilirsiniz:

 • Güçlü NLP kelimeleri ve pozitif olumlamalar içeren subliminal albümümüzü kullanarak, kendinizi kaslarınızı iyileştirmek ve geliştirmek için yeniden programlarsınız.
 • Bedeninizin doğal duruşunu geliştirmesi, kaslarınızı çalıştırıp iyileştirmeyi hızlandırması ve yeni kaslar geliştirmesi için zihninizi yeniden programlar.
 • Ağrıyan bacak, biseps, omuz kaslarınızı iyileştirme sürecinizi hızlandırır, kronik göğüs kası zorlanmasını hızla iyileştirir.
 • Çalışmak ve başarmak için motivasyonunuzu ve azminizi artırır ve çalışmalarınızdan maksimum sonucu alırsınız.
 • Zihninizi rahat alanda olması için güçlendirir
 • Hap kullanmadan sağlıklı, formda bir vücut geliştirir.

Subliminal mp3 albümümüzün yardımıyla kronik kas ağrılarınızı iyileştirme sürenizi azaltın; yani gym’e gidebilir veya hızlı hareket etme özgürlüğünüzü tekrar kazanabilir ve acıdan, ağrıdan kurtulabilirsiniz.

Çekirdek İnanç -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Anrenman yapmak, ağırlık kaldırmak ve gym salonuna gitmek fiziksel aktivitedir, yine de sporda antrenman yapmanın hem fiziksel hem zihinsel metotları vardır. Çoğu insan bu zihinsel unsuru ihmal eder ve tutarsız antrenman sorunu yaşarlar veya asla tüm potansiyellerine erişemezler. Deli gibi gelişmiş kaslara hızla ulaşmanın kolay bir yöntemi yok, ama bu subliminal albüm size başaracağınıza ve ideal bedeni oluşturacağınıza dair zihinsel güç verir.

Antrenmanlarınızda zorlanmaya ve istediğiniz sonucu görememeye son verin! İstediğiniz bedeni elde edin! Bu subliminal mp3 albümle kas potansiyelinin tamamına erişmek için yola çıkın! Antrenman yoğunluğunuzu artırın, kaslarınızı hızla oluşturun ve ideal bedeninize kavuşun!

Bu albüm, hem erkekler hem de kadınlar için kas geliştirmekte ve iyileştirmekte geçerlidir.

Geleneksel CD veya MP3 albümleri arasında seçim yapın

Her iki albümde aynı muhteşem hayat değiştiren, üçe bölünmüş, dinlenmesi kolay, 10 dakikalık subliminal telkinleri içerir. Subliminal mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız, tüm duyacağınız rahatlatıcı bir okyanus sesi, buna rağmen gizlenmiş subliminal mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek.

Bu subliminal kayıttaki telkin cümlelerinin sadece bir kısmı bilgi amaçlı verilmiştir

 • Kas oluşturuyorum.
 • Kaslarım her gün gelişiyor.
 • Kas ölçüm düzenli olarak artıyor.
 • Bedenim giderek forma giriyor.
 • Kaslarım açıkça belli oluyor.
 • Ağırlık antrenmanımı ciddiye alıyorum.
 • Kaslarım çabuk iyileşiyor.
 • Kaslarımın iyileşme zamanı doruk noktasında.
 • Kas iyileşme oranım hızlı.
 • Kaslarım çabuk iyileşiyor ve ağrılarım hemen geçiyor.
 • Antrenmanlarımdan her zaman en iyi sonucu alıyorum.
 • Her zaman sınırlarıma kadar çalışıyorum.
 • Her zaman kendimi ileriye yöneltiyorum.
 • Her zaman kendi kişisel en iyimi amaçlıyorum.

Kaslarını İyileştir&Geliş
50.00 TL + KDV

Fiyatı
:
59.00 TL
Havale İndirimli
:
56.05 TL
Teslimat Süresi
:
4-6 Gün
Okuduğunuz için teşekkürler! Okuduğunuz için teşekkürler! Buraya ilk defa geliyorsanız, ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım.2005 yılından bu yana bir milyon üzerinde kişi telkin MP3 lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Lütfen sonuna kadar okuyunuz.

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa bir şey sizi engelliyorsa çekirdek inançlarınızı değiştirin?

Büyük ihtimalle internette gezinirken çekirdek inanç ve telkin cd ler ile ilgili bir şeyler duymuşsunuzdur ve kendi kendinize sormuşsunuzdur.Çekirdek inanç nedir?

Ben Atakan Sönmez.1977 yılında istanbul'da doğdum.1995'de Boğaziçi üniversitesine girdim.Bir şeyler beni engelliyordu ve hayatımda hep aynı şeyler tekrar ediyordu.. Odaklanamıyordum mutsuzdum ve güvensizdim.Sadece sınav kazanmak yetmiyordu.

Yöntem neden oluştu?

Bir çok şeyi denedim kitaplar okudum hipnozu denedim hatta üniversiteyi bıraktım.Hipnoz olmadan uykuda dinleyebileceğim mp3 ler aradım.Türkçe yoktu ingilizce olanlarda etkili değildi.Kendim kayıtlar yapıp dinlediğimde ilk başta sonuç alamadım.

Neden Farklı?

Bir gün bir kayıt sırasında tesadüfen mikrofonum arızlandı ve ses yükselmeleri oldu.Bu şekilde ritmli kayıtlar dinleyince oldukça etkili oldu.Önce bu telkinleri kendim dinledim ve bir blog sitesi açtım... Bu telkinler sayesinde hiç olmadığım kadar mutlu ve güvenli hissetim.Okula geri döndüm ve aynı yıl Boğaziçi üniversitesi ile birlikte iki üniversite bitirdim.Üniversitede ses frekansları üzerine eğitimimimi kullanıp bu yöntemi geliştirdim ve ritmotransı oluşturdum...

2005 yılında bu telkinli mp3 leri hayatimdegisti.com da ücretsiz olarak paylaştım.Bu sitenin forumuna 80.000 kişi kayıt oldu ve  günlüklerinde değişimlerini paylaşan binlerce kişi oldu...

2008 de telkincd.com u açtım bu sitede 400 e yakın kişiye özel subliminal özel mp3 ler var....Bu siteye girenler özel konularda 32 tl den telkin mp3 ler alabiliyorlar...

Çekirdek İnanç Nasıl Ortaya Çıktı?

Çekirdek inanç sitesini ise 2010 yılında açtım.Eğer bir şeyler sizi engelliyorsa hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa nedeni çocukluğunuzda bilinçaltınızın aldığı kararlardır.Bu kararları telefonla yüzyüze yada online bir form ile size özel tespit edip 20 adet telkin hazırlıyoruz.Bu çalışmamız en çok tercih edilen en kapsamlı çalışmalarımızdır.

Nasıl tespit ediliyor ve çözüm için neler yapılıyor.

Çekirdek inanç çalışması telefonla yüz yüze ya da online bir form ile yazılı tespit edilir.Çekirdek inançlarınız bir tanesi baskın olmak üzere 10 adete yakındır. Tespit sonrası subliminal bilinçaltı cd leri hazırlanır. Bu kişiye özel mp3 leri günde 6 saat uykuda ya da uyanıkken dinleyebilirsiniz.

Çalışma sonrası neler değişecek?

Çekirdek inanç sonrası size özel hazırlanan mp3 leri dinlediğinizde amaç rahatlamak değildir.İlk 10 gün değişimleri siz farkedeceksiniz. İlk 45 gün sonunda ise çevrenizdekiler değişimi fark ederler.Daha dik yürürsünüz göz temasınız kuvvetlenir endişenin yerini mutlu hissetme hali alır.İş ve ilişkilerde yaşanan olumsuz tekrarlar düzelir.Tepkileriniz daha net olur.Böylece bazı kişiler sizden uzaklaşır.Yorumları inceleyerek oluşacak yüzlerce etki hakkında fikir sahibi olabilirsiniz..Bu sitede tespit sonrası  bilinçaltı cd leri hazırlanır.Böylece tek seans sonrası uykuda dinleyeceğiniz cd ler ile daha kısa sürede sonuçlar alırsınız.

5 dakikalık ön tespit nedir?Telefonuma ücret yansıtılır mı?

çekirdek inanç logo5 dakikalık ön tespitte aradığınız telefonlar sabit no ve vodafone’dur.Aşağıdaki butona basarak arayabilirsiniz.Standart dakikanız dışında bir ücret yansımaz.Telefonla bir kaç soru sorularak yapılan ön tespittir.Detaylı çalışmalar ücretlidir. 

Çekirdek inancım  nasıl temizleniyor?

Telefonda, online test ile tespit yapılabilir ya da ofiste birebir seans alabilirsiniz. Tespit sonrası telkinleriniz hazırlanır. Bunları bir buçuk ay dinlersiniz. Böylece uyurken dinleyeceğiniz CD ile çekirdek inançlarınız temizlenir.

Hipnoz gibi bir şey mi ve nasıl böyle değişimler sağlıyor?

Hipnoz gibi ama tam olarak değil.Hipnozda uyku hali gerekir.Bu çalışmada önce  çekirdek inançlarınız belirlenir.Dinleyecekleriniz size özel hazırlanan mp3 lerdir.Bu mp3 lerde müzik sesi duysanız da arka planda pozitif telkinler vardır.Hipnozdan daha etkilidir ve kullanılması daha pratiktir

Telefonla çekirdek inanç bulma süreci nasıl işliyor?

Aradığınızda   ücretsiz 5 dakikalık bir ön görüşme tespiti ile Çekirdek İnanc bulmanın size faydası olup olmayacağını belirliyoruz.

Eğer faydası olacağı ön tespit sonucu anlaşılırsa randevu alıyorsunuz ve 2 ay içinde  ortalama 40-60 dakika arası bir seans görüşmenin sonucunda uzmanımız Özlem Şahin çekirdek inancınızı belirliyor. Buna yönelik çözüm için çalışmalar yapıyor.

Ayrıca Çekirdek İnancınıza uygun isme özel ve sizin kişilik yapınıza özel hazırladığımız subliminal telkin CD yapıyoruz. Görüşme sadece bir kez yapılmaktadır. İlk etkiler ortalama 1 haftada çıkar.Genelde değişim fark etmek için  sizi bir ay görmeyen arkadaşınızla görüşün.Arkadaşınız mutlaka değişimi fark edecektir.Bunun gibi güzel haberlerinizi bizimle paylaşın sitemizde isimsiz yayınlayalım.

Başarı hikayeleri var mı?

Çekirdek inanç gizlilik prensibi gereği isim vermeden samimi başarı hikayelerinden sadece 3 tanesi okuyun. Son 10 yılda toplam 4500 üzeri başarı hikayemiz oldu hatta  günlük tutanlar var.Gizlilik prensibi gereği bizi arayan hiç kimseye sms ya da mail atmıyoruz.

Peki Hiç fayda görmeyen olmuyor mu?

Çekirdek inanç çalışması 2010 yılından beri yaşam boyu garantilidir ve başarı oranı %90 üzerindedir.Her ne kadar dinlenilen telkinlerin etkileri kişiden kişiye değişse de eğer fayda görülemezse önce ücretsiz destek verilir yine fayda olmazsa ücret iadesi yapılır.Bu iade  sistemi   sözde değil gerçektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here