50 Yaş Sonrasını Eşsiz Kılan 50 Harika Şey

0
2861

50 yaş üzerindeki biri doktor ve yazar; biri klinik psikolog; biri emeklilik ve yaşam tarzı uzmanı olan 5 ABD’li kadın yazardan 50 yaş üzerine 50 yorum almışlar… Ben de kendi fikirlerimle harmanlayarak size sunuyorum… Eklemelerinizi bekliyorum…

1. 50 yaşına girdikten sonra kendinizi daha özgür hissediyorsunuz. “Söylemek istediğimi söyleyebilirim, yapmak istediğim şeyleri yapabilir ve giymek istediğim şeyleri giyebilirim” diye düşünüyorsunuz.

2. “Ben artık yaşlandım” diyerek, yapmak istemediğiniz şeylerden kolaylıkla kurtulabiliyorsunuz. Harika bir bahane oluyor!

3. Artık küçük şeyleri dert etmiyorsunuz. Ve artık büyük sandığınız dertlerin bile aslında ne kadar küçük olduğunu öğreniyorsunuz

4. 50 yaşın üzerinde eşinize “Ne düşünüyorsun?” diye sorup dertlenmiyorsunuz. Çünkü artık ne düşündüğü umurunuzda değil…

Çekirdek İnanç -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

5. Hiç kimsenin mükemmel olmadığından artık emin olduğunuz için siz de mükemmel olmaya çalışmaktan vazgeçiyorsunuz.

6. Kendinizle en iyi ilişkiyi 50 yaşından sonra kuruyorsunuz.

7. Kendinizi, fiziksel görüntünüzü kabullenmeyi öğreniyorsunuz. 40’lı yaşlardaki plastik cerrahi hevesleriniz bitiyor. Artık daha rahat “ben ne isem oyum” diyebiliyorsunuz.

8. Sırtınızda yük gibi taşıdığınız insan ve ilişkilerden daha rahat kurtulabiliyorsunuz.

9.En büyük servetinizin önünüzde kalan zaman olduğunu fark ediyorsunuz. Zamanınızı en güzel şekilde kullanmaya çalışıyorsunuz.

10.İnsanların sizinle ve görünüşünüzle ilgili düşüncelerinin önemi çok azalıyor. İsterseniz her hafta saçınızın rengini değiştirebilirsiniz. İnsanların tavsiye ve fikirlerini dinlersiniz ama onları uygulayacağınız anlamına gelmez.

11.İstediğiniz şekilde giyinebilirsiniz. Artık insanların sizi beğenmesinden ziyade, sizin kendinizi iyi hissetmenize daha çok önem veriyorsunuz.

12.50 yaşından sonra kendinizi hayat içinde daha güçlü hissediyorsunuz.

13.Fırsatlar dünyası, 50 yaşını doldurduğunuzda açılabiliyor. Bilginiz ve birikiminiz, artık yeterli zamanı ayırabilmenizle birleşince çok daha verimli olabilirsiniz.

14.50 yaş üzeri her kadın kendi hayatının yıldızıdır. Hayatın değerli olduğunu, yaşamın ihtişamlı olduğunu hisseden her kadın, başkandır, CEO’dur, yıldızdır…

15.Girişimci ruh, 50 yaşındaki kadınlarda patlama yaşıyor. Kendi rüyalarının peşinde koşmanın değerini ve koşacak gücü bu yaşta buluyorlar.

16.Neyi sevdiğinizi ve neyi sevmediğinizi biliyorsun. Moda olan hiçbir şey umurunuzda olmuyor. Kimsenin sizi etkilemesine izin vermiyorsunuz.

17.Kendinize güvenebileceğinizi ve yeni fırsatlara açık olduğunuzu öğreniyorsunuz. Değişimi kabul edebilir ve hayatla başa çıkabilirsiniz.

18.50 yaş giyimi diye bir şey yoktur. Canı isteyen yırtık kot ile pembe tişört de giyebilir, anne gömleklerin giymek zorunda değiliz.

19.Artık hayat mottonuz şu olabiliyor: “Çalışıyorum, üretiyorum, alışveriş yapıyor, seyahat ediyor ve arkadaşlarımla daha çok zaman geçiriyorum ve keyif alıyorum.”

20.50 yaş üzeri bir kadına parlak kırmızı ruj daha çok yakışıyor.

21.50’den sonra kadınlar daha eğlenceli oluyor.

22.Hayatın mizahını takdir etmeyi öğreniyoruz. Kendimizle ve hayatla daha rahat dalga geçebiliyoruz.

23.Daha çok gülüyorsunuz ve gülümsüyorsunuz. İçindeki çocuğun istediği gibi oynamasına izin veriyorsunuz.

24.İkinci bir okul, eğitim, kurs ya da içinde ukde kalan her şeyi yapmak için 50 yaş çok ideal bir dönem olabiliyor.

 

25.İnsanlar 50 yaş üzerinde ve enerjik olmanızdan çok keyif alıyorlar. Ve bu da size yansıyor.

26.Gönlüne göre harcayabileceğin “boş vakitleriniz” artıyor. “Sanat dersleri alabilirim, seyahatlere çıkabilirim, arkadaşlarımla şamata yapabilirim…” diye düşünebiliyorsunuz

27.Yeteneğin yaşla alakası olmadığını fark ediyorsunuz. Risk alma, kişisel rahatlık seviyenizi zorlama, kendinizi yeniden keşfetmenin değerini öğreniyorsunuz..

28.Yaşamınızı iç bilgelikten, ruhunuzdan beslemeyi öğrenirsiniz. Hayatınız, dergilerde mevcut olanlardan değil, içerideki gerçeklerden kaynaklandığını tam olarak anlıyorsunuz.

29.Kişisel stil anlayışınız tam olgunluğa erişiyor. Onca yıllar deney yaptıktan sonra sizi neyin rahat hissettirdiğini, neyin göz kamaştırıcı olduğunu öğreniyorsunuz.

30.50 yaşın üzerindeki bir kadın TV’de eşinin izlediği bir şeyi izlemek istemiyorsa, bu konuda sızlanarak orada için oturmaz. Yapmak istediği bir şey yapar. Ve bu genellikle daha ilginç bir şeydir.

31.Gerçekten kim olduğunuzu, sevdiğiniz ve beğenmediğiniz şeyleri öğrendiniz. Bu bilinç, geriye kalan hayatı daha keyifli, eğlenceli ve kolay hale getirir. Bu durumun tek dezavantajı, çevrenizde yeni insanların bulunmasını zorlaştırıyor çünkü çok daha seçici oluyorsunuz.

32.50 yaş üstü kadınlar hikmet sahibidir.

33.50’de hayatın büyük olduğunu, şimdiye kadar olduğundan daha büyük olduğunu biliyorsunuz.

34.Yaşamın çok iyileştirme kabiliyetine sahip olduğunu, artık biliyorsunuz.

35.Korkunç olduğunu düşündüğünüz birçok şeyin, yaşamın gerçeği olduğunu biliyorsunuz ve kabulleniyorsunuz.

36.Kadınlar yaşla daha fazla hikmet sahibi olurlar. Günahlarınızı 50 yaşın üzerindeki bir kadına itiraf etmek zorunda kalmazsınız. Çünkü onlar çok derin bir iç görüye sahiptir ve her şeyi siz söylemeden hisseder ve anlarlar.

37.50 yaş sonrası kendini yansıtmanın tam zamanıdır. Amacınıza, hedefinize ve sizi mutlu edecek şeylere daha kolay odaklanıyorsunuz.

38.50 yaş üzeri kadınlar danışmandır, rol modelidir ve bilgedirler…

39.Artık neyin daha önemli olduğunu bilmeye başlıyorsunuz.

40.50 yaşında kadınlar hayatlarındaki misyonları anlamları aramaya başlıyorlar. Topluma neler verebileceklerini araştırıyorlar ve daha duyarlı oluyorlar.

41.Kendiniz ve diğer insanlar için daha fazla şefkatli oluyorsunuz ve artık daha fazla kabulünüz var.

42.Mizahı kendi zayıf yönlerinizde görmeyi öğreniyorsunuz, hafifliyor ve kendinizle daha rahat dalga geçebiliyorsunuz.

43.Şu an sahip olduğunuz bilgi ile kendinizi çok daha iyi hissediyorsunuz. Kendi sınırlarınızı ve hayatın sınırlarını dahi iyi fark ediyorsunuz.

44.Ne kadar genç, ne kadar yaşlı olduğunuzu biliyorsunuz. Ve hayatın ne kadar çok olduğunu fark ediyorsunuz.

45.50 yaşından sonra, bir şey hakkında tutkulu olmanın değerini öğreniyorsunuz. Bir sevgili, bir kariyer ve hayatınız. Bir gün içinde her anı sevmeyi öğreniyorsunuz.

46.Torunlarınızla tanışmayı dört gözle bekliyorsunuz. Torun sevgisinin hayatın en değerli mükafatlarından biri olduğun öğreniyorsunuz.

47.Hayatın şikayet edecek kadar uzun olmadığını öğreniyorsunuz.

48.Yaşadığınız her soruna çözüm gözüyle bakmayı öğreniyorsunuz.

49.Kalan hayatınızı çok daha mutlu ve verimli geçirmenin gerçekçi yollarını buluyorsunuz.

50.Evet, artık hayatı daha çok seviyor, kıymetini daha çok biliyorsunuz…..

 

alıntı:
50densonrahayat

 

Okuduğunuz için teşekkürler! Okuduğunuz için teşekkürler! Okuduğunuz için teşekkürler! Ben Atakan Sönmez, Burası hayatimdegisti.com. Ses kayıdı yaparken tesadüfen mikrofonda bir arıza olması sonucu Ritmotrans Telkin Yöntemini geliştirdim. Boğaziçi Üniversitesi Mezunuyum ve Türkiye'de ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım. Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin mp3 lerimi indirip faydalandı. Eğer denemek isterseniz bu siteden ücretsiz telkin mp3 indirip uykuda dinleyerek bilinçaltınızı programlayabilirsiniz.
Amacım kendi hayatımı değiştirmekti… Atakan Sönmez kimdir? Atakan Sönmez, 2006 yılında açtığı bu site ve Türkiye’de ilk kez Subliminal yani bilinçaltı telkinleri yaparak birçok insanın hayatının değişmesine katkıda bulunmuş. Boğaziçi Üniversitesi Mezunu olan Sönmez, subliminal telkinleriyle büyük bir değişim yaşayarak, daha sonra bunu birçok konuda geliştirerek insanların hizmetine sunmuştur.

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse böyle özetlenebilir mi?
Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece mp3 leri yükleyip dinleyerek hayatlarını değiştirseler.Bu fikir 1995 yılında yani 23 yıl onca çıkmıştı . 14 yıl önce hayatimdegisti.com ile gerçekleşti..Ortalama 20 . yıla özel bu söyleşi içinde ayrıca +90 542 447 50 50 telefonlarımızdan ulasan kişilere bir haftalık çekirdek inanç ön tespit deneme telkinleri ücretsizdir...Yurtdisindan whatsapp üzerinden de ulaşabilirsiniz.Lütfen bu söyleşiyi sonuna kadar okuduktan sonra 1 haftalık ön tespit ücretsiz deneme programı için arayınız.
Detaylı çalışmalarımız hakkında bilgi için cekirdekinanc.com sitemizi inceleyiniz.Bu sitede online telefonla yada bireysel çekirdek inanç çalışmaları vardır.
Eğer tek tek konularda telkin almak isterseniz telkincd.com sitemizde 400 e yakın konu vardır.Tek telkin ücretleri 32 tl den başlar.
    Nasıl oluştu bu telkinler?
Telkin kayıtlarını ilk yaptığımda yeterince etkili değildi. Ta ki mikrofonumda tesadüf eseri bir arıza olması ve ses yükselmesi oluncaya kadar… Bu ses ritmlerini geliştirerek ritmotrans tekniğini oluşturdum. Dünyada telkinlere doğal olmayan frekanslar eklenirken ben insan sesinin doğal frekanslarını kullandım.
  Nedir bu Subliminal müzikler bir çeşit müzik terapi mi? Uyurken bile dinleyebileceğimizi söylüyorsunuz doğru mu?
  Subliminal telkinler de müzik sadece bilinçaltının telkinleri rahat algılaması için kullanılır. Yani müzik ile hiçbir ilgisi yoktur. Asıl etkili olan içindeki ses kayıtlarıdır… Uyurken de dinlenebilir.
  Bir çeşit organik telkin diyebilir miyiz?
Bir bakıma öyle.Dünyada müziğin içine eklenen sese bir de frekans eklenir.Ben insan sesinin ritmlerini kullandım. Bu ritmleri müziğin içine ekledim ve frekansa gerek kalmadı.İnsan sesi, ritmleri ve müzik.Uykuda yada uyanıkken dinleyin ve değişin.
  Subliminal CD leri siz mi buldunuz ne farkı var dünyadaki diğer benzerlerinden?
Subliminal CD ler ve telkin mp3 ler dünyada oldukça yaygın kullanılıyor yani ben bulmadım. Önce bir ses kaydı yapılıyor. Olumlu cümleler müziğin içine gizleniyor. Sonra da üzerine etkiyi arttırması için çeşitli frekanslar ekleniyor. Benim yaptığım subliminaller ise daha farklı. 2000 yılının başlarında kendi kendime kayıt yapıp dinlerken mikrofonumda bir sorun oldu ve tesadüfen ses yükseldi. Bunları dinlerken tam da o bölümlerde farklı etkiler hissettim. Bu etkiler üzerine çalışarak ritmotrans sistemini geliştirdim ve frekans eklemeden ritimler ile telkinler oluşturdum.
Kendi hayatınızda bu telkinleri dinliyor musunuz?
Tabii ki dinliyorum.İlk 2005 de başladım.Zaman zaman ayda birkaç gün de olsa tekrar ettiğim kendime özel listem vardır. Kitabınız çıktı mı?
Çekirdek inanç kitabımız geçen yıl çıktı...Ve 3. baskısı tükendi..Şu an kitabın online formatını sitemizden alabilirsiniz.Yakında tekrar güncellenmiş basımı Destek yayınevi aracılığı ile tüm kitapçılarda olacak.     Telkinleri dinleyenler sadece müzik ya da okyanus sesi dinliyorlar bu durumda bilinçaltını kulağımızla duyamayacağımız sesler nasıl etkiliyor? Telkinler nasıl hazırlanıyor ?
  Önce her konu için bir script vardır. Yazılı ve İngilizce olan bu scriptler dünyaca ünlü uzmanlar tarafından hazırlanmıştır. Bu scriptleri türkçeye çeviriyoruz. Daha sonra kağıt üzerinde ritmleri belirleyip telkinleri kendi sesim ile kaydediyorum. En son ise okyanus sesi ya da herhangi başka bir müzik arkasına telkinleri gizliyorum. Siz telkinleri ya çok az ya da hiç duymuyorsunuz. Bilinçaltınız ise tamamını algılıyor. Duymak ayrı algılamak ayrıdır.Telkinli mp3’leri forumdan indirebilirsiniz.   Aslında telkinleri duysaydınız dirençler ile karşılaşırdınız ve etki etmeyebilirdi. Bu şekilde ses gizli olduğunda bilinçaltı telkinleri daha kolay kabul ediyor. Bununla ilgili ayrıntılı açıklama portalın sss bölümünde vardır.
  Telkinli müziğin arkasında başka bir şey olmadığını nerden bileceğim? Ne dinlediğimi nasıl öğrenip emin olabilirim diyenler olmuyor mu?
  Bu soru ile çok fazla karşılaştım. Ben telkinlerin türkçesini önemli ölçüde yazılı olarak veriyorum. Bir kez okuyup ne dinlediğinizi öğrenebilirsiniz. Hiç kimseye ne olursa olsun istemediği bir şey yaptırılamaz.Profesyonel olarak böyle bir portal açan kimse telkin yerine başka bir şey eklemeyi göze alamaz. Eninde sonunda sesleri ayıran programlar ile bu ortaya çıkar. Bu anlattıklarınız bazılarına deli saçması gelecektir. Dünyada örnekleri var mı?
Dünyada bir çok başarılı insan subliminal telkin kullanmaktadır.Ünlü tenisçiler, golfçüler sinema oyuncuları hatta yönetmenler başarılarında bu yöntemleri kullanırlar.Bilimsel alt yapısı olan ve somut etkiler yaratan bir yöntemdir.
    Ritmotrans madem bir ilk yabancı dilde mp3 hazırlamayı ve ve tüm dünyaya yönelik bir site hazırlamayı düşünüyor musunuz?
Ritmotrans tekniği dünyada bir ilktir. Bu teknikte telkinlere herhangi bir frekans eklenmez. Bu konuda İngilizce çalışmalar hazırlıyorum. Şu an İngilizce sitemiz açıldı ve son düzenlemeleri yapılıyor.
  CD’ler seri üretim mi? Yani bir tane yapıp kopyalıyor musunuz?
İsme özel CD de hazırlıyorum yani o mp3’ün içinde o kişinin ismi geçiyor. Böylece hem telkinler daha fazla etkili oluyor hem de aynı anda çevrede dinleyenlerin etkilenmesi önlenmiş oluyor. Telkincd.com da hem isme özel hem de genel 400 e yakın mp3 ve cd vardır.
  . Telkinleri aldım ve kaybettim ne olacak tekrar mı yaptırmam gerekiyor?
Tüm özel telkinler kişiye özel klasörlerde saklanmaktadır. Kaybettiğiniz çalışmalar ek ücret talep edilmeden tekrar gönderilir.
  Çekirdek inanç nedir ve Telkin CD’den farkı nedir? Her şey yolunda giderken birden tepetaklak olur bunun ardında da çekirdek inançlarımız mı var?
TelkinCD’leri 2005 yılında yapmaya başladım.Hayatimdegisti.com sitesinden sonra içinde 400 ‘e yakın telkin mp3 ve cd ürünü olan telkincd.com açıldı… Ancak bazı durumlarda kişiler özel telkin istediler. Önce bilinçaltında kişiye engel olan çekirdek inançları bulmak ve buna ait kişiye özel telkin mp3 leri hazırlama yontemi 2010 yılında cekirdekinanc.com cekirdekinanc.com.tr sitelerinde başladı…Bu çalışmada 20 ye yakın telkin mp3 hazırlanır. Neden Çekirdek İnanç çalışması yaptırmalı?
Bilinçaltı 11 yaşına kadar kararlar alır ve çekirdek inançlar oluşturur… Bu kararlar bilinçaltından temizlenmezse hayatınızda hep aynı şeyler tekrar eder. Bir şey sizi engelliyorsa hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa nedeni çekirdek inançlardır, bu engellerden kurtulmak için Çekirdek İnanç Çalışmasını tavsiye ediyoruz.
Kalıcı oluyor mu?
Çalışmaların etkileri kalıcı oluyor.Ancak bir fanusda yaşamadığımız için doğal olarak çevremizdeki insanlar ve olaylardan etkilenebiliyoruz. Bu durumda yapılması gereken sizde ki telkinleri ara ara tekrar etmek.
Çocuklar için çekirdek inanç var mı?
Ağaç yaşken eğilir.Bu nedenle çocuklarda ders başarısı odaklanma daha özgüvenli olma öfke kontrolü vb gibi konularda etkili olan çekirdek inanç ve telkin cd leri yapilir.Bu çalışmada 90 soruluk bir form gönderilir ve anne yada babanın yanıtlarına göre özel telkinler hazırlanır.
  İnanmak fark yaratıyor mu?
Telkinlerin etkili olması için inanmak gerekmez.Ancak inanmıyor olmanız eğer dinleme süresini azaltmanıza ya da dinlemeyi bırakmanıza neden oluyorsa bu etkiyi azaltır.
7 günlük deneme telkinlerini ve testini nasıl alabilirim?
Bu soylesinin tamamını okuduktan sonra telefonla arayınız. + 905424475050 yurtdışı için telefonla yada whatsup ile arayabilirsiniz.
  Sizler kendi hayatınızda bu yöntemleri kullanıyor musunuz?Telkinleri dinleyerek ya da çekirdek inanç ile neleri başardınız?
Ben üniversitede odaklanma sorunu yaşıyordum ve okulu bırakmıştım.Telkinler sonrası okula döndüm aynı sene iki üniversiteyi bitirdim. Özgüven kendini mutlu hissetme gibi bir çok konuda değişim yaşadım.Halen de telkin dinliyorum. Yaptığımız Çekirdek İnanç ve telkinler girişim konusunda da başarıya ulaşmamızı sağladı. Kendi hayatımızda da telkinlerin ve Çekirdek İnanç etkisini görüyoruz.
Ön tespit ücretsiz demişsiniz, bu nasıl yapılıyor?
Telefonla birkaç soru sorularak yapılan ön tespittir. Yaklaşık 5 dakika sürer. Çalışma hakkında genel bir bilgi verilir. Ücretsiz 5 dakikalık ön görüşme tespiti ile Çekirdek İnanç bulmanın size faydası olup olmayacağı belirlenir.
  Tek bir seansla neler değişiyor? Süresi nedir? Nasıl dinleyeceğiz?
Telefonda, online test ile tespit yapılabilir ya da ofiste birebir seans alabilirsiniz. Tespit sonrası telkinleriniz hazırlanır. Bunları bir buçuk ay dinlersiniz. Böylece uyurken dinleyeceğiniz CD ile çekirdek inançlarınız temizlenir.
  Telkinlerin etkisini nasıl fark edebiliriz? Herkeste aynı değişimi mi gösterir?
Değişimi aynada bile fark edebilirsiniz. Başlangıçta sizin fark etmesi biraz zor olabilir. Çevrenizden almış olduğunuz olumlu geri dönüşler sayenizde değişimi hem içinizde hem dışınızda hissedersiniz. Telkinlerin etkisi kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Kökleşmiş negatif duygularımız ve direnç seviyemiz farklı olabilmektedir.
  Bu etkiler plasebo ise ...Yani insanlar etki göreceklerine inandıkları için etki görüyorsa...
Bir çok kişi telkinden hiç haberi olmayan annesine babasına telkinleri dinletti ve bilmeden dinleyenler de aynı sonuçları aldılar.O yüzden gönül rahatlığı ile plasebo olmadığını yüzlerce deneyim ile söyleyebilirim.
Bu kadar vakit ayırmak zor değil mi?
Telkinleri uyurken bile dinleyebilirsiniz. Fazladan bir vakit ayırmanıza gerek yoktur. Odaklanmamak esas alınmaktadır. Bu nedenle bilgisayar başında çalışırken fonda telkinleri dinleyebilirsiniz.
  Hangisi daha etkili, tek tek telkin mi almalı yoksa çekirdek inanç mı? Telefonla mı yüz yüze mi online mı?
Telefonda kendini daha rahat ifade eden kişiler genellikle telefonla çalışmayı tercih etmektedirler. Ofisimize gelme imkanı olan danışanlarımız İstanbul, Levent’teki ofisimize gelmektedir. Seanslarımız oldukta yoğun olduğu için acil olarak çalışma yaptırmak isteyen danışanlarımız online formu tercih etmektedir. Yapılan çalışmaların hepside isme özel telkinler hazırlanmaktadır. Çalışmanın nasıl yapılacağı kişinin tercihine bırakılmaktadır.
  Bilgilerimiz gizli mi?
Yapılan görüşmeler ve test sonuçları etik kurallar gereğince bizde saklı kalır.

Yaşam boyu garanti çok mu iddialı?
Çalışmalarımıza yaşam boyu garanti veriyoruz. Eğer danışanımız herhangi bir fayda hissetmezse öncelikle telefonda destek sağlıyoruz. Sonrasında gerektiği takdirde ek telkinler hazırlanıp gönderilir. Yine bir fayda hissetmezse form doldurulması istenir. Hedef çalışması yapılır. Amaç fayda sağlamak olduğu için tüm bunlar yapıldığı takdirde yine de bir değişim olmuyorsa, kişi telkine yatkın değildir. Ücreti iade edilir.
  Çekirdek İnanç terapistliği eğitimi nedir?
Çekirdek İnanç Terapistliği eğitimimiz için kayıt yaptırabilirsiniz. Boğaziçi Üniversitesinde gerçekleşecek olan eğitimimiz sonucu eğitimi başarı ile tamamlayan kişilere sertifikaları verilir. Yaşam boyu supervizyon imkanı sağlıyoruz.
İnternet ne kadar güvenli? Bir şeyleri internetten almaya çekiniyorum?
Küreselleşen dünyada internet hayatımızı kolaylaştıran en birinci iletişim ağıdır. Bu yüzden kurumsal markalar bizler dahil hayatta kalabilmek için kendilerini korumak zorundadırlar.Kullanıcılar için aslında internetten bir şeyler almak daha güvenlidir.Çünkü ne kadar fayda sağlarsanız markanız o kadar değerlenir.Fayda sağlamayan markalar yok olurlar.
Yaşam boyu garantiyi kötüye kullanan olmuyor mu? Bu çalışmayı alırım sonra iade alırım CD lerde bende kalır diye düşünen olmuyor mu?
Çok sık olmasa da böyle durumlarda karşılaşabiliyoruz. Bu şekilde düşünüp de iadesini aldıktan sonra telkinlerimizi dinlemeye devam edip fayda hissedip olumlu geri dönüş yapan, diğer çalışmalarımızı da alan danışanlarımız oldu.
  Randevu nasıl alınıyor?
Çalışmamız hakkında detaylı bilgi ve randevu almak için 0542 447 5050 nolu telefonumuzdan bize ulaşabilirler.1 haftalık ön tespit deneme programı ücretsizdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here