İmkansız bir ilişkiyi unutmanın 3 adımı

0
23076

İmkansız Bir İlişkiyi Unutmanın 3 Adımı

Pek çok kez kendi ihtiyaçlarımız ve içimizdeki boşluğu doldurma dürtümüz yüzünden, imkansız bir ilişki bizi kendimizle mücadele etmeye zorlar.

Nasıl atlatacağınızı bilmiyorsanız imkansız bir ilişki çok can yakıcı olabilir. Mutluluğu asla yakalayamayacağınızı düşünmeye başlarsınız.

Tabii ki, söylemesi kolay.
İmkansız veya size zarar veren bir ilişkiniz varsa, zor olsa da neden ilişkiye bir son veremediğimizi anlamamız gerekir.

Pek çok durumda, sevdiğimiz insandan vazgeçmemekte ısrarcıyızdır. “Eğer istiyorsan, onu elde etmek için elinden geleni yap!” çoğumuzun kullandığı bir cümledir.

Ancak böyle söyleyerek, kalbimizde kapatması zor boşluklar oluşturuyoruz. Bu bizim için çok zor bir hale geliyor ve sevdiğimiz kişiyi yanımızda tutma arzusuyla kendimizi mahvediyoruz.

İmkansız Bir İlişkiyi Unutmanın Adımları

1. İçinize Dönün

Çekirdek İnanç -----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bazen, bu tür takıntıların sebep olduğu sorunlar ve durumlar yüzünden içimize dönmeyi unutuyoruz. Bizi sevmeyen birini sevmek sorunları da beraberinde getiriyor.

Ruhsal olarak kendinizi bulmak, belki de duygusal bağımlılıkla ilgili bir probleminiz olduğunu keşfetmenize yardımcı olabilir. Böylece, kaderinizde olmayan kişiden vazgeçebilirsiniz.

Aynı zamanda, bazı kişisel yönleriniz sizi şaşırtabilir. Örneğin, peşinden gitmeye karar verdiğiniz her şeyi elde etme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Belki de bunun nedeni geçmişinizde yaşadığınız bazı olumsuzluklardır, terk edilmek ve reddedilmek gibi.

Ulaşamadığınız insanlara aşık olmak sürekli yaptığınız bir şey mi? Eğer öyleyse, bu başınıza özsaygınız yüzünden geliyor olabilir.

Zaman zaman, ilişki kurmamızın imkansız olduğu insanlara da aşık olabiliriz çünkü kendimizi bir ilişkiye başlamaya hazır hissetmeyiz.

Aslında neler olduğunu anlamak için içinize dönün.

2. Kendinizle mutlu musunuz?

Durup şöyle bir kendinize baktığınızda bu önemli soruyu cevaplayabilirsiniz çünkü çoğu zaman her şeyin yolunda olduğuna inanırız ancak gerçekte içimiz paramparçadır.

Belki de mutsuzuzdur ve bir yoldaşa ihtiyacımız vardır. Ya da sadece, sürekli aşık olmayı seviyoruzdur.

Kimseden onay beklemediğinizden emin olun çünkü bu sizi imkansız bir ilişkinin pençesine düşürüyor.

En zor kısmı da, bu durumun bizi inciten bir hal almasıdır. Kendileriyle mutlu olmayıp, kendilerine zarar veren insanlar var.

Elbette bu zarar fiziksel olmak zorunda değil. Yeme ve yıpratıcı ilişkiler de kendimize zarar vermenin başka şekilleridir.

3.Yeni bir acı eskisini unutturmaz

Mutlaka hepimiz romantik hayal kırıklıkları yaşamışızdır. Ayrıca “Yeni bir acı eskisini unutturur” sözünü de duymuşuzdur. Bu cümle doğru değil.

Birini, bir başkasıyla unutmaya çalışmak, yeni ilişkinize zarar vermekten başka bir şey değildir. Bu hem sizi hem de yeni partnerinizi etkiler.

Yeni birisiyleyken, önceki ilişkinizi görmezden gelmek kolay ancak gerçekten aşık olmadığınızı hissetmeyecek misiniz? Bir şekilde, karşınızdaki insanı yönetiyormuş gibi davrandığınızı fark etmeyecek misiniz?

Aslında, bu cümlenin çok daha derin bir anlamı var, aslında yalnız hissettiğinizi ve de yeni bir partner bulamayacağınızdan korktuğunuzu belli eder. Bu yüzden de, umutsuz bir şekilde yeni birini ararız.

Bu yalnızlıktan kurtulma isteğiniz için anlık bir çözümdür ve bir partnerinizin olmadığı bir dünyayla yüzleşmektense size anlık bir rahatlık verir.

İmkansız İlişki Size Büyük Zarar Verir

İmkansız ilişki, sizin ideal ve sağlıklı bir ilişki bulmanızı engeller. Ona bağlı kalırsınız ve uzun bir süre bir şeyler olmasını bekler durursunuz. Belki yıllarca…

Birine bu şekilde aşık olmak pek çok fırsatı elinizden kaçırmanıza yol açar. Bu fırsatlar yanıbaşınızdan geçer ancak siz bunları görebilecek durumda olmazsınız çünkü aşk gözünüzü kör etmiştir.

İmkansız ilişkinin sizi inciteceğini hatırlamakta yarar var. İyi bir şekilde başlamayacak ve siz sürekli hayal kırıklığı yaşayacaksınız.

Sürekli böyle bir arzu içerisindeyseniz, gözlerinizi açma vaktiniz geldi.

Kendinizi sevin. Korkuyla imkansız bir ilişkiye kapılmayın.

Okuduğunuz için teşekkürler! Okuduğunuz için teşekkürler! Buraya ilk defa geliyorsanız, ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım.2005 yılından bu yana bir milyon üzerinde kişi telkin MP3 lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Lütfen sonuna kadar okuyunuz.

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa bir şey sizi engelliyorsa çekirdek inançlarınızı değiştirin?

Büyük ihtimalle internette gezinirken çekirdek inanç ve telkin cd ler ile ilgili bir şeyler duymuşsunuzdur ve kendi kendinize sormuşsunuzdur.Çekirdek inanç nedir?

Ben Atakan Sönmez.1977 yılında istanbul'da doğdum.1995'de Boğaziçi üniversitesine girdim.Bir şeyler beni engelliyordu ve hayatımda hep aynı şeyler tekrar ediyordu.. Odaklanamıyordum mutsuzdum ve güvensizdim.Sadece sınav kazanmak yetmiyordu.

Yöntem neden oluştu?

Bir çok şeyi denedim kitaplar okudum hipnozu denedim hatta üniversiteyi bıraktım.Hipnoz olmadan uykuda dinleyebileceğim mp3 ler aradım.Türkçe yoktu ingilizce olanlarda etkili değildi.Kendim kayıtlar yapıp dinlediğimde ilk başta sonuç alamadım.

Neden Farklı?

Bir gün bir kayıt sırasında tesadüfen mikrofonum arızlandı ve ses yükselmeleri oldu.Bu şekilde ritmli kayıtlar dinleyince oldukça etkili oldu.Önce bu telkinleri kendim dinledim ve bir blog sitesi açtım... Bu telkinler sayesinde hiç olmadığım kadar mutlu ve güvenli hissetim.Okula geri döndüm ve aynı yıl Boğaziçi üniversitesi ile birlikte iki üniversite bitirdim.Üniversitede ses frekansları üzerine eğitimimimi kullanıp bu yöntemi geliştirdim ve ritmotransı oluşturdum...

2005 yılında bu telkinli mp3 leri hayatimdegisti.com da ücretsiz olarak paylaştım.Bu sitenin forumuna 80.000 kişi kayıt oldu ve  günlüklerinde değişimlerini paylaşan binlerce kişi oldu...

2008 de telkincd.com u açtım bu sitede 400 e yakın kişiye özel subliminal özel mp3 ler var....Bu siteye girenler özel konularda 32 tl den telkin mp3 ler alabiliyorlar...

Çekirdek İnanç Nasıl Ortaya Çıktı?

Çekirdek inanç sitesini ise 2010 yılında açtım.Eğer bir şeyler sizi engelliyorsa hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa nedeni çocukluğunuzda bilinçaltınızın aldığı kararlardır.Bu kararları telefonla yüzyüze yada online bir form ile size özel tespit edip 20 adet telkin hazırlıyoruz.Bu çalışmamız en çok tercih edilen en kapsamlı çalışmalarımızdır.

Nasıl tespit ediliyor ve çözüm için neler yapılıyor.

Çekirdek inanç çalışması telefonla yüz yüze ya da online bir form ile yazılı tespit edilir.Çekirdek inançlarınız bir tanesi baskın olmak üzere 10 adete yakındır. Tespit sonrası subliminal bilinçaltı cd leri hazırlanır. Bu kişiye özel mp3 leri günde 6 saat uykuda ya da uyanıkken dinleyebilirsiniz.

Çalışma sonrası neler değişecek?

Çekirdek inanç sonrası size özel hazırlanan mp3 leri dinlediğinizde amaç rahatlamak değildir.İlk 10 gün değişimleri siz farkedeceksiniz. İlk 45 gün sonunda ise çevrenizdekiler değişimi fark ederler.Daha dik yürürsünüz göz temasınız kuvvetlenir endişenin yerini mutlu hissetme hali alır.İş ve ilişkilerde yaşanan olumsuz tekrarlar düzelir.Tepkileriniz daha net olur.Böylece bazı kişiler sizden uzaklaşır.Yorumları inceleyerek oluşacak yüzlerce etki hakkında fikir sahibi olabilirsiniz..Bu sitede tespit sonrası  bilinçaltı cd leri hazırlanır.Böylece tek seans sonrası uykuda dinleyeceğiniz cd ler ile daha kısa sürede sonuçlar alırsınız.

5 dakikalık ön tespit nedir?Telefonuma ücret yansıtılır mı?

çekirdek inanç logo5 dakikalık ön tespitte aradığınız telefonlar sabit no ve vodafone’dur.Aşağıdaki butona basarak arayabilirsiniz.Standart dakikanız dışında bir ücret yansımaz.Telefonla bir kaç soru sorularak yapılan ön tespittir.Detaylı çalışmalar ücretlidir. 

Çekirdek inancım  nasıl temizleniyor?

Telefonda, online test ile tespit yapılabilir ya da ofiste birebir seans alabilirsiniz. Tespit sonrası telkinleriniz hazırlanır. Bunları bir buçuk ay dinlersiniz. Böylece uyurken dinleyeceğiniz CD ile çekirdek inançlarınız temizlenir.

Hipnoz gibi bir şey mi ve nasıl böyle değişimler sağlıyor?

Hipnoz gibi ama tam olarak değil.Hipnozda uyku hali gerekir.Bu çalışmada önce  çekirdek inançlarınız belirlenir.Dinleyecekleriniz size özel hazırlanan mp3 lerdir.Bu mp3 lerde müzik sesi duysanız da arka planda pozitif telkinler vardır.Hipnozdan daha etkilidir ve kullanılması daha pratiktir

Telefonla çekirdek inanç bulma süreci nasıl işliyor?

Aradığınızda   ücretsiz 5 dakikalık bir ön görüşme tespiti ile Çekirdek İnanc bulmanın size faydası olup olmayacağını belirliyoruz.

Eğer faydası olacağı ön tespit sonucu anlaşılırsa randevu alıyorsunuz ve 2 ay içinde  ortalama 40-60 dakika arası bir seans görüşmenin sonucunda uzmanımız Özlem Şahin çekirdek inancınızı belirliyor. Buna yönelik çözüm için çalışmalar yapıyor.

Ayrıca Çekirdek İnancınıza uygun isme özel ve sizin kişilik yapınıza özel hazırladığımız subliminal telkin CD yapıyoruz. Görüşme sadece bir kez yapılmaktadır. İlk etkiler ortalama 1 haftada çıkar.Genelde değişim fark etmek için  sizi bir ay görmeyen arkadaşınızla görüşün.Arkadaşınız mutlaka değişimi fark edecektir.Bunun gibi güzel haberlerinizi bizimle paylaşın sitemizde isimsiz yayınlayalım.

Başarı hikayeleri var mı?

Çekirdek inanç gizlilik prensibi gereği isim vermeden samimi başarı hikayelerinden sadece 3 tanesi okuyun. Son 10 yılda toplam 4500 üzeri başarı hikayemiz oldu hatta  günlük tutanlar var.Gizlilik prensibi gereği bizi arayan hiç kimseye sms ya da mail atmıyoruz.

Peki Hiç fayda görmeyen olmuyor mu?

Çekirdek inanç çalışması 2010 yılından beri yaşam boyu garantilidir ve başarı oranı %90 üzerindedir.Her ne kadar dinlenilen telkinlerin etkileri kişiden kişiye değişse de eğer fayda görülemezse önce ücretsiz destek verilir yine fayda olmazsa ücret iadesi yapılır.Bu iade  sistemi   sözde değil gerçektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here