Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Makaleleri ve Yazıları

Uyarılar

bütün kapılar yüzüme kapandı lütfen yardım edin

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Makaleleri ve Yazıları bütün kapılar yüzüme kapandı lütfen yardım edin Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bütün kapıların yüzüne kapanması ihtimali olasılığı mevcut değil.. ne öldün mü de kapandı... yaşıyorsan kapanmamıştır.. kendine yalan atma... yalan başkasına atarsan kötü bir şey ama kendine yalan atıyorsan, sözcükle betimlemeyeceğim... kendine gel derim........

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Makaleleri ve Yazıları telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Makaleleri ve Yazıları nerededir kimdir Üyelerin Makaleleri ve Yazıları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Makaleleri ve Yazıları hipnoz Üyelerin Makaleleri ve Yazıları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Makaleleri ve Yazıları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Makaleleri ve Yazıları kuantum düşünce kitap haberi

bütün kapılar yüzüme kapandı lütfen yardım edin

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-01-2012, 02:24 AM   #61 (permalink)
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road
Standart Cevap: bütün kapılar yüzüme kapandı lütfen yardım edin

bütün kapıların yüzüne kapanması ihtimali olasılığı mevcut değil.. ne öldün mü de kapandı... yaşıyorsan kapanmamıştır.. kendine yalan atma... yalan başkasına atarsan kötü bir şey ama kendine yalan atıyorsan, sözcükle betimlemeyeceğim... kendine gel derim.....

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 08-01-2012, 12:46 AM   #62 (permalink)
Üsteğmen

DiL_RU_BA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 327
196 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DiL_RU_BA is an unknown quantity at this point

Ay çok sevindim MAŞALLAH Allah bozmasın. okurken o kadar hislendimki gerek tebessümle gerek gözlerim dolarak okudum çok mutlu oldum ömer senin adına inan. bu kadarmı hissedilerek destek olunur. burda yazanlardan gerek senin değişiminden inanılmaz güzel sonuçlar bunlar hep böyle güzelliklerin olması dileğiyle...şunuda söylemeden geçemiyeceğim. terbiyenle kibirlenmeden katetmişin o yolları seni çok tebrik ediyorum helal olsun işin hep daim olsun sevgiyle kal..
Alt 08-01-2012, 10:20 AM   #63 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road

Sevgili Omer,

O kadar sevindim ki anlatamam... Herseyin hayirlisini sen istemissin ve kendine cekmissin, dua ile inanc ile istegine kavusmussun... Tebrik eder, diger tum arkadaslarin darisi basina diyorum...

azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-01-2012, 01:12 PM   #64 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 33
53 Mesajinıza toplam 127 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
omer9035 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
kutayhun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bütün kapıların yüzüne kapanması ihtimali olasılığı mevcut değil.. ne öldün mü de kapandı... yaşıyorsan kapanmamıştır.. kendine yalan atma... yalan başkasına atarsan kötü bir şey ama kendine yalan atıyorsan, sözcükle betimlemeyeceğim... kendine gel derim.....
sanırım son mesajımı okumadınız 6. sayfadaki mesajımı okursanız bunun hayırlı olduğunu sonuçlarını görerek yaşadım fikirlerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim
omer9035 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-01-2012, 01:21 PM   #65 (permalink)
Teğmen

53 Mesajinıza toplam 127 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Smile Cevap: bütün kapılar yüzüme kapandı lütfen yardım edin

Alıntı:
DiL_RU_BA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ay çok sevindim MAŞALLAH Allah bozmasın. okurken o kadar hislendimki gerek tebessümle gerek gözlerim dolarak okudum çok mutlu oldum ömer senin adına inan. bu kadarmı hissedilerek destek olunur. burda yazanlardan gerek senin değişiminden inanılmaz güzel sonuçlar bunlar hep böyle güzelliklerin olması dileğiyle...şunuda söylemeden geçemiyeceğim. terbiyenle kibirlenmeden katetmişin o yolları seni çok tebrik ediyorum helal olsun işin hep daim olsun sevgiyle kal..
çok teşekkür ederim siz de o kadar güzel ifade etmişsiniz ki inanın benim de gözlerim doldu gerçekten ben gerçekten kalbimde kötülük beslemiyorum kötü birşey olduğunda rabbime sığınıyorum iyi birşey olduğunda şükrediyorum ama bunların herbirinin bir sınav olduğunun öylesine farkındaydım ki hep sunu söyledim buradaki mesajlarımda da var öyle bir gün gelecek ki hayatım değişecek bu kısır döngüler yerini gelişmelere bırakacak hep inandım rabbime inandığım kadar inandım bu güne ve sonunda oldu evet birşeyler oldu hayatımda ve burada anlatamadığım o kadar çok şey var ki belki yarın değişir insanız belki başka şeyler olur bilinmez şu hayatta hiçbirşey için garantimiz yok ama ben herşeyin hakimine sığınarak yaparsam işlerimi o öyle kapılar açar ki anlamak çok güç gelir bazen sizin kalbiniz o kadar güzel ki o kadar güzel şeyler yazmışsınız ki inşallah herşey gönlünüzce olur şu hayatta
Alt 08-01-2012, 01:24 PM   #66 (permalink)
Teğmen

Smile Cevap: bütün kapılar yüzüme kapandı lütfen yardım edin

Alıntı:
azraist_24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili Omer,

O kadar sevindim ki anlatamam... Herseyin hayirlisini sen istemissin ve kendine cekmissin, dua ile inanc ile istegine kavusmussun... Tebrik eder, diger tum arkadaslarin darisi basina diyorum...

siz de bana en başından beri destek oldunuz ablalık yaptınız bana en bitkin zamanımda yazılarınızla bana fazlasıyla moral verdiniz çok teşekkür ederim tekrar tekrar Allah herkesin gönlüne göre versin
Alt 08-01-2012, 11:48 PM   #67 (permalink)
Üsteğmen

DiL_RU_BA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 327
196 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DiL_RU_BA is an unknown quantity at this point

Alıntı:
omer9035 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çok teşekkür ederim siz de o kadar güzel ifade etmişsiniz ki inanın benim de gözlerim doldu gerçekten ben gerçekten kalbimde kötülük beslemiyorum kötü birşey olduğunda rabbime sığınıyorum iyi birşey olduğunda şükrediyorum ama bunların herbirinin bir sınav olduğunun öylesine farkındaydım ki hep sunu söyledim buradaki mesajlarımda da var öyle bir gün gelecek ki hayatım değişecek bu kısır döngüler yerini gelişmelere bırakacak hep inandım rabbime inandığım kadar inandım bu güne ve sonunda oldu evet birşeyler oldu hayatımda ve burada anlatamadığım o kadar çok şey var ki belki yarın değişir insanız belki başka şeyler olur bilinmez şu hayatta hiçbirşey için garantimiz yok ama ben herşeyin hakimine sığınarak yaparsam işlerimi o öyle kapılar açar ki anlamak çok güç gelir bazen sizin kalbiniz o kadar güzel ki o kadar güzel şeyler yazmışsınız ki inşallah herşey gönlünüzce olur şu hayatta

amin inşallah farkında olmanız heleki Allaha bağlılığınız sizin kadrinizi kıymetinizi öyle arttırmışki inşallah dahada arttırır çünkü iyi yürekli insalara ihtiyacımız var bu dünyada. tabiki bugün burdayız ama yarınımızı bilemeyiz Rabbim doğru yoldan ayırmasın yeterki. ama şunu belirtmeden geçemeyeceğimki farkındalığın farkındasınya daha bükmez belini hiçbir zorluk. bilirsin Rabbim taşıyamayacağımız yük vermez hiçbirimize...yürekten kutluyorum seni gayretinle burda bize ve okuyanlara nasıl feyiz olduğunu bir bilsen. her aman dediğinde aklına senden öğrendiğimiz çok kişi olduğunu unutma (kendi adıma en başta :)
Alt 09-01-2012, 12:48 AM   #68 (permalink)
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road

Alıntı:
omer9035 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sanırım son mesajımı okumadınız 6. sayfadaki mesajımı okursanız bunun hayırlı olduğunu sonuçlarını görerek yaşadım fikirlerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim

güzel kardeşim.... tüm mesajları okudum.....
ama kasten yazdım.. şu açıdan siteye yeni giren arkadaşlar varsa.. ve sadece bu başlığı görürler ve de olumsuzluk hissine kapılırlarsa ya da böyle durumda olan birisi sadece başlığı bakıp okuyup geçerse.. bu yazdığımı görsün diye yazdım... yani bilsinler ki.. ölmeden kapılar kapanmaz....

Bookmarks