Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-01-2012, 01:21 PM   #65 (permalink)
omer9035
Teğmen

Tesekkür: 33
53 Mesajinıza toplam 127 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
omer9035 is an unknown quantity at this point
Smile Cevap: bütün kapılar yüzüme kapandı lütfen yardım edin

Alıntı:
DiL_RU_BA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ay çok sevindim MAŞALLAH Allah bozmasın. okurken o kadar hislendimki gerek tebessümle gerek gözlerim dolarak okudum çok mutlu oldum ömer senin adına inan. bu kadarmı hissedilerek destek olunur. burda yazanlardan gerek senin değişiminden inanılmaz güzel sonuçlar bunlar hep böyle güzelliklerin olması dileğiyle...şunuda söylemeden geçemiyeceğim. terbiyenle kibirlenmeden katetmişin o yolları seni çok tebrik ediyorum helal olsun işin hep daim olsun sevgiyle kal..
çok teşekkür ederim siz de o kadar güzel ifade etmişsiniz ki inanın benim de gözlerim doldu gerçekten ben gerçekten kalbimde kötülük beslemiyorum kötü birşey olduğunda rabbime sığınıyorum iyi birşey olduğunda şükrediyorum ama bunların herbirinin bir sınav olduğunun öylesine farkındaydım ki hep sunu söyledim buradaki mesajlarımda da var öyle bir gün gelecek ki hayatım değişecek bu kısır döngüler yerini gelişmelere bırakacak hep inandım rabbime inandığım kadar inandım bu güne ve sonunda oldu evet birşeyler oldu hayatımda ve burada anlatamadığım o kadar çok şey var ki belki yarın değişir insanız belki başka şeyler olur bilinmez şu hayatta hiçbirşey için garantimiz yok ama ben herşeyin hakimine sığınarak yaparsam işlerimi o öyle kapılar açar ki anlamak çok güç gelir bazen sizin kalbiniz o kadar güzel ki o kadar güzel şeyler yazmışsınız ki inşallah herşey gönlünüzce olur şu hayatta
omer9035 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla