Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-01-2012, 11:48 PM   #67 (permalink)
DiL_RU_BA
Üsteğmen

DiL_RU_BA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 327
196 Mesajinıza toplam 463 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DiL_RU_BA is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: bütün kapılar yüzüme kapandı lütfen yardım edin

Alıntı:
omer9035 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çok teşekkür ederim siz de o kadar güzel ifade etmişsiniz ki inanın benim de gözlerim doldu gerçekten ben gerçekten kalbimde kötülük beslemiyorum kötü birşey olduğunda rabbime sığınıyorum iyi birşey olduğunda şükrediyorum ama bunların herbirinin bir sınav olduğunun öylesine farkındaydım ki hep sunu söyledim buradaki mesajlarımda da var öyle bir gün gelecek ki hayatım değişecek bu kısır döngüler yerini gelişmelere bırakacak hep inandım rabbime inandığım kadar inandım bu güne ve sonunda oldu evet birşeyler oldu hayatımda ve burada anlatamadığım o kadar çok şey var ki belki yarın değişir insanız belki başka şeyler olur bilinmez şu hayatta hiçbirşey için garantimiz yok ama ben herşeyin hakimine sığınarak yaparsam işlerimi o öyle kapılar açar ki anlamak çok güç gelir bazen sizin kalbiniz o kadar güzel ki o kadar güzel şeyler yazmışsınız ki inşallah herşey gönlünüzce olur şu hayatta

amin inşallah farkında olmanız heleki Allaha bağlılığınız sizin kadrinizi kıymetinizi öyle arttırmışki inşallah dahada arttırır çünkü iyi yürekli insalara ihtiyacımız var bu dünyada. tabiki bugün burdayız ama yarınımızı bilemeyiz Rabbim doğru yoldan ayırmasın yeterki. ama şunu belirtmeden geçemeyeceğimki farkındalığın farkındasınya daha bükmez belini hiçbir zorluk. bilirsin Rabbim taşıyamayacağımız yük vermez hiçbirimize...yürekten kutluyorum seni gayretinle burda bize ve okuyanlara nasıl feyiz olduğunu bir bilsen. her aman dediğinde aklına senden öğrendiğimiz çok kişi olduğunu unutma (kendi adıma en başta :)