Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Makaleleri ve Yazıları

Uyarılar

Çekirdek İnancı bulma ve Zayıflama

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Makaleleri ve Yazıları Çekirdek İnancı bulma ve Zayıflama Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Telefonla çekirdek inanç tepsiti için http://www.cekirdekinanc.com Yazan:keops Herşey 3-4 ay önceydi.. uzun süredir görmediğim arkadaşım yunusla haberleşerek bir kafede buluştuk... ve oda yanında murat diye bir arkadaşıyla gelmiş onunla orada tanıştık ve aşırı kilolu bir arkadaştı murat ve bana 30 ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Makaleleri ve Yazıları telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Makaleleri ve Yazıları nerededir kimdir Üyelerin Makaleleri ve Yazıları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Makaleleri ve Yazıları hipnoz Üyelerin Makaleleri ve Yazıları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Makaleleri ve Yazıları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Makaleleri ve Yazıları kuantum düşünce kitap haberi

Çekirdek İnancı bulma ve Zayıflama

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-06-2008, 06:26 PM   #1 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light
Standart Çekirdek İnancı bulma ve Zayıflama

Telefonla çekirdek inanç tepsiti için http://www.cekirdekinanc.com

Yazan:keops
Herşey 3-4 ay önceydi.. uzun süredir görmediğim arkadaşım yunusla haberleşerek bir kafede buluştuk...
ve oda yanında murat diye bir arkadaşıyla gelmiş
onunla orada tanıştık ve aşırı kilolu bir arkadaştı murat
ve bana 30 kilo kadar fazlası olduğunu ve ne yaparsa yapsın yeme isteğine engel olamadığını bir türlü zayıflamadığından dert yandı
bende ona kişisel gelişim çalışmaları yaptığımdan ve orada onunla küçük bir çalışma yapabileceğimi söyledim
ve oda kabul etti
çekirdek inancını bulmalıydım onun neden zayıflayamadığıyla ilgili
ve bilinçaltı neden sürekli yemek yeme seçeneği seçiyordu bulmalıydık
ve değişik tekniklerle bilinçaltına sorduk
ve aniden birşey hatırladı..
ilkokuldayken annesi ağabesiyle yemek yerken sürekli olarak kim daha çok yerse onu daha erken evlendireceğini söylediği bir anısı geldi
işte çekirdek inanç burada oluşmuştu
küçükken masumca söylenmiş bir söz bilinçaltında eşitlik yaratmıştı
çok ye=evlen
yemezsen=evlenemezsin
işte bilinçaltı böyle basit eşitlikler kurmaya bayılır
ve bu eşitliği orada kırdık ve kararlığını güçlendirici çalışmalar yaptık
ve sonra muratla uzun süre görüşmedik taaki 4 ay kadar sonra onunla tekrar karşılaştığımda
hedefine çok az kalmış yaklaşık 18 kilo kadar verdiğinden bahsetti
artık o aşırı yeme isteğinin oluşmadığını belirterek bana teşekkür etti
ve bende bir kez daha çekirdek inancın gücüne tanık oldum
kendinizle ilgili negatif çekirdek inanç değiştiğinde herşey yoluna girer
iradenin dümenini eline alırsınız
ve adeta değişimler kendiliğinden otomatik olmaya başlar..
yoksa yüzeyde yapacağınız davranış odaklı değişikler geri dönmeye mahkumdur
bende kendimde birçok çekirdek inancı değiştirdikten sonra herşeyin ne kadar kolay olduğunu ve değişimin o kadarda zor olmadığını anladım
yeter ki değişmek isteyelim
ve tekniğini bilelim

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-06-2008, 06:37 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 11
132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ametist is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Çekirdek İnancı bulma ve Zayıflama

merhaba keops ,belli ki büyük bi birikimin ürünü bunu ortaya çıkartabilmen tebrik ediyorum .hangi bilinçaltı tekniklerini kullanıyorsun ,tavsiye edebileceğin kitaplar varsa ,paylaşırsan sevinirim.mutlaka ki işimize yarar.şimdiden teşekkürler
sağlıcakla esenliklerle
Alt 19-06-2008, 06:57 PM   #3 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light

merhaba kısmen
Çekirdek inancı bulmayla ilgili 15e yakın teknik var kullandığım..
karşıdakinin çekirdek inancını bulmada nlp tekniklerinden olan metamodel konusuna iyi çalışın
birde kuantum düşünce tekniğindede bu olay kullanılmakta
ama size çekirdek inanç farkındalığını kazandıracak kitap kuantum sıçrama adlı r.şanalın kitabıdır
çekirdek inancınızı kendi başınıza bulmanız biraz zor
bulsanız dahi nasıl müdahele edip o döngüyü kıracağınızıda bilmeniz gerekir
ama sürekli tekrarlayan olaylarda genelde çekirdek inancınızın olduğunu bilin
hani olur ya hep aynı şey başıma gelip duruyor bir türlü kurtulamadım dersiniz
işte o anlara dikkat edin
olumlama ve imgelemelerin işe yaramamasının en temel nedenlerinden biridir çekirdek inanç...
çekirdek inancı çözdükten sonra verilen telkinler ve iç konuşmalar tam yerine ulaşır
içinizde sizi durduran güç sizi harekete geçiren yakıtınız haline geliverir...
Alt 19-06-2008, 07:11 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 11
132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ametist is an unknown quantity at this point

süper bi paylaşım oldu,çok teşekkürler .çözümleme için değil zaten ,sorgulama tekniği hakkında bile bişeyler öğrensek ,çok faydalı olacağına eminim,çünkü hayatımızı şekillendiren bilinçaltımızdır buna inanıyorum.önerdiğiniz kitabı en kısa sürede tedarik edicem.verdiğiniz bilgiler için tekrar teşekkürler .paylaşımlarınızın devamını bekliyoruz 96
sağlıcakla ,esenliklerle
Alt 08-07-2008, 08:13 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 18 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
umuda_yolculuk is an unknown quantity at this point

merhaba keops yazın çok bilgilendirici ben hayatımla ilgili birçok negatif çekirdek inancı bulabiliyorum ama bunları dönüştürmede pek başarılı olamıyorum, negatif çekirdek inançlarımızı dönüştürmede ne gibi önerilerin var paylaşırsan sevinirim.
umuda_yolculuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-07-2008, 01:09 AM   #6 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

Sevgili umuda_yolculuk başka bir yerde bunun cevabını vermiştim..buradada verelim
1 soruna neden olan kişileri affetmek,kendini affetmek
2 o olayı istenildiği şekilde yeniden imgelemek
3 anıya farkındalıkla(meditasyondaki gözlemci ya da tanıklık bakış açısı)bakmak
4 alt biçemlerle oynamak-karıştırma paterni-alt biçem aktarımları-anıyla ilgisiz konuma geçmek (bknz:nlp teknikleri)
5 o anı için ihtiyaç duyulan kaynakları tespit edip çaplarla(anchor) kaynak aktarmak ve geleceğe uyarlama
ya da nlpdeki mükemmellik çemberini kullanmak ve çapa çökertme
6 anıyı/anıları sedona yöntemiyle duygusunu boşaltmak
7 anıyı/anıları eft ya da deep peat yöntemiyle duygusunu boşaltmak
8 telkinle negatif anıyı yeniden çerçevelemek
9 nlpdeki gerçeklik stratejisinde olayı istenilen biçimde yeniden imgelemek
10 sistematik duyarsızlaştırma-hızlı fobi tekniği
11lüsid rüyada(rüya farkındalığında ) anıyı değiştirmek(bu ustalık ister)
12 hipnoz yardımı almak
13 gevşeme ve trans teknikleriyle bilinci dinlendirmek ve bilinçaltına sorunu çözmesi için fırsat tanımak
14 şimdiyi yaşayarak varlık gücünü geçmiş ve gelecekten almamak(zen tarzı yaşam biraz uzun bir yol )
13 eğer travmatik bir anıysa terapi deneyimi olan bir uzmandan destek almak
14 negatif anının yaratmış olduğu ikincil kazanca alternatif seçenekler üretmek ve yeni davranış biçimleri geliştirmek
15 precisiona ait deneyim uyarlama metodu
16 metaforik imgeleme Adil hocanın kullnadığı yöntemi... ellerde ayna görmek
17 oluruna bırakarak anıyı yaşamak...kontrol etme isteğini boşaltmak
18 derin transta doğrudan telkin.......
daha geçen bir akarabam üzerinde uygulama yaptım
sürekli aklına gelen negaitf anılar vardı hatta uyku uyuyamıyorduu
ayna metaforu..karıştırma paterni ve sedonayla. çalıştık
şu an geçmişteki anıyı canlandırdığında öfkelenemiyor
ve sorunu önceden sadece telkinle yenmeye çalımıştı
önceden anıyı hayal eder etmez kendini kötü hissediyor ya da öfkeleniyordu
şimdi ise gayet relaks
tabi burada püf nokta bilinçaltını şartlanıncaya kadar tekrar etmek yoksa geri döner
tek seferde hallolan nadirdir
alıştırmayı en az 3 gün tekrar etmek gerekir bilinçaltında yer etmesi için
hipnozda bile olumlu telkinlerin etkisi tekrarlanmazsa geçer
o yüzden şartlannıncaya dek bir yerden bir şekilde müdahele edin ve bir süre uygulaın ve check edin günlük hayatınızda..
Alt 14-07-2008, 10:30 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
28 Mesajinıza toplam 151 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
medusa is an unknown quantity at this point

Merhaba keops.

Çekirdek inancı bulma ile ben de her zaman oluşan bir tedirginlik halini (bunu hep boğazımda hissederim).
Bu insan ilişkilerim de de tekrarlanıyor.
Ben kısaca bunun değersizlik duygusu olduğunu tahmin ediyorum. Bunun çekirdek inanç olup olmadığını ya da bendeki bu huzursuzluğun nedenini nasıl bulabilirim?
hayatımın her anının etkiliyor.
teşekkürler çok yararlı paylaşımların için.
Alt 08-04-2009, 02:00 PM   #8 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 24 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
dağ is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Çekirdek İnancı bulma ve Zayıflama

merhaba! ben ugur. regresyon terapilerine gittim. kuantum üzerine okudum fakat cekirdek inancımı bulamadım. nasıl bulunacağı konusunda bana yardım eder misiniz?
Tesekkurler
dağ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-04-2009, 02:27 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 136
92 Mesajinıza toplam 618 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sibel80 will become famous soon enoughsibel80 will become famous soon enough

bende çekirdek ineancımı bulup zayıflamak istiyorum keops o maddelerdeki yöntemlerin hiçbirini bilmiyorum ne kadar cahilim
sibel80 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-01-2011, 02:08 AM   #10 (permalink)
Üsteğmen

neseli ceni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 646
189 Mesajinıza toplam 554 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
neseli ceni is an unknown quantity at this point

Ben de çekirdek inancımı buldum diye düşünüyorum ama nerde şekillendiği beynime yer ettiği hakkında hiç bi fikrim yok. Kendi çabalarımla bunu buldum diyelim nasıl değiştirip aksini kabul ederim? Yardım almadan olmaz mı yani?
neseli ceni isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks