Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Hikayeleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=194)
-   -   Çok yol kat etmişim ama macera hiç bitmez! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=614393)

kutayhun 28-01-2012 01:38 AM

Cevap: Geri döndüm! :)

kardeşim anneniz umarım daha iyi olur... anneniz hep iyi güzel kalsın.. ama telkin dinlemekten korkmayın... bazı şeylere sabretmek gerek... o yüzden korkmadan dinleyin... cesur olmak size çok şey kazandıracaktır...

_roxie_ 29-01-2012 02:55 PM

telkin dinlemekten korkmuyorum... abdullah beyin çekirdek inanç çalışmasını yapmak istiyorum ondan korkuyorum... kendimi salmamam gereken bi zamandayım annem benden güç alıyo. Sanırım başka bi zamana ertelemem daha uygun olur.

_roxie_ 04-02-2012 05:48 PM

Havalardan mıdır nedir iç sıkıntım var, gönlümce dışarı çıkabilmek, dolaşmak, alışveriş yapmak, süslenmek püslenmek istiyorum. Allahtan bomboş geçen günler bitiyor, yüksek lisansa başlıyorum, TEGV'de yeni etkinlik dönemi başlıyor, mutlaka etkinlik alacağım, Fransızca çalışmalarım süper gidiyor. Fiillerle ve zaman kipleriyle sorunumu çözersem çok iyi seviyede Fransızca biliyor olacağım Fransızca'dan da sınavlara girip sertifikalarımı alacağım :)

Yalnızlığmı dert etmemeye çalışıyorum. Hiç bi zaman sevmedim yalnızlığı. Hep de korktum yalnız kalmaktan ama çok şükür ailem var. Yetiyorlar. Keşke biraz daha fazla kafa dengi arkadaşım olsaydı.

Erkek arkadaşımın da derdini çözdüm. Sanırım bana aşık olduğunu hissetti ve bu yüzden korktu kaçtı. Çünkü bişeyler biraz daha ciddiye binerse onun için çok fazla sorumluluk hissi olacak ve ikimiz için de sonunun hayalkırıklığı olacağını düşünüyo. Anlıyorum onu, ben olsam daha cesur davranırdım, hak vermiyorum ama gene de anlıyorum.

Şu zamana kadar hayatımdaki kimseye ona davrandığım kadar pozitif ve yapıcı davranmadım. Faydasını görüyorum. :)

_roxie_ 08-02-2012 02:06 PM

Durmak yok, tek başıma, hiç kimsenin ilgisine, sevgisine muhtaç olmadan mutlu olmayı öğrenene kadar! :)

How to be happy

1. Name 5 things you are greatful for
2. Do an act of kindness for someone
3. Smile
4. Smile at a stranger
5. Practice telling happy stories even when you are feeling down
6. Practice smiling...a lot...
7. Watch a comedy
8. Do lovingkindness meditation (google it!)
9. Remember happiness is a skill that can be learned just like reading, writing and arithmetic!
10. Post this on your wall, make copies for friends and remember
Be HAPPY :)

_roxie_ 14-02-2012 01:24 PM

Evettt bugün sevgililer günü ve ben yalnızım... :) Sadece bugün değil 2010 yılının Kasım ayından beri böyleyim... Sizce hayatıma kalıcı, uzun soluklu, derinlikli bir ilişkiyi çekemememin nedenleri neler? Beni burada az çok tanıdınız.. Fikirlerinizi bekliyorum... Çekim yasasının kurallarından hangilerinde hata yapıyo olabilirim sizce? :S

azraist_24 14-02-2012 02:59 PM

Alıntı:

_roxie_ Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 820457)
Evettt bugün sevgililer günü ve ben yalnızım... :) Sadece bugün değil 2010 yılının Kasım ayından beri böyleyim... Sizce hayatıma kalıcı, uzun soluklu, derinlikli bir ilişkiyi çekemememin nedenleri neler? Beni burada az çok tanıdınız.. Fikirlerinizi bekliyorum... Çekim yasasının kurallarından hangilerinde hata yapıyo olabilirim sizce? :S

Istedigin seyi ( uzerinde calistigin konuyu) unutmayi denedin mi?

Cunku baktigimda genelde iliskilere odaklanmis gordum senin yazilarini, hee ne dersin, yoksa yanlis mi dusunuyorum:)))sevincli

_roxie_ 14-02-2012 07:16 PM

Doğru azraist evet haklısın sanırım ben biraz takıntılıyım bu konuda... :D Ama Terazi burcu kadınıyım ben değiştirmeye çalışıyorum tabi kendimi ama hayatında aşk olmayınca dünyası duruyo terazi burcu kadınının :D

uguray1247 14-02-2012 09:22 PM

keşke ben de bu duygulara sahip olabilseydim

sweeet 14-02-2012 09:33 PM

Beklemeyi ve aramayı bıraktın mı hiç bu süreç içerisinde? Serbest bırak en doğru aşk ummadığın anda çıksın karşına Roxie'ciğim. Bir süre aşksız yaşanır ama bir ömür yaşanmaz. Eğer hala varsa acı yüreğinde, yüreğinin acılardan arınması lazım. Aşk acısı hastalıklıdır. Acı çektikçe çekesi gelir bazen insanın. Acıyı iyileştirmediğimiz sürece daha kötü insanları da çekiyor olabiliriz hayatımıza. Bazen yalnızlığın keyfini çıkarabilir insan abartmadan. Sen aramayı bırak aşık olacağın kişi sana gelsin. Mutlu olmayı hakediyorsun.

_roxie_ 14-02-2012 11:02 PM

Teşekkür ederim, bunu sorun etmemeyi öğrenmem gerek, çok haklısınız deneyeceğim, sizi seviyorum iyi ki varsınız! :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:44 PM.