Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Üyelerin Hikayeleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=194)
-   -   Çok yol kat etmişim ama macera hiç bitmez! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=614393)

_roxie_ 08-12-2011 01:04 AM

Cevap: Geri döndüm! :)

Bu arada annemin bundan yaklaşık 20 yıl önce ben çocukken major depresyon geçirdiğinden bahsetmiştim. Ne yazık ki son 10 gündür annemde yeniden bu belirtiler ortaya çıkmaya başladı bugün psikiyatriste götürdük panik atak teşhisi koydu, ilaçlarını yazdı. Umarım bu sefer daha az şiddetli geçirir ve daha kolay atlatır, benim o 4 yılı yeniden yaşamaya gücüm yok... :/

sweeet 08-12-2011 11:26 AM

Senin de desteğinle çabuk atlatacağına inanıyorum. O günkü gibi minik ve çaresiz değilsin. Bunun da üstesinden geleceksiniz. Çok geçmiş olsun tatlım. Allah en çabuk ve en hayırlı şekilde şifa verir inşallah.

azraist_24 08-12-2011 11:59 AM

Alıntı:

_roxie_ Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 813022)
Bu arada annemin bundan yaklaşık 20 yıl önce ben çocukken major depresyon geçirdiğinden bahsetmiştim. Ne yazık ki son 10 gündür annemde yeniden bu belirtiler ortaya çıkmaya başladı bugün psikiyatriste götürdük panik atak teşhisi koydu, ilaçlarını yazdı. Umarım bu sefer daha az şiddetli geçirir ve daha kolay atlatır, benim o 4 yılı yeniden yaşamaya gücüm yok... :/

Sen herseyin ustesinden gelirsin untma ne zaman umutsuzluga kapilan bir uye olsa imdadina guzel yorumlarinla ve motive edici telkinlerle yetisen sensin... Sen basarirsin ve ben inaniyorum hersey cok guzel olacak, simdiden gecmisler olsun...:zpzp:

_roxie_ 10-12-2011 06:47 PM

çokkk teşekkür ederimmm güzel dilekleriniz için.. güzel enerjilerinizle beni yalnız bırakmadığınız için çok çok teşekkür ederimm :)

_roxie_ 11-12-2011 10:30 PM

Annem biraz daha iyi gibi, benim ve özellikle de babamın ilgisine çok ihtiyacı var. Babamdan 1 hafta izin almasını istiyor işyerinden. Gerçekten babam evde olunca morali çok değişiyor. Umarım babam o izni alabilir de annem daha çabuk toparlanır...

pinky9 14-12-2011 08:35 PM

çok geçmiş olsun roxiecim,çabucak iyileşsin annen inşallah...

_roxie_ 17-12-2011 01:05 PM

Günlüğümmm,

İş bulabilme konusunda neden bu kadar karamsarım bilmiyorum... Şimdi bir ab proje yazma eğitimi var ona katılmak istiyorum ama biraz pahalı... ama bana kapılar da açabilecek bişey... CV'mi şişirmekten sıkıldım artık... kocaman oldu CV'im günlük, sertifakalarla dolu.

Fala inanma falsız da kalma derler, çok karamsar ve özgüveni düşük görüyor bu ara herkes beni.

Kendime gelmem gerek...

azraist_24 17-12-2011 01:16 PM

Alıntı:

_roxie_ Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 814078)
Günlüğümmm,

İş bulabilme konusunda neden bu kadar karamsarım bilmiyorum... Şimdi bir ab proje yazma eğitimi var ona katılmak istiyorum ama biraz pahalı... ama bana kapılar da açabilecek bişey... CV'mi şişirmekten sıkıldım artık... kocaman oldu CV'im günlük, sertifakalarla dolu.

Fala inanma falsız da kalma derler, çok karamsar ve özgüveni düşük görüyor bu ara herkes beni.

Kendime gelmem gerek...

Sevgili Roxicim,

Bak ne kadar guzel zaten durumunun farkindasin ve karamsar olma halinin devam etmesi de senin elinde, bunun farkinda olman bile iyi olman icin ilk adim...

Bu arada telkin dinlemeye devam ediyor musun?

_roxie_ 21-01-2012 10:59 PM

Merhaba,

Baya olmuş yazmayalı. Öncelikle annemin durumu Allah'ıma bin şükür çok düzeldi, tedavisi iyi gidiyor, ilaçların yan etkisi de azaldı. Yarın beraber dışarı çıkıcaz :) Buraya kötü haberler vermeye gelmiştim ama yazmaya başlar başlamaz pozitif şeyler geldi aklıma :) En önemlisi de bu zaten, annem iyi... :) Daha ne isterim? :)

Sevgilim aramamış, arkadaşım diye bildiğim bi kız beni başından atmak istemiş, dert mi yahu bunlar?

Ama gene de anlamıyorum daha 3-4 gün önce " sen yokken çok yalnızmışım, gittiğinde anladım" diyen bir adam şimdi beni neden aramaz?

_roxie_ 26-01-2012 04:36 PM

Annem bugün uzun zaman sonra ilk defa bize yemek yapacak :) Çok çok düzeldi durumu, çok şükür Allahıma.

Ben çekirdek inanç bulma çalışmasına katılmaya karar verdim fakat o sanırım yaklaşık 1 ay çok depresif yapıyormuş insanı, korkuyorum şimdi öyle olursam annemin psikolojik durumunu olumsuz etkilerim diye. Hep birbirimizden etkileniyoruz, o benden mutluluk bekliyor, kendi mutluluğunu benimkinden alıyor, bendeki özgüvensizlik de ne bitmez tükenmezmiş, bir türlü tam olarak rayına oturamadı, ama bu sefer kararlıyım.

Çok okuyorum, her yerden alabileceğim bütün bilgileri alıyorum, ama sadece okumakla olmayacak bu iş uygulamak gerek. Aramıyo mu, ben de aramıyorum, çok yoğunum 1 hafta kadar bu böyle gidecek dedi, iyi dedim. 1 hafta sonra ararsa bakalım beni yerimde bulabilecek mi? Ben ulaşılmazım bundan sonra. Çünkü başka türlü bir davranışı hak etmiyor. Oturup da telefon başında beklemicem arasın diye, aradığında da hemen suya indirmicem yelkenleri.

Eski ben olsa böyle yapardı, tüm dünyasını onun bir telefonuna bağlardı. Aramadan duramazdı. Bazı davranışlar pratikle kazanılıyor. Aramayanı ben de aramıyorum. Elbette evren gönlüme göre olanı çıkaracak karşıma, ama önce ben kendimi, kendi yaptıklarımı içime sindirmeliyim, kimsenin duygularımı sömürmesine, sevgimi kullanmasına, beni parmağında oynatmasına izin vermemeliyim.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:54 PM.