Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

planner'in Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri planner'in Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bir günaydın da kendime olsun. Bugün acayip bir yorgunluk var üzerimde. Galiba oruca artık direncim azaldı. Ama çok az kaldı bitmesine. Bitmesini beklemiyorum aslında, Ramazan Ayı'nı çok severim. Geçen seneye oranla çok daha iyi geçti. Düşüncelerim karmakarışık her zamanki gibi. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

planner'in Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-09-2010, 09:27 AM   #11 (permalink)
Üsteğmen

planner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,609
451 Mesajinıza toplam 1,748 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
planner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really nice
Standart Cevap: planner'in Günlüğü

Bir günaydın da kendime olsun.

Bugün acayip bir yorgunluk var üzerimde. Galiba oruca artık direncim azaldı. Ama çok az kaldı bitmesine. Bitmesini beklemiyorum aslında, Ramazan Ayı'nı çok severim. Geçen seneye oranla çok daha iyi geçti.

Düşüncelerim karmakarışık her zamanki gibi. Elimde 10:30'a kadar bitirmem gereken iki tane iş var. Kolay diye birini erteliyorum.:) Diğeriyle uğraşıyorum, az kaldı. Arada çene çalıyorum. :)

Şimdilik bu kadar, sevgiler.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

planner isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-09-2010, 10:28 AM   #12 (permalink)
Üsteğmen

aşk kırıntısı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,731
340 Mesajinıza toplam 1,098 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aşk kırıntısı will become famous soon enoughaşk kırıntısı will become famous soon enough

kolay gelsin arkadaşım:)
aşk kırıntısı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-09-2010, 09:20 AM   #13 (permalink)
Üsteğmen

451 Mesajinıza toplam 1,748 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
planner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really nice

Alıntı:
aşk kırıntısı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
kolay gelsin arkadaşım:)
Teşekkür etmeyi unutmuşum iyi mi? Sağolasın canım.:)

Günaydın günlük. Bu sabah en son sana selam verdim. Neden böyle gerilere attım seni bilmiyorum. Kafamda yazacaklarımı toparlamak mı istedim, önce kendime mi gelmeyi bekledim,... bilmem hepsi veya alakasız bambaşka bir şey de olabilir.

Dün çok yorucu bir gün geçirdim. İşlerim bitmek bilmedi. Bir de sinir bozucu bir şekilde corel tıkandı durdu. Yeni sayfa açarken bile, kopyala yapıştır yaparken bile beni deli etti beklemekten. Bir makro indirip çözmüştüm sorunu. Uzun zamandır böyle kilitlenmiyordu. Ama fontlarda da problem var. Galiba format atmanın zamanı geldi. Buraya gelen bilgisayarcı arkadaş "disk birleştir, geçer" demişti. "Tabi doktor bey, ben bilgisayarımın ilaçlarını düzenli vermeyi hep unuturum da, ondandır kesin" demediğime yanıyorum.

Yahu disk de birleştirdik, masaüstü de cillop gibi ama hala kasılıyor ya. Şimdi bir daha çağırsam diyecek ki "masaüstüne öyle çok yer kaplayacak arkaplanlar koyma, ondan yavaş senin bilgisayar". Vallahi derse, ki demesine fırsat vermeden kendim format atacağım artık (çok da atarım ya ) bir arkaplan bu kadar mı kasar kardeşim???

Benim yine sinirlerim gerildi. Dün patrona çıtlattım, "Hasan Bey bu bilgisayara format atsak mı? İyice yavaşladı, hep kilitleniyor" dedim. Ne dese beğenirsin, "buradaki tüm bilgisayarların corel versiyonları farklı o yüzden kasıyor. Hepsini aynı yapın, bir şeycik kalmaz."

Soran da hata, danışanda hata zaten. Adam daha maillerine bakamıyor ben de kalkmışım ne soruyorum. Evet hata bende, kesinlikle bende.

Dünden artakalan işlerimi sonuçlandırmak üzere buradan ayrılıyorum. Artık büyük ihtimalle (kimseye bu sayfaya yazmazsa) Pazartesi tekrardan sayfalarını kirletirim.

Sevgiler, sevgili günlük.
Alt 04-09-2010, 09:41 AM   #14 (permalink)
Üsteğmen

340 Mesajinıza toplam 1,098 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aşk kırıntısı will become famous soon enoughaşk kırıntısı will become famous soon enough

günaydın canım...

ben de senin gibi dün çok yoruldum...
gece yemeği yiyip küt uyudum
sabah zor uyandım valla
hala da miskinlik var üstümde...
keşke bugün pazar olsayddddddddddddddddııııııııııııııııııııııııııııı ııııııııııııııııııııııııı
aşk kırıntısı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-09-2010, 09:47 AM   #15 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
günaydın canım...

ben de senin gibi dün çok yoruldum...
gece yemeği yiyip küt uyudum
sabah zor uyandım valla
hala da miskinlik var üstümde...
keşke bugün pazar olsayddddddddddddddddııııııııııııııııııııııııııııı ııııııııııııııııııııııııı
Dün ne yaptık biliyor musun? Saat 10 civarıydı. Dışardan bir ses geldi. "Uyku setleri 20 ytl, yatak örtüleri 30 ytl. Saat 10 buçukta ... okulunun önüne kamyon yanaşacaktır, tüm halkımızı bekliyoruz" diye bir anons.

Biz ne yaptık annemle, saat tam 10'u 20 geçe okulun önünde hazır olduk.
Millet de hücum etmiş. Kapan kapana. Hiç bu tip aktivitelere (?) katılmamıştım, değişiklik oldu benim için. Bir ara arkamızdaki kadınlar bir yatak örtüsünü çekiştiriyorlardı. Gülmemek için kendimi zor tuttum. Bunları televizyonda falan görürdüm hep şaşırırdım.

Günün yorgunluğuna bu olay çok iyi geldi. :)

Sevgiler.:)
Alt 04-09-2010, 10:06 AM   #16 (permalink)
Üsteğmen

ne güzel değişiklik olmuş canım senin için...
benim de pazara çıkmadağım baya oldu ...işten güçten vakit yok

zaten gittiğimde de hep toplanırken bulurum tezgahları ki çok da severim pazarları
Alt 04-09-2010, 12:39 PM   #17 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
ne güzel değişiklik olmuş canım senin için...
benim de pazara çıkmadağım baya oldu ...işten güçten vakit yok

zaten gittiğimde de hep toplanırken bulurum tezgahları ki çok da severim pazarları
Aynen canım, benim de iş çıkışımda pazar kapanma aşamasında oluyor. Bir de bilirsin pazarları, akşam vakti felaket kalabalık olur.

Hevesim kursağımda kalıyor uzun zamandır.

Alıntı:
ordeal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Neymiş o öyle ya :) adam batmış mı :)
Valla biz bir tane yatak örtüsü aldık kardeş. Öyle böyle değil, yok böyle bir mal. 30 liraya mümkün değil bulamazsın.

Şaka bir yana iyice inceledik, bir kaçında ciddi bozukluklar vardı. İpleri falan çıkmıştı. Aman ne olacak. Nerede indirim orada bizim millet.
Alt 04-09-2010, 12:51 PM   #18 (permalink)
Üsteğmen

İşte büyük şehrin cefası da sefası da bol oluyor.

Pazartesi görüşmek üzere günlük. Bugünlük bu kadar. E benim de hakkım değil mi dinlenmek.

Dinlenmek ve ben... Sadece uykuda mümkün.

Sevgiler.

Alt 06-09-2010, 08:51 AM   #19 (permalink)
Üsteğmen

Günaydın günlük.

Sabah dosyamı karıştırırken okeylenip de atmadığım bir klişe gördüm yine. Hasan bana onu at demiş miydi yoksa atma mı demişti??? Valllahi hatırlamıyorum ya. Şimdi gelse istese klişeyi ben ne diyeceğim ya da kapısına gidip o işi ben atmamıştım atayım mı desem bana "daha atmadın mı?" dese ne yaparım. Sonuçta çizim hazır vaziyette bilgisayarda bekliyor. Çaktırmadan atmalı mı yoksa babalar gibi karşısına dikilip doğruyu mu söylemeli mi? En iyisi şu anki ruhsal durumuna göre davranayım. Sinirliyse aradan çıkarırırım, yok sakin ve güleçse sırıta sırıta giderim yanına. Diğer işler için rapor verirken aradan söyleyiveririm. Allah'ım ben neler yapıyorum ya.

Bir buçuk günde bir sürü paylaşım yapılmış. İşlerimi toparlayıp geliyorum. Şimdiden karnım ağrımaya başladı. O kadar da not alıyorum ya.

Sevgiler.
Alt 07-09-2010, 08:51 AM   #20 (permalink)
Üsteğmen

Günaydın.:)

Kazasız belasız bir günü atlatıp yeni bir güne daha başladım. Sabah yaptığım egzersizlerden sonra sokağa gülümseyerek çıktım. Yolda kimle karşılaşsam suratı asıktı. Benim yüzüm öyle güleçken insanların asık suratlı olması şevkimi kırdı. Kendimi suçlu hissettim. İnsanlar mutsuz bense gülümsüyorum. Sanki onların mutsuzluklarıyla dalga geçiyormuşum gibi hissettim. Demek ki suçluluk duygusu sadece yaşanan olaylarla ilgili hissedilmiyormuş. Acayip bir şey. Ben de her sabah onlar gibi somurtup yürürken bu sabah değişiklik yaptım ve gülümsedim. Ama farklı olmak farklı hissettirdi.
Normal olan hangimiz şimdi? Bu yaptığımla ilgili kendimi kötü hissetmem mi normal yoksa asık suratlı olmak mı normal? Ya da tam tersi, her şeyden bağımsız sadece o anı hissederek yaşamak mı? Şu an, sabah gülümserken ne hissettiğimi yazamıyorum çünkü yaşadım ve bitti. Şimdiyi de o an ne yaptığımı düşünerek dolduruyorum. Karmakarışık oldu.:):):)

Yarın tatil başlıyor. Bugün asla olumsuz düşünmeyeceğim. Aklıma gelen tüm olumsuzlukları başka güzel şeylerle dolduruyorum. Çünkü bir haftalık bir egzersize başladım. Bununla ilgili notlarımı ilgili konuya yazacağım.

Sevgiler.

Bookmarks