Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-09-2010, 08:51 AM   #19 (permalink)
planner
Üsteğmen

planner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,609
451 Mesajinıza toplam 1,748 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
planner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really nice
Standart Cevap: planner'in Günlüğü

Günaydın günlük.

Sabah dosyamı karıştırırken okeylenip de atmadığım bir klişe gördüm yine. Hasan bana onu at demiş miydi yoksa atma mı demişti??? Valllahi hatırlamıyorum ya. Şimdi gelse istese klişeyi ben ne diyeceğim ya da kapısına gidip o işi ben atmamıştım atayım mı desem bana "daha atmadın mı?" dese ne yaparım. Sonuçta çizim hazır vaziyette bilgisayarda bekliyor. Çaktırmadan atmalı mı yoksa babalar gibi karşısına dikilip doğruyu mu söylemeli mi? En iyisi şu anki ruhsal durumuna göre davranayım. Sinirliyse aradan çıkarırırım, yok sakin ve güleçse sırıta sırıta giderim yanına. Diğer işler için rapor verirken aradan söyleyiveririm. Allah'ım ben neler yapıyorum ya.

Bir buçuk günde bir sürü paylaşım yapılmış. İşlerimi toparlayıp geliyorum. Şimdiden karnım ağrımaya başladı. O kadar da not alıyorum ya.

Sevgiler.
planner isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla