Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

Orrizonte Günlüğü

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri Orrizonte Günlüğü Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Buradan yaptığım etkinlikleri ve gözlemleyebildiğim değişimleri paylaşmak istiyorum. Eğer disiplinli olabilirsem 6 ay bunları uygulamak istiyorum. Özgürce gülümseyebilmek, kendimden emin olmak, erteleme davranışından kurtulabilmek (Kısacası içimde varolduğuna inandığım potansiyeli ortaya çıkarmak) amacındayım. Bu konuda benden daha deneyimli ve bilgili forum ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

Orrizonte Günlüğü

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-12-2010, 02:13 PM   #1 (permalink)

Orizzonte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 27
11 Mesajinıza toplam 35 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Orizzonte is an unknown quantity at this point
Arrow Orrizonte Günlüğü

Buradan yaptığım etkinlikleri ve gözlemleyebildiğim değişimleri paylaşmak istiyorum. Eğer disiplinli olabilirsem 6 ay bunları uygulamak istiyorum.

Özgürce gülümseyebilmek, kendimden emin olmak, erteleme davranışından kurtulabilmek (Kısacası içimde varolduğuna inandığım potansiyeli ortaya çıkarmak) amacındayım.

Bu konuda benden daha deneyimli ve bilgili forum kullanıcılarının destek vermeleri ve yol göstermeleri çok faydalı olur.

Ego ve sucluluk mp3 leriyle işe başladım;

31kasım 6,5 saat
1 aralık 8 saat
2 8 saat
3 7 saat
4 7 saat
5 7.5 saat
6 8 saat
7 10 saat
8 7 saat
9 4 saat (mp3 playerın şarjı bitmiş :P)
10 aralık 8.5 saat

11.günümdü bugün 81.5 saat olmuş, 80 saat dinlemek yeterli oluyormuş ilk etapta ama ben sağlamasını yapmak için 100 saat dinlesem iyi olacak. sadece uyurken dinliyorum.

Ek olarak özlem şahinin hazırladığı affetme meditasyonuna başlıyorum bugünden itibaren..

Hadi hayırısı..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Orizzonte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-12-2010, 02:33 PM   #2 (permalink)
bigokyanus
Guest

Standart Cevap: Orrizonte Günlüğü

Hadi bakalım kolay gelsin , çok güzel değişimler yaşayıp istediklerini gerçekleştireceksin. Ben inanıyorum , sevgiyle kal...
Alt 10-12-2010, 03:08 PM   #3 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Günlüğünüz hayirli olsun.Bence ne kadar süre dinlediğinizi çok da takip etmeyin.Bu direnç oluşturabilir.
Gelişimlerinizi takip ediyor olacağız...
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-12-2010, 03:28 PM   #4 (permalink)
Teğmen

daktilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 332
91 Mesajinıza toplam 373 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
daktilo is an unknown quantity at this point

haydi bakalım demekki bi takım kıpırdanmalar var ki devam ediyorsun bırakmamışsın bizi.tebrikler..Atakan beyin dediği gibi pekte hesaplama ne kadar dinlediğini.
ya napsam bende mi günlük açsam acaba??????????????
Alt 11-12-2010, 01:12 PM   #5 (permalink)

11 Mesajinıza toplam 35 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
daktilo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
haydi bakalım demekki bi takım kıpırdanmalar var ki devam ediyorsun bırakmamışsın bizi.tebrikler..Atakan beyin dediği gibi pekte hesaplama ne kadar dinlediğini.
ya napsam bende mi günlük açsam acaba??????????????

Aç tabi, bizde seni takip edebiliriz böylelikle, hem kendini buraya sorumlu hissederin ve aksatmazssın yapman gerekenleri ;)
Alt 11-12-2010, 01:20 PM   #6 (permalink)

12. günümü geride bıraktım, ego ve sucluluk 90 saat oldu.
pazartesi günü güven telkinlerine gecmeyi planlıyorum.

Başkalarının Düşüncelerini Önemseme
Kendine Güven
Koruma Kalkanı
Sosyallik Artırıcı
Topluluk Karşısında Konuşma

Bunları dinlemem gerekiyo, hangisiyle başlamalıyım? Ego ve sucluluk listemde kalıcak mı?
Alt 12-12-2010, 03:35 PM   #7 (permalink)

13.günde doldu. Ego ve sucluluk 100 saat olmuştur sanırım.
Öncesi ve sonrası hakkında bi kıyaslama yapmak gerekirse;
Sabahları gergin uyanıyorum.
Telkinler dışında daha çok müzik dinlemeye başladım.
Psikolojik olarak daha iyi hissettiriyor..
gün içinde karamsarlığa kapılmalar azaldı, geceleri uyumak üzereyken aklıma gelenler dahil(içsel konuşmam değişiyor, bence en önemli belirti bu)
Alt 12-12-2010, 08:50 PM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all

Az önce sana yardımcı olabilmek adına 1 sayfa yazı yazdım ama sildim yanlışlıkla ve geri getiremedim. Ama inat ettim gene yazıcam üşenmeyip.Az önce o kadar çok şey yazdımki şuan aklıma gelmiyor :( hatırladıgım kadarını yazayım hiç olmazsa.

Öncelikle merhaba günlüğün hayırlı uğurlu olsun, sana yeni değişimler farkındalıklar getirmesini, gelişim basamaklarını çıkmanda kolaylık saglamasını diliyorum.

Ertelem alışkanlıgından bahsetmişsin ve telkinlerin sırasının nasıl olması gerektiğini sormuşsun bendede erteleme var ve bende yaşadım herkes gibi telkinleri nasıl dinleyebilirim hangi telkini dinleyebilirim sorularını.

naçizene kendimden bir örnek vermek istiyorum bir fikir olur sana diye. ama daha önemlisi bütün bu izledğim yolu Atakan bey ve Özlem hanımın mesajlarına borçluyum. ve forumda bir çok mesaj var bunların hepsini okuyup temel mesajlara ulaşmak baya zaman alıyor. senin için ben bu mesajın sonuna alıntı yapıcam oradan incelemeni yaparak izleyeceğin yolu oluşturabilirsin:)

ben nasıl bir yol izledim peki:

- ilk olarak "ego+suçluluk" bir süre
-sonra tamamlayıcı etkisinden ve erteleme alışkanlıgım oldugundan dolayı "ego+suçluluk+erteleme bırak" şeklinde oldu listem. sanada tavsiye ederim erteleme bırak telkinini. bendeki ataleti tamamen silmiş olmasada son demlerindeyim eminimki baya bir yol katettirdi bana.
-sonra 80 saati fazlasıyla tammladıgım için "kendine güven" ekledim birde listeye oldu listemde 4 telkin. kendime güvenimin gelmesii suçluluk hissimden daha kolay kurtulabilmek amaçlı.
-suçluluk duygum oldugu için bu duygumu tedavi edene kadar listemde tuttum öylede olması gerektiğini söylüyorlar ve geçtiğine bu duygudan kurtulduguma inandıgım zaman listem şu hali aldı. "ego+ertelemebırak+kendıne guven+başkalarının düşüncesini önemsememe"
*butun bunların haricinde uyku düzenimın bozuldugunu düşündüğümde listeme "zınde uyanma"yı ekliyorum uykularım daha az bölünür daha dinç kalkar oluyorum. ilk telkine başladıgımda denemiştim çok yararını gördüm ve şu sıralar 2 gündürde listemde dinliyorum.
*ego içinde listemizde durmasının sakıncası olmayacagını söylemişti Atakan bey bende kendime güvenimi tam sağlayıp somut bir başarı ve belirti görene kadar devam ediyorum kendine güven telkini ile.

herdaim sevgiyle ve ışıkla kalmanı diliyorum.

bütün bu planı yapmamda bana yardımcı olan Atakan bey ve Özlem hanımın mesajlarıda şöyledir (eminim sanada ışık olacaklardır.) :

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Fark olmasada bir hafta sonra yeni telkinleri ekleyebilirsiniz.
Alıntı:
shamanic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhabalar..

aslında genel önerimiz bu şekilde suçluluk ve ego ile başlıyoruz 10 -15 gün sonra kendine güveni ekliyoruz
ve bir süre bu üçüne yoğunlaşıyoruz..

çünkü bir çok sorunun temelinde bu üç telkinin doldurmaya çalıştığı eksiklik söz konusu..

lakin;

özellikle sf konusunda haklı olarak bir çok arkadaşımız sabırsız davranıyor..
ya da depresif bir hal içindeysek daha çabuk olumluya yönelmeye çalışıyoruz..

bu gibi durumlar elbette istisna olarak ilk haftalardan itibaren daha yoğun dinleyebilirler..

örneğin listelerine depresyon yada sosyal fobi ekleyebilirler..
burada kişinin içinde bulunduğu durum + ulaşmak istediği hedef doğrultusunda esneklik gösterilebilir..
buda kişinin kendi insiyatifinde..

telkin sayısını birden attırmanızı istemememizin sebebi.. telkin ne kadar çok tekrarlarsa o kadar çabuk değişim başlar..
liste arttıkça telkinlerin tekrar sayısı düşer.. bu da daha uzun vadede değişim demektir..

ayrıca sesleri duymasakta bilinçaltımıza sürekli mesaj gider halde oluyor..
aşırı yüklenme olduğu zaman içsel bıkkınlık.. baş ağrısı hissedilerek telkinlerden verim alınmadan bırakılabiliyor..

tüm bu karmaşayı yaşamamak için ya emin adımlarla ilerlenmeli ya da sabırlı davranılmalı..

sevgiler..
Alıntı:
Bizim önerimiz ilk hafta sadece suçluluk ve ego telkinini dinlemek daha sonra azar azar diğer telkinleri eklemektir.

Bizim bu önerimizin dışında kendine göre dinleme şekilleri geliştirenler vardır.Kimisi ilk hafta sonunda değil ikinci hafta sonunda telkinleri ekler.
Kimisi yeni eklediği telkin adedini listesine daha fazla koyar.
Kimisi ilk önce ego suçluluk dinlemez buna ek olarak topluluk konuşma ekler.

Sonuç olarak tek bir doğru yol yoktur.

Subliminal telkin yöntemi diğer yöntemlere göre en az zahmet gerektiren yöntemdir.Dinlerken konsantre olmanız gerekmez.Vakit ayırmanız gerekmez.Aynı anda dinlerken kitap okuyabilir tv izleyebilirsiniz.Bu kadar basit bir yöntemi zorlaştırmaya detaylarla çok uğraşmaya gerek yok.

Biz sadece öneride bulunuyoruz.Diyoruz ki uykudan önce ki saat çok önemlidir.
Günde 7-8 saat dinleseniz iyi olur ama imkanınız yoksa 5-6 saat'de dinleyebilirsiniz.

Günde 20 saat sürekli telkin dinlemenize gerek yoktur.Bunun yerine 7 saat telkin dinleyip geri kalan saatleri dışarıda sosyal aktivitelere gezmeye spora ayırmanız daha faydalıdır.

Telkinleri listenize ekleyip deneyiniz.Bazı kişiler de topluluk konuşma telkini çok daha olumlu etkiler ortaya çıkarmaktadır.

Bizim verdiğimiz bilgiler ışığında kendinize göre mantıklı bir plan yapınız listenizi oluşturunuz.

Sizin dinleme şeklinizde doğrudur.İlk hafta dinlediğiniz telkin adedini birer adet yeni telkinleri daha fazla adet olarak listenize ekleyebilirsiniz.
Alıntı:
Aslına bakarsanız dirençler kişiden kişiye değişiyor.Bu dirençleri aşabilmek için dinleme süresi oldukça önemli.

Eğer dirençlerimiz olmasaydı duyduğumuz her şey bilinçaltmızda yer eder ve çabucak etkilenebilirdik.
Bu nedenle sizde etkisini olmadığını söyleyebilmek için biraz erken.
Özellikle ego güçlendirici koruma kalkanı,sosyallik arttirici gibi telkinleride öneririm.
Bir diğer konu ise telkinleir vakit buldukça dinlemeniz.Aslında dinlemek için vakit ayıramk gerekmiyor.Dinlerken başka işler yapabilirsiniz.
Bir şekilde günlük dinleme sürenizi uzatmanız iyi olacaktır.
Sizin gibi 2 hafta üzeri dinleyen ancak her gün 10-12 saat dinledikleri için 2.haftadan sonra etkileri hissetmeye başlayan üyelerimiz oldu.
Bence biraz daha sabretmelisiniz.
Alıntı:
Aslında ilk etapta ego ve suçluluğu önermemizin nedeni etkilerin daha çabuk çıkmasını sağlamak.Ondan sonra listenizi telkin içeriklerine bakarak ekndiniz oluştuabilirsiniz.Kendine güven,başkalarının düşüncelerinin önemsememe,topluluk karşısında konuşma,özellikle gece uyurken kilo verme telkini gibi...
Ego Güçlendiriciyi listenizde tutmanızda fayda var tabii ki..
Alıntı:
Telkinlerden önce ego güçlendiriciyi ve suçluluk duyguları telkinini dinleyin daha sonra listenize topluluk karşısında konuşma,koruma kalkanı,sosyallik arttırıcı gibi telkinleri listeye eklemenizi öneriyorum.

Ancak bazı üyelerimiz 3-4 gün ego güçlendirici 3-4 gün suçluluk,3-4 gün topluluk karşısında konuşma gibi her birini teker teker dinlemeyi terch ediyorlar.
Bu şekilde dinlemek verimli değildir.
Ego Güçlendirici Telkin Listenizde Sabit bulunsun.Suçluluk duygularıda sabit olsun.Buna ek olarak listeye diğerlerini yavaş yavaş ekleyiniz.
Aksi takidrde 3 gün onu 2 gün bunu teker teker dinlerseniz telkinler davranış değişikliğini tam anlamı ile sağlayamayabilirler
Alıntı:
Birde şunu ekleyeyim.İlk etapta suçluluk ve ego güçlendirici telkini öneriyoruz.Ancak bir hafta sonra diğerlerini listenize eklemeye başlayabilirsiniz.
Yani ille etki görüp daha sonra diğerlerine geçmeniz gerekmiyor.

Dilerseniz yeni eklediklerinizi adet olarak listeye bir kç kez ekleyebilirsiniz.
Yani bir hafta suçluluk ve ego güçlendirici dinlendikten sonra listenize 2 adet başkalarının görşünü önemsememe 2 adet sosyallik arttırıcı,1 Adet topluluk karşısında konuşma gibi telkinleri ekleyebilirsiniz.
Burada seçim birazda size kalmıştır.
Alıntı:
merhabalar yosuni hoşgeldin...

suçluluk ve egoyu iki hafta kadar dinle..
ikinci haftanın sonunda suçluluk u çıkartabilirsin... gerekli görürürsen daha sonra tekrar eklersin...

ikinci haftanın sonunda ego + kendine güven + sosyal fobi yi ekle

zinde uyanma telkinini en baştan itibaren dinliyebilirsin.. hafif ve kısa bir telkin olduğu için sakıncası olmayacaktır...

kilo telkinini dinlemeye 3. haftadan sonra başla istersen... zaten diğer telkinlerin etkileri ile metabolizman hızlanacak..
doğru davranış şekilleri hayatında yapılanmaya başlayacağı için doğru yemek yeme alışkanlıkları hayatında yer bulmaya başlayacak..

sevgiler..
Alıntı:
merhabalar ras cım hoşgeldin yanımıza...

soru saçma değilde ben idrak edebilsem daha net bir şekilde yazacaktım..

öncelikle neleri dinlemeye başladın..

bizim tavsiye etiiğimiz şekil ilk 15 gün için suçluluk ve ego telkinleri
bunları birlikte dinleyebildiğin kadar uzun saatler dinle..
15 gün sonunda kendine güveni ekleyerek devam et..
bu arada suçluluk telkinini listenden çıkartabilirsin ama ben dönem dönem belli rutinlerde tekrar
listenize almanızı tavsiye ederim..

kendine güven ve ego listede daima sabir kalacak olan telkinler..
erken uyanma ertelemeyi bırak gibi telkinler kısa ve eyleme geçirici olduğundan
ilk günlerden itibaren listenizde yer alabilir..

sonrasında ekleyeceğiniz telkinleri 15 gün gibi belli aralıklarla ve birbirini destekleyici şekilde eklerseniz
maksimum seviyede verim almanızı sağlamış olur..

telkinlerin etki süreleri kişiden kişiye değişkenlik gösterir...

telkinleri dinlerken bir yandan motive edici kişisel gelişim çalışmaları yaparsanız etki süresini hızlandırmış olursunuz..

umarım yazdıklarım sorularına ışık olmuştur..
rehber bölümdeki konuları inceledikçe daha ayrıntılı yanıtlarla karşılaşabilirsin ..

HayatimDegisti.Com

sevgiler..
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-12-2010, 04:15 PM   #9 (permalink)

Asi teşekkürler yanıtın için. Forumda okadar çok msj varki, %5ine ancak ulaşabilmişimdir belkide.
15.günü geride bıraktım. 120 saati gecmiştir (ego+sucluluk)
Kendine güveni ekliyorum bugün.
Alt 14-12-2010, 04:55 PM   #10 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Efsanem57 is an unknown quantity at this point

Ya ben birşey sorcaktım siz bu telkinlerin hangi versiyonunu dinlediniz ve de aynı telkinin farklı versiyonları dinlenebilir mi yani mesela gece yatarken mp3te bir klasör oluşturduk buraya aynı telkinin farklı versiyonlarını attık sabaha kadar değişerek çaldı o zaman da yararı olur mu bunu merak ettim
Efsanem57 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks