Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz

Uyarılar

evet ilk başlarda telkinler işe yarar gibiydi...

Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler ve Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz evet ilk başlarda telkinler işe yarar gibiydi... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bende telefonda çekirdek inanç alalı 2 hafta oldu.Ama ne varki,ücretsizlerde gördüğüm etkiyi göremedim.Gerçi o etkide 1 hafta sürdü.Şimdi cd leri dinliorum ama çok sıkıldım,aynı şeyleri dinlemekten....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz telkin cd indir izle İstanbul Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz nerededir kimdir Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz hipnoz Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz kuantum düşünce kitap haberi

evet ilk başlarda telkinler işe yarar gibiydi...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-01-2012, 11:40 PM   #11 (permalink)

Tesekkür: 3
6 Mesajinıza toplam 11 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mercan379 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: evet ilk başlarda telkinler işe yarar gibiydi...

Bende telefonda çekirdek inanç alalı 2 hafta oldu.Ama ne varki,ücretsizlerde gördüğüm etkiyi göremedim.Gerçi o etkide 1 hafta sürdü.Şimdi cd leri dinliorum ama çok sıkıldım,aynı şeyleri dinlemekten.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

mercan379 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2012, 11:45 PM   #12 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

2 hafta karar vermek için az bir süre değil mi? Sıkılma duygunuz size hiç yardımcı olmayacaktır. Değişim konusunda ne kadar istekli olursak etkilerin de o derece iyi görülebileceği kanısındayım. Dinlediklerin bilinçdışının hoşuna gitmediği için sıkılıyor olabilirsin.

İstersen uyurken dinle böylece uykudaki zamanını verimli geçirmiş olursun. Sırf bu müzikleri dinlemek zorunda da değilsin. Kulağının duyabileceği bir ses tonunda arka fonda çalarken diğer işlerinle ilgilenip sevdiğin müzikleri de dinleyebilirsin. Pc başındaysan iki farklı player kullanarak bunu yapabilirsin. Sabırlı olmalı ve değişimlerin farkında olmalısınız. Telkinlerin yanında forumdaki diğer konuları da okumanızı tavsiye ederim. Burada farkındalığınızı arttıracak bir çok yazı bulabilirsiniz.

Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2012, 11:53 PM   #13 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 700
405 Mesajinıza toplam 1,139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
juger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura about

evet ayrıca ortalama olarak etki görme süresi 21 gündür. ki bazı insanlarda daha uzun sürebilir. siz işinizi garantiye alın. 21 gün dinleyip 1 hafta ara verin. sonra 21 gün daha dinleyin. hala etki görmezseniz kararınızı verirsiniz. sevgilerimle :)
juger isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-01-2012, 12:12 AM   #14 (permalink)
Üsteğmen

maxhealth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,271
189 Mesajinıza toplam 516 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxhealth is an unknown quantity at this point

Alıntı:
mercan379 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bende telefonda çekirdek inanç alalı 2 hafta oldu.Ama ne varki,ücretsizlerde gördüğüm etkiyi göremedim.Gerçi o etkide 1 hafta sürdü.Şimdi cd leri dinliorum ama çok sıkıldım,aynı şeyleri dinlemekten.
Kişisel gelişimde en önemli ve gerekli konu hedefleriniz ve beklentileriniz nelerdir.Çekirdek inanç çalışması bizim hayatımızda bizi sabote eden bilinçaltımıza gömülü olarak çalışan hatalı oluşturmuş olduğumuz inançlarımızdır.Bu inançların hemen hemen hepsi kendimizi güvende hissetmek için çocukluk yıllarımızda farkına varmadan oluşturduğumuz düşüncelerimize inanmamızla olur.Bu inançlarımıza nasıl ki farkına varmadan kapılmışsak aynı şekilde farkına varmadan da ortadan kalkmaları çok normaldir.Değişiklikleri fark edemiyor olabilirsiniz.Bende kendine saygı ve kendine güven telkinlerini satın almıştım ve etki etmediklerini düşünüyorken asıl etkiyi dinlemeyi bıraktıktan sonra farkettim.Neden peki çünkü depresyondayken pek farkedilmiyorŞimdi depresyon telkinini dinliyorum ve etkilerini gün geçtikçe daha iyi anlıyorum.Şimdiye kadar depresyon telkinini neden dinlemedim bende bilmiyorum.Ücretsiz telkinlerin etki etmediğini düşünen arkadaşlara acizane bir tavsiyem var.Ego güvenin ve suçluluk duygularının 2008 doğa versiyonunu hediye mutlu olmak mp3 ile birlikte denesinler.Etkilerini forumda paylaşırlarsa elimizden geldiğince yardım etmeye çalışırız.Olumlu yada olumsuz bütün etkileri paylaşmalarını diliyorum.Doğru telkin ve doğru teknikle başarılı olacaklarına inanıyorum.
Alt 14-01-2012, 12:41 AM   #15 (permalink)

Arkadaşlar,yorumlarınız için tşk ederim.Çalışmış olduğum işin gereği,ben gün içinde bu cd'leri dinleyemem.Yolda,işe giderken,eve dönerken ve usb ile gece tv'den dinliyebiliyorum ancak.Çekirdek inanç çalışması yaptırmadan evvel,ego,kendine güven,koruma kalkanı gibi ücretsiz müzikleri indirip dinledim.Ancak.bu çalışma yapıldıktan sonra önceki müzikleri dinleyip,çekirdek inanç sonrası verilen müzikleri dinlemem önerildi.Ne var ki,liste çok uzun dinle dinle bitmiyor.Gece tv'de açıp yatıyorum,ne kadar faydası oluyor onu da bilmiyorum.Sesi olabilediğince kısıyorum çünkü aile bireylerimin rahatsız etmek yada dikkatlerini üzerime çekmek istemiyorum.Kulaklıkla bir kaç kez dinlemeye çalıştım ama kullağımdan çok defa çıktı,uyku hali tabii...TV'den açıyorum artık gerçi en fazla 15-20 dk.dinliyebiliyorum.Sonrası uyuya kalıyorum.İşten çok yorgun geldiğim için,uyuya kalıorum.Listemde çok yüklü yanılmıyorsam 24 adet müzik var.Hepsi,ayrı konular onu belirtiyim.Aynı konuları ayrı müziklerden dinlemiyorum.Yani sözün özü,değişimi istediğimiz için biz burdayız.Bende istiyorum,önerilerinize açığım.Birde olumlama cümleleri verdiler.Onları ne zaman söylemek lazım gelir?İllaki ayna karşısında olmak mı gerekir?Bir de bu müzikler sanki beni pısırık mı yaptı anlamadım,şimdi kızsam bile ses çıkarmıyorum çoğu kez haklısın deyip geçiyorum kişilere..ilginç..Buda canımı sıkıyor benim.Hizmetkar gibi millet için koşturuyorum..Yani müzikleri alma nedeni mi daha çok yaşar hale geldim.Burasıda beni düşündürüyor..Ben bu huyumdan kurtulmak için almıştım müzikleri,ama şimdi bu huyumu daha yoğun yaşıyorum,daha fazla efor sarf ediyorum..Dediğim gibi önerilere açığım..Teşekkürler...
Alt 14-01-2012, 12:50 AM   #16 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

En iyi olumlama okuma vakti sabah uyanınca ve gece uykuya dalmadan önceki vakitlerdir. Ayna karşısında olumlama okumak şart değil. Ayna karşısında yapılan farklı uygulamalar ve egzersizler vardır. Ayna egzersizi diye arayabilirsiniz forumda. Telefonla ya da bir mp3 player edinerek dinleme şansınız yok mu? Ben telefonun hopörlöründen dinliyorum en kısık tona ayarlıyorum.

Sürekli işe yaradı mı diye sormaktansa yerinizde olsam izlemeyi ve gözlemlemeyi seçerdim. Gerçi öyle de yaptım. Gerçekten herşey aynı mı?

Hala izliyorum hem kendimi hem de çevremi.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-01-2012, 01:10 AM   #17 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 94
49 Mesajinıza toplam 147 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fedor is an unknown quantity at this point

Yeterli süre dinlendiğinde kesinlikle az yada çok etkili olacağını düşünüyorum.Bu tesirin azalması konusunun kilo verme yada vücut geliştirmede olduğu gibi işleyebileceğini düşünüyorum bu aralar.Kilo verirken yada body building çalışırken vücudunuz diyetlere ve antremanlara bir süre sonra daha az tepki vermeye başlar.Hatta etkiler durma noktasına gelir.Dahası tam ters istikamette ilerleyip kas kütlesinden kaybedebilir yada kilo alabilirsiniz.Bu aşamada yapılması gereken şey,çalışmaların etkisini kaybetmeyeceği kısa bir süre ara verdikten sonra tekrar devam etmektir.Bu sayede çalışmaların etkileri yeniden verimli hale getirilir.Aynı yöntemi telkin konusuda deniyorum,sonuçları paylaşacağım..Birde yaşadığım bir olayı örnek vermek istiyorum,belki bir fikir uyandırabilir.Maddi ve manevi çeşitli sıkıntılarım için bundan bir süre önce 2 yıl kadar Kuran'dan çeşitli ayetler okudum ve bazı esmalarnı zikirlerine aksatmadan devam ettim.Bu 2 yıl zarfında çeşitli etkileri görmemle birlikte yeterli gelmediğini düşünerek çalışmaları bıraktım.Bıraktıktan sonraki bir yılda beklemediğim kadar iyi sonuçlara ulaştım ve düşündüğümde her etkinin kesinlikle yaptığım çalışmaların bir sonucu olduğunu farkettim.Sanırım bu biriktirdiğimiz ve yoğunlaştırdığımız enerjiyi serbest bırakmakla ilgili bir durum..
fedor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-01-2012, 01:10 AM   #18 (permalink)
Üsteğmen

maxhealth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,271
189 Mesajinıza toplam 516 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxhealth is an unknown quantity at this point

Ne tür müzikli telkin dinlediğinizi bilmiyorum ama size önerebileceğim telkin 'yeni ego güven doğa versiyonu'
21 dakika süren versiyon.Listenizde bulunmasını öneriyorum.Kendinizi daha iyi hisetmenizi sağlayacağına inanıyorum.Sizi başkalarının dediği herşeyi yapmak zorundaymış hissinden kurtaracak telkinler ego güven ve kendine güven telkinleridir.Sweeet'in dediği gibi mp3 çalar yada telefonun hoparlöründen kısık sesle çalması gece boyunca dinleyebilmeniz için çok faydalı olur.Çekirdek inaç telkinlerinin toplam süresi ne kadar merak ediyorum.Telkinler ne kadar çok tekrarla dinlenirse etkileri o kadar artar.
Alt 14-01-2012, 01:13 AM   #19 (permalink)

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
En iyi olumlama okuma vakti sabah uyanınca ve gece uykuya dalmadan önceki vakitlerdir. Ayna karşısında olumlama okumak şart değil. Ayna karşısında yapılan farklı uygulamalar ve egzersizler vardır. Ayna egzersizi diye arayabilirsiniz forumda. Telefonla ya da bir mp3 player edinerek dinleme şansınız yok mu? Ben telefonun hopörlöründen dinliyorum en kısık tona ayarlıyorum.

Sürekli işe yaradı mı diye sormaktansa yerinizde olsam izlemeyi ve gözlemlemeyi seçerdim. Gerçi öyle de yaptım. Gerçekten herşey aynı mı?

Hala izliyorum hem kendimi hem de çevremi.
Dediğim gibi kulaklık kullanamıyorum.MP3 player var ancak kısık ses olsa bile çok yakınımda çalan müzik beni rahatsız ediyor.Ancak usb TV üzerinden 2-3 metre mesafeden fısıltı gibi dinliyebiliyorum.:(
Bu arada sürekl,işe yaradı mı?öneriniz için tşk ederim.Ancak gözlemleyip,izlemesem kısa bir sürede olsa beklemeyi tercih eder.İşe yaradı mı farkındalığı ile kendime sorular sormaz,kendimi bu kadar yakından takip etmezdim..
Alt 14-01-2012, 01:17 AM   #20 (permalink)

Tşkler..Baştan sona dinlediğimde yaklaşık 4-4,5 saat...

Bookmarks