Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-01-2012, 12:12 AM   #14 (permalink)
maxhealth
Üsteğmen

maxhealth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,271
189 Mesajinıza toplam 516 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxhealth is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: evet ilk başlarda telkinler işe yarar gibiydi...

Alıntı:
mercan379 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bende telefonda çekirdek inanç alalı 2 hafta oldu.Ama ne varki,ücretsizlerde gördüğüm etkiyi göremedim.Gerçi o etkide 1 hafta sürdü.Şimdi cd leri dinliorum ama çok sıkıldım,aynı şeyleri dinlemekten.
Kişisel gelişimde en önemli ve gerekli konu hedefleriniz ve beklentileriniz nelerdir.Çekirdek inanç çalışması bizim hayatımızda bizi sabote eden bilinçaltımıza gömülü olarak çalışan hatalı oluşturmuş olduğumuz inançlarımızdır.Bu inançların hemen hemen hepsi kendimizi güvende hissetmek için çocukluk yıllarımızda farkına varmadan oluşturduğumuz düşüncelerimize inanmamızla olur.Bu inançlarımıza nasıl ki farkına varmadan kapılmışsak aynı şekilde farkına varmadan da ortadan kalkmaları çok normaldir.Değişiklikleri fark edemiyor olabilirsiniz.Bende kendine saygı ve kendine güven telkinlerini satın almıştım ve etki etmediklerini düşünüyorken asıl etkiyi dinlemeyi bıraktıktan sonra farkettim.Neden peki çünkü depresyondayken pek farkedilmiyorŞimdi depresyon telkinini dinliyorum ve etkilerini gün geçtikçe daha iyi anlıyorum.Şimdiye kadar depresyon telkinini neden dinlemedim bende bilmiyorum.Ücretsiz telkinlerin etki etmediğini düşünen arkadaşlara acizane bir tavsiyem var.Ego güvenin ve suçluluk duygularının 2008 doğa versiyonunu hediye mutlu olmak mp3 ile birlikte denesinler.Etkilerini forumda paylaşırlarsa elimizden geldiğince yardım etmeye çalışırız.Olumlu yada olumsuz bütün etkileri paylaşmalarını diliyorum.Doğru telkin ve doğru teknikle başarılı olacaklarına inanıyorum.