Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Tanışalım

Uyarılar

avrupa da olsaydiniz ne yapardiniz??

Forum ve Tanışalım avrupa da olsaydiniz ne yapardiniz?? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhabalar, bende gunlerce dusundukten sonra boyle ilginç bir konu açmaya karar verdim!! nedenini de en sonra soyleyecegim!! lutfen bunun için bana kizmayin! istedigim, bir sekilde avrupa nin herhangi bir ulkesine gldiniz yerlestiniz, ya da ogrenim hakkiyla geldiniz neyse en çok ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tanışalım telkin cd indir izle İstanbul Tanışalım nerededir kimdir Tanışalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tanışalım hipnoz Tanışalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tanışalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tanışalım kuantum düşünce kitap haberi

avrupa da olsaydiniz ne yapardiniz??

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-04-2008, 12:04 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
93 Mesajinıza toplam 302 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
izmirli035 is an unknown quantity at this point
Standart avrupa da olsaydiniz ne yapardiniz??

merhabalar,
bende gunlerce dusundukten sonra boyle ilginç bir konu açmaya karar verdim!!
nedenini de en sonra soyleyecegim!! lutfen bunun için bana kizmayin!

istedigim,
bir sekilde avrupa nin herhangi bir ulkesine gldiniz yerlestiniz, ya da ogrenim hakkiyla geldiniz neyse
en çok neyi gerçeklestirmeyi isterdiniz??
lutfen herkesi abartmadan ve samimi olarak soylemesini istiyorum. zaten yurt disinda olanlar ise neyi hayal edip neyle karsilastiklarini yazabilirler!!

simdiden herkese sonsuz tesekkurler!!

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

izmirli035 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-04-2008, 12:08 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

93 Mesajinıza toplam 302 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart Ynt: avrupa da olsaydiniz ne yapardiniz??

oncelikle kendmden baslamak istiyorum,

butun bu yazacaklarimi bir kagida yazmistim;
oncelikle bir arabam olsun istedim,
bir bilgisayarim dunyaya ulasayim yani,
insanlar bana saygi gostersin,
turkiye den bir ev alayim
eski yasadigim yerleri greyim
hi akla gelmeyecek yerleri de gezeyim istemistim.

inanmayacaksiiz ama psi gerçeklesti.
sadece tek hayal kirikligim, burdaki turklerin kendilerini yeterince gelistirmemis olmalari, bu duruma acayip sok oldum!!!
inanin ...
neyse simdi moraliniz bozmayayim

hadi herkese iyi gunler!
izmirli035 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-04-2008, 04:16 PM   #3 (permalink)
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about

derhal işimi bitirip ülkeme dönmeye bakardım, içler acısı durum ise, ülkeyi sata sata en sonunda burada kiracı durumuna düşmekten korkmaya başladım, 4,5 senede bize ait bir sürü kurum yabancılara yok pahasına satıldı, kendi ülkemde yabancı durumuna düşmek çok acıııı,
yahu biz ne kadar da

özel(LEŞTİRİL)mişiz

Ô Ô Ô

Türk Telekom, Arap'ın.

Telsim İngiliz'in.

Kuşadası Limanı İsrailli'nin.

İzmir Limanı Hong Konglu'nun.. .

Araç muayene işi Alman'ın.

Başak Sigorta Fransız'ın.

Adabank Kuveytli'nin.

İETT Garajı Dubaili'nin.

Avea Lübnanlı'nın.

Petkim? Ermeni'nin. (Kazak'a sattık, dediler. Kazağı bi çıkardık..

Ermeni...)

Rakı , Amerikalı'nın.

Finansbank Yunanlı'nın...

Oyakbank Hollandalı'nın.

Denizbank Belçikalı'nın.

Türkiye Finans Kuveytli'nin.

TEB Fransız'ın.

Cbank İsrailli'nin.

MNG Bank Lübnanlı'nın.

Alternatif Bank Yunanlı'nın.

Dışbank Hollandalı'nın.

Şekerbank Kazak'ın.

Yapı Kredi'nin yarısı İtalyan'ın.

Turkcell'in yarısı Finli'nin Rus'un.

Beymen'in yarısı Amerikalı'nın.

Enerjisa'nın yar ısı Avusturyalı'nı n.

Garanti'nin yarısı Amerikalı'nın.

Eczacıbaşı İlaç, Çek'in.

İzocam, Fransız'ın.

TGRT(Fox) Amerikalı'nın.

Demirdöküm Alman'ın.

Döktaş Fransız'ın.

Süper FM Kanadalı'nın.

Hepsi TÜRKtü.

Sadece 4.5 yıl önce.

tüm bunlardan sonraaa yurt dışına gidenlerimizde neyapmalı düşünün artık
Alt 06-04-2008, 04:36 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

dogru yani!!
Alt 08-04-2008, 01:53 PM   #5 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

izmirlicim..

benimde ilerleyen yıllardaki hedeflerim arasında..

evli olmasaydım herhalde yarın yurt dışına çıkmanın yollarını arardım..

öncelikle dediğin koşullarda arzu ettiğim bir ülkedeysem..

ilk öncelikle dillerini onlardan daha mükemmel konuşmak için çalışırdım..

müzelerini gezerdim.. ingilterede ve fransada gitmek görmek istediğim çok yer var mesela..

kültürlerine ait merak ettiklerimi öğrenirdim.. mesela japonyada olsam öğrenmek istediğim öyle çok şey varki..

burada bir emekli aylığına denk gelen eğitimlere çinde yemek parasına katılır öğrenebildiğim herşeyi bilgi bankama yatırırdım..

amerika da olsam kızılderililerin peşine düşer.. yanlarında zaman geçirebilmek için vazgeçebileceğim herşeyi feda ederdim..

avustralya da olsam katılabildiğim tüm safarilere katılır en az 10 belgesellik anı.. fotoğraf resimle geri dönerdim..

benim listem bu şekilde uzar...
ne kadar çok şey yapmak istiyormuşum bende yazarken keşfettim..

sevgiler..
Alt 08-04-2008, 03:11 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

shamanic, umutlarini gerçeklestirmen dilegiyle!!
biliyorsun "istersen daglar yerinden oynar" musti!!
herkese iyi gunler
Alt 13-04-2008, 09:02 PM   #7 (permalink)
Teğmen

60 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nilcelep is an unknown quantity at this point

Selam Izmirli ve diger arkadaslar.Izmirli sen sanirim sen Fransadasin?bende Belcikada sigara bolumunde yazmissin aramizda sanirim 1 saat var.Yasin kac bilmiyorum ama hallerlerine ulasman guzel seni tebrik ederim,insan idealist olmazsa hayatta hic bir yere gelemez diye dusunuyorum.Ben 34 yasindayim ve bugune kadar ne dusunduysem hayata gecirdim vede omrum oldugu surecede idealist olacagim vede dusunduklerimi hayata gecirecegim suan olmak istedigim yerdeyim evet ama 8 ay once geldim seninde dedigin gibi en buyuk hayal kirikligim buraya 40 yil 50 yil once bolge belirtmek gerekirse ic anadoludan gelen cok insan var ve halaa geldikleri yillardaki yasaklarda ve o mantalitelede olanlarda olmalari bu cok uzucu halaa yasadiklari yere ulkeye uyum yok Turkiyede koylerde bile kari koca artik cafeye havuza dansa gidiyor burada bu yok okuyan arkadaslar sakina sasirmayin izmirli bunu bilir yada yurt disinda yasayan arkadaslar benim ilk sasirdigim bu oldu Turkiyede insan koyden sehire iniyorda burasi sehir deyip uyum sagliyor burada yok oyle bir sey ilk farkettigim bu oldu ama Allahtan ben ve esim biz biraz uzakda disardayiz bizim toplumdan istedigimiz zaman iclerine giriyoruz.iste bu kadar izmirli ama beni hic birsey baglamiyor ben omrum oldugu surece ideallerime devam edecegim ozgurlugumden asla odun veremem.sevgiler.
Alt 13-04-2008, 11:51 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

merhaba nil
samimi açiklamalarin için tesekkur ederim.

ben de 34 yasindayim ve gorev için fran,sa dayim. seneye donmem gerekiyor o yuzden simdiden çok mutluyum.
ya sen neler yapiyorsun belçika da?? çalisiyor musun??
belki gorusebiliriz. sakincasi yoksa. benim adim ulku.

hadi iyi gunler
Alt 15-04-2008, 06:16 PM   #9 (permalink)
Teğmen

60 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nilcelep is an unknown quantity at this point

merhaba izmirli...sigara bolumun kutlama partisi bolumunde sezene yazmistin sanirim orada benimde sezenle yazismalarimi okuyupda konyali turkce ogretmeni arkadasini sen sormustun sanirim bana cevrende bole birisi oturuyormu diye ben sana o bolumden cevap yazdim eger sensen onu yazan o bolumde benimle ilgili bir cok sey yazili bulabilirsin ben eski uyeyim burada 8 aydir belcikadayim 4 aylik hizlandirilmis dil okuluna gittim fabrikada dil testini gececek kadar dil ogrendim vede 1 aydirda calisiyorum cevremdeki turk arkadaslar sanskinlikla bana bakiyorlar bu ne acele diye cevap vermiyorum bile mantelitelerini cozdum cunku ilk goruste bunu soranlar 17 yasinda ic anadolunun bir koyunden teyzesinin oglu ile evlenerek gelmis 5-6 cocuk yapip evde oturmuslar dildede yok cocuklarda 8.sinifdan sonra okumamis zaten marifetmis gibi 18.dolduran tabiri caizse buradaki adi ithal damat yada gelin tr den ayni mantikla yine memleketinden hatta taa koyunden kavun secer gibi izinde gidip seciliyor talih kusu bakalim kimin basina konacak diye koylulerde bekliyolar napsinlar is guc yok memlekette ordaki ailede cocgumuzun hayati kurtulur gozu ile bakiyo acaba kurtuluyomu yoksa dahami kotu oluyo onu kizin yada oglanin pesine dusup giden biliyor sadece burayi goren bin pisman gormeyen bin ama alternatifleride var ben cok iyi bir gozlemciyim belcikada benim oldugum yerde issizlik orani yuzde 7 buda turk ve marakon kadinlariymis :) yine ucu bizimtembel kadinlara dayaniyor heryerde 3 mayista brukselde hilton otelinde tr dende gelen bakanlar kurultayi var avrupadaki turklerin sorunlari ona gidicez esimle gidiyoruz bakalim ama 7 ay sonra burada ise baslamak benim icin bu isin sonunu getirecegime inanmaktir esimde istikrarli birisi asla ne hizimi nede aldigim kararlarimi kesecek birisi degil ben kendime inaniyorum en basta baskalari beni baglamiyorum dedigim gibi ama mesele memleket meselesi olursa karisirim davaya digreleri ivir zivir bana bilmem anlatabildimmi cok yol katettigime ineniyorum buradada bu yasa kadarda hayir demeyi gecde olsa ogrendim umrumda degil beni uzenlerde uzulsunler 1 yil olmus evleneli niye cocuk yapmiyomusum buraya geldigimde verilen akil benim aklim bana yetiyor dedim kestim gerekirse 40 yasina kadarda yapmam kendimi saglamda gormeyince ben esimi arkamda birisi olsun diye almadim hayatimi paylasmak icin aldim dedim bizim 25 yillik avrupali ablalar aaa yaptilar bana bu aralar seyrek geliyolar zaten bende calisiyorum fabrikada vardiyali esimlede vardiyalarimiz farkli zaten gorusemiyoruz anlican zamanim bana yetmiyor :) ama sana zaman ayiiririm :) eger yakinsan neden olmasin,sanirim sen turkce ogretmeni olarak atanmistin tr den ?bana ulasma istersen ozelden msn yazarsin gorusuruz.sevgiler.
Alt 15-04-2008, 07:09 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

merhaba nil,

senin gibi azimli ve tuttugunu koparan insanlara bayiliyorum,kendim de oyleydim.
evet , sezenlerin sigara gunlugunde sana yazan bendim. azmin için bravo

benim de hikayem, hiç yilmadan yurtdisi ogretmenlik sinavlarina çalistim, ustelik hiç te torpilim yoktu, tamamen kendi emegim ve de sansim( hep okudugum kitaplardan soru sordular mulakatta)2004 te geldim colmara ordan universite okucam diye mulhouse a tayin istedim. simdi ek bir universite daha okudm ve de su andan master yapiyorum.yani anlican diger turkler gibi cebim dolu degil de kafam dolu olarak donmek istedim.
bu arada izmir in en guzel yeri gaziemir den evimi de aldim, simdi borcumu oduyorum. bir de kemal adinda çok anlayisli bir nisanlim var, evlenmek için donmemi bekliyor!!

senin gibi dolu ve azimli arkadaslara ihtiyacim var yoksa burdaki turkler seni de kuyularina çekiyorlar!! ne demek istedigimi anladin sanirim!!
ozelden san mail adresimi vermeye çalisçam!
hadi kendine iyi bak gurbet guzeli esine de selamlar!
su ikamet ettigin ehrin adini bi daha yazar misin intenetten bakayim!

Bookmarks