Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Tanışalım

Uyarılar

avrupa da olsaydiniz ne yapardiniz??

Forum ve Tanışalım avrupa da olsaydiniz ne yapardiniz?? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhabalar herkese , ben de bir suredir Almanya'dayım.Su an dil kursundayim , dil sinavini verebilirsem master, doktora falan derken.. akademisyen olmayi dusunuyorum kisacasi. Epeyce dolu geciyor burada insanin gunleri. Bir yandan yapmam gerekenlere konsantre olmaya calisiyorum. Bir yandan da herseyi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tanışalım telkin cd indir izle İstanbul Tanışalım nerededir kimdir Tanışalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tanışalım hipnoz Tanışalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tanışalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tanışalım kuantum düşünce kitap haberi

avrupa da olsaydiniz ne yapardiniz??

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-04-2008, 07:56 PM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 7
10 Mesajinıza toplam 57 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
chilem is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: avrupa da olsaydiniz ne yapardiniz??

merhabalar herkese ,
ben de bir suredir Almanya'dayım.Su an dil kursundayim , dil sinavini verebilirsem master, doktora falan derken.. akademisyen olmayi dusunuyorum kisacasi. Epeyce dolu geciyor burada insanin gunleri. Bir yandan yapmam gerekenlere konsantre olmaya calisiyorum. Bir yandan da herseyi tek basina yapmanin getirdigi sorumluluklarla ugrasiyorum . Dil yaninda Almanya'nin tarihini ve kulturunu de ogrenmeye calisiyorum. Yillardir burada kalmis ama kendi kabugundan cikmamis insanlardan olmaya niyetim yok acikcasi. Burada bunu basarabilmis Turkler de var. Ama tersi ne yazikki daha goze carpici. Ama ben ve benimle beraber Turkiye'den gelen arkadaslarim ulkemizi cok guzel temsil ediyoruz hic supheniz olmasin. Bir cok yabanci arkadasimiz bizi ve kulturumuzu cok merak ediyor :) Biz toplanip bir yandan yiyip icip ,bir yandan da hep bir agizdan sarki soyledigimizde gozleri dolup aglayan Fransizlar, bayramda bizim gibi suslenip puslenip baklava lokum yiyen Italyanlar , Japonlar....
Ama bir yandan da psikolojik savasin her turlusunu yapan duvar suratli yasli yabancilar ...
Anliyacaginiz hem mucadele , hem dostluk.. hepsini yasiyoruz burada. Su an cok kucuk bir cevrde de olsa bir cok kisinin bakis acisini degistirdigimizi deneyimlemek cok guzel. Umarim sansimiz yolunda gider ve sizinle daha buyuk basarilarimizi paylasabilirim. Hepinize sevgiler...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

chilem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2008, 08:02 PM   #12 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

bravo canlarım ..

hem buradaki dayanışmanız için hemde kendinize..
ülkemize ve bulunduğunuz ülkeye gösterdiğiniz saygı ve uyum için..

canı gönülden tebrikler...

yolunuz çiçeklerle dolsun.. hedeflerinize giden yol kolaylıklarla dolsun daima..

sevgiler..

Alt 15-04-2008, 08:46 PM   #13 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
60 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nilcelep is an unknown quantity at this point

Merhabalar...Izmirli ben baktim google mapsdan bayaa uzaktayiz sen luksenburgdanda asagidasin sehri tekrar yaziyorum istersen sende bakarsin Aarschort ben belcikanin ortasindayim butun sinirlar hemen hemen bana 2 saat ama sadece sinirlar sonrasi adrese ve bolgeye bagli. senide nisanlinida simdiden tebrik ederim ins bizim kadar mutlu olursunuz bizde c gec evlendik ama bekledigimize degdigini anladik hersey cok yolunda cok iyi gidiyor hissediyorum boylede devam edecek yanilcagimi dusunmuyorum kaza bela olum olmadikdan sonra artik kisilik sorunu ve catismasini asmis yaslardayiz esim 40 yasinda benim yasimida biliyorsun.Bende burada benden 2 sonra gelen 25 yasinda bir arkadasla konusurken ben 8 ay o 6 ay oldu aslinda 2 ay var aramizda cokda degil ama o ve esi yada esinin ailesi cok alttan ve yavasdan almislar islemlerini okula yeni basladi sis karti yeni cikdi oturuma gec basvurdular henuz posta kutusunda acilmamis 100 den fazla zarf varmis kizin yabanci dili olmadigi icin anlamiyor acamiyor kocasini bekliyor zarflar,sen anladin ulkucum olayi iste onunla konusurken benim yaptiklarim ve bu kisa surede astigim sorunlari ben ideallerden konurken bu ne acele dedide bana bende 5 yil sonra tr de evim olmasi gerekli falan dedim ben tabiki omur olursa bu ayri mesele bunu her konusma basinda belirtemeyizki bana bu ne hirs dedi ideallerin adi hirsa donusmeye basladi :) benim yasim ilerliyor ben bu parayi 25 yasinda kazanmaya baslamadimki tr deyken maasim asgari ucretti calisabilcegim yas ve gucum ortada en azindan bu yasimdaki gucumu degerlendirmek istiyorum zaten istemedende olsa performans dusecekki yas ilerledikce sanki 25 yasindayken elime 1500 euroluk is gecti tr deykende benmi degerlendirmedim o arkadas esine anlatmis bide durumu :( bide benim ona verdigim daha 25 yasindasin unv 2 yillikda olsa mezunsun denklik falan yap laboratuvarciliga devam et dil sorununu as cocuk yapma ne konustuysam kocasina anlatmis gerci kocasi herseyi pc ye kayit yapiyormus ???benim tr den 5 yilda ev alma arzumu adam"cagiz" onlarin kari koca gozunu para hirsi burumus diye yorumlamis :)buyur burdan yak dedim arkadasima dedim sen 25 esin 36 yasinda bu lafi konusan adamin mantalitesini ve hayat gorusunu anlarim bu tarz birisi benim etrafimda olamayacagi gibi kocam asla olamaz dedim sana cok gecmis olsun keske adanada kalsaydin dedim ama senin secimin belki sen anlasiyordursun dedim o tarz birisi ile anlasanda onun gibidir ayol :)
Alt 15-04-2008, 08:55 PM   #14 (permalink)
Teğmen

60 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Merhaba ..Sanada cok basarilar dilerim ve umarim ideallerine ulasirsin eger kendine inaniyorsan ulasacagindan emin olmalisin.Hangi alanda master yapacaksin acaba sevgili chilem?Benimde kardesim tr de bu yil arkeolojiyi bitirdi 84 dogumlu arkeolojinin ana dili almanca oda mastir yapmayi dusunuyor bazen tabiki arkeolojinin anadilinde almancada olur.eger yaparsa bana bilgi verebilirmisin acaba?sen kac dogumlusun?ne zamandan beri oradasin ?ne olarak geldin ne vizesine basvuru yaptin?
Alt 15-04-2008, 09:20 PM   #15 (permalink)
Üsteğmen

tatlıcadı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

34 Mesajinıza toplam 103 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tatlıcadı is an unknown quantity at this point

zaten ayrı bir şehirdeyim yaklaşık 10 senedir ayrı bir ülkeyi düşünemiyorum bile hayallerimde hep doğduğum kente dönmek ve ailemle hayatımın sonuna kadar birlikte olmak var zaman o kadar hızlı ki :( şimdi çok sevdiğim canım babam hasta ve bu on yıl hayatımın kayıp yılları benim için öyle çok büyük hayalerim olmadı sahip olduklarımla mutluyum zaten şayet tüm sevdiklerim yanımda olabilseydi tropik bir adada miskin miskin yaşamak isterdim tek işim muz toplamak ve balık tutmak olurdu avrupada belki romada belkide pariste çoook kısa bir süre için yaşardım
Alt 15-04-2008, 09:47 PM   #16 (permalink)
Teğmen

10 Mesajinıza toplam 57 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
nil Nickli Üyeden Alıntı
Merhaba ..Sanada cok basarilar dilerim ve umarim ideallerine ulasirsin eger kendine inaniyorsan ulasacagindan emin olmalisin.Hangi alanda master yapacaksin acaba sevgili chilem?Benimde kardesim tr de bu yil arkeolojiyi bitirdi 84 dogumlu arkeolojinin ana dili almanca oda mastir yapmayi dusunuyor bazen tabiki arkeolojinin anadilinde almancada olur.eger yaparsa bana bilgi verebilirmisin acaba?sen kac dogumlusun?ne zamandan beri oradasin ?ne olarak geldin ne vizesine basvuru yaptin?
Tesekkur ederim Nil :)

Ben Hukuk master'i yapicam. 1 yil olmadi geleli. sonbahardan beri burdayim. 83 luyum .Burslu olarak geldim o yuzden ogrenci vizesine basvurdum. 3 aylik vize verdiler once. Ben burdan uzattirdim.Arkeoloji icin dedigin seyi duymustum. bence buradaki universiteleri arastirip basvursun. dili varsa zaten kolay kabul alir. Okul kabul edince de vize problem olmuyor. Ama ben mesela daha kabul almadan gelmistim. Ilk once baya sorun cikardilar. Ama resmi burslu oldugum icin sonradan hallettim ama yine de 3 aydan fazla vermemislerdi.
Alt 15-04-2008, 11:24 PM   #17 (permalink)
Teğmen

Tesekkurler chilem...
Almancasi yok ingilizcesi var ama dahada ilerletmek icin akedemi sezonu baslayinca yani eylulde Londraya gidecek, bazen master yapmayi dusunuyor Almanca aklima geldi sana sordum bakalim hayirlisi.sen hangi sehirdesin?
Alt 15-04-2008, 11:36 PM   #18 (permalink)
Teğmen

Berlin 'deyim simdilik. Eylulden sonra degisebilir.
Londra da guzel bir fikir ama Almanya'da master i dusunurse onceden biraz da olsa dil ogrenmesinde fayda var. Tabi ne secerse secsin kardesin, basarilar dilerim
Alt 16-04-2008, 05:13 PM   #19 (permalink)
Teğmen

Besekkurler canim sanada basarilar dilerim.Bakalim zaman neyi gosterir.Izmirli nerelerdesin?
Alt 17-04-2008, 01:42 PM   #20 (permalink)
Üsteğmen

93 Mesajinıza toplam 302 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
izmirli035 is an unknown quantity at this point

geldim,
dun islerim vardi, ayrica siteye baglanamadim uzunca bir sure.
dun arkadasim geldi turkiye den onu havaalanindan aldim sonra da sohbet falan derken bir hasta ziyaretne gittik eve donunce de baglanamadim??
en çok buralarin havsi hosuma gidiyor, serin ve yagmurlu; neden diye soracak olursan yazin izmir oyle sica oluyor ki anlatmam!!ayrica teknolojiyle içiçesin.
alisamadigim durum ise pazar gunleri her yer kapali
bir de tuvaletlerine alisamadim, nerde bizim alaturka tuvaletleri!!
onun disinda zaten 2009 da donuyorum memleketime simdiden çok mutluyum. ya sen nil,donecek misin turkiye ye yoksa yerlesecek misin belçika ya? daha dogrusu nasil geldin belçika ya??gorev mi evlilik mi??
hadi herkese iyi gunler
izmirli035 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks