Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-04-2008, 09:02 PM   #7 (permalink)
nilcelep
Teğmen

Tesekkür: 0
60 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nilcelep is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: avrupa da olsaydiniz ne yapardiniz??

Selam Izmirli ve diger arkadaslar.Izmirli sen sanirim sen Fransadasin?bende Belcikada sigara bolumunde yazmissin aramizda sanirim 1 saat var.Yasin kac bilmiyorum ama hallerlerine ulasman guzel seni tebrik ederim,insan idealist olmazsa hayatta hic bir yere gelemez diye dusunuyorum.Ben 34 yasindayim ve bugune kadar ne dusunduysem hayata gecirdim vede omrum oldugu surecede idealist olacagim vede dusunduklerimi hayata gecirecegim suan olmak istedigim yerdeyim evet ama 8 ay once geldim seninde dedigin gibi en buyuk hayal kirikligim buraya 40 yil 50 yil once bolge belirtmek gerekirse ic anadoludan gelen cok insan var ve halaa geldikleri yillardaki yasaklarda ve o mantalitelede olanlarda olmalari bu cok uzucu halaa yasadiklari yere ulkeye uyum yok Turkiyede koylerde bile kari koca artik cafeye havuza dansa gidiyor burada bu yok okuyan arkadaslar sakina sasirmayin izmirli bunu bilir yada yurt disinda yasayan arkadaslar benim ilk sasirdigim bu oldu Turkiyede insan koyden sehire iniyorda burasi sehir deyip uyum sagliyor burada yok oyle bir sey ilk farkettigim bu oldu ama Allahtan ben ve esim biz biraz uzakda disardayiz bizim toplumdan istedigimiz zaman iclerine giriyoruz.iste bu kadar izmirli ama beni hic birsey baglamiyor ben omrum oldugu surece ideallerime devam edecegim ozgurlugumden asla odun veremem.sevgiler.