Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Tanışalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=42)
-   -   site kedinize uğramadan geçmeyin hoş ve sefa geldiniz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=227259)

cananbr 23-05-2009 07:37 PM

Cevap: site kedinize uğramadan geçmeyin hoş ve sefa geldiniz

Hoşbulduk pisicik:)

denisasi 24-05-2009 02:39 AM

yahu arkdaş ne biçim bi sitebu ben bişiy anladım arkaşım bana bir öğret kurban olayım sadece su sesi felan war ya ne işe yarıo bu ses ben hipnoz olabileceğim bi ses tonlu bi konuşma bekliorum mal gibi su akıo bende dinliomm öle neymişş kendime güven filan falan su sesiylemi olacakmış bu sigarayı bırakmak için ayrı bi sus sesi yok haytta mutlu olabilmek için başka bi su sesii buysa site eğer walla çok saçmaaa

fzt.seçil 24-05-2009 11:05 PM

slm arkadaşlar ben seçil sizleri tanıdıkça daha fazla şey öğrenmek için burdayım y789ve hayatımda ilk kez bir siteye üye oldum haydii hayırlısıalk78

plover 24-05-2009 11:57 PM

Merhabalar ; sitenizde yaptığım ön incelemeler sonucu üye olmaya karar verdim..bir arkadaşım tavsiye etmişti daha öncesinde.anlattığı kadar varmış:)

pisimbat 25-05-2009 12:57 AM

öncelikle site cat56 sine gelip selam veren arkadaşlara geç cevap verdiğim için özür diliyorum bir süre yoktum anca yazdım herkes hoş ve sefa gelmiş sevincli

Alıntı:

realbluesky Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 462727)
merhabalarr hırçın asabi küstah olarak kendini betimlemen bende olumsuzluk dugyusu oluşturdu hayatana tutanan imgelerle kendini anlatman bende size yakınlık hissetirirdi eminim ama direk olumsuzluk negatiflık çağrıştırdı sevgiyle kalın

hoş geldin sevincli tespitlerin doğru bukadar olumsuz kelimelerle bir insan pardon bir cat56 kendini nasıl tanımlar değilmi eh işte benim farkımda bu y789 şaka bir yana tüm olumsuzluklar bir araya gelse bile benim gibi bir cat56 oluşuyor yani pozitif birşeyler var sonuçta -X-=+ sevgilerimle .

Alıntı:

aktobe Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 463204)
Merhaba
Ben Aktobe.Bu siteyi ilginç bir şekilde keşfettim.Ve yine ilginç bir biçimde üye oldum.Çünkü kolay kolay her siteye üye olmam.Herhalde içeri merak ettiğimden.Bu arada ismim belki merakı mucip olmuştur.Aktobe Kazakistan'da bulunan ve benim çok sevdiğim bir şehir...

insanoğlu meraktan dolayı birçok keşfi yapmıştır ve yapmaktadır hoş geldin sevincli öncelikle adın bana akrobat çağrışımı yaptı ama bir şehir ismiymiş çok hoş

Alıntı:

bloody_angel Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 463337)
Tedicik ^^ Bir uğrayayım dedim... Destur var mıdır, devam edeyim sitede gezinmeye? :)

vardır elbet söyle ferah ferah gez dolaş başlıkları ilğini çekenlere fikirlerini yaz arada bana ciğer getirirsen çok sevinirim hoşgeldin sevincli

Alıntı:

alegre Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 463341)
meraba..bende yeniyim..kuzenim çok anlattı bende banada bir faydası olur mu diye bakmaya geldim..görücez bakalım..

hoşgeldin sevincli kuzen tafsiyesi arkadaş tafsiyesi öenmli olan buluşmamızdır ben eminim faydalanacak çok şeyle karşılaşacaksınız sitemizde

Alıntı:

janset88 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 463407)
Merhabalar :)
Anne zoruyla buradayım..Şaka şaka :P

Seni sevdim kedicik :)

benide annem bıraktı gitti buraya ben bebekken daha hoşgeldin sevincli bende seni sevdim janset

Alıntı:

cananbr Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 463408)
Hoşbulduk pisicik:)

hoşgeldinsevincli canan
Alıntı:

denisasi Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 463476)
yahu arkdaş ne biçim bi sitebu ben bişiy anladım arkaşım bana bir öğret kurban olayım sadece su sesi felan war ya ne işe yarıo bu ses ben hipnoz olabileceğim bi ses tonlu bi konuşma bekliorum mal gibi su akıo bende dinliomm öle neymişş kendime güven filan falan su sesiylemi olacakmış bu sigarayı bırakmak için ayrı bi sus sesi yok haytta mutlu olabilmek için başka bi su sesii buysa site eğer walla çok saçmaaa

hoş geldin sevincli ilk etapta benimde tepkilerim düşüncelerim senin gibiydi ehh olurmu öyle sesle falan dedim ama işin içine girince vede zamanla okuyup öğreniyorsun ve güvenin artıyor yapılan seminerlerinde çok faydası oluyor ama siz aman bana ne derseniz belkide kim bilir ama bence biraz keşif edin sitemizi derim cat56 çe tafsiye

Alıntı:

fzt.seçil Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 463571)
slm arkadaşlar ben seçil sizleri tanıdıkça daha fazla şey öğrenmek için burdayım y789ve hayatımda ilk kez bir siteye üye oldum haydii hayırlısıalk78

hoşgeldin sevincli sen kalk siteye üye ol birde site cat56 sine yaz y789herşey dilediğin gibi olsun

Alıntı:

plover Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 463581)
Merhabalar ; sitenizde yaptığım ön incelemeler sonucu üye olmaya karar verdim..bir arkadaşım tavsiye etmişti daha öncesinde.anlattığı kadar varmış:)

hoşgeldin sevincli yaaa işte namımız yayılmış haberimiz yok bizim dünyanın tek cat56 si olan sitemize sefa geldi

serpil22 25-05-2009 01:52 AM

http://www.resimmax.com/data/media/4..._resimleri.jpg

Pisimmmm bunun biri sen biri beny789

pisimbat 25-05-2009 05:38 PM

sarı olan benim sevincli çok şekerler sağolasın serpil sizin cat56 cik nasıl bakalım

serpil22 25-05-2009 09:39 PM

Alıntı:

pisimbat Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 463671)
sarı olan benim sevincli çok şekerler sağolasın serpil sizin cat56 cik nasıl bakalım

ahhhh pisim bizimkini sorma çok cadı olduy789 geçen bir gece camdan kaçtı firar etti aman ecem ne üzüldüü aman üzülme kızım o gelicek dedimm.başka pisi alalım diye tutturdumu iyi hadi bakalım alalım dedim
tam kapıdan çıkarken geri döndüm bir bakayım dedim geldimi dl78ahhh bizimki geldi kürkçü dükkanına ama nasıl korkmuş yıkanırken bile gık demediiy789ama gözü dışarda vallahi bilmem nolcak pisim..işte bizim pisi böyley789

hakkurt 26-05-2009 10:09 AM

merhaba pisi pisi

pisimbat 26-05-2009 08:31 PM

Alıntı:

hakkurt Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 463786)
merhaba pisi pisi

cat56mmıııııııııııııırrrrrrrr merhaba sevincli

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:33 AM.