Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Tanışalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=42)
-   -   site kedinize uğramadan geçmeyin hoş ve sefa geldiniz (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=227259)

pisimbat 26-05-2009 08:33 PM

Cevap: site kedinize uğramadan geçmeyin hoş ve sefa geldiniz

Alıntı:

serpil22 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 463709)
ahhhh pisim bizimkini sorma çok cadı olduy789 geçen bir gece camdan kaçtı firar etti aman ecem ne üzüldüü aman üzülme kızım o gelicek dedimm.başka pisi alalım diye tutturdumu iyi hadi bakalım alalım dedim
tam kapıdan çıkarken geri döndüm bir bakayım dedim geldimi dl78ahhh bizimki geldi kürkçü dükkanına ama nasıl korkmuş yıkanırken bile gık demediiy789ama gözü dışarda vallahi bilmem nolcak pisim..işte bizim pisi böyley789

sizin cat56 evin yolunu bulmuş artık kaçsada geri gelir merak etmeyin ama dikkatli olun sokakta ezilir :( kapı pencereye sineklik teli takın vallaa

dgdb 28-05-2009 08:40 AM

slm pisi pisi ..
hoşbuldumm

pisimbat 28-05-2009 01:13 PM

Alıntı:

dgdb Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 464080)
slm pisi pisi ..
hoşbuldumm

renkli bir katılım sevincli sefa geldin mııırrrrrrrr

hakandgny 31-05-2009 01:40 PM

Selamlar.

İlk defa böyle harika bir site, site yönetimi ve müthiş paylaşımlarla karşılaştım.ooo67

Emeği geçenlere gönülden teşekürler.alk78

İçimi kemiren bazı düşüncelerim de yok değil, ama haksız çıkmayı ümit ediyorum.12389

Verimli, mutlu günler diliyorum.

pisimbat 31-05-2009 07:02 PM

Alıntı:

hakandgny Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 464566)
Selamlar.

İlk defa böyle harika bir site, site yönetimi ve müthiş paylaşımlarla karşılaştım.ooo67

Emeği geçenlere gönülden teşekürler.alk78

İçimi kemiren bazı düşüncelerim de yok değil, ama haksız çıkmayı ümit ediyorum.12389

Verimli, mutlu günler diliyorum.

hoş geldiniz smil56 eh işte farkımız hemen belli oluyor ben biraz ukela bir cat56 yim sen içini kemirenleri merak etme ben aslan gibi cat56 yim burda hiçbir kemirgene yer yok kefilim ben

hayatağacı 02-06-2009 08:17 AM

krz56 herkese benden kocaman selamlar...

böyle bir sitenin varlığından haber verdiği için ilk önce arkadaşıma bir teşekkür edeyim dedim. Ve sonra da sizlere...

kolay gelsin..u859 iyi çalışmalar....

hipertansiyon 02-06-2009 02:21 PM

merhabalar,bana,sizden bahsettiler merak ettim. konular güzel

newlife1968 02-06-2009 02:30 PM

herkese merhaba ben de yeni katıldım buraya kuantumla tanıştıktan sonra oldu bunlar. ihtiyacımız vardı belki tüm insanlığın ihtiyacı var. inşallah zaman içinde herkese bulaşır.

newlife1968 02-06-2009 02:32 PM

birşey de sormak istiyorum suçluluk kendine güven ego ve diğerleri karışık dinlenebiliyormu. sevgiler

pisimbat 02-06-2009 06:31 PM

Alıntı:

hayatağacı Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 464880)
krz56 herkese benden kocaman selamlar...

böyle bir sitenin varlığından haber verdiği için ilk önce arkadaşıma bir teşekkür edeyim dedim. Ve sonra da sizlere...

kolay gelsin..u859 iyi çalışmalar....

hoş geldiniz kocaman miyawlar site cat56 sinden

Alıntı:

hipertansiyon Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 464919)
merhabalar,bana,sizden bahsettiler merak ettim. konular güzel

hoş geldin konular güzel ben güzel bir cat56 yim sizde güzelsi,nizki burda buluştuk

Alıntı:

newlife1968 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 464923)
herkese merhaba ben de yeni katıldım buraya kuantumla tanıştıktan sonra oldu bunlar. ihtiyacımız vardı belki tüm insanlığın ihtiyacı var. inşallah zaman içinde herkese bulaşır.

vallahi siteye üye olanlar doğru yerde olduklarının farkındalar bu çok güzel umarız herkes bir gün hayatım değiştiye üye olur

Alıntı:

newlife1968 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 464925)
birşey de sormak istiyorum suçluluk kendine güven ego ve diğerleri karışık dinlenebiliyormu. sevgiler

ana sayfamızda sorduğunuz soruya yanıt bulacağınız bölmümüz vardır nasıl dinlerim kısmı yanılmıyorsam eğer bulamnzsanız diğer adminlere sorarsanız özelden size yardım ederler iyi günler

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:18 PM.