Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Rehber Rüyalar

Uyarılar

Rehber Rüyalar rüya tabirleri rehberi, rehber rüya, rehber rüyalar, rüya rehberi, ışık elçi rehber rüyalar,

Rüya Tabirleri

Alternatif Kişisel Gelişim ve Rehber Rüyalar Rüya Tabirleri Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız dün gecede şube müdüürüm yeşil yeşil 20 ytl paraları tek tek veriodu elimee.. hayrolsun demi.:)...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Rehber Rüyalar telkin cd indir izle İstanbul Rehber Rüyalar nerededir kimdir Rehber Rüyalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Rehber Rüyalar hipnoz Rehber Rüyalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Rehber Rüyalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Rehber Rüyalar kuantum düşünce kitap haberi

Rüya Tabirleri

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-11-2007, 10:36 PM   #11 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
99 Mesajinıza toplam 206 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asevgican is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Rüya Tabirleri

dün gecede şube müdüürüm yeşil yeşil 20 ytl paraları tek tek veriodu elimee.. hayrolsun demi.:)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 07-11-2007, 11:08 PM   #12 (permalink)
Yüzbaşı

jaunty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 305
186 Mesajinıza toplam 549 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura about

katiliyorum.hayra yorulsun bence de.ama allah senden razi olsun pisimbat alah ne muradin varsa versin.
olmamiii lazimdi tabii.
ama bunu soliyen ben de ayda yilda bir ruya gorurum ve %10 da hatirlarim kazara...
işte o zaman o ruya az gordugum icin pek bi kiymetli oluyor..

bilinc alti bencebu ruyalar.. o an nasil bir ruhaniyet icindeysen onun sembolllerle ifadesi.
bir tabir kitabi vardi onun adini şu an hatirlayamadim dusun dusun
ama en kisa zamanda ogrenirim..cok farkliydi.kehanet yada öngörü değilde kendinle konusmaymis gibi içsel konusmaymiş gibi yorum yapiyordu..
bir kitapcida ayakustu kitaplari kaistirirken rastlamistim..
o zamanlar da ruyamda bir tay gormustum kapi eşiginde uzanmis güzel bir bahceye merdivenle uzanan bir balkonun onundeydi.
bahceye oraya gececem fakat tay rahatsiz olmasin diye gecemiyordum.
birde bir guzel taydi sormayin.. sanki başrol oyuncusu..rengi de doru rengi diyorlar sanirim..
yani acik kahveye taba rengi doru mu diyorlar işte o.
tayla bi sohpet ettik onu sevdim yelesini oksadim.meger o tay benmisim.onunla konusmam kendimle konusmammiş.
okudukca hayret etmiştim cunki doğruydu..vs.vs.
o tabir kitabi guzel kitapti hemen buluyum aklima geldi iyi oldu unutmustum.

hayalayaz ya cok güldüm hikayene..ve de agzim acik kaldi.burada agzi benim kadar acik olan bir smileyYOk valla bulamadim.
hani boyle bir yetenegin varsa üzerinde durmak lazim.
benim basima bole bişey gelse ve bu kadar tutsa kendimden şüphelenirdim.ermişmiyim dervişmiyim diye.
hemi de bu tarz öngörüler bilgilerde genelde düşünmeden sölenince gelirmiş.

ne cok gelecegini merak eden insanlar var değilmi? güvence istemekten kaynaklaniyor bu sanirim.
demekki millet olarak güvenceye cok ihtiyacimiz var.iyi dileklere iyi güzel seyler işitmeye yani..
vah vahh

sevgiler
jaunty isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2007, 01:38 AM   #13 (permalink)
hayalayaz
Guest

sevgili jaunty
ne ermişlik nede dervişlik var bende...sadece tevellüt hepinizden vede arkadaşlarımdan eski...benim kendi yaşıtım olan arkadaşım çok az...menopoz teyzeler açmıyor beni...yaşam dolu insanları seviyorum..ben onlarla jarj olup..onlarıda kendi yaşam sevincimle jarj etmeye çalışıyorum..neyse menapoz teyzelerden bir görmesin..fena çarpar beni...aslında rüyaları çok ciddiye alıp..not etmek lazım..çok öğretici dersler çıkabiliyor..dene istersen..not ettikçe daha fazla detay ve rüya hatırlıyor insan..saygılı sevgiler..
Alt 08-11-2007, 11:02 AM   #14 (permalink)
Yüzbaşı

186 Mesajinıza toplam 549 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura about

cok iyi anliyorum seni..cunki benimde yasitim arkadasim hic yok.
ben evde kalmis oldugumdan dolayi ve yasitlarim coluk cocuk eş kosusturma derdinde olduklarindan birbirimize pek de vakit ayiramiyoruz karsilikli.

dolayisiyla arkadaslarim benden hep kucukturler ve genelde bekardirlar.
ve genelde daha enerjiktirler..
ayrica genelleme yapiyoruz tabiki.. bazi menopoz teyze hatta neredeyse nine ama abla diyesim gelen birlikte cok hos vakit gecirilen insanlar da var..

ruyalarimi cok zor hatirlarim ama hatirladigim an not tutmaya gayret edicem tesekkur ederim.
Alt 08-11-2007, 12:20 PM   #15 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

canım benim ne münesabet evde kaldım diyorsun...
sende ki güzelliği göremeyen erkekler yansın derdine
kopar bekarlıktan bağlarını da dizilsin şöyle damat adayları karşına..
hangisini seçsem acaba diye düşün.. dusun
sultanlığını yaşadığına inanıyorsan doyasıya.. kraliçe olucam artık de canım benim.. (ama her kurbağıyı adam sanma )

insanın farklı yaş gruplarından arkadaşları olması ise hayatın en güzel lezzeti bence
her birisiyle insan ayrı bir hayat boyutunu yaşıyor..

gökkuşağının renkleri gibi her telden güzel dostlarınız olması dileğiyle...
Alt 08-11-2007, 12:39 PM   #16 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about

nihayet bir rüya da ben gördüm...
rüyamda,tanımadığım bir kaç bayanın evine yemeğe davetliymişim..(fakat ev sahipleri oruçlular)sofralar hazırlanıyor..bayanlar dan bir kaçı geldiğime pekte memnun değillermiş gibi surat yapıyolar..ama bir tanesi fark etmeyeyim diye ortalıkta dolanıp duruyor..dilimlenmiş ekmeklerin üzerine yumurtalı,peynirli karışımdan sürüp fırında pişirdik birlikte..karyolanın altında tarhanalar,unlar,buğdaylar torba torba yığılıydı....
ikinci rüyamsa;yine kalabalık bir topluluk vardı,ben içeri giriyordum herkez gülümsüyor ve bakın buda reiki almış,diye kulaktan kulağa fısıldaşıyorlardı..bende garip garip bakıyordum,bunlar nerden anladılar diye düşünüyordum..elimde tuttuğum not aldığım defterimi bir ara tepeden aşağıya düşürdüm(gerçekten böyle bir defterim var)inip almalıyım dedim..o ara bir evli bir çift kıskançlık yüzünden tartışıyorlardı,eşimle bende seyrediyorduk,birbirimize bakındık,kıskançlık kavgasıda ne kötü bir kavga der gibi..ancak bir de baktık,kadın haklı adamın gerçekten bir bayan arkadaşı var.bunu görünce eşime bayanlar hep haklı der gibi kızarak baktım...

arkidaşlar ben pek rüya görmem ama bunları gördüm..yorumlarsanız sevinirim..şimdiden teşekkürler...
Alt 08-11-2007, 03:39 PM   #17 (permalink)
Yüzbaşı

soylediklerin taa içimde önemli bir yere dokundu shamanic..
ne kadar basit ve ne kadar es gectigim bişeymiş..
seni sevgiyle kucakladim kocaman..
bu siteye girdikten sonra önemli adimlar attim..
bekarlik yer yer sultanliktikti..yeryer sultanlik gibi gelmiyordu acikcasi mesela herkesin kurbaga olduguna dair bir savunma duvari da ormemiş değildim.başka başka da savunma duvarlarim vardi tabi bekar kalmak üzerine..
tesekkurler shamanic ne diyecegimi bilemiyorum kelimeler yetmedi..
Alt 08-11-2007, 03:57 PM   #18 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

canımm bende sizleri kucaklarım sevgiyle
buda senin aşk uğurun olsun inşallah

buda kendini kötü hisseden kurbalara gelsin..
Alt 08-11-2007, 04:16 PM   #19 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
30 Mesajinıza toplam 46 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eylo is an unknown quantity at this point

Harikasın shamanic tam moralim bozukken gördüm kurbayı ve iyi geldi saol
eylo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-11-2007, 04:29 PM   #20 (permalink)
Yüzbaşı

cok guzel yapmislar saol shamanic nesem yerine geldi

Bookmarks